Filtreleri Temizle
Marka
Cvs

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Su Haznesi Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Taban Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Sürekli Buhar Çıkışı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Cvs Buharlı Ütü

için 8 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • ÜCRETSİZ KARGO

  Cvs DN 5471 Tulpar Buharlı Ütü

  30 günün en düşük fiyatı!
  1.399 TL 1.199 TL
  +
 • ÜCRETSİZ KARGO

  CVS DN 5472 Abura Buharlı Ütü

  30 günün en düşük fiyatı!
  1.399 TL 859 TL
  +
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

CVS Buharlı Ütü

CVS ütü, farklı modelleri ve renk seçeneklerinin yanında estetik tasarımı ile de dikkat çeker. Bazı modelleri çalışmak için 2000 Watt güce ihtiyaç duyarken, bazı modelleri 2800 Watt’a kadar çıkabilir. Dakikada sağladığı buhar kapasitesi modelden modele değişkenlik gösterir. Yeşil, mavi, mor gibi canlı renklerin beyaz ile birleşimi ürüne estetik bir görüntü sağlar. Ütü ev aleti modellerinin seramik tabanı kumaş üzerindeki performansı için avantajdır.

 CVS Buharlı Ütü Dikey Ütüleme Teknolojisi Zaman Kazandırır

CVS Buharlı Ütü Dikey Ütüleme Teknolojisi Zaman Kazandırır

Buharlı buharsız ütüleme sistemini yanında seramik tabanın kolay çizilmemesi, ütü yapmayı pratik ve keyifli hale getirir. Dakikada bazı modeller 30 gr buhar verirken bazı modellerin 50 gr/dakika buhar kapasiteleri ile en zor kırışıklıların bile kolayca açılmasına destek olur. CVS buharlı ütü, ütü masasında oldukça başarılı sonuç vermesinin yanında dikey ütüleme teknolojisi ile gömlek ve pantolonları askısında çıkarmadan ütüleme olanağı sunar. En zor ütülenen kategori perde kategorisidir. Dikey ütüleme tekniği özellikle perdelerde işi çok kolaylaştırarak, zaman tasarrufu sağlar. Diğer yandan otomatik kapanma özelliğinin ısı kontrolü sağlıyor olması, ütünün kumaş üzerinde bırakılması durumunda iş güvenliği için oldukça önemli bir özelliktir. CVS buharlı ütü modelleri arasında yer alan 2800 Watt güç ile çalışan modeli, şeffaf su haznesi ve 310 ml tank hacmi ile de dikkat çeker. Tutacağın kauçuk ve ergonomik olması ve bileğe binen yükü optimum seviyede tutması sağlık açısından önemli bir özelliktir. Su seviyesinin de şeffaf hazneden kolay görünebilir olması, su ekleme işlemin kontrolünü kolaylaştırır. CVS buharlı ütü fiyatları modele göre farklılık gösterse de detaylar için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 CVS Buharlı Ütü Farklı Renk Seçenekleri İle Ütü Yapmaya Keyif Katar

CVS Buharlı Ütü Farklı Renk Seçenekleri İle Ütü Yapmaya Keyif Katar

Yeşil, mor, kırmızı ve mavinin beyaz ile bir arada kullanılması ütüye görsel olarak da keyif katarken, şık tasarımı ile evlere renk katar. Buharlı ütü CVS, kendi kendini temizleyebilme özelliği ve damlamayı engelleyen teknolojisi ile kumaşların üzerine kireçli su damlamasının da önüne geçer. Ütü yaparken özellikle siyah kumaşların üzerine damlayan kireçli su leke oluşturur. Ürünün kullanıcı yorumları ile geliştirdiği anti-drip (su damlatamama) teknolojisi oldukça anlamlı. Buharlı ütülemenin yanında buharsız da ütü yapılabiliyor olması cihazın diğer önemli özelliğidir. Ayrıca 1,5 metre kablosu, kullanıcıya çalışma alanı seçme ve oturak ya da ayakta ütü yapma pozisyonlarından birini tercih etme avantajı sağlar. Geçmiş zamanların ve günümüzün en sıkıcı işi olarak tanımlanan ütü yapma işi, yeni nesil ütülerin sağladığı teknoloji ile keyifli ve pratik hale gelmiştir. En zor kumaşlarda bile seramik tabanı ve şok buhar özelliğinin sağladığı avantaj, ütünün hızlı bitmesine olanak sağlar. Kullanıcı geri kalan vaktin keyfini çıkarır.

 CVS Buharlı Ütü Isı Kontrolü Özelliği

CVS Buharlı Ütü Isı Kontrolü Özelliği

Ütü sırasında en çok yaşanan kazalardan biri de ütünün kumaş üzerinde unutulması sonucu yanan kumaşlardır. CVS buharlı ütü özellikleri arasında yer alan ısının otomatik kontrolü, ütü kumaş üzerinde uzun süre kaldığında ısıyı keser. Bu özellik cihazın iş güvenliği açısından önemli bir özelliğidir. Bazı modellerde yer alan 370 ml su kapasitesi sürekli su ekleme ihtiyacı olmaması açısından önemlidir. Modelden modele değişen buhar kapasitesi bazı modellerde 15 gr/dakika iken bazı CVS modelleri buhar kapasitesi dakikada 50 gr’dır. Kullanıcıya seçenek sunması açısından avantajdır. Seramik tabanın ise çizilmez taban olması uzun süreli kullanım sağlar. Yeterli uzunlukta kablosu sayesinde ütü yapmayı pratik hale getirirken, farklı alanları kullanabilme esnekliği sunar. Kendini temizleme özelliği zamanla tabanda ye alan buhar deliklerinin tıkanmasını engeller. Kullanıcı deneyimleri ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için CVS buharlı ütü yorum sayfasında yer alan kullanıcı yorumlarına göz atabilirsiniz.