Filtreleri Temizle
Marka
Russell Hobbs

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Sürekli Buhar Çıkışı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Su Haznesi Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Russell Hobbs Buharlı Ütü

için 7 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Russell Hobbs Ütü

Küçük ev aletleri denildiğinde ilk sıralarda yer alan ütüler her ev için olmazsa olmaz ihtiyaçlar arasındadır. Kıyafetler, perdeler, örtüler ancak doğru bir ütü ile iyi bir şekilde ütülendikleri zaman istenilen görünüme kavuşurlar. Buharlı ütüler ise ütü yapmayı kolaylaştırmış, zor açılan kumaşların bile rahatlıkla ütülenmesini sağlamışlardır. Yeni bir ütüye ihtiyacınız varsa Russell Hobbs ütü çeşitlerini incelemek isteyebilirsiniz.

Russell Hobbs Ütü ile Ütü Yapmak Keyfe Dönüşsün

Russell Hobbs Ütü ile Ütü Yapmak Keyfe Dönüşsün

Ütü kumaşların üzerindeki kırışıkları gidermekten çok onları daha şık bir görünüme ulaştırmak için yapılır. Ütülü bir gömlekle ütüsüz bir gömleğin yine ütülü bir perde ile ütüsüz bir perdenin duruşu asla aynı olmaz. Ütü yapmak kulağa her ne kadar zor gelse de kaliteli bir ütü ile artık bu zorluğu yaşamanıza gerek yok. Russell Hobbs buharlı ütü modelleri yüksek performansları ile ütüye ayırdığınız vakti kısaltırken alacağınız sonuçtan da daha memnun olmanızı sağlar. Ütüleme sırasında yüksek performans gösteren bu aletlerle güç harcamanıza da gerek kalmaz, size sadece ütüyü kumaş üzerinde gezdirmek kalır. Yeni nesil ütülerin bütün özelliklerini taşıyan bu ütüler ile ütü yapmak artık bir eziyet olmaktan çıkar hatta bir keyfe dönüşür. Kıyafetlerinizdeki kırışıklıkların rahatça açıldığını, ütünün sizi zorlamadığını gördükçe bir sonraki ütüleme seansı da sizin için sorun olmaktan çıkar. Russell Hobbs buharlı ütü çeşitleri ütüye olan bakış açınızı tamamen değiştirir. Ütünüz ne kadar kaliteli ile alacağınız sonuç da o kadar iyi olur.

Russell Hobbs Ütü Özellikleri

Russell Hobbs Ütü Özellikleri

Ütünüzün buhar gücü ne kadar yüksek olursa kullanımı da o kadar kolay olur. Doğru ütü seçimi iş yükünüzü azaltır. Russell Hobbs buharlı ütü özellikleri 2000 ile 2600 Watt aralığında modeller olduğu görülebilir. Ütülerin Watt değeri ne kadar çabuk ısındığını gösterir. Watt ne kadar yüksekse ütü yapmak da o kadar kolaylaşır. Ütü yapmayı sevmiyorsanız muhtemelen ütünüz yeteri kadar güçlü buhar vermiyor ve bu nedenle fazla zaman harcıyorsunuzdur. Bazı kıyafetlerin kumaşları ise çok daha yüksek buhar ister. Şok buhar özelliği olan ütüler bu konuda size yardımcı olur. Russell Hobbs buharlı ütü çeşitleri yüksek buhar verme kapasiteleri ile ütü ev aleti zamanınızı kısaltırlar. Ütü tabanındaki deliklerin fazla olması buhar çıkışının da fazla olacağı anlamına gelir. Taban özelliği ise yine ütünün kolay olmasını sağlayan ayrıntılar arasındadır. Seramik tabanlı ütüler kumaş üzerinde daha rahat hareket ederek sizi zorlamazlar. Bu taban biçimi kumaşa yapışmadığı için taban bozulması sorunu da yaşamazsınız. Ütünün tabanına kumaş yapışırsa bir sonraki kumaş üzerine bu parçanın yapışma ihtimali de vardır.

Russell Hobbs Ütü Fiyatları

Russell Hobbs Ütü Fiyatları

Tercih edeceğiniz ütü aynı zamanda ütünün kullanım ömründen sizin ütü işlerini ne kadar kolay bitireceğinize kadar pek çok ayrıntıyı etkiler. Anında ısınan Russell Hobbs ütüler de bulunan kontrol düğmesi sayesinde farklı sıcaklıklarda ve buhar kademelerinde ütü yapabilirsiniz. Ayarlama yapıldıktan sonra ütü sıcaklığı sabit kalır. Ütülerin şok buhar verme özelliği de vardır. Russell Hobbs buharlı ütü fiyatları ütülerin özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bazı ütülerde ekstra özellik olarak kireç temizleme fonksiyonu bulunur. Musluktan gelen suyun kireci ayrılır ve hem kumaşa hem ütüye zarar vermesi önlenir. Suyun haznede ve ütünün tabanında yaptığı kireç birikintileri ütünün ömrünü kısaltır. Kireç birikimi ütünün verimli çalışmasını engeller. Yoğun kireç birikimi kumaş üzerinde de leke yapabilir. Ütülerde bulunan su damlamasını engelleyen sistem de yine su lekelerine çözüm getirir. Hassas kumaşlarda kullanmanız için de kuru ütüleme sistemi bulunur. Russell Hobbs buharlı ütü yorum kısımlarından incelediğiniz ütü ile ilgili kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de uzun ömürlü Russell Hobbs ütü çeşitlerine sayfalarımızdan ulaşabilirsiniz.