Filtreleri Temizle
Marka
Bosch

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Otomatik Kapanma

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Su Haznesi Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Bosch Buharlı Ütü

için 4 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bosch Buharlı Ütü

Yaşamı kolaylaştıran yüksek performanslı ev aletlerinin öncü markalarından biri olan Bosch, kaliteli ve güvenilir hizmetiyle adından sıklıkla bahsettirir. Bosch ütü teknolojilerini geliştiren bir markadır. Buharlı ütülerde hijyenik buharlama, maksimum güvenlik, ultra kaygan taban gibi özellikler bulunur. İdeal buhar dağılımını sağlayan 3 aşamalı buhar sistemi, Bosch marka buharlı ütülerin çok daha etkili olmasını sağlar. Anti kireç mekanizması, damlama emniyeti, otomatik kapanma Bosch teknolojisini yansıtan ütü donanım özellikleridir. İnatçı kırışıklıkların üstesinden kolaylıkla gelen yeni nesil ütülerle yaşam kalitenizi arttırabilirsiniz. Yaşam için teknoloji mottosuyla ev aletlerine son teknoloji özellikler ekleyen markanın ütülerini kullanarak, daha az emek ve daha az zaman harcarsınız. Kolay ve pratik ütü yapma olanağı sunan Sensixx’x teknolojisi, ünlü markanın geliştirdiği özel bir ütü teknolojisidir. Bu teknoloji ürünün kendi kendini temizlemesini sağlayan teknolojik donanım sunar. Çamaşırlarda leke ya da parlama sorununu önleyen damlama kontrolüne sahiptir. Buhar çıkışı ve dağılışı yüksek performanslıdır. Buhar teknolojisinin verimini en üst düzeye çıkaran Bosch buharlı ütü modelleri sayesinde, ev işlerini en rahat şekilde yapma imkanına kavuşabilirsiniz. Hızlı, pratik, güvenli ve kusursuz ütü yapma deneyimini markanın ütü modellerinden birini tercih ederek yaşayabilirsiniz. Ütü seçiminizi yaparken son teknoloji özellikleri inceleyerek, en yüksek verimi alabileceğiniz ütü teknolojisini tercih edebilirsiniz. Optimum kullanım özellikleri sunan yeni nesil Bosch marka ütüler; uzun ömürlü, sağlam ve yüksek kalitede kullanıcı deneyimine sahip olmanızı sağlar.

Hayatı Kolaylaştıran Bosch Buharlı Ütülerde Gelişmiş Teknolojiler

Hayatı Kolaylaştıran Bosch Buharlı Ütülerde Gelişmiş Teknolojiler

Günlük hayatı kolaylaştıran Bosch teknolojilerinde öne çıkan buharlı ütüler, üst düzey kolaylık sağlayan küçük ev aletleridir. Bosch buharlı ütü modelleri buhar gücü, taban özellikleri, üstün teknik özellikleri gibi özelliklerle birbirinden farklı seçenekler sunar. Kıyafetlerde leke bırakmayan Drip Stop teknolojisi, su damlama sorununa son verir. Kendini otomatik olarak kapatma özelliği olan buharlı ütüler, cihazı açık unutma endişesini ortadan kaldırır. Self clean, anti calc sistemi ve calc clean donanımı üçlü kireç koruması sağlar. Kendini temizleyen yeni nesil buharlı ütüler çok daha uzun ömürlüdür. Multi directional taban teknolojisi her yöne rahat hareket eden esnek ütüleme olanağı sunar. Buhar dağılımını en üst düzey verimlilikte ayarlayan yüksek kalitedeki buhar sistemiyle giysiler hızlı ve pratik şekilde ütülenir. Su haznesi, kapasitesi ve güç kapasitesi farklı olan modelleri tercih edebilirsiniz. 2400 watt, 2800 watt, 3000 watt gibi güç kapasitesi seçenekleri bulunur. Su haznesi geniş ütülerle daha fazla parça ütüleme şansınız olur. Uzun ve esnek kablolu ütüler, ütüleme işini kolaylaştırır. Dakikada 40 gr buhar veren modeller, kırışıklıkları anında düzeltir. Şok buhar etkisi ile bu süre daha da kısalır. Buharlı ütü Bosch markasında onlarca farklı seçenekle sunulur. Buhar performansına, su hazne kapasitesine, güç kapasitesine bakarak ihtiyacınıza uygun ütüyü tercih edebilirsiniz. Kaygan taban teknolojisi, markanın tüm buharlı ütülerinde olan ve kumaş üstünde rahatlık sağlayan teknolojidir. Kireçlenme karşıtı teknolojisi ise ütünün ömrünü uzatan temizleme ve koruma sistemidir. Tüm Bosch ürünlerinde ileri teknoloji kullanılır ve hayatı kolaylaştıran özelliklerle cihazlar tasarlanır. Emniyetli ütü kullanımı sağlayan otomatik kapanma özelliği, güvenilir ütü deneyimi sunar. Zahmetsiz şekilde ütü yapma imkanı sunan profesyonel buharlı ütü modellerinde, özel ve hassas kumaşları koruma özelliği vardır. Temp teknolojisi her türlü kumaşı kolay, pratik ve güvenli şekilde ütüleme olanağı yaratır. Güçlü buhar özellikleri olan Bosch marka buharlı ütülerde yüksek buhar kapasitesi tercih etme şansınız vardır. Buhar çıkışı 65 gr olan ütüler daha etkin performans sunar. Yüksek performanslı Bosch marka buharlı ütüleri indirimli fiyat avantajlarından yararlanarak uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Her İhtiyaca Yönelik Bosch Buharlı Ütü Modelleri

Her İhtiyaca Yönelik Bosch Buharlı Ütü Modelleri

Buharlı ütünüzün hızlı ve pratik ütü yapma kolaylığı sağlamasını, uzun ömürlü olmasını istiyorsanız bazı teknik özelliklere dikkat etmelisiniz. Güvenilir marka tercih etmekle birlikte, ürün teknik detaylarına da bakmalısınız. Bosch buharlı ütü fiyatları bu teknik detaylara göre değişir. Örneğin; dakikada 45 gr buhar gücü olan ütü ile dakikada 65 gr buhar gücü olan ütü farklı performanslar sunar. Ne sıklıkla ütü yaptığınızı, zamanınızın ne kadar olduğunu hesaba katarak buhar gücüne karar verebilirsiniz. Kullanım rahatlığı açısından ütü taban malzemesine ve ürün özelliklerine bakmak gerekir. Bosch marka buharlı ütülerin taban teknolojisi oldukça iyidir. Farklı modellerde taban özellikleri de değişebilir. Bu nedenle ürün detaylarına bakıp taban özelliklerini karşılaştırmalısınız. Kaygan ve rahat hareket eden bir ütü istiyorsanız, Ceranium Glissee gibi Bosh teknolojilerini tercih edebilirsiniz. Kireç, ütülerde önemli bir sorundur. Kireç önleme özelliği olan buharlı ütü tercih etmekte büyük avantaj sağlar. Ütünün uzun ömürlü olması için kendi kendini temizleme özelliği olması gerekir. Emniyet konusunda da otomatik kapanma özelliği olan ütüler çok daha güvenlidir. Bosch marka buharlı ütülerde bu özellik bulunur. Bir diğer dikkat edilmesi gereken konu da ergonomik tasarımdır. Ütünün kablosu, tutma yeri, su haznesi gibi özelliklerinin ergonomik kullanım sağlamasına özen göstermelisiniz. Uzun kablolu ve geniş su hazneli ütüler işinizi kolaylaştırır. Buharlı ütü seçimi yaparken buhar gücü, taban özellikleri en dikkat edilmesi gereken özelliklerdir. Şok buhar özelliğinin ve damlama kontrolünün olması da önemlidir. Farklı buharlı ve kazanlı ütü modellerini özellik ve fiyat açısından karşılaştırarak en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Bosch Buharlı Ütü Modellerinde İndirim Fiyat Avantajlarını Yakalayın

Bosch Buharlı Ütü Modellerinde İndirim Fiyat Avantajlarını Yakalayın

Son teknoloji bir buharlı ütüyle yaşam kalitenizi yükseltebilirsiniz. Ütüye ayırdığınız zaman ve emek azalır. Kıyafetleriniz lekesiz ve pürüzsüz ütülenir. Yeni nesil Bosch teknolojilerle donatılmış buharlı ütü modellerini indirimli fiyatlara almak için, favori ürünlerinizi kaydedip takip edebilirsiniz. Bosch buharlı ütü kullanımı kolay, pratik ve kusursuz ütüleme deneyimi yaşatır. Buharlı ütü kullanımını kolaylaştıran yeni nesil teknolojiler, Bosch marka ütülerin performansını üst düzeye taşır. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği bu ütü modellerinde, otomatik güvenlik önlemleri bulunur. Üstelik Bosch buharlı ütü nasıl temizlenir diye dert etmenize de gerek kalmaz. Çünkü bu buharlı ütülerde, özel üç katmanlı temizleme özelliği vardır. Ütünün kendi kendini temizleme ve kireç önleme özelliği tabanın leke ve kir tutmasını engeller. Özel taban teknolojisi ütü tabanının kirlenmesini önlerken, kireç önleme teknolojisi de ütünün iç mekanizmasının kirlerden dolayı tıkanmasını önler. İleri teknoloji ürünlerini temizlemek istediğinizde, mutlaka ürün kullanma kılavuzuna göz atmalısınız. Hassas teknolojilerin temizlenmesi için özel öneriler bulunur. Bu önerilere uyarak ütünüzü temizleyebilirsiniz. Markanın buharlı ütüleri otomatik olarak kendi kendini temizler. Ancak siz de belli periyotlarda önerilere uyarak ütünüzü temizleyebilirsiniz. Ütü yapma işini çok kolaylaştıran Bosch marka buharlı ütü modellerini incelerken, fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. En avantajlı fiyatı yakalamak için ürünün farklı sunumlarını değerlendirebilirsiniz. Buharlı ütü modelleri arasında karşılaştırma yaparken buhar gücüne, taban özelliklerine, kablo uzunluğuna, damla kontrolü özelliğine, kireç önleme ve otomatik kapanma özelliklerine bakmalısınız. Buharlı ütünün yüksek performanslı olmasını istiyorsanız, buhar gücü yüksek olan modelleri tercih edebilirsiniz. Bosch marka son teknoloji buharlı ütülerin özelliklerine ve fiyatlarına sayfamız üzerinden bakabilir ve dilediğiniz ürünün siparişini kolaylıkla verebilirsiniz.