Filtreleri Temizle
Marka
Arçelik

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Taban Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Sürekli Buhar Çıkışı

Başka bir kelime deneyin

Su Haznesi Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Arçelik Buharlı Ütü

için 17 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Arçelik Buharlı Ütü

Evlerde kullanılan küçük ev aletleri dendiğinde ilk akla gelen genellikle ütü olur. Çoğu kişinin hoşlanmadığı ya da yaparken zorlandığı ütü işlemi, Arçelik ile pratik bir işleme dönüşür. Kullanışlı yapısı ve sağladığı kolaylık sayesinde hızla kırışıklıklardan kurtulmanıza yardımcı olan Arçelik ütü, birbirinden renkli modelleri ve kaliteli malzemesi ile sizlere her zaman en büyük yardımı sunar. Geniş su haznesine sahip modelleri sürekli su takviyesi yapma ihtiyacı duymadan, tek seferde ütüleme işlemini bitirmenize imkan verir. 300 ml ve üzerinde su haznesine sahip Arçelik ütü buharlı modu sürekli hale getirildiğinde, en zor kırışıklıkların bile kolaylıkla açılmasını sağlar. Dakika başına üretilen ortalama 25 gram buhar, öncelikle zor kırışıklıkların yumuşamasına yardımcı olur. Şok buharı özelliği ile kıyafetlerinize zarar vermeden yoğun; ancak yumuşamış kırışıklıkları hemen açar. Pamuklu, sentetik, ipek gibi değişik dokulu kumaşlara sahip kıyafetler ve tekstil ürünleri için farklı ısı seçenekleri sunan buharlı ütü, kıyafetlerinizin ilk günkü kalitesini korumasına yardımcı olur. Cihazın işlem sırasında sürekli su sızdırması istenmeyen durumların başında gelir. Arçelik buharlı ütü, damlama önleme emniyeti sayesinde sızıntı yapmaz; kıyafetleriniz üzerinde herhangi bir su lekesi oluşmasının önüne geçer. 2300 watt’a yakın gücü ile hızlıca ısınır ve hemen kullanıma hazır hale gelerek zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Tüm bu özelliklere sahip Arçelik buharlı ütü modellerini inceleyerek size uygun özelliklere sahip ürüne kolayca ulaşabilirsiniz.

Arçelik Buharlı Ütü Hayatınızı Kolaylaştırır

Arçelik Buharlı Ütü Hayatınızı Kolaylaştırır

Kıyafetler aracılığı ile kişisel özellikler dışarıya farkında olmadan da olsa yansıtılır. Gündelik hayatta koşuşturma içerisinde iyi hissetmenin bir yolu da iyi görünmekten geçer. Bu iyi görüntüyü korumak için temiz ve düzgün, ütülenmiş kıyafetler giymek dikkat edilmesi gereken noktaların başında gelir. İyi ütülenmiş bir pantolon ve gömlek, kendinize olan güveninizi artıracağı gibi, gerek günlük hayatınızda gerek profesyonel yaşantınızda saygı görerek bir adım önde olmanızı sağlar. Arçelik buharlı ütü kalitesi ile giysileriniz kısa sürede mükemmel görünüme kavuşur, hareketli bir gün kırışıksız kıyafetlerle tamamlanır. Ütü yaparken gömlek yakaları, kol ve manşetleri en çok zorlanılan bölge olarak akla gelir. Sivri taban tasarımına sahip Arçelik buharlı ütü modelleri, özel buhar kanalı dizaynı sayesinde cihazın uç bölgesinde buhar havuzu oluşturur. Buharın eşit olarak dağılmasını sağlayan bu havuz, gömleklerin her bir noktasını aynı kolaylıkla açmanıza yardımcı olur, üründen yüksek verim almanızı sağlar. Özel labirent teknolojisi sayesinde şok buhar gücüne sahip olan modeller, dakika başına 150 grama yakın buhar üreterek yorulmadan etkili sonuç almanızı hedefler. Ütü tercih ederken bakılması gereken en önemli yer cihazın tabanıdır. Kıyafetler, nevresim ve perdeler ısıya duyarlı lif yapısına sahip kumaşlardan üretilir. Doğrudan bu tür kumaşların üzerine etki eden basınç ve buhar, bir süre sonra kıyafet ve diğer tekstil ürünlerinde yıpranma ve parlamaya sebep olur. Arçelik buharlı ütü modelleri, kaliteli seramik tabanları sayesinde uzun soluklu bir kullanım sunar. Seramik tabanın ortasında bulunan Cross Steam sistemi sayesinde yoğun buhar, direkt olarak kumaş üzerine nüfuz etmez; çapraz kanallar aracılığıyla narin kumaşlara yumuşak bir şekilde iletilir. Etkin koruma sağlayan bu tasarım sayesinde favori parçalarınızı uzun yıllar boyunca yeni gibi kullanabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte, ütülemeyi kolaylaştıran titanyum taban modeller de ürün gamında inceleyebileceğiniz parçalardandır. Her kumaşta kolay kayma potansiyeline sahip olan titanyum tabanlar, aşırı ısınma kaynaklı lekelenmelerin de önüne geçerek hızlı ve güvenli sonuç sunar. Siz de hızlı ve risksiz sonuçlar için markanın modellerini inceleyebilir, hayatınızı kolaylaştıracak yenilikleri keşfedebilirsiniz.

Arçelik Buharlı Ütü ile Kırışıklıklardan Kurtulmak Çok Kolay

Arçelik Buharlı Ütü ile Kırışıklıklardan Kurtulmak Çok Kolay

Ütü işlemi dendiğinde, tek seferde birçok parçayı ortadan kaldırmak için ütülenecek ürünleri biriktirmek, ütü masası kurmak ve düzeltilen bu parçaları düzgünce kaldırmak gibi çok aşamalı işler akla gelir. Bu iş sıralaması bazı durumlarda zorlayıcı ve caydırıcı olabilir. Günümüzde zamandan tasarruf etmek için birçok ürünün daha pratik sonuç veren alternatiflerine yönelimin arttığı görülür. Arçelik buharlı el ütüsü tam da bu noktada yardımınıza koşar. Kırışıklıklardan kurtulmak için kullanabileceğiniz en pratik aletlerden biri olan bu ürün, klasik bir model ile ütüleyip kaldırdığınız; ancak bir daha giyilme ya da çantada taşınma sonucu tekrar kırışmış olan giysilerinizi askıdayken bile düzeltmenize imkan verir. Ergonomik tasarımı sayesinde tek elle bile rahatlıkla kullanabileceğiniz bu alet ile kıyafetlerinizin yanı sıra perde, cibinlik, yatak örtüsü gibi büyük parçaları kolaylıkla kırışıklıklarından arındırabilirsiniz. Üzerindeki fırçalar sayesinde narin kumaşların zarar görmesini engeller, kumaş dokusundaki lifleri korur. 800 grama yakın ağırlığı sayesinde zorlanmadan kullanım sunar; ihtiyaç duyduğunuz yere kolaylıkla taşımanıza imkan verir. Hafifliğine karşılık sunduğu etkili performansı ile birçok kişinin vazgeçilmezi haline gelir. Geniş kullanım alanı ile sadece evlerde değil; otel ve restoran tarzı büyük işletmelerde, çarşaf, masa örtüsü, bez peçete gibi parçaları hızlı bir biçimde tekrar servise sokmaya hazır hale getirir. Kısa sürede ısınan tabanı sayesinde beklemenize gerek kalmaz, saniyeler içerisinde kullanıma hazır hale gelen ütü ile kolayca kırışıklıklardan kurtulabilirsiniz. Arçelik buharlı ütü yorumları sayesinde gerek evde, gerek iş yerlerinde anında kullanıma uygun olan buharlı el ütüsü hakkında fikir sahibi olabilir, tüm tekstil ürünlerini güvenle düz hale getirebilirsiniz. Sayfamızdan araştırma yaparak mükemmel sonuçlar elde edebileceğiniz alete kısa sürede kavuşabilirsiniz.

Güvenli ve Hijyenik Kullanımda Arçelik Buharlı Ütü

Güvenli ve Hijyenik Kullanımda Arçelik Buharlı Ütü

Elektrikli aletler bir anlık dikkatsizlik sonucu yangın gibi istenmeyen durumlara sebep olarak büyük hasarlara neden olabilirler. Kısa süreli dalgınlıkların sonucu oluşacak kayıplarla baş etmek zorunda kalmamak için dikkatli olmak kadar, güvenliği sağlamaya yardımcı olacak teknolojiye sahip ürünler seçmek de önemlidir. Ütü, bu tür dikkatsizlikler sonucu büyük ya da küçük kazalara neden olan elektronik aletlerden biridir. Arçelik buharlı ütü modelleri, bu tür kazaların önüne geçebilecek üstün teknolojisi ile birçok evde tercih edilen markaların başında gelir. Hareket algılama özelliği sayesinde dik pozisyondayken sabit bırakıldığında 7-10 dakika aralığında bir sürede otomatik olarak kapanır. Yatay pozisyonda unutulduğunda ise 30. saniyeden itibaren soğumaya geçerek hem kıyafetlerin zarar görmesini engeller hem de yangın riskini ortadan kaldırarak güvenliği sağlar. Güvenliğin yanı sıra kendi hijyenini de sağlayan yapısı sayesinde Arçelik buharlı ütü nasıl temizlenir sorusunun cevabını aramanıza gerek kalmaz; uzun ömürlü kullanımı sağlamanızda en büyük destekçiniz olur. Self-clean özelliği sayesinde kireçten doğan bozulmaların önüne geçer; haznesindeki kireç tortularını temizleyerek kirecin buhar çıkışını kapatmasını önler. Kireçten doğan bozulmaların önüne geçmesi sayesinde uzun süre maksimum performans sunar. Musluk suyu kullanımında dahi kireç ile ilgili endişe duymanıza gerek kalmaz; ürünün kendi kendini temizleyeceğini bilmenin verdiği rahatlıkla hızlıca işinizi halledip kendinize vakit ayırabilirsiniz. Susuz kullanıma da uygun modelleri ile acil durumlarda kuru ütüleme imkanı verir. Markanın sunduğu güvenlik, rahatlık ve hijyen olanakları fiyatlandırma kısmında da birçok farklı seçenek oluşmasını sağlar. Yapacağınız araştırmalar ile Arçelik buharlı ütü fiyatları hakkında ayrıntılı bilgiye sahip olabilir; isteklerinize ve bütçenize uygun, kaliteli ürüne sayfamızdan sahip olabilirsiniz.