Filtreleri Temizle
Marka
King

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Su Haznesi Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

King Buharlı Ütü

için 4 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

King Buharlı Ütü

King, faaliyete başladığı günden bu zamana kadar üretim perspektifini genişleterek çalışmalarına devam eder. Elektronik ev aletleri tasarlayan marka, genel olarak ev tipi ürünler tasarlar. İklimlendirme, mutfak, temizlik, kişisel bakım ürünlerinden oluşan üretim faaliyeti tamamen insanların yaşam koşullarını iyileştirmeye yöneliktir. Günlük hayatta oldukça önemli bir yere sahip olan ütü de markanın ürün kategorisinde yer alır. King ütü sahip olduğu özellikleriyle kullanıcıların istedikleri sonucu almasını sağlar. Kıyafetlerin kırışıklığını gidermesinin yanı sıra ütünün ısı gücüyle temizleme özelliği de bulunur. Ütüleme sırasında kıyafetlerin her tarafının eşit ve kolay bir şekilde düzelmesi için su buharından yararlanılır. Su buharı sayesinde düzeltme işleminden oldukça iyi verim alınır. Evinizde ya da istediğiniz her yerde kullanabileceğiniz portatif yapıdaki ürünün çeşitli varyasyonları bulunur. Kullanıcı kendi ihtiyacı doğrultusunda bu seçenekler arasından seçim yapabilir. Ergonomik tasarımı ile kullanımı kolay ve pratiktir. Hafif formdaki tasarımı sayesinde uzun süren işlemlerde kullanıcının stabil performansta çalışması sağlanır. Seramik taban kalitesiyle üretilen elektronik cihaz, kıyafetin zorlayıcı yerlerini düzeltirken elinizle uyguladığınız manevra yönüne uyum sağlar. King buharlı ütü modellerine farklı özellikler eklenir, böylece ürün versiyonları kullanıcıların kendisine uygun ürünü bulabilmesi için geliştirilir. Çağın gerekliliği olan akıllı ürün modelleri geliştiren marka, kendi kendini temizleyen ürünler tasarlar. Temizlik aracı olarak kullanılması açısından bu özellik güzel bir buluştur. Sayfamızdan markaya ait ürünleri inceleyerek beğendiğiniz modeli anında sipariş verebilirsiniz.

King Buharlı Ütüyle Rahatlığı Keşfedin

King Buharlı Ütüyle Rahatlığı Keşfedin

Ütü, uyguladığı buhar basınçlı ısı sayesinde kıyafetin derinlerinde bulunan bakteri ve mikropların yaşamasını ve çoğalmasını önler. Tüm kıyafetlerin yıkandıktan sonra sağlık açısından ütülenmesi önemlidir. Temizlik aracı olarak da değerlendirilen bu ürünün kendi kendini temizleme özelliği dikkat çekicidir. Su kirecinin ütünün buhar çıkış deliklerini tıkamaması için geliştirilen bu yöntem sayesinde ürünün ekonomik ömrü uzun olur. Ürünün üzerinde narin kıyafetlerin düzeltme işlemini mümkün kılan ayar düğmesi bulunur. Kırışıklığı giderdikten sonra kıyafetler üzerinde oluşan parlama sorununu ortadan kaldıran cihaz, seramik taban teknolojisiyle üretilir. “Anti-drip” özelliği cihaz içerisinde yer alan suyun işlem sırasında damlamasını önler, böylece kıyafetinizin üzerinde su lekesi oluşmasının önüne geçilir. Standartların dışına çıkan marka, genel kabul görmüş masa üstünde işlem yapmayı bir tık ileriye taşır. Dikey pozisyonda kırışıklık giderme işlemini mümkün kılan teknolojiyle kullanıcılara yenilikçi bir deneyim sunar. İnovasyonu kendine ilke edinen marka; dikey pozisyonda 8, yatay pozisyonda ise 30 saniye işlem yapılmadığı zaman otomatik olarak kapanan cihazı ile beğeni toplar. Ürünün sahip olduğu “şok buhar” fonksiyonu zorlu kırışıklarda 145 grama kadar yoğun buhar vererek kullanıcıların işlemi kısa sürede bitirmelerine yardımcı olur. Dış yüzeyinin anatomiye uygun tasarımı tutma sapının doğru kavranmasını, böylece kol ve bilek kaslarını yormadan işlem yapılmasını sağlar. Kıyafet üzerinde kayganlık performansını artıran seramik taban da işlemin seri bir şekilde yapılması için geliştirilir. Seyahatlerinizde kullanmak üzere portatif ürünler sunan marka kaliteyi istediğiniz yere taşımanıza olanak verir. Minimal tasarımlarına aynı kaliteyi entegre eden marka kullanıcı memnuniyetini önemser. Seyahat ürününün katlanabilir özelliği valizinize sığması için optimizasyon sağlar. Yurt dışı ziyaretlerinizde de yanınızda götürebilmeniz için çift voltaj tasarımı vardır. Minimal tasarımlı bu ürünle her türlü kıyafet üzerinde kırışıklık giderme işlemi yapılabilir. Toplam ağırlığı ise sadece 550 gramdır ve farklı renkleri bulunur. Markanın ürünlerinde kuru ve buharlı olmak üzere 2 tarzda işlem yapma özelliği vardır. King buharlı ütü yorumları gerçek kullanıcıların deneyimlerini yansıtır. Evinizde ve seyahatlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz ürünlerin farklı modellerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

King Buharlı Ütüyle Farklı Bir Deneyim

King Buharlı Ütüyle Farklı Bir Deneyim

Ütü ev aleti deyince ilk akla gelen elektrikli ev aletleri arasında yer alan bir cihazdır. Günlük kullanılabilen cihaz yatay ve dikey pozisyonda kullanılabilir. Kullanım alanına göre yüksek su alabilme kapasitesi bulunan ürünler tasarlayan marka, her kullanıcının beklentisini karşılayan ürünü bulabilmesi için ürün yelpazesini genişletir. King buharlı ütü modelleri kırışıklığın giderilmesi için yeterli buhar kapasitesine sahiptir, böylece aynı yerin üzerinde defalarca işlem yapmaya gerek kalmadan kırışık olan yer hızlıca düzeltilir. Masa kullanma ihtiyacını azaltan teknoloji dikey pozisyonda bile oldukça başarılı sonuçlar verir. Yapışmaz tabanı kıyafetlerinizin dokusunu korur. Akıllı cihaz teknolojisine sahip ürün “self-clean” butonuyla kendi kendini temizler. Şok buhar, su püskürtme, otomatik kapanma, kendini temizleme özellikleri kullanıcıların rahat bir şekilde kıyafetlerini düzeltmeleri için geliştirilir. Kıyafetlerinizin hassas dokusuna zarar vermeyen, seramikten üretilen taban, ısının ve buharın sadece düzeltmeye odaklı çalışmasını sağlar. Taban özelliği kıyafetlerin yüzeylerinde parlama yapmadığı için defalarca düzeltme işlemi uygulanmasına izin verir. Kullanıcı ve giysi dostu tasarımı, dikkat gerektiren bu işlemin doğru bir şekilde yapılması üzerine tasarlanır. Su ve buhar kapasitesi tek seansta onlarca kıyafetin üzerinde işlem yapılması için yeterli düzeydedir. Ergonomik taban ve tutma sapı akıcılık sağlar, böylece kas dokusunu yormadan uzun süreli işlem yapılabilir. Isının taban yüzeyinde homojen dağılımı ve çalışırken kullandığı enerjinin kapasitesi, kırışıkların tek hamlede düzelmesi için yeterlidir. Temiz kıyafetlerin üzerine su damladığında leke oluşturabilir, bundan dolayı anti-drip özelliği bulunur. Suyun verimli kullanılmasını da sağlayan damlama önleyici özellik, ekonomik kullanım sağlar. İşlem yapılmadığı zaman otomatik kapanma özelliği de enerjinin verimli kullanılması için önemlidir. Kullanırken keyif alacağınız markanın ürün çeşitlerine sayfamız üzerinden göz atabilir, beğendiğiniz ürünü hemen sipariş verebilirsiniz.

Uygun Fiyatlı King Buharlı Ütü Modelleri

Uygun Fiyatlı King Buharlı Ütü Modelleri

Marka kullanıcılara fiziksel olarak rahatlık sağlamakla birlikte onları ekonomik anlamda da memnun etmeyi amaçlar. Tasarladığı ürünleri bu yönde geliştirerek cihazların özelliklerini belirler. Elektronik ürünlerini çağın teknolojisiyle entegre bir şekilde geliştiren markanın üretim perspektifi, inovasyondur. İnovatif cihazlarıyla kullanıcıların sosyal yaşamlarında rahat koşullara sahip olmasını sağlar. Cihazların kullandığı enerjinin tümünü yapması gereken işe odaklayan teknik özellikler, uzmanlar tarafından kullanıcıların ihtiyacı doğrultusunda şekil alır. Uzun vadeli tüketim grubuna dahil olan buharlı ütü King markasının çağın yeniliklerini entegre ettiği cihazları arasında yer alır. Yatay kullanım tarzına bir de dikey pozisyonun eklenmesi bağımsız kullanım esnekliği sağlar. Kendini temizleyen cihaz her açıdan verimlidir. Dış faktörlerin etkilerine karşı tasarım aşamasında gereken olumsuzlukları öngören marka, otomatik kapanma ve self-clean özelliğini ürüne entegre eder. Cihazın kullanım süresini ve verimini olumlu yönde etkileyen bu fonksiyonlar kullanıcının da tam anlamıyla rahat etmesi içindir. Elektronik cihazlar ev tipi kullanım için uygundur, ancak ürünün paketinden çıkan kullanım kılavuzunun okunması ve talimatlara uyulması uzun vadeli kullanım için önemlidir. Kullanıcıların kıyafetlerine profesyonel bakım yapmaları için tasarlanan ürünü aktive etmek kolaydır. Seyahat tipi ürünler tasarlayarakaynı ütüleme kapasitesini minimize eden markanın bu ürünü, elektronik ürün üretme üzerindeki uzmanlığını kanıtlar niteliktedir. King buharlı ütü fiyatları ürünün kullanışlı özelliklerine göre ekonomik seviyededir. Marka, kaliteli ürünleri herkesin alabilmesi için fiyat politikasını kullanıcıların bütçesi ve ürünlerin fonksiyonları doğrultusunda düzenler. Her kullanıcının ihtiyacı farklıdır, bundan dolayı ürün modellerinin enerji gücü ve fonksiyonu farklı tasarlanır. Evrensel bakış açısıyla tasarladığı ürünlerin seyahat tipi versiyonu “çift voltaj” özelliğine sahiptir. Yurtdışı seyahatlerine özel eklenen bu ayrıntı dünyayı gezerken bile şık olabilmeniz için ideal bir kullanım sunar. Çok yönlü fayda sağlayan inovatif modelleri sayfamızdan tek tıkla satın alabilirsiniz.