Filtreleri Temizle
Marka
Vestel

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Güç (Watt)

Başka bir kelime deneyin

Taban Özelliği

Başka bir kelime deneyin

Sürekli Buhar Çıkışı

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Su Haznesi Kapasitesi

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Vestel Buharlı Ütü

için 6 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Vestel Buharlı Ütü

Çamaşırlarınızı yıkadıktan sonra oluşan kırışıklıkları gidermek için ütü kullanmak gerekir. Ütüler, küçük ev aletleri arasında en sık kullanılan ürünlerin başında gelir. Elektronik ürünlerin üretiminde üstün teknolojisi ile öne çıkan markalardan biri olan Vestel, üretmiş olduğu buharlı ütülerle de rahat ve kaliteli kullanım imkanı sunar. Günlük yaşamda yapmanız gereken ütüleme işini oldukça kolaylaştıran, çeşitli özelliklere sahip Vestel buharlı ütü modelleri bulunmaktadır. Küçük boyutu ile kolay ısınarak hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale gelebilen buharlı ütüler gündelik kıyafetlerinizi ütülemek için son derece uygun yapıya sahiptir. Ütüler kullanım koşullarına uygun bir şekilde kullanıldığında, uzun süre sağlamlığını koruyabilmektedir.

Vestel Buharlı Ütü Kullanıcı Dostu Tasarım Sunar

Vestel Buharlı Ütü Kullanıcı Dostu Tasarım Sunar

Günlük yaşantımızda en zorlu işlerden biri olan çamaşır ütülemeyi, Vestel ütüler sayesinde kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstün özelliklerinin yanı sıra kullanıcıların kolay kullanabileceği tasarımlara sahip birbirinden farklı ütüler üretilmektedir. Ütülerin en önemli özelliklerinden biri taban yapısıdır. Tabanlarında kullanılan malzemelerin özellikleri sayesinde, ütüleme işlemi sonucu kıyafetleriniz ve kumaşlarınız oldukça düzgün görünecektir. Aynı zamanda taban yapısında kullanılan malzeme özelliklerine göre hassas kumaşlar üzerinde parlama yapmayan, kaygan yapısı sayesinde daha kolay bir ütüleme deneyimi sunmaktadır. Vestel, ütülerinin çoğunda taban malzemesi olarak seramik, anodize, Premium nanoteknoloji ve nano seramik kullanmaktadır. Seramik taban yapısına sahip ürünler her kumaş üzerinde rahat bir şekilde hareket edebilir. Böylece tüm kırışıklıkların kolayca açılması sağlanır. Buharlı ütü Vestel teknolojisi ile bir araya geldiğinde, zahmetsiz ve kaliteli bir şekilde tüm kıyafetlerinizi ütüleyebileceğiniz bir ortam hazırlar. Küçük yapısı ile buharlı ütüler kolay bir şekilde taşınabilir. Küçük boyutlu ütüleri, evin her köşesinde ya da seyahatlerinizde yanınıza alarak kullanabilirsiniz. Ergonomik tasarıma sahip ürünler kullanıcılar için rahat bir kullanım imkanı sağlar. Şok buhar ve sürekli buhar çıkışı özellikleri sayesinde, uzun süren kullanım süresi boyunca etkili bir şekilde ütüleme yapabilirsiniz. Yüksek buhar çıkışı ile kırışıklıkları kolayca açabilmesinin yanında, buharlı ütü modellerinin çoğunda kendi kendini temizleyebilme özelliği de bulunmaktadır. Self clean adı verilen bu teknolojinin kendi kendini kireçten arındırma özelliği ile ütünüz tabanında biriken kireçten kurtulabilirsiniz. Bu sayede ilk günkü azalmadan devam eden buhar performansı sayesinde, ütüleme kalitesinden ödün vermeden kesintisiz bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Ütüleri, 2200 ve 3100 Watt aralığındaki buhar gücünü kullanarak, yüksek performans ile kullanmak mümkündür. Küçük gövde tasarımı ile buharlı ütülerin en büyük avantajlarından biri hızlı ısınması ve seri kullanımıdır. Küçük depo hacmine sahip oluşu ile daha az su alır. Fakat kısa bir zaman aralığında ısınır ve acil durumlarda bile pratik kullanım sağlar. Vestel, kullanmış olduğu Anti-Drip damlatma emniyet sistemi sayesinde, giysilerinizi ütülerken ütünün su damlatmasına engel olur. Böylece istenmeyen lekelerin önüne geçebilirsiniz.

Vestel Buharlı Ütü Teknik Özellikler

Vestel Buharlı Ütü Teknik Özellikler

Vestel buharlı ütü kullanımı ve özellikleri ile son yıllarda sıkça tercih edilen modeller arasındadır. Farklı buhar çıkış gücü seçenekleri, boyutlarına oranla geniş su hazneleri, kumaşlara zarar vermeyen ve kullanımı kolaylaştıran taban yapısı gibi pek çok özelliği bulunan ütüler bulunmaktadır. Damlacık önleyici sistem, otomatik kapanma ve kendi kendini temizleme gibi hayatımızı kolaylaştıran farklı teknolojik özellikler sayesinde de kullanım kolaylığı sunan pek çok ütü seçeneği vardır. Vestel ütü ev aleti modellerinin çoğu, dikey buhar çıkışı ile dik ütüleme imkanı sunan buhar gücü üretebilmektedir. Dik ütüleme fonksiyonu ile askıdaki narin giysileri, asılı konumdaki perdelerdeki veya diğer asılı kumaşlardaki tüm kırışıklıkları gidermek için ekstra buhar çıkışı sağlar. Ütü üzerinde bulunan şok buhar gücü düğmesine basılarak ekstra güçlü buhar çıkışı sağlanır. Böylece kumaşların, giysilerin ya da perdelerin yeri değişmeden, ütüden çıkan yüksek buharın kumaşların içine işlemesi ile kolayca ütüleyebilirsiniz. Damlacık önleyici sistem, ütü çok soğuk olduğu zamanlarda suyun ütü tabanından akmasını otomatik olarak engellemek için tasarlanmıştır. Bu sayede ütüleme sırasında istenmeyen lekelerin önüne geçilmiş olunur. Ütünüzün çalışma sırasında duyacağınız tık sesi, damlacık önleyici sistemin aktif olarak çalıştığını göstermektedir. Buharlı ütülerin su haznesi kapasitesi oldukça fazla sayıda giysilerin ütülenebilmesine imkan sunar. Ortalama 400 ml hazne hacmine sahip ütüler ile ısı kaybı olmadan uzun süre ütülemeye devam edebilirsiniz. Ütüyü durdurmanız gerekmediğinden hem enerji tasarrufu hem de zamandan tasarruf ederek ütü yapabilirsiniz. Ütüleme işlemine ara verip, ütüyü kullanmadığınız zamanlarda otomatik kapanma özelliği hemen devreye girer. Yaklaşık 10 dk gibi bir sürede ütü kullanılmayıp, sabit kaldığında ürün kendini kapatacaktır. Bu sayede ütünün fişe takılı bir şekilde unutulmasından kaynaklanabilecek ev kazalarının da önüne geçilmiş olur. Vestel ütü, kendi kendini temizleme teknolojisi sayesinde uzun yıllar sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Buharlı ütüler, buharları ile kendi kendini temizleme özelliğine sahiptir. Temiz bir tabana sahip ütüler ile yapılan ütüleme sırasında kumaşlar üzerinde herhangi bir leke olmaması için oldukça önemli bir özelliktir. Temizlenen ütünün buhar kanallarının tıkanmaması sağlanacağından, ürün tam verim ve performans ile çalışmaya devam eder.

Vestel Buharlı Ütü Uygun Fiyatlı ve Kolay Kullanımı ile Öne Çıkıyor

Vestel Buharlı Ütü Uygun Fiyatlı ve Kolay Kullanımı ile Öne Çıkıyor

Kullanım kalitesi ile dikkat çeken ütüler arasında bulunan Vestel buharlı ütüler, en zorlu ev işlerinden olan ütüleme işini kolay bir şekilde tamamlamanızı sağlar. Pratik ve hızlı kullanım imkanı sunan ütüler sayesinde ütüleme işine daha az zaman harcayarak, kendinize ayırmış olduğunuz zamanı da arttırmış olacaksınız. Sitemiz üzerinden de inceleyebileceğiniz Vestel buharlı ütü yorumları, kullanıcı deneyimlerini takip edebilmenizi sağlar. Kullanım kılavuzunda belirtilen yönergelere uygun şekilde ütüleri kullanarak, uzun süreli performans elde edebilirsiniz. Güvenlik açısından, buharlı ütüleri kullanmaya başlamadan önce ilk olarak su haznesine yeterli miktarda su eklenmelidir. Bu ekleme işleminin ütünün prize takılı olmadığında bir anda yapılması gerekir. Ütü içerisine konan su, buhara dönüşerek ütüleme işlemini gerçekleştirmenizi sağlar. Ayrıca ütü üzerinde bulunan su püskürtme düğmesi kullanılarak, zorlu kırışıklıkların olduğu bölgelerde kumaşı nemlendirmek için su sıkabilirsiniz. Buharlı ütülerden en iyi sonucu almak için musluk suyu yerine minerallerinden arınmış veya damıtılmış suların kullanılması tavsiye edilir. Su doldurma işleminden sonra ütülerin üzerinde bulunan sıcaklık ayar düğmesi ile kumaş türüne bağlı olan değeri seçerek, ütünün hazırlanmasını sağlayabilirsiniz. Ütü gövdesinde bulunan ışık göstergesi ile ütüleme işlemi için ütünün ısınıp ısınmadığı takip edilebilir. Ütüleme işlemi yatay konumda yapılacak ise şok buhar özelliği de kullanılabilir. Giysilerin kırışıklığının çok olduğu yerlere şok buhar düğmesi ile yoğun buhar çıkışı sağlanarak, hızlı ve kuvvetli bir ütüleme gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle uzun süreli kullanımlar sonrasında ütülerde bulunan kendi kendini temizleme özelliğini kullanarak ütünün genel temizliğini yapmak gerekir. Bu özellik ayda en az bir kez düzenli bir şekilde kullanılırsa veya kullanılan suyun sertliğine göre birkaç kullanımdan sonra çalıştırılırsa, ütünüz en iyi performansı ile çalışması ve maksimum verim alınmaya devam edecektir. Vestel buharlı ütü fiyatları ürün özelliğine ve performansına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. İhtiyacınız olan özellikleri belirledikten sonra size en uygun ürünü sayfamızdan seçebilirsiniz.