Nar35
Nar35
Şirket Ünvanı: Alper Yüce
İşletme Adı: Nar35
Tescilli Marka: Nar35
KEP Adresi: alper.yuce@hs01.kep.tr
Vergi No: 23060045460
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%87

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 744 71
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 766 49
Mağazanın iletişiminden memnunum 693 63
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Pilsan (1)
Polesie (16)
Dede (5)
Can (1)
Erpa (1)
Vardem (1)
(56)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Cinsiyet

Erkek (64)
Unisex (38)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Materyal

Plastik (37)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yaş Aralığı

(5)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(8)
ve üzeri (11)
ve üzeri (12)
ve üzeri (14)
ve üzeri (15)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Oyuncak

için 189 sonuç bulundu.

Oyuncak

Çocuklar için oyuncaklar, günün önemli kısmındaki en önemli arkadaşları konumunda bulunuyor. Tüm çocuklar, yaş grubuna göre farklı eğlence anlayışına ve zevklere sahip olduğundan günümüzde her yaş grubuna yönelik olarak tasarlanmış olan birbirinden farklı özelliklerde oyuncak çeşitleri bulunuyor. Oyuncaklar ile çocuklar hem eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirebiliyor hem de dünyayı anlamada/kavramada destek alarak, gelişimlerine yardımcı olunuyor. Bu nedenle de oyuncaklar, çocukların yaşamlarının ilk dönemlerinde oldukça büyük bir önem taşıyor. Çocukların oyuncaklarla oynadıkları oyunlar neden-sonuç ilişkisini kavrayabilmelerine, sosyal ilişkilerini geliştirebilmelerine ve tabii ki nesneleri öğrenebilmelerine yardımcı oluyor. Yeni nesil oyuncaklarda bu konuda oldukça yardımcı oluyor. Daha üst seviyede fonksiyonlara sahip olan oyuncaklar ile çocukların her zaman keyifli ve eğlenceli zamanları, öğretici ve eğitici bir şekilde geçirebilmelerine yardımcı olunuyor. Her yaş grubuna göre özel olarak tasarlanmış olan oyuncak çeşitleri arasından doğru seçimlerde bulunarak, çocuğunuzun gelişimine eğlenceli zaman geçireceği şekilde destek olabilme şansına sahip olabilirsiniz. Çocuklar için oyuncak almaya karar verdiğinizde en önemli noktalardan birisi de çocukların ilgisini çekmesidir. Çünkü çocukların zevkleri ve ilgi alanları ile bağdaşık olmayan oyuncaklar ile çocukların mutlu edilmesi ve sevdiği oyunlar oynayabilmesi mümkün olmaz. Bu yüzden de oyuncakların seçiminde, çocukların ilgi alanlarının ve zevklerinin göz önünde bulundurularak, seçimlerin yapılması gerekir. Kız ve erkek çocukların ilgi alanlarına göre özel olarak tasarlanan oyuncaklarda bu konuda size yardımcı oluyor.

Kız ve Erkek Çocuklar İçin Özel Oyuncak Çeşitleri

Kız ve Erkek Çocuklar İçin Özel Oyuncak Çeşitleri

Çocuklara oyuncak seçiminde cinsiyet ayrımına dikkat edilmesi, her çocuk için en doğru seçimin yapılmasına olanak verir. Özellikle de hem kız çocukların hem de erkek çocukların ilgi alanlarına göre hediye seçiminde bulunarak, çocukların daha fazla beğeneceği hediyeler seçebilmek mümkün olur. Kız ve erkek çocukların ilgi alanları, sevdikleri karakterler ve şeylerin birbirinden önemli farklılıklar taşıyor olması sebebi ile de günümüzde oyuncaklar, kız ve erkek çocukları için ayrı ayrı olarak şekillendirilir. Kız ve erkek çocuklar için ayrı ayrı tasarlanan oyuncak modelleri arasında seçim yaparken, oyuncağın alındığı çocuğun cinsiyeti, ilgi alanları ve sevdiği şeylerin göz önünde bulundurulması ile en doğru seçimler yapılabilir. Özellikle de hem kız hem de erkek çocuklar için oyuncak çeşitlerinde her ilgi alanına hitap edecek özelliklerde model seçenekleri bulunuyor olması da seçimleri kolaylaştırır. Son dönemlerin popüler süper kahraman temalarından, araba, film karakterleri, bebekler ve çok daha fazlası ile her çocuğun ilgi alanına hitap edecek bir hediye bulabilmek mümkün oluyor. Bu şekilde kız ve erkek çocuklarının son derece keyifli zamanlar geçirebilecekleri eğlenceli hediyeler vererek, onların mutlu olmalarını ve yanı sıra gelişimlerine de katkı sağlanabilmesi mümkün oluyor. Bu sebeple de günümüzde her türlü özel gün veya normal günde çocukları mutlu etmek için onlara oyuncak alınabiliyor. Kız ve erkek çocuklar için oyuncak seçiminde, seçilen oyuncağın eğitici ve öğretici olmasına da dikkat edilmelidir. Özellikle de ilk yaş, ilk 3 yaş ve sonraki yaş gruplarının gelişimlerine yönelik mevcut olan ihtiyaçlarına yanıt verecek biçimde tasarlanmış olan özellikleri ve fonksiyonları bulunan oyuncakları seçerek, çocukların gelişimlerine destek olunabilir. Çocuğun gün içerisinde oyun oynarken, öğrenmesini sağlamak, ilk yaşlarda fiziksel ve beyinsel gelişimine destek vermek açısından önemli bir katkı sağlar. Yaş grubuna göre tasarlanan oyuncaklarda çocuklar için önemli bir avantaj sağlıyor. 0-6 aylık, 6 ay-1 yaş, 1-3 yaş, 3-6 yaş, 6 yaş ve üzeri gibi farklı yaş gruplarının gelişimlerine göre bilimsel araştırmalarla belirlenen ihtiyaçları ve yanı sıra ilgi alanları doğrultusunda tasarlanan oyuncaklar bulunuyor. Bu oyuncaklar arasında çocuklar için en doğru olanı kolayca seçebilir ve gün boyunca istediği zaman bu oyuncaklarla vakit geçirebilmeleri sağlanabilir.

Erkek Çocuklara Özel Oyuncak Modelleri

Erkek Çocuklara Özel Oyuncak Modelleri

Sadece erkek çocukların ilgi alanları hedeflenerek tasarlanan erkek çocuklara özel oyuncak grupları arasından, erkek çocuklar için hediye seçimi yapılabilir. Erkek çocukların ilgi duydukları temalarda tasarlanan oyuncaklar arasında özellikle oyuncak araba modelleri dikkatleri üzerine çekiyor. Erkek çocuklarla ile bağdaştırılan oyuncak arabalarla çocuklar, gün boyunca istedikleri araba temalı/konulu oyunlar oynayarak, keyifli zamanlar geçirebilme şansına sahip olabiliyor. Yarış arabası, klasik araba, kamyon, arazi arabası, askeri araba, polis arabası, ambulans arabası gibi birbirinden farklı tema ve tasarımlarda araba oyuncak modelleri bulunuyor. Özellikle çocukların içerisine kum veya diğer oyuncaklarını koyabildiği büyük boyutlara sahip olan oyuncak kamyon modelleri, çocuklar arasında oldukça popüler. Farklı boyutlara sahip olan kamyon modelleri aynı zamanda da uzaktan kumandalı modelleri ile de daha interaktif bir oyun deneyimi sunuyor. Uzaktan kumanda ile yönetilebilen kamyon, araba ve helikopter gibi araçlar ile her yaş grubundan çocuğun oldukça keyifli zamanlar geçirebilmeleri sağlanabiliyor. Oyuncak helikopter modelleri sivil ve askeri olarak farklı sınıflarda tasarlandıklarından, çocukların çok keyifli oyunlar oynayabilmeleri sağlanıyor. Helikopterlerin yanı sıra oyuncak uçak çeşitleri ile de çocukların gökyüzüne olan ilgi ve meraklarının artması sağlanabiliyor. Bu tip araçlar çocukların gündelik yaşantılarında gördükleri araçları öğrenebilmeleri ve anlamlandırabilmelerine de yardımcı olur. Bu tip araç niteliğindeki erkek çocukların ilgi duyduğu oyuncak türlerinden birisi de oyuncak tren modelleri de bulunuyor. Çocukların gün içerisinde karşılaştığı araçların oyuncak versiyonlarıyla vakit geçiren çocukların, bu araçların nitelikleri ve özellikleri konusunda daha fazla bilgi sahibi olabilmeleri mümkün oluyor. Bununla birlikte çocukların bu alandaki yeteneklerini keşfedebilmeleri veya ilgilerini belirleyebilmeleri de daha somut bir şekilde gözlemlenebiliyor. Erkek çocuklar için sadece araçların oyuncak versiyonlarından oluşan seçenekler bulunmuyor. Aynı zamanda da oyuncak robot gibi çocukların daha farklı ve daha özel ilgi alanlarına hitap eden oyuncaklarda bulunuyor. Oyuncak robotlar ile çocukların teknoloji ve bilime odaklı olarak oyunlar oynamasına yardımcı olunabilir. Daha otantik ve daha klasik bir oyun için erkek çocuklara özel olarak tasarlanan oyuncak at modelleri de bulunuyor. Çocukların hayvanların dünyasına da kısmi olsa da adım atmasını sağlayacak bu tip oyuncaklarda, gelişim çağında olan çocuklar için tercih edilebilecek oyuncaklar arasında bulunuyor.

Kız Çocuklarına Özel Oyuncak Çeşitleri

Kız Çocuklarına Özel Oyuncak Çeşitleri

Kız çocuklarının, erkek çocuklarına göre daha farklı ilgi alanları bulunur. Bu nedenle de erkek ve kız çocukları için oyuncak çeşitleri birbirinden tamamen farklıdır. Kız çocukları daha evcimen ve daha naif temalı oyuncaklara ilgi duyar. Kız çocukları için en klasik olarak oyuncak bebek modelleri en ideal oyuncaklardan birisidir. Farklı tasarım görselliklerine ve özelliklere sahip olan oyuncak bebekler ile kız çocuklarının gün boyunca annesinden gördüklerini taklit ederek, hem öğrenmesi hem de eğlenmesi sağlanabilir. Özellikle oyuncak bebek arabası bu konuda en önemli yardımcıdır. Henüz kendisinin bebek arabasında gezdiği yaş grubunda kız çocukları, annelerinin tıpkı kendisine yaptığı şeyleri oyuncak bebeğine yaparak, olayları ve eylemleri daha somut bir şekilde kavrayabiliyor. Oyuncak bebek arabaları ile çocuklar ister evde ister de dışarıda sevdiği oyuncak bebeğini, annesinin kendisine yaptığı şekilde ilgilenerek, öğrenebiliyor. Çocukların dünyayı anlamlandırabilmelerinde ve kavrayabilmelerinde oyuncakların önemli bir rolü bulunduğundan bu tarz eğitici ve öğretici nitelikli oyuncaklar tercih edilebilir. Üstelik bu şekilde eğitici oyunları, oldukça keyifli zamanlar geçirerek, oynayabiliyor. Oyuncak mutfak çeşitleri de bu nitelikte tasarlanmış olan oyuncaklar arasındadır. Özellikle kız çocuklarının gün içerisinde sürekli vakit geçirdiği annesinden gördüğü ve merak ettiği şeyleri tıpkı onun yaptığı gibi tekrarlayarak, öğrenebilmesine ve dolayısı ile de gelişimine destek sağlamasına yardımcı olunur. Oyuncak mutfak seti farklı boyutlarda ve farklı parça sayısında olacak şekilde hazırlanır. Böylelikle hem bütçeye hem de çocukların oynaması istenen oyunların niteliğine göre özgürce seçimlerde bulunabilme şansına sahip olunabiliyor. Evcilik oyunları oynayan kız çocuklarına yönelik olarak daha kapsamlı tasarlanmış olan oyuncaklarda bulunuyor. Oyuncak ev ile kız çocuklarının sadece mutfak ya da bebek büyütme gibi temalarda değil, daha geniş perspektifte evin tüm alanlarını kapsayan oyunları, oyuncak evlerinde oynayabilmeleri mümkün oluyor. Çok küçük boyutlardaki model seçeneklerinin yanı sıra oyuncak evler, bir ya da daha fazla çocuğun içerisine girebileceği büyüklüklerdeki modelleri de bulunuyor. Kız çocukları için tasarlanan birbirinden renkli ve şirin oyuncak çeşitleri ile kız çocuklarının keyifli zamanlar geçirmesini sağlayabilir ve sürekli ne yaptıkları konusunda endişe duymak zorunda kalınmaz.

Çocuk Gelişimine Katkı Sağlayacak Oyuncak Modelleri

Çocuk Gelişimine Katkı Sağlayacak Oyuncak Modelleri

Bir çocuğun dünyayı anlayabilmesi ve çevresindeki kavrayabilmesi açısından oyuncaklar, oldukça önemli bir rol üstlenmektedir. Bilimsel olarak yapılan araştırmalarda çocuk gelişiminde oyuncakların sağladığı olumlu katkıyı kanıtlamaktadır. Ancak oyuncakların, çocuğun gelişimine katkı sağlayabilmesi için doğru ve uygun şekilde seçilmesi gerekir. Yaşamları boyunca çocukları, oyunlar oynayarak öğrendiğinden, oyunlarının temasını ve içeriğini belirleyen ana faktör olan oyuncakların doğru şekilde seçilmesi gerekir. Bazı oyuncaklar çocukların kas gelişimi gibi fiziksel gelişimine katkı sağlarken, bazı oyuncaklar ise çocukların ince motor(beyinsel) gelişimine katkı sağlar. Zeka geliştirici oyuncak modelleri çocukların problem çözme yetisini, nesneleri öğrenebilmesini ve kendi vücudunu tanıyabilmesini sağlar. Farklı şekillerin, delikli kutu içerisine atılmasını temel alan oyuncaklardan, yapboz niteliğindeki oyuncaklara kadar oyuncak çeşitleri zeka geliştiren oyuncaklardan birisidir. Bazı oyuncaklar ise çocukların belirli bir alandaki yeteneklerini keşfetmesine ya da ilgisini cezp etmesine yardımcı olur. Oyuncak gitar ile kız ya da erkek çocuk fark etmeksizin çocukların gitar ve müziğe olan yeteneğini keşfetmesine ya da müziğe duyduğu ilginin arttırılmasına yardımcı olur. Müzik temalı oyuncak çeşitleri sayesinde çocukların farklı müzik tarz ve aletlerine olan ilgi ve alakasını belirlemede yardımcı olur. Bu yüzden tasarlanmış olan oyuncak piyano modelleri gibi farklı müzik enstrümanlarından oluşan oyuncak seçenekleri de mevcuttur. Teknoloji dünyasında çocuklar, çok erken yaşlarda teknolojinin sunduğu ürünlerle etkileşim kuruyor. Ancak bu etkileşimin doğru şekilde yönlendirilmemesi çocukların teknoloji bağımlılığı gibi sorunlarla karşı karşıya kalmasına neden olur. Kız ve erkek çocukları için eğitici ve zeka geliştirici nitelikli oyuncak arayışında olan ebeveynler için tasarlanan oyuncak bilgisayar modelleri, teknolojiyle çocukların ilk etkileşimlerini doğru şekilde gerçekleştirir. Çocukların gelişimine katkı sağlayan, yaratıcılığa teşvik eden, hayal kurmalarını sağlayan, sosyal iletişim becerilerini geliştirmelerini sağlayan ve aynı zamanda da paylaşımcılığı öğrenmeleri konusunda teşvik edecek oyuncaklar bulunuyor. Ayrıca çocukların fiziksel becerilerini geliştirebilmelerini sağlayacak farklı oyuncaklarda hem kız hem de erkek çocukları için kesinlikle tercih edilebilecek oyuncaklar arasında yer alır. Bu tip oyuncaklar sayesinde her yaş grubunda çocukların eğlenebilecekleri eğitici ve öğretici oyunlar oynayarak, gelişimlerinin de en doğru şekilde yönlendirildiği bir gelişim süreci geçirmeleri sağlanabilir.

Güvenilir, Kaliteli ve Sağlıklı Oyuncak Modelleri

Güvenilir, Kaliteli ve Sağlıklı Oyuncak Modelleri

Henüz gelişim çağında olan çocuklar için oyuncak seçimlerinin büyük bir hassasiyet ile yapılması çok önemlidir. Özellikle çocukların zararlı kimyasal maddelerle etkileşimde bulunmaları, henüz gelişmemiş olan bağışıklık sistemlerinin tamamen düşmesine ve ciddi sağlık sorunları ile karşı karşıya kalmalarına neden olur. Bu yüzden çocuklar için oyuncak seçiminde bulunurken, oyuncağın üretiminde herhangi kimyasal zararlı bir maddenin kullanılmamasına dikkat edilmelidir. Bununla birlikte oyuncakların kutuları veya oyuncağın üzerinde yer alan bakanlık onaylarına ve diğer bilgilerine de dikkat ederek, seçimde bulunmak gerekiyor. Bu şekilde çocuklar için hem sağlıklı hem de güvenli oyuncaklar satın alarak, çocukların keyifli zamanlar geçirmeleri sağlanabilir. Oyuncak ayı gibi farklı yaş gruplarındaki çocuklara hitap eden genel oyuncakların dışında spesifik oyuncak seçimlerinde yaş grubu ibarelerine de dikkat edilmelidir. Bu şekilde çocuğun hem ilgisini çekecek hem de yaş grubu için uygun olacak bir oyuncağın seçilebilmesi mümkün olacaktır. Farklı yaş gruplarındaki çocuklar için ayrı ayrı olarak tasarlanan oyuncaklar, çocukların ilgi alanları, gelişim durumu ve tabii ki merak ettiği şeyler üzerine şekillendirilir. Bu şekilde çocukların o oyuncağa ilgi duyması, oynarken keyifli zamanlar geçirmesi ve eğitici niteliğiyle de farkında olmadan gelişimine destek olması sağlanabilir. Örneğin ahşap oyuncak modelleri son derece doğal ve sağlıklı oyuncaklar arasında yer alsa da çok küçük yaşlardaki çocukların fiziksel risk altında kalmasına neden olabilir. Bu gibi her yaş grubu için farklı güvenlik kriterlerine göre tasarlanan yaşa özel oyuncakları tercih etmekte yine ebeveynlerin oyuncak seçiminde mutlaka göz önünde bulundurmaları gereken noktalardan birisidir. Çocuklar için doğru oyuncak seçiminin en önemli kriteri, çocuğun oyuncağı eline ilk aldığı anda duyduğu heyecan ve mutluluk olsa da aynı zamanda da fiziksel, sosyal ve zihinsel gelişimine katkı vermesi, yaşına uygun olması ve güvenli/sağlıklı olması da mutlaka göz önünde bulundurulması gereken kriterlerdir. Bu kriterler nezdinde yapılacak oyuncak seçimleri ile çocuklar için en doğru hediye seçimi yapılabilir.

Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Oyuncak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Çocukların yaş grubu, cinsiyeti, ilgi alanları gibi kriterlere göre birbirinden farklı niteliklerde çok geniş yelpazede oyuncak çeşitliliği bulunmaktadır. Bu zengin oyuncak çeşitliliği ebeveynlere çocukları için en doğru oyuncağı seçebilecekleri özgür bir seçim imkanı verse de fazlalığı da hangi oyuncağı seçmesi konusunda kimi zaman kararsız kalmasına neden olur. Ancak çocuklar için doğru oyuncak seçimi ile ilgili belirlenen kriterler üzerinden hareket ederek, ebeveynlerin çocukları için doğru oyuncağı seçebilmeleri çok kolay olacaktır. Kız çocukları için tasarlanan pelüş oyuncak modelleri ile tüm kız çocuklarını fazlasıyla mutlu etmek mümkün olacaktır. Veya oyuncak kedi ile kız ya da erkek çocuk fark etmeksizin çocukların ilgisini çekebilmek, heyecan ve mutluluk duymalarını sağlamak ve yanı sıra çocukların hayvan alemini daha yakından tanıması ve tabii ki hayvan sevgisinin aşılanması sağlanabilir. Bu tip niteliklerdeki oyuncaklar, hem kız hem de erkek çocukların gelişimine katkı sağlayacak eğitici ve eğlenceli oyunları zenginleştirilmiş şekilde oynayabilmelerini sağlar. Oyuncak fiyatları ise oyuncakların niteliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Kız çocuklarının çok sevdikleri oyuncak bebek fiyatları çok değişkendir. Oyuncak bebeğin üretiminde kullanılan malzemeler, boyutları ve ek özellikleri fiyatında değişikliğe yol açabilir. Aynı şekilde erkek çocuklarının ilgi duyduğu oyuncak araba fiyatları da yine özelliklerine ve tasarımına göre değişkenlik gösterir. Örneğin kumanda ile uzaktan yönetilebilen oyuncak arabalarla, elle yönetilen oyuncak arabaların fiyatları arasında önemli farklılıklar söz konusudur. Veya oyuncak ayı fiyatları açısından olduğu gibi oyuncak ayının büyüklüğüne göre de fiyatlarında değişimler söz konusu olur. Son dönemlerin en çok ilgi gören ve en sevilen oyuncaklarının özellikleri ve fiyatları ile ilgili daha detaylı bilgi için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra diğer oyuncak modelleri ve çeşitli organizasyonlarda kullanabileceğiniz parti malzelemerine Çocuk Oyuncakları & Parti kategorimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.