bozdagsekerleme
bozdagsekerleme
Şirket Ünvanı: Bahar Özcan
İşletme Adı: Bozdağ Kestane Şekeri - Bahar Özcan
Tescilli Marka: Bozdağ İtimat , Birgi Beyi
KEP Adresi: -
Vergi No: 24809123784
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

 • Hızlı Gönderim
  Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
 • Başarılı Mağaza
  1 iş günü içinde gönderiyor.
  Yüksek Mağaza Puanı var.
  Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 60 4
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 61 3
Mağazanın iletişiminden memnunum 54 3
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Ürün Miktarı

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Özelliği

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.

Konum Seç

Ağız, Diş & Banyo Ürünleri

için 2 sonuç bulundu.
 • 24,40 TL 23,10 TL
  % 5

  Sepette Ek İndirim

  2 adeti %7 indirimli

 • 52,90 TL 40,50 TL
  % 23

  Sepette Ek İndirim

  2 adeti %7 indirimli

Ağız, Diş & Banyo Ürünleri

Ağız ve diş sağlığınızı korumak için ağız ve diş bakım ürünleri kullanmanız, dişlerinizi düzenli olarak fırçalamanız, medikal bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Ağız ve diş sağlının yanı sıra duşta kullanacağınız banyo ürünleri ile de hem sivilce, egzama, mantar gibi sağlık problemlerinizi önleyebilir hem de daha sağlıklı ve canlı görünen bir cilde sahip olabilirsiniz. Kategorimizde hem ağız ve diş sağlığınız hem de cildiniz için ihtiyacınız olan tüm banyo ürünlerini bulabilirsiniz.

Banyo Ürünleri

Banyo Ürünleri

Banyo ürünleri denilince akla ilk olarak duş jeli, sabun, şampuan gelmektedir. Bunların yanı sıra aslında duşta kullanılan daha pek çok ürün bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; dezenfektandır. Dezenfektanlar; mikropları kırma özelliği bulunan ürünlerdir. Cilt üzerinde oluşan mikropları kırmak için her duşta olmasa bile belli aralıklarla dezenfektan kullanmanız gerekir. Bunun yanı sıra; fırça, sünger, lif gibi ürünler de banyo ürünleridir. Bunlar da yine duşta kullanılan, kir ve mikroplardan arınmak için cildi temizlemeyi sağlayan ürünlerdir. Fırça, sünger ve lifler aynı zamanda; duş jeli ve duş yağlarını vücudunuza uygulamanızı da sağlamaktadır. Bunun yanı sıra dilerseniz duşta; duş tuzu ve köpük gibi ürünler de kullanabilirsiniz. Duşta kullanılan tuzların vücudu dinlendirme özelliğinin yanı sıra; ayak mantarına ve ayak kokusuna da iyi gelindiği bilinmektedir. Eğer sadece ayaklarınız için kullanacaksanız tuzu bir leğene ekleyerek, duşta kullanacaksanız ise küveti doldurup içine doldurarak kullanmanız gerekmektedir.

Ağız & Diş Bakımı

Ağız & Diş Bakımı

Ağız ve diş bakımı için de kullanılan pek çok farklı ürün bulunmaktadır. Bunlardan ilk akla gelenleri; diş macunu, diş ipi, ağız suyu gibi ürünlerdir. Bunların yanı sıra, kategorimizde de bulabileceğiniz diğer ağız ve diş bakımı ürünleri arasında; ağız bakım cihazları, ağız temizleme ürünleri, diş fırçası, diş protez ürünleri, diş beyazlatıcı ve diğerleri yer almaktadır. Özellikle diş macunu, diş fırçası, diş ipi, ağız suyu gibi ağız ve diş bakım ürünlerini düzenli olarak kullandığınızda sağlıklı dişlere sahip olabilirsiniz. Ayrıca ağız kokusu gibi problemler yaşıyorsanız; ağız bakım cihazlarını, ağız temizleme ve gargaralarını düzenli bir şekilde kullandığınızda bu sorundan da önemli ölçüde kurtulabilirsiniz. Ağız kokusunun nedenleri hakkında bilgi sahibi olmak için bu yazımıza göz atabilirsiniz. Ayrıca eğer dişinizdeki lekelerden ve dişinizin istediğiniz beyazlıkta olmamasından şikayetçiyseniz; diş beyazlatma ürünlerini kullanabilirsiniz. Bunlar; diş tozu, diş leke silgisi gibi ürünlerdir.

Ağız, Diş & Banyo Ürünlerini Kullanmak Neden Önemlidir?

Ağız, Diş & Banyo Ürünlerini Kullanmak Neden Önemlidir?

Gerek ağız ve diş ürünlerini gerekse de banyo ürünlerini kullanmak, hem kişisel temizlik hem de sağlık açısından son derece önemlidir. Örneğin; pek çok diş hastalığı, dişlerin bakımının ihmal edilmesinden kaynaklanmaktadır. Aynı şekilde mantar, egzama gibi cilt sorunları pek çok bitkisel sabun ve banyo ürünü ile çözülebilecekken ihmal edilmektedir. Eğer siz de böyle cilt problemleri yaşıyorsanız doktorunuza başvurduktan sonra, kategorimizde yer alan doğal sabunları ve diğer doğal banyo ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca gün içinde pek çok insanla iletişim halinde olduğumuzu düşünürsek gerek cilt temizliği ve bakımı gerek de ağız temizliği, ilişki kurduğumuz kişilerde bıraktığımız izlenimde de doğrudan etkilidir. Bu yüzden hem ağız ve diş bakımımıza hem de cilt temizliğimize gereken özeni göstermeliyiz. Ayrıca dilerseniz ağız, diş ve banyo ürünlerinin yanı sıra diğer tüm kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.