Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oto Lastik

için 48 sonuç bulundu.
Genişlik seçiniz

Waterfall Oto Lastik

Özellikle büyük şehirlerde hayatımızın en çok zamanın geçirildiği yer yollardır. Bir yerden başka bir yere gitmek amacıyla kullanılan araçların temel yapı taşlarından bir tanesi olan lastik ise bir araç için oldukça büyük öne arz etmektedir. Yazları veya kışları farklı hava koşullarında farklı araçlara uygun olan oto lastik güvenlik ve sağlık için hayli önemlidir. En önemli madde olarak sizlere sunulan bu sağlık dışında sağladığı başka avantajlar da bulunmaktadır. Sağladığı yol tutuşundan, harcadığı yakıt miktarına kadar etkileyen lastiklerin belli zamanlarda değiştirilmesi ve yenilenmesi gerekir. Arabanız ve kendiniz için yapılacak en doğru seçimler sizlere Waterfall oto lastik seçenekleri ile sunuluyor. Sizlerin güvenliğini sağlamak ve aracınıza en fazla verimliliği sağlamak adına yapılan çalışmalar ve araştırmalar sonucunda üretilen bu lastiklerden oldukça memnun kalacaksınız. Araçlarınıza yapılan bakımlar kadar önemli olan ve yol ile olan bağlantısını sağlayan bu ürünlerde yapılacak seçimler oldukça büyük önem taşımaktadır. Hem boyut ve ölçü anlamında hem de çok sayıdaki çeşitlilik anlamında dikkatleri üzerine çekmeyi başaran bu seçenekler ile güvenliğiniz kontrol altında. Uzun süreli kullanımlarda eskimeye başlayan lastikleri yenilemenin önemi konusunda dikkatli olunması gerektiğini sizlere söyleyen Waterfall ile yol tutuşlarınız sağlama alınmış olacak. Nerede, ne zaman ve hangi koşullar altında kullanacağınızı önemseyerek sizlere en uygun olan modelin çıkartılması sadece ufak maddeler ile öğrenilebilecek bir konudur. Bu fırsatı size sağlayan ve her isteğinizi yerine getirmekte oldukça başarılı olan bu markanın ürünleri sizleri bekliyor.

Waterfall Oto Lastiklerde Mevsimlerin Farkı

Waterfall Oto Lastiklerde Mevsimlerin Farkı

Araç seçimi oldukça önemli bir konudur. Uzun süre çalışılarak elde edilen araçların doğru şekilde kullanılması ve en fazla güvenlik sistemleri sağlanmasıdır. Ancak güvenlik sistemi sadece kilitler ile sağlanan bir bileşen değildir. Güvenlik sisteminin altında aynı zamanda sizlerin de can sağlığını koruma altına alan lastikler de bulunmaktadır. Lastikler uzun süreli ve farklı koşullardaki kullanımlarda eskimeye başlar. Eskimeye başladıkça ise görevini yerine getirememeye ve yeterli verim sağlamamaya başlar. Bu verimin sağlanabilmesindeki en önemli konulardan bir tanesi ise belli süreler içerisinde lastikleri değiştirmek ve yenilemekten geçmektedir. Sizlere gerek farklı zaman gerekse uzun süre kullanımlar ile değiştirilme zorunluluğu verilen lastiklerin tekrar yapılması gereken seçimler oldukça önemli konular arasındaki yerini almaktadır. Yapılması gereken bir lastik seçiminde dikkat edilmesi gereken pek çok nokta bulunmaktadır. Bu noktalardan bir tanesi ise hangi koşullar altında kullanılacağı ve hangi mevsimlerde kullanılacağıdır. Sizlere bu noktada 3 farklı seçenek sunulmaktadır bu seçenekler yazlık, kışlık ve dört mevsimliktir. Waterfall yazlık lastik seçenekleri kış mevsimi dışında bütün zamanlarda kullanılabilme özelliğine sahiptir. Gerekli olan güvenliği sizlere sağlayarak yaz ilkbahar veya sonbahar demeden her türlü desteği veren bu çeşit lastikler ılımlı hava koşulları için üretilmektedir. Bu lastik türlerinin sahip oldukları bloklar kış lastiklerine oranla çok daha kısa ve kalındır. Bu neden ile karlı ve buzlu olan hava ve zeminler için uygun değildir. Onun dışında sizlere olabildiğince hizmet etmeye devam etmektedir. Waterfall kışlık lastik çeşitleri ise sizlere kış mevsiminde ve en kötü hava koşularında gerekli desteği sağlamak amacıyla üretilmektedir. Buzlu ve karlı olan havalar diğer hava şartlarına göre aracı yönetmesi çok daha zordur. Bu nedenle kış mevsiminde bu yapıya sahip hava ve yol şartlarında daha sağlam ve farklı yapılara sahip bir lastik kullanılmalıdır. Sizlere bu fırsatı tanıyan Waterfall gerekli olan güvenliği sağlayan ve olabilecek her yol tutuşunu sizlere verebilen sağlamlıktaki lastikleri ile oldukça dikkat çekici. Karlı veya buzlu demeden sizlere kaymayı engelleyen ve sizleri herhangi bir risk ile karşı karşıya bırakmayan bu ürün çeşitlerinden oldukça memnun kalacaksınız.

Waterfall Oto Lastikleri ile Her Mevsim Güvence

Waterfall Oto Lastikleri ile Her Mevsim Güvence

Lastiklerin mevsimlerine göre ayrılmasında çok sayıda önemli etken bulunmaktadır. Yazlık, kışlık ve dört mevsimlik olarak değişen özelliklerin altında pek çok neden de bulunmaktadır. Bu nedenler kışlık lastikleri başlığı altında aracın çekiş gücünü korumak ve arttırmak ile başlamaktadır. Bir aracın sahip olduğu her parça diğerini etkilemektedir. Buradaki en önemli parçalardan bir tanesi olan tekerlekler ise çekiş gücü hakkında önemli bir söz hakkına sahiptir. Otomatik olarak bu çekiş gücü de aracın performansının artmasını sağlamaktadır. Düzenli yol tutuşu da uzun yollar için önemli bir konudur. Bu marka ile sahip olunabilecek kış lastikleri sayesinde en uzun yollarda yol tutumunuz oldukça kaliteli olacak. Ayrıca temel görevi olan karlı ve buzlu olan yerlerde kaymayı önlemesinin yanında virajları da kontrol altına almaktadır. Sizlere virajlara güvenli bir şekilde girmeyi sağlayan bu marka kış lastikleri aynı zamanda fren gücünü de arttırmaktadır. Son olarak Waterfall 4 mevsim lastik başlığı altında satılan ürünler ise iki tarafın da özelliklerini içinde barındırarak sizlere çoğu koşulda kolay kullanım şansı tanımaktadır. İlk olarak dört mevsim kullanılabilecek olan bu lastikler en sık şekilde mevsim geçişlerinde kullanılmaktadır. Yaz lastikleri mi yoksa kış lastikleri mi kararının verilemediği zamanlarda devreye giren ve kurtarıcı olan lastik ve jant sizlere çoğu mevsim şartlarında hayli yardımcı olmaktadır. Sizlere gerek yazın en sert zamanında gerekse kışın en sert zamanında kullanıma elveriş sağlayabilirken yazlık veya kışlıklar kadar güvenliği koruma altında tutamaz. Aynı zamanda fazla sert olan koşullarda kullanıldığı takdirde ise uzun ömürlü bir lastiğe sahip olamayacaksınız. Genellikle ortalama olarak -5 derece seviyesine kadar sizlere gerekli olan korumayı sağlayabilmektedir. Sizlere her zaman ve her yerde ayak uydurarak kolay ve verimli bir yol tutuşu seyretmenizi sağlayan Waterfall lastik 4 mevsim çeşitleri sizleri bekliyor. Her mevsim yanınızda olan ve yüksek güvenlik sağlayan yazlık ve kışlık olan lastiklerin yanında mevsimlik olarak üretilen lastiklerden de oldukça memnun kalacaksınız. Can ve mal güvenliğinizi her şeyden önde tutarak sizlere her koşulda en verimli yolları sunan bu marka ile artık bütün yollar sizlere açık.

Waterfall Oto Lastikler ile Verimli Sürüşler

Waterfall Oto Lastikler ile Verimli Sürüşler

Yapılacak her alışverişte yapılması gereken öncelikli bir araştırma olmalıdır. Bu araştırmalar sizlere kullanabileceğiniz en fazla verimi sağlamak adına oldukça Önemli bir konudur. Almak istediğiniz üründen en fazla verimi en düşük maliyetler ile elde etmek isteriz. Bu konu oto lastiklerinde de geçerlidir. Araçların lastikleri birçok konuda önemli bir etken olduğu gibi yakıt verimliliği onuşunda da önemli bir yağı taşı olarak araçtaki yerini almaktadır. Her ne kadar aralarında çok da bir ağlantı yokmuş gibi gözükse de kullanım sonrasında fark edileceği üzere lastikler yakıt harcaması ve verimliliği konusunda oldukça büyük bir etkenliğe sahiptir. Bunun da nedeni lastiklerin dönüşleri ile bağdaştırılmaktadır. Sizlere ve aracınıza yakıt verimliliği sağlayan lastikler hareket esnasında çok daha az enerji harcamaktadır. Harcanan bu az enerji ise çok daha az yakıt tüketimini sağlamaktadır. Gerek kısa olan yolculuklarda gerekse uzun olan yolculuklarda net bir şekilde gözlemlenebilen bu durum alışveriş öncesinde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesidir. Sonrasında yapılacak olan sürüşleri çok daha verimli hale getirmek ve maliyet anlamında kara geçebilmek adına Waterfall sizlere son derece mantıklı çözümler sunuyor. Üstelik sizlere sunduğu bu çözümler ise fazla sayılarda olmasıyla seçenek hakkını da çoğaltıyor. Yakıt verimliliğini sağlamak ve arttırmak adına Waterfall oto lastik modelleri sizlere B, C ve E aşlıklarında sunulmaktadır. Harflerin sıralamaları ilerledikçe verimliliği düşen bu ürün çeşitlerinde kendinize en uygun olan seviyeyi seçerek maddi anlamda en fazla kari ve verimi elde edebilirsiniz. Yakıt verimliliğini sağlayan diğer noktalar ise lastikler ile bağlı olan noktalardan geçmektedir. Örneğin lastiklerin basınçları önemli bir konudur. Sahip olunan düşük lastik basıncı sizlere yuvarlanma sırasında yeterli seviyede verim sağlamayacaktır. Aynı zamanda sürüş hakimiyetini de etkileyen bu durum lastiklerin ne kadar önemli bir materyal olduğunu bir kez daha desteklemektedir. Bu konuda aracı etkileyen bir başka etmen ise aracın ağırlığıdır. Lastikler araçlara ve dolayısıyla aracın ağırlığı ile bağlantılı olarak seçimlerde bulunmasıyla ortaya çıkmaktadır. Sizlerde aracınız ile doğru ölçülere sahip olan lastik seçeneklerinden tercih ederek en verimli sürüşlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. Bütün bu verimli ve karlı olan ürün sahip olmak son derece kolay. Sadece bir tıklama ile sahip olabileceğiniz ürün seçeneklerinden aracınıza en uygun olanını seçim hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Waterfall Oto Lastikleri ile Frenleme Kontrol Altında

Waterfall Oto Lastikleri ile Frenleme Kontrol Altında

Lastikler bir araç için devreye girdiğinde dikkat edilmesi gereken birçok etmen bulunmaktadır. Bu etmenlerden bir başka tanesi ise ıslak zeminde frenlemedir. Islak zeminler hangi araç tipi olursa olsun her zaman riskli bir konudur. Islaklık derecesi ve araçların lastiklerinin yola tutunma derecesi sürüş konusunda oldukça büyük bir söz hakkına sahiptir. Bu nedenle araç alındıktan sonra dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan bir tanesi doğru bir lastik seçimi yapmaktan geçmektedir. Yapılan doğru seçimli lastikler sayesinde kazaların önlenmesi çok daha mümkün hale getirilebilir ve olması ihtimal olan riskli konuların önüne geçilebilir. Bu konular üzerine sizlere olabildiğince fazla imkan sunarak can ve mal güvenliğinizi koruma altına alan lastikler zannedildiğinden çok daha büyük önem taşımaktadır. Sizlere sağladığı çok sayıdaki faydanın yanında olabilecek riskleri de göz önünde bulunduran ve sizlere olabildiğince daha güvenli bir ortam oluşturmaya çalışan bu ürünlerden son derece memnun kalacaksınız. Islak zeminde frenleme konusundaki hassasiyetini yüksek seviyede tutan Waterfall oto lastik seçenekleri sizlere fayda sağlamaktan geri kalmıyor. Sizlere ıslak olan yollarda tam fren uygulandığı takdirde daha hızlı bir duruş sağlayan bu lastik özelliği fazla seçenekleri ile sizlere sunulmaktadır. Bu seçenekler arasından seçim yaparken kolay bir şekilde sahip olabileceğiniz ürünleri öncelikle incelemeniz faydanıza olacaktır. Yağmurlu olan havalarda ıslak olan zemine daha güçlü bir şekilde tutuna bu lastikler sizlere 3 farklı seçenek ile sunulmaktadır. B, C ve E harflerinin sıralaması ile sizlere sunulan ürünler, harf sıralamasına göre özelliğini azaltmaktadır. Harfler arasındaki geçişler durma mesafesi olarak metre ile ölçülmektedir. Örneğin standartlarda olan sisteme göre A harfi ile F harfi lastik grubu arasındaki fark yaklaşık olarak 18 metredir. Yani sahip olabileceğiniz ilk sıradaki harflerin lastikleri sayesinde çok daha hızlı bir şekilde durabilir ve herkesin güvenliğini maksimum seviyeye çıkartabilirsiniz. Bunlar arasından seçim yaparken arabanıza ve maddi durumunuza en uygun olan ürünü kolaylıkla seçebilir ve anında sağlıklı ve güvenli sürüşleri elde edebilirsiniz. Sadece kendinizi değil aynı zamanda trafikteki bütün araçları koruma altına alan bu frenleme sistemi ile kontrollü sürüşler sizleri bekliyor.

Waterfall Lastiklerinde Sınırsız Seçenekler

Waterfall Lastiklerinde Sınırsız Seçenekler

Lastik seçimleri sadece araç ile bağlantıları ve etkileri ile alakalı değildir. Aynı zamanda lastiklerin yapısal olarak sahip oldukları özellikler de göz önünde bulundurulmalıdır. Bu yapısal olan özelliklerden bir tanesi ise yanak kalınlığıdır. Araçlarda kullanılacak olan lastikler farklı ölçütlerde pek çok özellik taşımaktadır. Yanak kalınlığı da bu özelliklerden bir tanesidir. Waterfall lastik özellikleriarasında yer alan ve yoldaki engebeler ile aracın bağlantısını etkileyen bir konuma sahiptir. Lastiklerin yanak yüksekliğini azaltmak yolda olan bozukluklardan hem sizin hem de aracın daha fazla etkilenmesini sağlamaktadır. Bunun ise aracınızı sarsmadan kurtarmak ve çok daha az kullanılabilir bir hale getirmekten çok daha büyük etkileri ve görevleri vardır. Bunlardan ilki konfordur. Araç içerisinde sürüş veya yolcu konumunda olun fark etmeksizin rahat ve konforlu bir yolculuk geçirmek istersiniz. Bu konforlu yolculuğu sağlayabilmenin en etkili yolu ise sürüşü yumuşak olan lastiklere sahip olmaktan geçmektedir. Sizlere her anlamda rahatlığı, güvenliği ve düşük riski sağlamaya çalışan ürünler arasından yanak kalınlığına dikkat ederek alacağınız ürün sayesinde sahip olacağınız konfor sürüşler çok daha etkileyici sonuçlar yaratacak. Yapılan araştırmalar sonucunda fazla sayıda üretilen yanak ölçüleri sarasından kendinize ve aracınıza en uygun olanını seçerek sürüşlerinizi çok daha iyi hale getirebilirsiniz. Waterfall lastik markası altında satılan ürünlerde seçenek listesi 9 farklı seçenek ilse sizlere sunulmaktadır. 40, 45, 50, 55, 60, 65,70, 75, 80 kalınlıkları ile sizlere sunulan seçenekler arasından seçim yapmak oldukça kolay. Yapacağınız doğru seçimler ile en kısa yollarda veya en uzun yollarda fark etmeksizin bütün yollar size dümdüz gelecek. Bütün bunlara ek olarak ürünler hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, Waterfall lastik fiyatları listesine bakmak isterseniz veya yorumları incelemek isterseniz en kısa zamanda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Waterfall Oto Lastiklerinde Boyutun Önemi

Waterfall Oto Lastiklerinde Boyutun Önemi

Son olarak lastik seçimlerinde dikkat edilmesi gereken başka bir madde daha bulunmaktadır. Bu maddelerden ebatlardır. Sektörde bulunan çok sayıdaki farklı ebatlara sahip olan lastikler sayesinde kendinize en uygun olanını bulmanız bir anlamda sizlere zorluk yaşatıyor. Araçlarda kullanılmak adına sizlere sunulan lastikler arasından seçimler yapılırken jant büyüklüğü göz önünde bulundurulmalıdır. Jantlar araçlar ve araçların sürüşleri için oldukça büyük bir etmendir. Bu etmenler göz önünde bulundurulduğunda her biri farklı avantajlara ve dezavantajlara sahiptir. Örneğin olması gerekenden daha büyük jant ve yüksekliğe sahip olan lastikler sizlere görüntü anlamında oldukça hoş sahneler yaşatacaktır. Ancak bu durum maddi konuda geçerli değildir. Büyük jantlara ve lastiklere sahip olan araçlar yorulmaya çok daha meyillidir. Bu nedenle harcayacağı performans ve enerji de daha fazla olacaktır. Bu harcanan fazla maddeler ise sizlere daha çok akıt harcatmak durumunda bırakacaktır. Bunun verilebilecek bir başka örneği ise büyük ebatlara sahip olan lastiklerdir. Lastiklerin sahip oldukları hacimler ne ölçülerde yer ile temasta bulunursa o ölçüde yakıt harcaması yapmaktadır. Gerek aracın tutuşu gerek fren sistemi gerek direksiyon sistemi gerekse harcanan yakıt fark etmeksizin sizlere her alanda çok sayıda sağladığı fırsatlar ile ön plana çıkıyor. Yapılan çalışmalar ve yürütülen araştırmalar sonucunda ortaya koyulan çok sayıdaki ürün sayesinde sizlere her türlü fırsat ve seçenek sunulmaktadır. Bütün bunlara ek olarak ürünler hakkında çok daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz, Waterfall lastik kalitesi ve fiyatları incelemesinde bulunmak isterseniz veya Waterfall lastik yorumlar bölümüne ulaşmak isterseniz en kısa zamanda sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sadece bir tıklama kadar uzağınızda olan ürün seçenekleri çok sayıda tutularak sizlere kolay seçim imkanı sağlamaktadır. Fiyatları ve kampanyaları ile sizlere sunulan fırsatlar da sınır tanımıyor. En kısa zamanda sayfamızdan alabileceğiniz ürünler sayesinde kullanımlara başlayabilir ve kaliteli deneyimleri elde edebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Waterfall
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Michelin (3749)
Continental (1794)
Goodyear (4770)
Bridgestone (2128)
Petlas (2262)
Lassa (1663)
Hankook (2025)
Nokian (3537)
Dunlop (580)
Falken (789)
Pirelli (2138)
Kumho (1469)
Kormoran (1077)
Starmaxx (974)
Nexen (809)
Nankang (746)
Laufenn (744)
General (427)
Sava (405)
Marshal (393)
Debica (388)
Milestone (358)
Özka (322)
Triangle (319)
Riken (305)
Windforce (298)
Yokohama (298)
Dayton (290)
Roadstone (256)
Matador (245)
Semperit (244)
Bf Goodrich (240)
Winrun (211)
Tigar (126)
Farroad (119)
Strial (118)
Gislaved (113)
Tracmax (113)
Barum (101)
Viking (77)
Taurus (76)
Fulda (75)
GT Radial (68)
Kleber (65)
MOMO (58)
Minerva (53)
Toyo (51)
Waterfall (48)
AJS (44)
Anlaş (37)
Kinforest (37)
Rotalla (36)
Vitour (33)
Cooper (32)
Cratos (32)
Altenzo (27)
Doublestar (27)
Maxxis (26)
Saetta (26)
Saferich (26)
Platin (25)
Sportiva (25)
Wanlı (22)
Achiles (21)
Landsail (20)
Billas (17)
Kelly (17)
APlus (16)
Vredestein (16)
Gripmax (15)
Bfgoodrich (13)
Sailun (13)
Duro (12)
Evergreen (12)
BKT (10)
Tatko (9)
Jinyu (8)
Starfire (7)
Sunny (7)
Mabor (6)
Mitas (6)
Accelera (5)
CST (5)
Point S (4)
Uniroyal (4)
Alliance (3)
Austone (3)
Delinte (3)
Ecomaster (3)
Kenda (3)
Linglong (3)
Sunitrac (3)
Victorun (3)
Anteo (2)
Federal (2)
Firestone (2)
Goodride (2)
Harvester (2)
Motrio (2)
Solideal (2)
Syron (2)
Zeetex (2)
Aotelli (1)
Atlas (1)
Diplomat (1)
Formula (1)
Gerutti (1)
Goldline (1)
Keter (1)
Kingstar (1)
Marshall (1)
Maxtrek (1)
Rodaco (1)
Sebring (1)
Tyfoon (1)
nexen (1)
Dİğer (34)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(12)
(9)
(8)
(7)
(6)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Yaz (34)
Kış (13)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(11)
(10)
(9)
(6)
(4)
(3)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(16)
(8)
(7)
(7)
(5)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(29)
(15)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kullanım Türü

(42)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

(13)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL