TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dayton, Oto Lastik

için 439 sonuç bulundu.
Genişlik seçiniz

Dayton Oto Lastik

Lastik sektörünün öne çıkan markalarından olan Dayton, otomobil, hafif ticari ve ağır vasıtalar için çeşitli oto lastik modelleri tasarlar.  Dayton lastik firmasının geliştirdiği lastikler arasında yaz ve kış lastikleri bulunur. Dayton oto lastik serisi ileri teknoloji kullanılarak üretilmiştir.  Lastikler, aracın yükünü desteklemeye, yol darbelerini emmeye, çekiş ve frenleme gücünü yol yüzeyine iletmeye ve yolculuk yönünü sürdürmeye ve değiştirmeye yarar. Yanlış lastik seçiminizde aracınız bozulabilir. Dayton lastik firması tasarladığı başarılı lastik modelleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.  Siz de kaliteli bir lastik takımı almak isterseniz, sayfamız üzerinden Dayton lastik fiyatları için sıralama yapabilir, aracınıza ve bütçenize uygun olan lastik modelini sipariş verebilirsiniz.

Dayton Oto Lastik ile Güvenli Sürüş Keyfi

Dayton Oto Lastik ile Güvenli Sürüş Keyfi

Bir araç satın alırken lastiklerin payı oldukça büyüktür. Aracın virajlarda ne kadar savurduğu, frenleme kuvveti ve aracın yol tutuşunda lastiklerin payı büyüktür. Oto lastiklerinin işlevi aracınızın motorunda bulunan gücün tam anlamıyla yola aktarılmasını sağlamaktır. Eğer, aracınız virajları dönerken savurma gibi sıkıntılar yaşıyorsanız ve aracınızın yol tutuşunda problemler varsa bunu en az seviyeye indirgemek için aracınıza uygun olan lastikleri satın almanız gerekir. Dayton lastik modelleri içinde aracınıza uygun lastik modelini bulabilirsiniz. Lastikler, temel olarak kış ve yaz lastiği olarak iki çeşittir. Kış lastikleri 7 derece ve altı hava sıcaklıkları için geliştirilmiştir. Kış lastikleri, kış mevsiminin yarattığı zorlu koşullarda karda ve buzda, ıslak ve kuru yol yüzeylerinde etkin frenleme performansı gösterir. Güvenli bir sürüş deneyimi yaşamanıza yardımcı olur. Kış lastikleri hafif yapıda olduklarından dolayı aynı zamanda yakıt tasarrufu da sağlar. Sizin de aracınızın kış lastiğine ihtiyacı varsa, sayfamızdan Dayton kış lastik fiyatları için araştırma yapabilir, güvenli sürüş deneyimi için aracınıza uygun olan kış lastiği modellerinden birini seçebilirsiniz.  7 derece ve üstü hava sıcaklıkları için tasarlanan yaz lastikleri, birçok bölgede kullanılabilir fakat hava sıcaklığı 7 derecenin altına düştüğünde performansı azalır. Dayton yaz lastikleri, ıslak zeminde kısa fren mesafesi ve viraj alırken yolda mükemmel tutunma sağlar. Hem yakıt tasarrufunu sağlamak amacıyla hem de güvenli sürüş yapabilmeniz için mevsimine göre lastik kullanmak önemli taşır.  Dayton’un yaz lastiğini satın almak isterseniz, sayfamız üzerinden yazlık lastik modeli olan Dayton touring lastik modelinin fiyatlarını sıralayabilir, aracınızın ebatlarına uygun Touring modelini sipariş verebilirsiniz. Mevsimine göre değiştirdiğiniz lastiklerinizi doğru bir şekilde sakladığınızda lastikleriniz daha uzun ömürlü olur. Çıkardığınız lastikleri kuru ve iyi havalandırılmış ortamda saklayın. Rutubet, asit, petrol, yağ, gres vb. kimyasal maddelerden uzak tuttuğunuzda lastiklerinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Aracınıza lastik almak isterseniz, sayfamızdan Dayton lastik fiyat listesi için sıralama yapabilir, sipariş verebilirsiniz.

Dayton Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dayton Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lastik sektörünün öne çıkan markalarından olan Dayton, otomobil, hafif ticari araç ve ağır vasıta araçları için lastik çeşitleri tasarlar. Dayton marka lastik ekonomik ve kaliteli ürünleri ile tüketicilerin takdirini kazanmıştır. Otomobil, hafif ticari ve ağır vasıta araçları için lastik Dayton markasının üstün teknolojik tasarımlarıyla üretilir. Dayton lastik firması yaz ve kış lastikleri tasarlar.  Dayton lastik modelleri arasında otomobiller için yaz lastiği; Touring serisi, kış lastiği modeli ise DW serisidir. Hafif ticari araçların kullanımına uygun bir tane yaz lastiği bir tane de kış lastiği modeli bulunur. Hafif ticari araçlar için tasarlanan yaz lastiği modeli VAN serisi, kış lastiği modeli ise VAN Winter serisidir.  Ağır vasıta araçları için üretilen lastik türleri hem yaz mevsiminde hem de kış mevsiminde kullanılabilir. Ağır vasıta araçlar için tasarlanan lastik modelleri; D serisi lastik modelleridir. Otomobillerin kullanabileceği yaz lastiği modeli Dayton Touring serisi güvenilir ve üstün performansı olan bir lastik modelidir.  Uzun ömürlülüğü ve dayanıklılığı nedeniyle aracınız için tercih edebilirsiniz. Dayton Touring serisi ile ıslak zeminde kısa fren mesafesi ve viraj alırken yolda mükemmel tutuş sağlarsınız. Dayton Touring serisi maksimum performans minimum maliyet için tasarlanmıştır. Özel sırt yapısı nedeniyle uzun ömürlüdür. Dayton kış lastiği olan DW serisi ise karda ve buzda etkin frenleme performansı gösterir. Islak zeminde güvenli yol tutuşu sağlar. Hafif konstrüksiyonu sayesinde yakıt tasarrufu sağlar. Hafif ticari araçlar için tasarlanan VAN yaz lastiği modeli dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlüdür. Islak ve kuru zeminde yol tutuşu sağlamdır. C sınıfı yuvarlanma direnci ile yakıt tasarrufu sağlar. Kış lastiği VAN Winter serisi karlı ve buzlu yollarda eşit şartlarda yol tutuşu sağlar. VAN Winter serisi lastik modellerinde Bridgestone’un karkas standartları kullanılmıştır. Yoldaki kaymayı azaltmak için merkezi blok yapısı ile üretilmiştir. Dayton lastik kullanıcı yorumları için yorum sayfasını okuyarak kullanıcıların deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Siz de aracınıza ekonomik ve kaliteli lastik takımı almayı düşünüyorsanız, ürün kategorisini inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Dayton Oto Lastik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Dayton Oto Lastik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aracınıza oto lastik alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Aracınıza lastik satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli husus alacağınız lastiklerin ebatlarıdır. Aracınıza lastik satın alırken lastiklerin boyutlarının aracınızın orijinal lastik boyutları ile aynı olmasına dikkat etmelisiniz.  Aynı boyutlarda lastik bulamadığınızda aracınızın lastik boyutlarına en yakın ölçülerdeki lastik modellerinin arasından seçim yapabilirsiniz. Dayton lastik modelleri arasından aracınızın lastiklerinin boyutlarına uygun bir lastik takımı bulabilirsiniz. Aracınıza orijinalinden büyük lastik ve jant alırsanız aracınızı yoracağınız gibi şehir içi kullanımda yakıt tüketiminiz iki katına çıkabilir. Ayrıca, orijinal olmayan ebatlarda jant ve lastik kullandığınızda, kilometre sayacının orijinal lastik ve jant boyutlarına göre ayarlı olmasından dolayı hız göstergesi yanıltıcı rakamlar gösterir. Aracınıza uygun boyutlarda lastik kullanmamanın bir başka zararı ise, aracınıza yük bindiğinde lastiklerin aracın çamurluk davlumbazına sürterek aşınmaya yol açmasıdır. Lastikleriniz aşınırsa güvenli bir sürüş yaşayamazsınız.  Lastik satın alırken bir diğer dikkat etmeniz gereken konu, yakıt tasarrufu yapan lastikleri seçmenizdir. Lastikleriniz seri hareket yeteneğine sahip olduğunda hem yol tutuş performansınızı artırabilir hem de yakıt tüketiminizi azaltabilirsiniz. Mevsimine göre lastik kullandığınızda aracınız yine yakıt tasarrufunda bulanabilir. Dolayısıyla, mevsimine göre lastik kullanırsanız sürüş güvenliğiniz emniyette olacağı gibi yakıt tasarrufu da sağlayabilirsiniz.  Aracınıza kışlık lastik almak istiyorsanız, Dayton kış lastiği yorumları için yorum sayfalarını okuyarak kullanıcıların deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca, aracınızın rot ayarı bozuksa lastikler erken aşınmaya neden olduğu gibi sürtünmeyle birlikte yakıt masrafını da artırır. Dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan birisi de alacağınız lastiğin AB Standartlaştırılmış lastik etiketi taşıyıp taşımadığıdır. 2012 AB lastik etiket sistemi lastikleri; dış dönüş gürültüsü, yakıt verimliliği ve ıslak zeminde yol tutuşu açısından analiz eder.  Dikkat edeceğiniz başka önemli konu, alacağınız lastiğin üretim tarihidir. Alacağınız lastik içinde bulunduğunuz yılda üretilmemiş ise lastiği satın almamanız daha uygun olur. Aracınıza lastik seçerken en yakın tarihte üretilen lastiği tercih edebilirsiniz. Dayton lastik yorum sayfasında Dayton lastik kullananlar tarafından yapılmış yorumları okuyarak detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Dayton
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Accelera (41)
Achiles (16)
Aeolus (6)
AJS (306)
Alliance (22)
Altenzo (111)
Anlaş (12)
Antares (2)
Aotelli (4)
APlus (43)
Apollo (12)
Atlas (5)
Aurora (37)
Austone (4)
Avon (1)
Barum (125)
Bf Goodrich (238)
Bfgoodrich (35)
BHKKART (4)
Billas (14)
BKT (31)
Blacklion (37)
Bridgestone (3102)
Continental (1800)
Cooper (79)
Cratos (65)
Daraturn (2)
Dayton (439)
Debica (323)
Delinte (6)
Diplomat (33)
Doublestar (42)
Dunlop (915)
Duro (1)
Durun (2)
Ecomaster (9)
Evergreen (43)
Falken (1179)
Farroad (271)
Federal (4)
Feuvert (1)
Firestone (5)
Formula (34)
Fulda (29)
General (191)
Gerutti (2)
Gislaved (36)
Goalstar (1)
Gob2c (2)
Goldline (5)
Goodride (6)
Goodyear (2730)
Gripmax (7)
GT Radial (374)
Hankook (2067)
Harvester (4)
Hifly (1)
Imperial (1)
Jinyu (48)
Joyroad (3)
Kama (1)
Kelly (2)
Kenda (1)
Keter (1)
Kinforest (97)
Kingstar (2)
Kleber (11)
Kormoran (1187)
Kumho (1807)
Landsail (30)
Lanvigator (12)
Lassa (2868)
Laufenn (419)
Linglong (31)
Mabor (3)
Marshal (50)
Marshall (8)
Matador (200)
Matodor (2)
Maxtrek (1)
Maxxis (87)
Mentor (3)
Michelin (2623)
Milestone (876)
Minerva (46)
Mitas (1)
MOMO (75)
Motrio (1)
Nankang (752)
Neuton (1)
Nexen (629)
nexen (6)
Nokian (1881)
Orium (2)
Ovation (1)
Petlas (3034)
Pirelli (3439)
Platin (42)
Point S (13)
Powertrac (1)
Rapid (6)
Riken (228)
RoadCruza (2)
Roadstone (204)
Rodaco (3)
Saferich (59)
Sailun (37)
Sava (400)
Sebring (1)
Semperit (161)
Solideal (3)
Sportiva (53)
Sportrak (6)
Starfire (9)
Starmaxx (1748)
Strial (17)
Sunitrac (11)
Sunny (7)
Syron (71)
Tatko (98)
Taurus (168)
Three A (7)
Tigar (353)
Toyo (109)
Tracmax (238)
Triangle (4)
Tyfoon (2)
Uniroyal (2)
V-Netik (6)
Victorun (10)
Viking (143)
Vitour (8)
Wanlı (30)
Waterfall (131)
Windforce (666)
Winrun (47)
Wonray (1)
Yokohama (602)
Zeetex (5)
Zeta (33)
Zetum (1)
Özka (462)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(71)
(71)
(66)
(65)
(65)
(34)
(29)
(20)
(10)
(8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Yaz (278)
Kış (157)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(103)
(85)
(66)
(48)
(42)
(37)
(28)
(17)
(11)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(172)
(89)
(68)
(63)
(28)
(19)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(122)
(76)
(72)
(16)
(10)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Türü

(262)
(47)
(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

(30)
(29)
(26)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Islak Zeminde Frenleme

(45)
(38)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(21)
ve üzeri (26)
ve üzeri (31)
ve üzeri (31)
ve üzeri (32)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL