Filtreleri Temizle
Marka
Dayton

Kategoriler

Kampanyalar

Marka

Michelin (3196)
Goodyear (2916)
Petlas (1347)
Continental (1255)
Lassa (977)
Hankook (1278)
Bridgestone (1414)
Nokian (986)
Falken (183)
Starmaxx (226)
Pirelli (1743)
Kormoran (683)
Kumho (657)
Laufenn (515)
Nexen (466)
Debica (306)
Nankang (291)
Sava (263)
Dayton (225)
Riken (199)
Bfgoodrich (167)
Dunlop (160)
Roadstone (152)
Matador (110)
Winrun (107)
General (82)
Windforce (75)
Fulda (74)
Tracmax (74)
Milestone (66)
Tigar (51)
Barum (50)
Farroad (48)
Semperit (44)
Viking (42)
Seha (38)
Minerva (33)
Platin (31)
Kenex (29)
Taurus (25)
Strial (22)
Doublestar (20)
Michelın (20)
Waterfall (20)
Kinforest (19)
Özka (15)
Wanli (13)
Apollo (12)
Landsail (11)
Vredestein (11)
Cratos (10)
Vitour (10)
Sportiva (9)
Laufen (8)
Saferich (7)
Toyo (7)
Saetta (6)
Feuvert (5)
Sunny (5)
Uniroyal (5)
Aplus (4)
Evergreen (4)
Gislaved (4)
Lakesea (4)
Marshal (4)
Mazzini (4)
Victorun (3)
Cooper (2)
Formula (2)
Jinyu (2)
Kenda (2)
Kleber (2)
Maxxis (2)
Yokohama (2)
Anlas (1)
Aoteli (1)
Autogreen (1)
Billas (1)
Bkt (1)
Duro (1)
Firestone (1)
GT Radial (1)
Goodride (1)
Gripmax (1)
Kingstar (1)
Point S (1)
Sunitrac (1)
Triangle (1)
Tyfoon (1)
(11)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(54)
(41)
(38)
(33)
(25)
(21)
(8)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Yaz (178)
Kış (38)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(43)
(38)
(33)
(28)
(21)
(17)
(15)
(14)
(9)
(7)
Başka bir kelime deneyin

Jant

(81)
(62)
(30)
(21)
(16)
(15)
Başka bir kelime deneyin

Üretim Tarihi

(96)
(90)
(24)
(10)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kullanım Türü

(183)
(30)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Islak Zeminde Frenleme

(51)
(13)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

(24)
(23)
(13)
Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız (6)
4 yıldız ve üzeri (6)
3 yıldız ve üzeri (8)
2 yıldız ve üzeri (8)
1 yıldız ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, Ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Oto Lastik

için 225 sonuç bulundu.

Dayton Oto Lastik

Lastik sektöründe yaptığı gelişmeler sayesinde öne çıkan markalardan biri olan Dayton, hafif ticari, otomobil ve ağır vasıta araçlar için oto lastik modelleri tasarlayarak piyasaya giriş yapıyor. Dayton lastik geliştirdiği lastikler içerisinde hem yaz hem de kış sezonlarına uygun modeller bulunduruyor. Oto lastik serisi ile ileri teknolojiyi yansıtan marka, üretim aşamasında kullandığı her materyal ile kalitesini ortaya çıkarıyor. Lastikler, araçların yükünü desteklemenin yanı sıra yoldaki darbeleri emmeye, çekiş ve frenleme gücünü yol yüzeyine iletmeye yardımcı oluyor. Bu sayede yolculuğu sorunsuz bir şekilde sürdürmeye ve değiştirmeye destek olan lastikler, doğru bir seçim ile tüm bu imkânlardan yararlanma şansı sunuyor. Otomobillerin sık değiştirilen parçalarından biri olan lastikler, kaliteli olmaları sayesinde kısa sürede yıpranma gibi bir problemle karşılaşılmasını önleyerek, uzun süre rahat bir şekilde yol gitmeyi sağlıyor. Hareketsiz araçları taşıma, kalkış ve fren anında oluşan yük transferlerine karşı dirençli bir performans sergileyen lastikler, kullanıcı beklentilerine karşılık veriyor. Aynı zamanda sürüş deneyimini daha kaliteli ve keyifli bir hale getirmek üzere önemli olan lastikler, güvenli yol tutuşu ve sağlamlıkları ile ihtiyaçlara cevap veriyor. Araçların tüm yükünü taşıyan ve güçlü yapıları bu özellik ile gözlemlenebilen ürünlerin güvenli bir yolculuk sağlamaları sonucu, kullanıcı memnuniyetini artıyor. Her mevsime özel lastik çeşitlerini bir araya getiren Dayton, sürücülerin yolda ihtiyaç duyduğu performansı sergiliyor.

Dayton Oto Lastik Modelleri ile Güvenli Yolculuklar

Dayton Oto Lastik Modelleri ile Güvenli Yolculuklar

Araç satın alma aşamasında dikkat edilen noktalardan biri olan Dayton lastik nasıl bir yol tutuşu yaptıklarından virajlarda ne kadar savrulduklarına ve hatta frenleme kuvvetine kadar birçok faktöre bağlı olarak önemini artırıyor. Oto lastikler işlevlerini araçların motorundaki güçten alarak yola aktarıyor. Araçlar viraj dönüşlerinde savurma sıkıntısı yaşıyorsa veya yol tutuşlarında istenen geri dönüşler alınmıyorsa, bunu minimuma indiren ve araca da tam olarak uygunluk gösteren lastiklerin tercih edilmesi doğru bir hamle oluyor. Dayton lastikler de bunların başında geliyor. Araca uygun modelin bulunmasının kolay olduğu skalada lastikler temelinde kış ve yaz lastiği olarak iki ayrı seçenekte sunuluyor. Kış lastikleri hava derecesinin 7 ve altına düşmesi ile kullanılacak şekilde geliştiriliyor. Bu modeller kış mevsimlerinde ortaya çıkan zorlu koşullara, karda veya buzda, ıslak ya da kuru yol yüzeylerinde etkili frenleme performansı göstermesine yardımcı oluyor. Güvenli ve emniyetli bir sürüş deneyimi yaşatan lastiklerin hafif yapıda olmaları sayesinde yakı tasarrufu sağlaması da dikkatleri çeken bir detay oluyor. Aracı için kış lastiğine ihtiyaç duyanların öncelikli tercihi olan Dayton kış lastiği güvenli sürüşlerin önünü açmakla beraber deneyim açısından kaliteli boyuta ulaşmak için de ideal bir seçenek oluyor. Hava sıcaklığı 7 derece ve üstü için uygunluk gösteren modeller de yaz lastikleri oluyor. Bu yönde tasarlanan ürünler 7 derece ve altına düşen hava sıcaklıkların performansı ciddi oranda etkiliyor. Böylece kış lastiklerinin kullanımı bu koşullarda gerçekleştiriliyor. Yaz lastiklerinin ıslak zeminde kısa fren mesafesi ya da viraj alma esnasında yoldaki güçlü tutuşu ürün performansına katkı sağlıyor. Ayrıca yakıt tasarrufu sağlayabilmek adına da güvenli sürüş yapmak, mevsime uygun lastik seçimi yapmakla başlıyor. Aracın ebadı göz önünde bulundurularak seçilen modeller, mevsimlere göre değişiklik gösterirken, doğru kullanım ile uzun ömürlü oluyorlar. Bunun için aynı zamanda lastiklerin kuru ve iyi bir şekilde havalandırılan alanlarda saklanması gerekiyor. Bir takım kimyasal maddeler, asit, petrol veya rutubet olan alanlardan uzak tutularak muhafaza edilen lastikler uzun yıllar araçlarda kullanılarak yol gidilmesine şahitlik edebiliyor.

Dayton Oto Lastiklerin Özelliklerini Keşfe Çıkın

Dayton Oto Lastiklerin Özelliklerini Keşfe Çıkın

Otomobil, hafif ticari ve ağır vasıta araçları için lastik tasarlayan ve sektöründe öne çıkan Dayton, hem kaliteli hem de ekonomik olan ürünlerini kullanıcıların beğenisine sunuyor. Üstün teknoloji tasarımlar ile ürettiği lastikleri, yaz ve kış aylarına uygunluğu ile öne çıkıyor. Modeller arasında yerini alan ve otomobillere uygun olan Dayton yaz lastiği markanın Touring serisi içerisinde yer alırken kış lastiği ise DW serisine mensup oluyor. Hafif ticari araçlarda kullanılmak üzere uygun olan yaz lastiği ve kış lastiği de ürün çeşitliliği içerisinde yer alıyor. Bu araçlar için üretilen lastiklerden yaza uygun olanlar VAN, kışa uygun olanları ise VAN Winter serisi içerisinde yer alıyor. Ağır vasıta araçlar için üretilen lastikler ise hem yaz hem de kış mevsimlerinde rahatlıkla kullanılabilecek şekilde üretiliyorlar. Bu ürünler markanın D serisi lastik modelleri içerisinde yer alarak kullanıcı karşısına çıkıyorlar. Otomobillerde kullanılan yaz lastikleri Touring serisi ile güvenilir ve üst düzey performans ile sürücülerle buluşuyor. Uzun ömürlü ve dayanıklı olmaları sayesinde tercih edilen modeller, ıslak zeminlerde viraj alırken güçlü tutuş sağlıyorlar ve kısa fren mesafesinde bulunuyorlar. Dayton touring serisi yüksek performans düşük maliyete uygun olarak tasarlanmış ürünlere bünyesinde yer açarken bu anlamda sürücüleri tatmin edecek bir duruş da sergilemiş oluyorlar. Özel sırt yapıları sayesinde uzun yıllar rahat bir şekilde yol almayı sağlıyorlar. Kış lastikleri de DW serisi içerisinde bulunuyor. Karda ve buzlu yollarda keskin frenleme performansıyla dikkatleri çekiyorlar. Islak zeminlerde etkili ve güvenli yol tutuşları ile bilinen lastikler, hafif konstrüksiyon ile yakıttan tasarruf edilmesini sağlıyor ve bütçe dostu bir çalışma sergiliyor. Hafif ticari araçlar için tasarlanan VAN yaz lastikleri dayanıklı yapıları ile uzun ömürlü kullanıma tanıklık edilmesine yardımcı oluyor. Hem ıslak hem de kuru yolda aynı güçteki performansıyla yol tutuşu sağlıyorlar. C sınıf yuvarlanma direnci de bu ürünlerde yakıt tasarrufunu sağlıyor. VAN Winter serisindeki Dayton lastik kışlık modeller de gerek karlı gerek buzlu yollarda eşit düzeyde bir yol tutuş performansı sunuyor.

Doğru Dayton Oto Lastik Seçimi Yapmak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Doğru Dayton Oto Lastik Seçimi Yapmak İçin Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lastikler, seyir halindeyken yoldaki kaymaları azaltmak için merkezi blok yapısı ile üretiliyorlar. Dayton oto lastik yorumları kullanıcı deneyimleri hakkında fikir sahip olmak isteyenler için de yol gösterici nitelikte bulunuyorlar. Ekonomik ve kaliteli lastik modelleri, araçlar için ideal olma özelliğine de sahipler. Bu detaylara ek olarak, araçlar için alınacak oto lastikler arasında seçim yapma esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar da bulunuyor. Bunların başında da ürünlerin ebatları geliyor. Oto lastik alırken lastiklerin boyutu araçların orijinalliğini bozmayacak boyutlarda olmasın dikkat edilmesi gerekiyor. Aynı boyutlarda bir lastik ve jant bulunamazsa, araçların lastik boyutlarına yakın ölçekteki seçeneklerden yana tercih yapmak ideal olabiliyor. Dayton marka lastik modelleri arasında araçlara tam uygun boyutlara denk gelecek çeşitli lastik takımları bulmak son derece kolay oluyor. Araca orijinal boyutundan büyük olan bir lastik veya jant alındığı zaman araçların yorulması mümkün hale geliyor ve şehir içi ulaşımda dahi yakıt tüketimi artış gösterebiliyor. Aynı zamanda kilometre sayacının da lastik ve jant boyutları baz alınarak ayarlanıyor olmasından kaynaklı hız göstergesi yanıltıcı sonuçlar ortaya çıkarabiliyor. Bir diğer dezavantaj ise araçlara yük bindiği zaman lastiklerin çamurluk davlumbazına sürtünmesi sonucu aşınma meydana gelebiliyor. Lastiklerin aşınması ise güvenli sürüş deneyimini engelleyebiliyor. Ancak Dayton lastikler sayesinde bu sorunların hiçbiri yaşanmadan oldukça konforlu, kaliteli ve güvenli sürüşler gerçekleştiriliyor. Lastik satın alımında dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise yakıt tasarrufu sağlayabilecek yönde bir seçim yapmak oluyor. Seri hareketlere sahip olan ve bu sayede hem yol tutuş performansını artıran hem de yakıt tasarrufu sağlayan Dayton oto lastikleri, mevsime göre yapılan seçimlerle de yakıt tüketiminden yana tasarrufta bulunuyor. Dolasıyla mevsime göre lastik kullanmak sadece güvenli bir şekilde yolculukta bulunmayı değil aynı zamanda yakıt tüketimini de azaltıyor. Gerek kış gerek yaz lastiği almak isteyen kullanıcıların seçimlerine yönelik farkındalık yaratmak açısından ve doğru hamlelerde bulunmaları yönünde Dayton lastik yorumu alanına bakmaları fayda sağlayabiliyor. Aynı zamanda araçların rot ayarı bozulduğu zaman lastik erken aşınma sorunu göstereceği için sürtünmeyle doğru orantılı bir şekilde yakıt masrafını artırıyor.

Sürücüsünü Yarı Yolda Bırakmayan Dayton Oto Lastikleri

Sürücüsünü Yarı Yolda Bırakmayan Dayton Oto Lastikleri

Bridgestone tarafından üretimi gerçekleştirilen Dayton lastikleri, sektöründe önemli bir noktada konumlanıyor. Otomobilden iş makinelerine, hafif ticari araçlardan ağır vasıtalara kadar uygun lastik üretiliyor. Araç kullananlara dengeli ve emniyetli ürünler sunmayı hedefleyen marka, performans ve kriterlerini daima ön planda tutuyorlar. Buna ek olarak ekonomik olması ve konfor ile sağlamlığı beraberinde sunması ile dikkat çeken ürünler, birçok farklı araca uygunluk gösteriyorlar. Mevsimler özelinde de yaz, kış ve her mevsime göre lastik bulunması, kullanıcıların bu modellere yönelmelerini sağlıyor. Dayton kışlık lastik çeşitleri sık tercih edilen modeller arasında bulunuyorlar ve dirençli bir performans sergiliyorlar. Kış lastikleri ile kar lastiklerinin karıştırılmaması da bu aşamada dikkat edilmesi gereken bir nokta oluyor. Soğuk havalarda kış lastiklerinin kauçuk bölgesi ideal yumuşaklığını koruyor. Bu da yol tutuşunun üst düzeyde olmasını sağlıyor. Yol tutuş özelliğinin başarılı bir şekilde gerçekleştiriliyor olması araçların çekiş fren performansını da etkiliyor ve artırıyor. Ayrıca viraj hakimiyetinin sağlanması sayesinde de güvenli ve keyifli bir sürüş deneyimi yaşanıyor. Güvenli sürüşlerin önünü açmak için doğru lastikten yana tercih yapmak gerekiyor. Karda, buzda, ıslak zeminde ve buzlanmış yüzeylerde kullanılan kış lastikleri, 7 derece sıcaklık üzerinde yerini yaz lastiklerine bırakıyor. Kış hariç diğer üç mevsimde de aktif olarak kullanılabilen yaz lastiklerinin üzerinde yer alan bloklar kısa, kalın ve uzunlamasına kanallar bulunduruyor. Bu kanallar su ve çamurları uzaklaştırma konusunda başarılı sonuçlar ortaya çıkarıyorlar. Düşük ses seviyesinde çalışan bu modeller, uzun mesafeler için oldukça uygun yapılara sahipler. Ayrıca düşük oranda yakıt tüketimi desteği sayesinde ekonomik açıdan da katkıda bulunuyor. Kış aylarında güvenilir bir yolculuk açısından ihtiyaç duyulan her şeyi karşılayan Dayton 4 mevsim lastik modelleriyle yılın her anını etkili sürüş deneyimine hazır hale getiriyor. 2012 AB lastik etiket sistemine sahip olan ürünler yakıt verimliliği başta olmak üzere dış dönüş gürültüsünü ve ıslak zemindeki yol tutuşunu analiz ediyor. Lastiklerin üretim tarihlerinin de önemli olması, lastiklerden alınan verimi artırmakla birlikte teknolojik açıdan da araçların desteklenmesi anlamına geliyor.

Keyifli Sürüş Deneyimi Sağlayan Dayton Oto Lastik Modelleri

Keyifli Sürüş Deneyimi Sağlayan Oto Lastik Modelleri

Dayton lastik serileri içerisinde yer alan her bir ürün ve model, farklı özellikleri ve avantajlarıyla beraber kullanıcı karşısına çıkıyor. Seri içerisinde yer alan modellerden birinin C sınıfı fren mesafesi bulunuyor. Kış aylarındaki olumsuz hava şartlarında gerçekleştirdiği üstün yol tutuş performansı ile ön plana çıkan lastikler, sürekli olarak gelişiyor ve kullanıcı memnuniyeti de bu doğrultuda artıyor. Marka ürünlerindeki sırt kanallarını son teknolojiye göre yenilediği için birçok anlamda sürücülere fayda sağlıyor. Yeniden tasarlanmış olan sırtlar yağmur ve kardan arta kalan suyu hızla tahliye ederek emniyeti sağlıyor. Güçlü olmaları bir yana sessiz bir şekilde çalışmaları da beğeni toplayan bir özellik oluyor. Konforlu yapıları sayesinde sürüşlere olumlu yönde katkı sağlıyorlar. Lastik modelinin 72 db dış ses seviyesinde hareket etmesine yardımcı olan özellik ile uzun yolculuklar için son derece ideal oluyor. Araçların performansına katkı sağlayan ürünler enerji açısından gerçekleştirdiği tasarrufla da sürücülere yardımcı oluyor. Dayton oto lastik seçerken dikkat edilmesi gereken hususların arasında yer alan araç tipine ve mevsime uygun tercihte bulunmak, her zaman avantajlı olmayı sağlıyor. Kış aylarında kış lastiği kullanmanın avantajları elde edilirken, diğer mevsimlerde yaz lastiği kullanmanın pozitif etkilerinden faydalanılabiliyor. Aksi durumda olası bir kaza ile karşılaşmak mümkün oluyor. Buna sebep olan da lastiğin kauçuğunun yumuşaklığının mevsime göre olmaması. Mevsime uygun kullanılan lastiklerin kauçuk yumuşaklığı ideal oluyor ve yol tutuşu bu noktada kolaylaşıyor. Araçların buz tutmuş zeminler üzerinde kaymasına neden olan da buzlar değil buz üzerindeki sular oluyor. Böylece suları tahliye etme konusunda etkili performans sergileyen Dayton araba lastiği modelleri, bu suları kolayca temizliyor ve tahliye ediyor. Markanın kış lastikleri üzerinde yer alan bloglar ve kanallar da bu suyu tekerlek üzerinden tahliye etmede etkili oluyor. Bu sayede kış aylarında ideal bir seçim niteliği taşıyan ürünler araçlarda kayma sıkıntısını tamamen ortadan kaldırma fırsatı da sunuyor. Yaz aylarında konforu elde etmek için de bu döneme uygun ve ideal yumuşaklıkta olan lastiklerden yana tercihte bulunmak gerekiyor.

Dayton Oto Lastikleri ile Konforu Yaşayın

Dayton Oto Lastikleri ile Konforu Yaşayın

Otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır vasıta araçlar için özel olarak lastik üreten Dayton, kendi alanında önde gelen markalardan biri olma özelliğini her geçen gün korumaya devam ediyor. Mevsim koşullarına uyum sağlayan lastik seçenekleri sayesinde kullanıcıların yıl boyu konforlu ve güvenli bir şekilde yolculuk etmesine yardımcı olan marka, yeni nesil teknolojinin imkânlarından faydalanarak güncelliğini koruyan ürünler sunuyor. Hem yazlık hem de kışlık lastik çeşitlerinde gelişmiş tasarım özellikler ve ileri teknoloji kullanılıyor. Böylece güvenilir ve kullanışlı bir hale gelen lastikler, birçok özelliği ile kullanıcıların günlük hayatlarına kolaylık ve konforu adapte ediyor. Gelişmiş teknoloji ile tasarlana lastikler sayesinde yağmur ve kar suları lastik yüzeylerinden hızlı ve pratik bir şekilde atılıyor. Dayton oto lastikleri yakıt tüketimini minimum tutmaya katkıda bulunuyor ve sürücülerin yakıt tasarrufu elde etmelerine destek oluyor. Kışlık olan lastiklerin güçlü ve sağlam frenleme sistemlerinin olması ile ıslak zemin üzerinde kısa mesafeli duruşlar gerçekleştirmek mümkün oluyor. Bunun yanı sıra gelişmiş blok tasarımlara sahip olmasıyla da karlı yollarda etkili zemin tutuşu sağlıyor. Yazlık Dayton marka lastik modelleri, düşük ses seviyeleri, sessiz ve özel sırt tasarımları ile tasarruf sağlayarak kullanıcıların tatminini sağlıyor. Lastiklerin araçları her halükarda zorlu yol ve yük durumlarından güvenilir ve konforlu olarak kurtarabilmeleri önemli oluyor. Yol dolasıyla karşılaşılan darbeler karşı güçlü bir duruş sergileyen ve çekiş üzerindeki etkisini artıran ve frenleme gücü de yüksek olan lastikler sürüş açısından sorunsuz ve konforlu bir deneyim yaşatıyor. Aynı şekilde hız anında yol tutuşunu sağlam bir şekilde yapan ve virajlarda savrulmayan lastikler de sürüş güvenliğini artırıyor. Lastik seçimindeki en etkin nokta mevsime uygun lastiğin kullanılması oluyor. Sürüş güvenliğini artıran bu faktör ile doğru bir lastik seçimi yapılması mümkün oluyor. Tüm bu teknik donanım ve özellikler çerçevesinde değişen Dayton oto lastik fiyatları da araçların ve sürücülerin güvenliği açısından uygun aralıklarda piyasada yer alıyor. Her türlü hava koşuluna karşı dirençli bir şekilde performansını sürdüren lastikler, teknolojinin de katkıları sayesinde her zaman popülerliğini koruyor.