TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Hankook, Oto Lastik

için 2,067 sonuç bulundu.
Genişlik seçiniz

Hankook Oto Lastik

Oto lastik sektörünün önde gelen markalarından olan Hankook, otomobil, hafif ticari araç ve otobüs ve kamyon kullanıcıları için Hankook oto lastik çeşitlerini tasarlamaktadır. Otomobil, 4x4/SUV, hafif ticari araç, kamyon ve otobüsler için tasarladığı lastikler, kullanıcılar tarafından oldukça rağbet gören lastiklerdir.  Lastikler, aracın yükünü destekler, yol sarsıntılarını emer, çekiş ve frenleme kuvvetlerini yol yüzeyine iletir ve yolculuk yönünü sürdürür ve değiştirir. Hankook lastik, bu dört temel fonksiyonu yerine getirerek aracınızın güven içinde yolda seyretmesini sağlar. Aracınız için güvenli ve kaliteli bir lastik takımı arayışı içindeyseniz, siz de Hankook lastik fiyatları için filtreleme yapabilir, aracınızın ölçülerine uygun bir lastik takımı sipariş verebilirsiniz.

Hankook Oto Lastik ile Aracınız Daima Güvende

Hankook Oto Lastik ile Aracınız Daima Güvende

Birçok kişi araç almaya karar verdiğinde virajlarda ne kadar savurduğu, aracın yol tutuşu gibi kavramlar üzerinde durur, çoğu kullanıcı aracın lastiklerine gereken önemi vermez. Oto lastiklerinin temel fonksiyonu aracınızın motorunda bulunan gücün tam anlamıyla yola aktarılmasını sağlamaktır. Eğer aracınızın yol tutuşunda problemler varsa ve virajları dönerken savurma gibi sıkıntılar yaşıyorsanız, bunu en az düzeye indirgemek için aracınıza uygun olan lastikleri seçmeniz gerekir. Kış lastikleri ve yaz lastikleri olarak iki çeşit lastik vardır ancak son yıllarda ileri teknoloji olanakları ile tasarlanmış “Dört mevsim lastik” adı verilen lastikler de lastik çeşitlerinin arasına girmiştir. Dört mevsim lastikler, yazın ve kışın ayrı ayrı lastik değiştirme problemleri ile uğraşmak istemeyenler için ideal lastik türleridir. Hankook lastik markasının, tasarladığı lastikler arasında yaz, kış ve dört mevsim çeşitleri bulunur. Siz de yazın ve kışın ayrı ayrı lastik değiştirme sıkıntısı yaşamak istemiyorsanız veya çıkarttığınız lastikleri depolama alanı konusunda problem yaşıyorsanız Hankook dört mevsim lastik tercih edebilirsiniz. Kış lastikleri ise 7 derece ve altındaki soğuk hava koşulları için tasarlanmıştır. Kış lastiklerinin sırt deseni, kar ve buz üzerinde aracın fren gücünü ve yol tutuşunu maksimuma çıkaracak şekilde tasarlanır. Kış lastikleri; çivili kar lastiği ve çivisiz kar lastiği olarak ikiye ayrılır. Çivili kar lastikleri, buzlu ve karlı yollarda yol tutuşunu ve frenleme gücünü artırabilmek için lastik yüzeyine gömülü çiviye benzer metal pimlere sahiptir. Metal pimlerin lastik sırtı tasarımına etki etmemesi ve eşit şekilde çıkık ve aralıklı olmalarına dikkat etmek gerekir. Çivisiz kar lastikleri ise, metal pimler olmadan karlı ve buzlu yollarda mümkün olan en yüksek yol tutuş yeteneğine sahip olacak şekilde tasarlanır. Aracınız için kış lastiği takımına ihtiyacınız varsa, siz de sayfamız üzerinden Hankook kış lastik fiyatları için sıralama yapabilirsiniz. Yaz lastikleri ise ılımlı koşullar için tasarlanmıştır, pek çok bölgede yıl boyu kullanılabilir ancak sıcaklık 7 derece altına düştüğünde performansı azalır. Hankook yazlık lastik nasıl olduğu konusunda yorum sayfasından fikir sahibi olabilirsiniz.

Hankook Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hankook Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lastik sektörünün tercih edilen markalarından biri olan Hankook, sahip olduğu zengin ürün çeşitliliği sayesinde kullanıcıların aradığı marka haline gelmiştir. Hankook lastik dört ana araç sınıfı için lastik tasarlamaktadır. Bu araç sınıfları; otomobil, 4x4/SUV, hafif ticari araç ve kamyon/otobüs grubudur. Hankook lastik modelleri otomobil, 4x4/SUV ve hafif ticari araç grubu ve kamyon ve otobüs grubu olmak üzere iki ayrı grupta toplanabilir. Otomobil, 4x4 /SUV ve hafif ticari araçlar için olan lastik modellerini yaz, kış ve dört mevsim lastik modelleri olarak üç gruba ayırabiliriz. Kış lastiği modelleri; Winter I’cept ve Winter I’Pike serisinden oluşur. Kış lastiği modeli olan Winter I’cept serisi mükemmel kavrama gücü, kuru, ıslak ve karlı zeminlerde en üst düzeye çıkar. Gelişmiş yeni silika bileşeni, üç boyutlu kanallar ve asimetrik desen kullanımı, lüks ve spor sedan araçlar için üst düzey kış lastiği performansı sunar. Hankook dört mevsim lastik serisi Optimo ve Kinergy serisini kapsar. Hankook dört mevsim modeli Optimo serisi çoğu yaz lastiğiyle eşit düzeyde kuru ve ıslak performans sunar. Kış koşullarında da kullanıma uygundur. Tüm hava koşulları altında üstün sürüş performansı sağlar. Hankook lastik özellikleri arasında mükemmel yol tutuş, frenleme gücü ve ıslak ve kuru veya karlı ve buzlu zeminlerde kavrama gücü ön plandadır. Hankook lastik yorumları bölümünü okuyabilir, kullanıcıların deneyimleri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Aracınıza lastik takımı almayı düşünüyorsanız, sayfamız üzerinden Hankook lastik fiyatları için filtreleme yapabilir, aracınıza uygun olan lastik modelini hemen satın alabilirsiniz. Hankook lastik sayfamızda sizi bekliyor. Modeller arasında karşılaştırma yaparak aracınız için en uygun lastik modelini seçebilirsiniz. Hem yaz hem de kış lastiği modellerini içeren markada aradığınızı bulabilirsiniz.

Hankook Oto Lastik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Hankook Oto Lastik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aracınıza oto lastiği alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar vardır. Aracınıza lastik alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta alacağınız lastiklerin ebatlarıdır. Satın alacağınız lastiklerin ebatlarının aracınızın fabrika çıkışına uygun boyutlarda olmasına dikkat etmelisiniz. Birebir dengi lastik ebatı bulamadığınızda aracınızın lastik ölçülerine en yakın ölçülerdeki lastikler arasından seçim yapmanız gerekir. Hankook lastik çeşitleri arasında aracınıza uygun bir lastik bulacağınıza emin olabilirsiniz. Aracınızda orijinal ebatlarından çok daha büyük olan jant ve lastikler kullandığınızda aracınızı yorarsınız aynı zamanda şehir içi kullanımlarınızda aracınızın yakıt değeri de katlanır. Orijinalinden farklı ölçülerde lastik kullanmanızın aracınıza bir başka zararı ise aracınıza yük bindiğinde lastiklerin aracın çamurluk davlumbazına sürterek aşınmaya yol açmasıdır.  Ayrıca, orijinal olmayan ebatlarda lastik ve jant kullandığınızda, kilometre sayacının orijinal lastik ve jant ebatlarına göre ayarlı olmasından dolayı hız göstergesi yanıltıcı rakamlar gösterir. Lastik seçiminde bir başka önemli nokta ise, yakıt tasarrufu sunacak şekilde lastik seçmenizdir. Seri hareket yeteneğine sahip lastikler, hem yakıt tüketimini azaltır hem de yol tutuş performansını artırır. Hem güvenli sürüş açısından hem de yakıt tasarrufu açısından mevsimine göre lastik kullanmak çok önemlidir. Bu nedenle, kışın kış lastiği, yazın da yaz lastiği değişimini mutlaka yapmalısınız. Hankook yazlık lastik fiyatları için sayfamız üzerinden sıralama yapabilir, aracınıza uygun yazlık lastikleri sipariş verebilirsiniz. Kış mevsiminde ise karlı havalarda kullanım için sayfamızdan Hankook kar tipi lastik fiyatları bölümünü inceleyebilirsiniz. Eğer yaz ve kış lastikleri için depolama olanağınız bulunmuyorsa, her mevsimde kullanabileceğiniz dört mevsim tipi lastiklerden kullanabilirsiniz. Ayrıca, aracınızın rot ayarı oldukça önemlidir. Aracınızın rot ayarı bozuksa lastikler erken aşınmaya neden olduğu gibi sürtünmeyle birlikte yakıt masrafını da artırır. Satın alacağınız lastiğin ebatlarını belirledikten sonra dikkat etmeniz gereken bir başka konu ise lastiklerin üretim tarihidir. Lastiklerin üretim tarihi üzerinde yazar. Satın alacağınız oto lastik, bulunduğunuz yılda üretilen lastik değilse satın almamanızda fayda var. En yakın zamanda üretilen lastiği tercih edebilirsiniz. Bütçenize uygun Hankook lastik fiyatlarını sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Hankook
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Accelera (41)
Achiles (16)
Aeolus (6)
AJS (305)
Alliance (22)
Altenzo (111)
Anlaş (12)
Antares (2)
Aotelli (4)
APlus (43)
Apollo (12)
Atlas (5)
Aurora (37)
Austone (4)
Avon (1)
Barum (125)
Bf Goodrich (238)
Bfgoodrich (35)
BHKKART (4)
Billas (14)
BKT (31)
Blacklion (37)
Bridgestone (3102)
Continental (1801)
Cooper (79)
Cratos (65)
Daraturn (2)
Dayton (439)
Debica (323)
Delinte (6)
Diplomat (33)
Doublestar (42)
Dunlop (916)
Duro (1)
Durun (2)
Ecomaster (9)
Evergreen (43)
Falken (1179)
Farroad (271)
Federal (4)
Feuvert (1)
Firestone (5)
Formula (34)
Fulda (29)
General (190)
Gerutti (2)
Gislaved (36)
Goalstar (1)
Gob2c (2)
Goldline (5)
Goodride (6)
Goodyear (2730)
Gripmax (7)
GT Radial (374)
Hankook (2067)
Harvester (4)
Hifly (1)
Imperial (1)
Jinyu (48)
Joyroad (3)
Kama (1)
Kelly (2)
Kenda (1)
Keter (1)
Kinforest (97)
Kingstar (2)
Kleber (11)
Kormoran (1187)
Kumho (1806)
Landsail (30)
Lanvigator (12)
Lassa (2868)
Laufenn (418)
Linglong (31)
Mabor (3)
Marshal (50)
Marshall (8)
Matador (200)
Matodor (2)
Maxtrek (1)
Maxxis (87)
Mentor (3)
Michelin (2621)
Milestone (876)
Minerva (46)
Mitas (1)
MOMO (75)
Motrio (1)
Nankang (752)
Neuton (1)
Nexen (629)
nexen (6)
Nokian (1881)
Orium (2)
Ovation (1)
Petlas (3031)
Pirelli (3440)
Platin (42)
Point S (13)
Powertrac (1)
Rapid (6)
Riken (228)
RoadCruza (2)
Roadstone (204)
Rodaco (3)
Saferich (59)
Sailun (37)
Sava (400)
Sebring (1)
Semperit (161)
Solideal (3)
Sportiva (53)
Sportrak (6)
Starfire (9)
Starmaxx (1748)
Strial (17)
Sunitrac (11)
Sunny (7)
Syron (71)
Tatko (98)
Taurus (168)
Three A (7)
Tigar (353)
Toyo (109)
Tracmax (238)
Triangle (4)
Tyfoon (2)
Uniroyal (2)
V-Netik (6)
Victorun (10)
Viking (143)
Vitour (8)
Wanlı (30)
Waterfall (131)
Windforce (666)
Winrun (47)
Wonray (1)
Yokohama (602)
Zeetex (5)
Zeta (33)
Zetum (1)
Özka (462)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(337)
(260)
(257)
(251)
(242)
(160)
(139)
(122)
(71)
(62)
(57)
(32)
(25)
(18)
(8)
(5)
(4)
(4)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Yaz (1436)
Dört Mevsim (319)
Kış (292)
Offroad (14)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(385)
(330)
(280)
(246)
(226)
(166)
(133)
(123)
(63)
(53)
(19)
(15)
(8)
(6)
(4)
(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(544)
(472)
(310)
(309)
(166)
(141)
(69)
(42)
(10)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(512)
(349)
(87)
(44)
(13)
(9)
(5)
(4)
(4)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Türü

(857)
(324)
(143)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

(531)
(238)
(60)
(19)
(12)
Başka bir kelime deneyin

Islak Zeminde Frenleme

(307)
(295)
(252)
(45)
(6)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(164)
ve üzeri (201)
ve üzeri (204)
ve üzeri (205)
ve üzeri (207)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL