Filtreleri Temizle
Marka
Kumho

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

Başka bir kelime deneyin

Jant

Başka bir kelime deneyin

Üretim Tarihi

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Türü

Başka bir kelime deneyin

Islak Zeminde Frenleme

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

Başka bir kelime deneyin

RFT

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Oto Lastik

için 649 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Kumho Oto Lastik

Araç güvenliğiniz ve kaliteli sürüş deneyiminiz için, lastik kaliteniz ve lastik seçiminiz çok önemlidir. Kumho lastik, son derece gelişmiş araştırma tesisleri ve mükemmel araştırmacıları ile sizler için en kaliteli ve en uzun ömürlü kullanıma sahip lastik modellerinden bazılarını üreterek, lastik piyasasında büyük bir yer kaplamaktadır. Kumho lastik modelleri ıslak tutuş özelliği ile aracınıza ve sürüş koşullarınıza bağlı olarak freninizin daha etkin çalışmasını sağlayıp, araç hızınızın daha kısa sürede düşmesine neden olur. Böylelikle daha güvenli ve daha kontrollü bir sürüş deneyimi yaşarsınız. Kumho markalı lastikler, yakıt verimliliği özelliği ile ticari araçlarda daha yüksek derecede verimlilik sağlamasıyla beraber bütün modellerde sizlere yakıt tasarrufu sağlar. Güvenli ve konforlu sürüş deneyiminin yanında, sizlere ekonomik bir sürüş deneyimi de yaşatır. Kumho lastik nasıl bir teknoloji ile çalıştığını ve hangi maddelerle üretim yaptığını sizler için daima açık bir şekilde belirtmektedir. Bu açık stratejisi ile sizlerin güvenini daha fazla kazanmak ve satın aldığınız ürün hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanız amaçlanmıştır.

Kumho Oto Lastik Modelleri Çevre Dostu Malzemelerle Üretilmektedir

Kumho Oto Lastik Modelleri Çevre Dostu Malzemelerle Üretilmektedir

1. kalite malzemelerle üretilmenin yanında Kumho oto lastik modellerinin hepsi insana ve doğaya zarar vermeyen, çevre dostu malzemelerle üretilmiştir. Yakıt verimliliği ve ıslak tutuş gibi sizler için verimli bir lastik kullanma imkanı sunan özelliklerin yanında, dış dönme gürültüsü özelliğine de sahiptir. İyi bir lastik, ne olursa olsun aracın kontrolünün kaybedilmemesini sağlar. Oto lastik kumho ile her mevsim ve coğrafi şartlar altında farklı üretilen lastik modelleri, aracınızın kontrolünün sizde olması için yardımcı olmanın yanında, olası kasis geçişlerinde, viraj dönüşlerinde ya da frenleme ihtiyacında istediğiniz hizmeti fazlasıyla sizlere yaşatır. Kumho markalı lastik modelleri, fabrika çıkışında yeni araçlara da takılan lastiklerden bazılarıdır. Çok sayıda araç markası, lastik seçiminde Kumho’yu tercih etmektedir. Kumho lastik özelliklerinden en çekici olanlardan biri de, performans isteğinize göre lastik ayrımı yapabilme özgürlüğüne sahip olmanızdır. Aracınızın markasına, şekline göre nasıl bir performans ile kullanmak istiyorsanız, yüksek performans, arktik çivili gibi, ona göre lastiğinize sahip olabilirsiniz. Eğer lastik için ayıracağınız bütçeniz kısıtlıysa, ikliminiz de ılıman iklim özelliklerine uymaktaysa, Kumho 4 mevsim lastik modelleri ile lastiklerinizi mevsimsel olarak değiştirmeden ideal bir sürüş konforuna sahip olabilirsiniz. Binek araçlar için üretilen 4 mevsim lastiklerden birinde, modern sırt ve yanak deseni ile maksimum güvenlik sağlanırken, maksimum kilometre ömrü ile de uzun ömürlü lastik sahibi olmanız amaçlanmıştır. Optimum su tahliyesi ve yumuşak kasis geçişlerini sağlaması gibi özellikleriyle oldukça konforlu ve güvenli bir sürüşün tadına bakabilirsiniz. Yine binek otomobiller için üretilen lastik seçimlerinden biri, kış mevsimini zorlu geçirenler için üretilmiştir. Kış aylarındaki olası donma, buzlanma ve kayma gibi olayların önüne geçmek ve sürüş konforunuzu mevsimsel olarak değiştirmemek için üretilen bu model, optimal çivi uygulaması ile buzlu zeminde frenleme ve yol tutuşunu maksimize eder. En son bileşen teknolojisi nedeniyle buz kontrol sistemine sahip olan bu lastik modeli, yeni çivili dizaynı ile sizler için hem modern bir görüntü hem de optimum bir sürüş konforu sağlar.

Kumho Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kumho Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Aracınıza ve kullanım şeklinize göre 4 ana kategoriye ayrılan Kumho markalı lastiklerden birine, ekonomik Kumho lastik fiyatları ile sahip olmanız mümkündür. Araca ve lastik modellerine göre değişen fiyatlandırılma, her bütçeye hitap edecek şekildedir. İsteyen herkesin bütçesine göre Kumho markalı bir lastik sahibi olması mümkündür. Lastikler, binek otomobil lastikleri, hafif ticari araç lastikleri, kamyon ve otobüs lastikleri, yarış lastikleri olmak üzere ana kategorilere ayrılır. Bunların dışında, fabrikadan çıkan araçlara takılması için anlaşılan otomotiv üreticisi markalara göre Global OE denilen kategoride de lastik modelleri mevcuttur. Kamyonet gibi hafif ticari bir araca sahipseniz, kullanım şeklinize ve amacınıza göre; yüksek performans, asfalt, yol ve arazi, arazi, ticari ve kış olarak çeşitli kategorilere ayrılan, çeşitli özellikli lastik modellerine sitemizden göz atabilirsiniz. Kamyon ya da otobüse sahipseniz ise; uzun mesafe, bölgesel, karma servis, off-road, şehir içi otobüs, kış gibi farklı özellikleri barındıran kategorilere göre lastik sahibi olabilirsiniz. Mesela kış ikliminin yoğun yaşandığı bir coğrafyada yer alıyorsanız ve bir kamyona sahipseniz, kışa uygun yapılan lastik modellerinden birini kullanabilirsiniz. Islak ve karlı zemine uygun çeker lastiği ve çekişi arttıran özel dizaynlı lastik modelleri ile kamyonlarınız için kış mevsimi sıkıntısız geçmektedir. Mevsim sıkıntılarını yaşamamanızı sağlayan özellikler ile Kumho kamyon lastik fiyatları ekonomik ve ulaşılması zor olmayan seçeneklerdedir. Eğer bir binek otomobile sahipseniz ve yaz aylarının neminden, sıcaklığından sürüş konforunuzun etkilenmesini istemiyorsanız da Kumho lastik çeşitlerinden yaz mevsimi için olanları tercih edebilirsiniz. Bu yaz mevsimi için üretilen lastiklerden biri, dengeli ve verimli bir performans lastiğidir. Geliştirilmiş su tahliyesi, azaltılmış gürültü seviyesi ile güvenli ve konforlu bir sürüş geçirmenizi sağlar. Yaz aylarında fren mesafenizin kısalmasına, daha düşük yakıt tüketimine ve otomobilinizin çekiş gücünde azalma olmamasına neden olan bu yaz lastikleri çok ideal bir seçenektir. Kumho yazlık lastik fiyatları da diğer lastik modellerindeki fiyatlandırmalar gibi ekonomik fiyatlandırma stratejisi ile fiyatlandırılmıştır ve her bütçeye uygundur.

Kumho Oto Lastik ile Aracınızın Performansını Yükseltin

Kumho Oto Lastik ile Aracınızın Performansını Yükseltin

Doğru ve kaliteli yastık seçimine neden olduğu için Kumho lastik modelleri aracınızın performansı için olumlu etki sağlayacaktır. Mevsime ve aracınıza uygun Kumho lastik sahibi olarak, hem düşük yıpranma payı sayesinde uzun ömürlü bir lastik sahibi olursunuz hem de düşük yakıt tüketimi ile ekonomik bir tercih yapmış olursunuz. Eğer bir yarış aracına sahipseniz, Kumho yarış lastik modelleri ile pis ve ralli uygulamaları şeklinde iki kategoriye ayrılan lastiklerden birine sahip olabilirsiniz. İki modelde de ıslak ve kuru zeminde maksimum tutuş özelliği sahiptir. Kumho lastik yorum araştırması yaptığınızda, Kumho markalı bütün oto lastik modellerini kullanan insanların ne kadar olumlu geri dönüşlerde bulunduklarını görebilirsiniz. Yorumlardan birinde, kış aylarında kullanabilecekleri kışlık lastik modelinden bahsedilmiştir. Bu lastik ile kış mevsiminin, zorlu ve tehlikeli şartlarında bile viraj dönüşü, kasis, frenleme gibi özelliklerin maksimum düzeyde tutulduğunu ve sürüş konforunun çok arttığını, daha önce kullananların deneyimlerinden öğrenebilirsiniz. Uzun yol yaptığınız kamyon ya da otobüse sahipseniz, seçebileceğiniz modellerden biri ile aracınızın verimini arttırabilirsiniz. Bu kategorideki lastiklerden biri, geniş sırt yüzeyi sayesinde etkin yol tutuşu ile uzun mesafede kullanacağınız kamyon ya da otobüsünüzün kontrolünüzden çıkma ihtimalini azaltırken, sürüş konforunuzu arttırır. Taş sıkışmasını önleyen oluklar ile kesik ve sıyrıkları önleyen bileşeniyle de bu lastik modeli uzun yolda karşılaşacağınız sorunları minimalize etmektedir. Ya da yol dışında kullandığınız kamyon ya da otobüsünüz var ise, off-road kategorisinden lastik sahibi olabilirsiniz. Bu kategorideki lastik, yol dışı kullanımda arka aks için tasarlanmış ekstra derin deseni ile sürüş konforunuzu arttırır ve aracınızın zarar görmesini engeller. Bu model, şantiye alanlarında ekstra çekiş sağladığı için de çok ideal bir seçenektir. Sizler de aracınıza göre Kumho lastik çeşitleri hakkında bilgi sahibi olmak, hangi lastiğin sizler için daha uygun olduğuna karar vermek istiyorsanız ayrıntılı fiyat ve model bilgisine sitemizden ulaşabilirsiniz.