Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oto Lastik

için 923 sonuç bulundu.
Genişlik seçiniz

Falken Oto Lastik

Lastik sektörü dendiğinde akla gelen markalardan Falken, ürün gamındaki farklı araç türlerine yönelik kaliteli lastiklerle öne çıkıyor. 4x4 vasıtalar için, hafif ticari araçlar için ve ağır vasıtalar için uygun oto lastik tipleri içeren Falken, ürettiği lastiklerin tasarımındaki detaylar sayesinde öne çıkıyor. Sahip olunan araçla güvenli bir sürüş deneyimi için lastikler büyük önem arz ediyor. Hatta herhangi bir kaza yaşamamak için aracın lastiklerinin mevsimlere göre değiştirilmesi gerekiyor. Falken güvenli bir sürüş için ürün gamında her mevsime uygun lastikler içerişiyle de göz dolduruyor. Daha emniyetli bir araç kullanma deneyimi için bulunulan mevsime göre Falken kış lastiği veya Falken yaz lastiği modellerinden birini seçmek gerekiyor. Uzmanlar tarafından yoğun bir emekle hazırlanan Falken lastik modelleri oldukça dayanıklı oluşuyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Yolun yarattığı sarsıntıları minimize etmeyi sağlayan Falken oto lastik modelleri sayesinde araç içindeyken dış etkenlerden dolayı yaşanabilecek sarsılma durumları artık yok oluyor. Bu durum da araç içinde oluşabilecek darbe risklerini engelliyor. Kısacası keyifli ve güvenli bir sürüş deneyimi için en doğru seçenek Falken oto lastik modelleri oluyor. Siz de Falken lastik kategorisini inceleyerek Falken Lastik Türkiye tarafından üretilmiş lastik çeşitlerini keşfedebilir ve aracınız en uygun seçimi yapabilirsiniz.

 Falken Lastik Özellikleri

Falken Lastik Özellikleri

Falken araba özelliği gün geçtikçe daha çok kişi tarafından beğenildiği için aracı için doğru seçimi yapmak isteyen her bir sürücü markanın ürün gamındaki lastiklerin özelliklerini merak ediyor. Falken’in ürün gamındaki lastikler incelendiğinde markanın binek araçlar için, 4x4 araçlar için, hafif ticari araçlar için ve ağır vasıtalar için uygun modellerin bulunduğu görülüyor. Markanın lastikleri incelendiğinde Falken’in ürün gamında çok sayıda ödüllü Falken araba lastiği modeli bulunuyor. Ürünlerin ödüllü oluşu da kullanıcının markayı deneyimleme isteğini artırıyor. Falken lastik modellerinin hepsinin sessiz bir sürüş için gerekli donanıma sahip oluşu da markanın neden sıklıkla tercih edildiğini gözler önüne seriyor. Mükemmel yol tutuşu sağlaması da lastiklerin bir diğer başarılı özelliklerinden olarak dikkat çekiyor. Ayrıca yol tutuşu yüksek olan araçların sürücüye daha iyi bir sürüş deneyimi yaşatması da Falken’i özel kılıyor. Markanın lastikleri üretilirken uzmanlar ürünlerde ıslak yol çekişinin artırılmasını sağlıyor. Bu da ıslak zeminde güvenli sürüş beraberinde getiriyor. Tabii bu lastik modelleri sayesinde araçlar kuru yollarda da benzersiz bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Falken ürünlerin detaylarına inildiğindeyse lastiklerin uzun süre kullanılması için eşit aşınma sağlaması da tüketici tarafından beğeniliyor. Falken araba lastiği modellerinin bir diğer başarılı özelliği de ürünlerin düşük yuvarlanma direncine sahip olması olarak karşımıza çıkıyor. Lastiklerin özel bir malzeme ile kaplanması sonucu ısıya daha dayanıklı oluşunun sapma ihtimallerini minimize etme seviyesi yuvarlanma direnci olarak adlandırılıyor. Yüksek yuvarlanma direncine sahip lastiklerin enerji tasarrufu sağlaması da ekonomik anlamda tasarruf sağlıyor. Tasarruf sağlamasının yanı sıra lastik fiyatlarının ekonomik oluşu da Falken lastikleri bütçesel anlamda ideal kılıyor. Eğer ki aradığınız konfor ve dayanıklılıksa ve tüm bu imkanları uygun fiyata satın almak isterseniz mutlaka Falken lastik modellerini incelemelisiniz. Fiyat performans ürünü olarak nitelendirilen Falken lastikler sayesinde siz de aracınızı keyifle sürebilirsiniz.

 Her Araca Uygun Falken Lastikler

Her Araca Uygun Falken Lastikler

Araç satın alacak kişiler almayı düşündükleri aracı incelerken öncelikli olarak baktıkları özellikler vardır. Bu özellikler aracın rengi, motoru, otomatik vites olup olmadığı ya da virajlarda nasıl bir sürüş deneyimi sağlayacağı olabilir. Fakat genellikle lastiklerin özelliklerini inceleyip seçimi yaparken bu konuda da emin olmak tüketicinin önceliklerinden biri değildir. Aslında bu oldukça yanlış bir yaklaşımdır çünkü lastikler aracın olumlu özelliklerinin sürüş deneyimine yansımasında oldukça etkilidir. Motor gücü bile lastiklerle doğrudan ilgilidir. Şöyle ki lastikler aracın motorunun kuvvetini tam olarak yola aktaran donanımlardır. Doğru lastiklerin takılmadığı araçlar yola doğru bir şekilde tutunamaz ve bu nedenle de güvenli bir sürüşe olanak vermez. Ayrıca yere yeteri kadar tutunamayan aracın virajlarda savrulması da olasıdır. Falken araba lastik modelleri incelendiğinde markanın değişik özellikte ve farklı boyutlarda pek çok oto lastiği içerdiği görülüyor. Bu da markanın ürün gamında her araç için uygun bir lastik modelinin bulunmasını beraberinde getiriyor. Satın alınan araçla uyumlu Falken lastik ve jant modelleri sayesinde arabadan maksimum verim alınması mümkün oluyor. Çünkü yere tam anlamıyla tutunan lastiklere sahip araçlar motorlarının gücünden yüksek oranda faydalanabiliyor. Falken lastiklerin farklı ebatları farklı yol tipleri ile doğrudan uyum sağlıyor. Çapraz yapıdaki Falken oto lastikler sayesinde araçlar şüpheyle yaklaşılan bozuk ve engebeli yollarda dahi oldukça iyi performans gösteriyor. Radyal olarak adlandırılan yapıdaki lastikler ise emniyetli fren yapabilmeyi sağlıyor. Daha az titreşim yayan radyal lastikler sayesinde aracın içindekiler kendini hem daha güvenli hem de daha konforlu hissediyor. Yine az titreşim sayesinde araç, virajlarda da daha iyi bir performans sağlıyor ve lastikler sayesinde manevra yapmak daha da kolaylaşıyor. Radyal lastikler tüm bu enfes özelliklerin yanı sıra birçok defa kaplanabiliyor. Bu da alınan işlevsel lastiğin uzun yıllar boyunca kullanılmasını sağlıyor. Kısacası güvenli bir sürüş için en ideal seçimlerden biri Falken oto lastik modelleri oluyor. Lastiklerin başarısı Falken lastik yorumları incelendiğinde de görülüyor. Çünkü tüketici, markanın lastiklerinden satın aldıktan sonra araçlarından daha memnun olduklarını ve arabalarıyla yol alırken kendilerini daha iyi hissettiklerini belirtiyor.

 Güvenli Bir Yolculuk için Falken Lastikler

Güvenli Bir Yolculuk için Falken Lastikler

Sahip olunan araçla mutlu olabilmek için ondan maksimum verim olarak araca koşulsuz şartsız güvenebilmek gerekiyor. Aksi bir durum yaşandığında araca yeteri kadar güvenilemediği için hem aracı kullanmakla ilgili heves kırılıyor hem de vaktin çoğu araca daha çok güvenebilmek için tavsiyeler almak adına tamircilerde geçiyor. Aslında araçtan maksimum verim almanın ve ona güvenmenin başlıca etmenlerinden biri doğru lastik seçimi olarak beliriyor. Çünkü lastikler aracın yola ne kadar tutunduğu başta olmak üzere birçok etmeni doğrudan etkiliyor. Doğru lastik seçimi sayesinde aracın fren yaparkenki performansı da olumlu etkileniyor. Falken’in ürün gamında bulunan Falken lastikler tüketiciye araçlarından maksimum performans almaları için bir kapı aralıyor ve güvenli sürüş sağlamalarıyla da sektörde öne çıkıyor. Şöyle ki bu lastikler sayesinde araç yola daha iyi tutunuyor ve adeta yolda süzülürcesine ilerliyor. Bu da hem şoförün hem de yolcuların kendilerini daha güvende hissetmesini sağlıyor. Ayrıca güvenli bir sürüş için mevsime göre lastik seçmek gerekiyor. Çünkü kışın yaz lastiği kullanmak aracın kaymasını kaçınılmaz kılıyor. Kışın karda kaza oranlarının artması da yanlış lastik seçiminin sonuçlarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Bu nedenle de kış lastiği kullanmak adeta bir zorunluluk olarak beliriyor. Falken’in ürün gamında bulunan Falken kış lastiği, kaymaları minimize ettiği için çoğu kişi tarafından tercih ediliyor. Ayrıca bu lastik çeşidinin güvenli fren mesafesi sunması da kaza risklerini azaltıyor. Tıpkı kış mevsiminde kış lastiği kullanılması gerektiği gibi yazın da yaz mevsimine uygun özellikte bir lastik kullanmak gerekiyor. Falken yazlık lastik modelleri suda kızaklamaya karşı geliştirilmiş dirençleri sayesinde yaz mevsiminde sürüşü keyifli kılıyor. Bu lastik türünün daha da geliştirilmiş gürültü azaltma özelliğine sahip olması da tüketiciden tam puan alıyor. Falken’in ürün gamında Falken 4 mevsim lastik modeli de bulunuyor. Lastiklerini muhafaza edecek uygun koşullara sahip olmayan ya da lastik değiştirme konusunda iddialı olmayan kişiler içinse Falken 4 mevsim lastik modellerinden satın almak en doğru seçenek gibi görünüyor. Siz de bulunduğunuz mevsime göre lastik tercihinizi yapabilir ve Falken lastik modelleri sayesinde aracınızdan daha çok keyif almanın tadını çıkarabilirsiniz.

 Falken Lastik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Falken Lastik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lastik markası olarak Falken beğenildiği zaman sıra Falken oto lastik nasıl seçilmelidir sorusunun yanıtını bulmaya geliyor. Falken araba lastiği satın alırken dikkat edilmesi gereken etmenlerin başında araca ve aracı kullanma amacına uygun bir lastik seçmek geliyor. Aracınızı nasıl bir yolda kullanacağınız tercihinizi yapmanızda önem arz ediyor. Onu şehir içindeki bir otobanda mı yoksa köy yolunda mı kullanacağınız seçiminizi doğrudan etkiliyor. Aracınızla uzun yol yapıp yapmayacağınız da yine tercihinizin şekillenmesinde rol alıyor. Sıklıkla uzun yol yapanlar için uzun ömürlü lastiklerden satın almak daha mantıklı olacağı için uzmanlar tarafından öneriliyor. Lastik seçiminde aracı kullanım amacı kadar önemli olan bir diğer etmen de lastik ebat hesaplaması olarak biliniyor. Gelişigüzel bir lastik seçimi yapmaktansa aracın boyutlarına göre hesap yaparak en doğru Falken oto lastik modelini belirlemek gerekiyor. Bu noktada aracın kullanım kataloğundaki bilgilerden yararlanarak ince hesaplamaları yapmak en akıllıca yöntem oluyor. Lastik seçimi yaparken yakıt tasarrufu sağlayacak modellerden birini tercih etmek de ekonomik açıdan oldukça işlevsel bir seçenek demek mümkün. Siz de tercihinizi yakıt tasarrufu sağlayan lastik modellerinden yaparak ekonomik anlamda kar edebilirsiniz. Son olarak lastik seçiminde şüphesiz mevsim de önem arz ediyor. Sıcak koşullarla uyumlu lastikler formlarını 7 dereceye kadar olan havalarda koruyabilirken 7 derecenin altındaki havalarda ise formunu kaybediyor. Bu bilinçle Akdeniz bölgesinde yaşayan kişilerin yaz lastiği satın alarak yıl boyu kullanabilmesi mümkün oluyor. Falken’in ürün gamında bulunan Falken yaz lastiği hem formuyla hem de yarattığı sürüş kolaylığıyla sıcak bölgelerde yaşayan kişiler için ideal seçeneklerden biri oluyor. Falken kış lastiği ise sahip olduğu özellikler sayesinde soğuk havalarda ideal fren mesafesine olanak tanıyarak kaza olasılıklarını en aza indirgiyor.

 Falken Oto Lastik Fiyatları

Falken Oto Lastik Fiyatları

Belirttiğimiz gibi bir aracın ne kadar başarılı olduğu aracın lastiklerinin başarısıyla doğrudan ilgili. Çünkü lastikler aracın virajlardaki başarısından karda kayıp kaymayacağına kadar birçok etmeni etkiliyor. Yalnızca lastiklerin kalitesi sayesinde araçların kaza yapma riski bile minimize olabiliyor. Falken lastikler sahip olduğu özelliklerle hem daha konforlu bir sürüş hem de daha güvenli bir yolculuk sağlıyor. Tüm bu niteliklerine rağmen bu ürünlerin uygun fiyatlı ve ekonomik olduğu görülüyor. Markanın lastik fiyatlarını etkileyen etmenlere bakıldığında fiyatın satın alınacak aracın büyüklüğüne göre değişkenlik gösterdiği görülüyor. Haliyle ağır vasıta lastiklerinin fiyatı Falken binek araç lastiklerine göre daha yüksek fiyatlı oluyor. Bunun yanı sıra Falken oto lastik modellerinden aşınmayı azaltan yapıya sahip olanları daha uzun süre kullanılabiliyor. Uzun süre kullanılabildiği için de bu modellerin fiyatı diğer modellere göre nispeten daha farklı oluyor. Mevsimsel özellikler de lastiğin fiyatının belirlenmesinde etkili oluyor. Bunda kış lastiklerinin buzda ve karda kaymayı azaltan özelliklerle donatılması etkili oluyor. Lastiğin kord ipliklerinin yerleşim açısı da Falken lastiğe kaç para ödenmesi gerektiğini belirliyor. Kord ipliklerinin yere dik bastığı lastiklere radyal lastik denirken kord iplerinin yatay dizildiklerine ise çapraz yastık adı veriliyor ve radyal lastikler çapraz lastiklere göre daha farklı oluyor. Bu duruma radyal lastiklerin engebeli ve bozuk yollarda iyi performans sağlaması etki ediyor. Fakat hangi Falken araba lastiği modeli seçilirse seçilsin marka sürücüsünü oldukça memnun ediyor. Ürünlerin ekonomik oluşu da Falken’i kitleler tarafından daha popüler kılıyor. Siz de aracınız için en iyi Falken oto lastik modelini seçmek isterseniz kategorimizdeki modelleri incelemelisiniz. Dilerseniz web sitemizin sahip olduğu filtreler sayesinde fiyatları karşılaştırabilir ve en ekonomik modeli seçebilirsiniz.

 Falken Lastik Modelleri Hakkında Yorumlar

Falken Lastik Modelleri Hakkında Yorumlar

Aracından daha çok verim almak isteyen kişiler lastiklerini değiştirerek araçlarının performansını artırmaya yöneliyor. Çünkü lastikler arabanın performansını çok fazla etkiliyor. Bunun için de Falken lastik yorum ve önerilerini okumak, buradan yola çıkarak en doğru karara varmak gerekiyor. Lastikle ilgili yorumlara bakıldığında Falken’i deneyimlemiş herkesin öncelikli olarak lastiklerin hem kaliteli hem de ekonomik olmasından hoşnut olduğu görülüyor. Normal şartlarda kaliteli bir ürün için fazla para ödemeye alışmış kişiler Falken ile birlikte kaliteyi uyguna mal etmenin şaşkınlığını yaşıyor. Yorumlar incelendiğinde Falken kış lastiği modellerinin de tüketici tarafından iyi yorumlar aldığı görülüyor. Kayma ihtimallerini azalttığı için sevilen Falken kış lastiği aynı zamanda güvenli fren mesafesine olanak tanımasıyla da beğeniliyor. Kış mevsimi için bir lastik arayışı içinde olanların Falken kışlık lastik modellerine bakması hem bütçe açısından hem de kazaları minimize etme açısından öneriliyor. Dört mevsim lastikler de sıcak bölgelerde yaşayan sürücüler tarafından oldukça iyi yorum alıyor. 7 dereceye kadar formunu koruyabilen Falken 4 mevsim lastik modelleri sayesinde özellikle Akdeniz bölgesinde hem yazın hem de kış mevsiminde aynı lastiği kullanmak mümkün oluyor. Bu da oldukça ekonomik olduğu için tüketicilerden olumlu yorumlar alıyor. Son olarak aşınma oranının düşük olması da Falken araba lastiği modellerini sektörün öncülerinden biri haline getiriyor. Lastikler çok aşınırsa uzun süre kullanmak mümkün olmuyor ve bu nedenle alınan lastiği kısa süre içerisinde yenilemek gerekiyor. Falken Lastik Türkiye modelleri aşınmaya karşı direnç gösterebiliyor. Bu da lastiklerin tüketici tarafından uzun süre kullanılabilmesini beraberinde getiriyor. Kısacası Falken lastik modellerinin yorumları incelendiğinde markanın ürünlerinden tüketicinin büyük ölçüde memnun olduğu görülüyor. Bunda da markanın lastiklerinin fiyat performans ürünleri olması etkili oluyor. Siz de uygun fiyata Falken lastik modellerinden satın almak isterseniz kategori sayfamızdaki ürünleri inceleyebilir ve seçiminizi yapabilirsiniz. Yalnızca Falken markasıyla sınırlı kalmayıp diğer markaların sunduğu olanakları da keşfetmek isterseniz lastik kategorisinin altındaki ürünleri inceleyebilir, kıyaslayabilir ve hem aracınız hem de kendiniz için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Falken
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Michelin (5573)
Continental (2722)
Goodyear (5872)
Petlas (2807)
Lassa (1641)
Bridgestone (2010)
Nokian (3428)
Hankook (2339)
Dunlop (644)
Falken (923)
Pirelli (3414)
Kumho (1428)
Kormoran (1282)
Nankang (1017)
Starmaxx (959)
Nexen (955)
Laufenn (837)
General (558)
Debica (521)
Sava (515)
Milestone (393)
Marshal (379)
Özka (362)
Bf Goodrich (336)
Yokohama (314)
Roadstone (313)
Riken (300)
Triangle (299)
Windforce (287)
Semperit (283)
Winrun (281)
Dayton (268)
Matador (248)
Tigar (180)
Viking (174)
Strial (147)
Farroad (116)
Barum (112)
Tracmax (107)
Gislaved (102)
Fulda (71)
Taurus (70)
GT Radial (63)
Kleber (59)
Minerva (52)
MOMO (51)
Toyo (48)
Waterfall (42)
AJS (41)
Anlaş (36)
Kinforest (36)
Rotalla (34)
Cooper (32)
Vitour (32)
Cratos (29)
Saferich (29)
Doublestar (27)
Maxxis (25)
Platin (24)
Sportiva (24)
Achiles (21)
Wanlı (21)
Landsail (20)
Saetta (19)
Billas (17)
Altenzo (16)
Kelly (16)
APlus (15)
Vredestein (15)
Sailun (13)
Duro (12)
Evergreen (12)
Gripmax (12)
BKT (9)
Jinyu (7)
Starfire (7)
Sunny (7)
Tatko (7)
Mitas (6)
Accelera (5)
CST (5)
Mabor (5)
Uniroyal (4)
Alliance (3)
Austone (3)
Delinte (3)
Ecomaster (3)
Kenda (3)
Linglong (3)
Point S (3)
Sunitrac (3)
Victorun (3)
Federal (2)
Firestone (2)
Goodride (2)
Harvester (2)
Motrio (2)
Solideal (2)
Zeetex (2)
Anteo (1)
Aotelli (1)
Atlas (1)
Diplomat (1)
Gerutti (1)
Goldline (1)
Keter (1)
Kingstar (1)
Marshall (1)
Maxtrek (1)
Rodaco (1)
Sebring (1)
Syron (1)
Tyfoon (1)
nexen (1)
Dİğer (30)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(159)
(143)
(129)
(109)
(96)
(84)
(76)
(56)
(26)
(16)
(10)
(8)
(7)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Yaz (487)
Dört Mevsim (249)
Kış (175)
Performans (12)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(223)
(173)
(159)
(138)
(84)
(62)
(51)
(20)
(5)
(5)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(230)
(202)
(172)
(132)
(92)
(64)
(18)
(9)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(295)
(226)
(151)
(85)
(23)
(10)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Türü

(591)
(139)
(12)
Başka bir kelime deneyin

Islak Zeminde Frenleme

(167)
(120)
(15)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

(145)
(130)
(10)
(9)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(168)
ve üzeri (208)
ve üzeri (212)
ve üzeri (214)
ve üzeri (216)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL