TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Falken, Oto Lastik

için 1,183 sonuç bulundu.
Genişlik seçiniz

Öne Çıkanlar

Falken Oto Lastik

Lastik sektörünün önde gelen markalarından olan Falken, binek araç, 4x4, hafif ticari araç ve ağır vasıtalar için çeşitli lastikler tasarlar. Falken lastik firmasının tasarladığı lastik çeşitleri arasında yaz, kış ve dört mevsim lastikleri bulunur. Binek araç, 4x4, hafif ticari araç ve ağır vasıta için tasarlanan lastik Falken markasının üstün tasarım özellikleri ile karşımıza çıkar. Lastiklerin araçlarda dört temel görevi bulunur. Aracın yükünü desteklemek, yol sarsıntılarını emmek, çekiş ve frenleme kuvvetlerini yol yüzeyine iletmek ve yolculuk yönünü sürdürmek ve değiştirmek lastiklerin dört temel görevi arasındadır. Siz de aracınıza lastik almayı düşünüyorsanız, sayfamızdan Falken lastik fiyatları için sıralama yapabilir, hemen satın alabilirsiniz.

Falken Oto Lastik İle Güvenli Sürüş Deneyimini Yaşayın

Falken Oto Lastik İle Güvenli Sürüş Deneyimini Yaşayın

Birçok araç sahibi aracını alırken aracın lastiklerini en son inceler. Önceliği arabanın yol tutuşuna, virajlardaki savurmasına ve fren sistemlerine ayırır. Oysa lastikler arabanın yol tutuşu, fren sistemleri ve virajlarda savurmasıyla yakından ilgilidir. Oto lastiklerinin temel işlevi, aracınızın motorunda bulunan gücün tam olarak yola aktarılmasını sağlamaktır. Aracınızın yol tutuşunda sıkıntılar yaşıyorsanız ve virajları dönerken aracınızda problemler oluşuyorsa bu problemleri en az düzeye indirgemek için aracınıza doğru ebatlarda ve uygun lastikleri takmalısınız. Oto lastikleri kış ve yaz lastikleri olmak üzere iki çeşittir. Bu iki lastik türüne son yıllarda ileri teknoloji kullanılarak üretilmiş olan 4 mevsim lastik türü de eklenmiştir. Falken lastik her üç türden de lastik tasarlar. Güvenli ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamak ve yakıt tüketiminde tasarruf sağlamak için mevsim şartlarına uygun lastik kullanmanız gerekir. Kış mevsiminde, kış lastiği kullandığınızda, kış koşullarında sürüş zorluğunu oldukça rahat bir şekilde atlatabilirsiniz. Kış lastikleri, 7 derece ve altındaki soğuk hava koşulları için tasarlanmıştır. Falken kış lastikleri, mikro optimize edilmiş daha sert izli blokları ile mükemmel kış sürüş özelliklerini, kış koşullarda üstün performans ve düşük gürültü seviyesi ile birleştirir. Siz de aracınıza kış lastiği almayı planlıyorsanız sayfamız üzerinden Falken kışlık lastik fiyatları için filtreleme yaparak inceleyebilirsiniz. Yaz lastiklerinin ise, ılımlı koşullar için tasarlanmıştır, sıcaklık 7 C altına düştüğünde performansı azalır ancak pek çok bölgede kullanılabilme özelliği vardır. Eğer, yazın ve kışın ayrı ayrı lastik değiştirme konusunda problem yaşıyorsanız ve çıkarttığınız lastikleri uygun saklama koşullarında saklayamıyorsanız Falken 4 mevsim lastik tercih edebilirsiniz. Aracınızın rot balansı bozuksa, lastikleriniz erken aşınarak sürtündüğü için yakıt masrafını da arttırır. Ayrıca, aracınızda kullandığınız lastikler, yakıt tasarrufu sunmalıdır. Seri hareket kabiliyetine sahip lastikler, hem yakıt tüketimini azaltır hem de yol tutuş performansını artırır. Siz de aracınız için yeni bir lastik takımı satın almayı düşünüyorsanız, sayfamız üzerinden Falken oto lastik fiyatları için filtreleme yapabilir, aracınıza uygun olan Falken oto lastiklerinden bir modeli hemen sipariş verebilirsiniz.

Falken Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Falken Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lastik sektörünün öne çıkan markalarından biri olan Falken lastik sahip olduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde kullanıcıların takdirini kazanmayı başarmıştır. Falken marka lastik modelleri binek araç, 4x4, hafif ticari araç ve ağır vasıtalar için tasarlanmıştır.  Falken lastik modellerinin binek araçlar için olan yaz lastiği modellerini sayfamızda görüntüleyebilirsiniz. Binek araçlar için olan dört mevsim lastik modellerini ise, EUROALL SEASON AS serisi kapsar. Kışlık lastiklerinde ise Eurowinter ve Espia Ice serileri bulunur. 4x4 araçlar için olan yaz lastiği modelleri, arazi üzerindeki tümsekli yol ve alanlarda kullanabilirsiniz. 4x4 araçlar için tasarlanan kış lastiği modellerini çeşitli hava koşullarında kullanmak üzere değerlendirebilirsiniz. Ağır vasıtalar için tasarlanan lastik modelleri, BI, GI, LI, MI, R1, ve CI serileridir. R1 ve GI dışındaki modeller dört mevsim kullanılabilir.  Falken lastiğin binek araçlar için olan yaz lastikleri, mükemmel yol tutuşu ve üstün performans arayan araç sürücüleri için tasarlanmıştır. Falken yaz lastikleri, hem ıslak hem de kuru zeminlerde, düşük aşınma performansı ile beraber olağanüstü çekiş ve mükemmel yol tutuşu sunar. Falken lastik özellikleri arasında kış lastiklerinin taşıdığı özellikler de ayrı yer tutmaktadır. Falken kış lastikleri, üstün yol tutuşu ve güvenli fren mesafeleri sunar, karda ve buzda yüksek çekiş ve güvenli frenlemeye sahiptir. Falken kış lastiklerinin canlı, etkin yol tutuş ve mükemmel yön dengesi vardır. Falken dört mevsim lastikler ise, yüksek çekişli ve karda daha kısa fren mesafelidir. Kolay yol tutuş, sürüş konforu ve düşük sürüş sesi özelliğine sahiptir. Falken dört mevsim lastik, suda kızaklamayı minimize etmek amacıyla optimum su tahliyesi için 4 geniş çevresel oluk barındırır. Eğer siz de aracınıza lastik satın almayı düşünüyorsanız, sayfamız üzerinden Falken lastik fiyatları için filtreleme yapabilir, dilerseniz aracınıza uygun olan lastik modelini hemen sipariş verebilirsiniz.

Falken Oto Lastik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Falken Oto Lastik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aracınıza lastik alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli konular bulunur. Aracınıza lastik alacağınız zaman öncelikle aracınızın lastiklerinin orijinal ebatlarını öğrenmeniz gerekir. Satın alacağınız lastiklerin ebatlarının aracınızın fabrika çıkışlarına uygun boyutlarda lastik almanız dikkat etmeniz gereken noktalardandır. Aracınıza uygun lastik ve jant ölçülerinde lastik almadığınızda aracınızı yorarsınız.  Ayrıca, büyük ölçülerdeki lastik ebatları nedeniyle şehir içi kullanımlarınızda aracınızın yakıt tüketimi katlanır. Falken marka lastik çeşitleri arasında aracınıza uygun bir lastik modelini kolaylıkla bulabilirsiniz. Orijinal olmayan ebatlarda lastik ve jant kullandığınızda, aracınızın kilometre sayacının orijinal lastik ve jant ebatlarına göre ayarlı olması nedeniyle hız göstergesi yanıltıcı rakamlar gösterir. Ayrıca, orijinalinden farklı ebatlarda lastik kullanırsanız aracınıza yük bindiğinde lastikler aracınızın çamurluk davlumbazına sürterek aşınmaya yol açar. Seri hareket kabiliyetine sahip lastikler seçtiğinizde hem yakıt tüketimini azaltır hem de yol tutuş performansınızı artırırsınız. Hem güvenli sürüş açısından hem de yakıt tasarrufu açısından mevsimine göre lastik kullanmak çok önemlidir. Bu nedenle, kışın kış lastiği, yazın da yaz lastiği değişimini mutlaka yapmalısınız. Fakat ayrı ayrı her mevsimde lastik değiştirme konusunda ve çıkardığınız lastikleri saklama konusunda sıkıntı yaşıyorsanız Falken 4 mevsim lastik modellerinden birini tercih edebilirsiniz. Aracınıza lastik satın alırken dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli konu, lastiklerin üretim tarihidir. Lastiklerin üretim tarihi üzerinde yazar. Satın alacağınız oto lastik, bulunduğunuz yılda üretilen lastik değilse satın almamanız daha iyi olur. Satın almak için en yakın tarihte üretilen lastiği tercih edebilirsiniz. Aracınızın rot ayarı oldukça önemlidir. Aracınızın rot ayarı bozuksa lastikler erken aşınmaya neden olduğu gibi sürtünmeyle birlikte yakıt masrafını da artırır. Dikkat etmeniz gereken bir başka nokta ise satın alacağınız lastiğin AB Standartlaştırılmış lastik etiketi taşımasına dikkat etmeniz gerekir. 2012 AB lastik etiket sistemi lastikleri; yakıt verimliliği, ıslak zeminde yol tutuşu ve dış dönüş gürültüsü açısından analiz eder. Falken lastik yorum sayfasındaki kullanıcıların deneyimlerini okuyabilir, fikir sahibi olabilirsiniz. Siz de aracınız için yeni lastik almayı düşünüyorsanız, Falken lastik fiyatları için filtreleme yapabilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Falken
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Accelera (41)
Achiles (17)
Aeolus (6)
AJS (294)
Alliance (24)
Altenzo (73)
Anlaş (14)
Antares (2)
Aotelli (4)
APlus (44)
Apollo (14)
Atlas (5)
Aurora (40)
Austone (4)
Avon (1)
Barum (142)
Bf Goodrich (246)
Bfgoodrich (35)
BHKKART (4)
Billas (14)
BKT (32)
Blacklion (37)
Bridgestone (3087)
Continental (1477)
Cooper (53)
Cratos (65)
Daraturn (2)
Dayton (459)
Debica (316)
Delinte (6)
Diplomat (32)
Doublestar (42)
Dunlop (796)
Duro (1)
Durun (2)
Ecomaster (9)
Evergreen (44)
Falken (1183)
Farroad (274)
Federal (4)
Feuvert (1)
Firestone (5)
Formula (34)
Fulda (28)
General (194)
Gerutti (2)
Gislaved (37)
Goalstar (1)
Gob2c (2)
Goldline (4)
Goodride (6)
Goodyear (2823)
Gripmax (7)
GT Radial (365)
Hankook (1634)
Harvester (4)
Hifly (1)
Imperial (1)
Jinyu (48)
Joyroad (3)
Kama (1)
Kelly (6)
Kenda (1)
Keter (1)
Kinforest (97)
Kingstar (2)
Kleber (9)
Kormoran (1207)
Kumho (1858)
Landsail (30)
Lanvigator (13)
Lassa (3060)
Laufenn (344)
Linglong (32)
Mabor (3)
Marshal (47)
Marshall (8)
Matador (195)
Matodor (3)
Maxtrek (1)
Maxxis (87)
Mentor (4)
Michelin (2738)
Milestone (975)
Minerva (46)
Mitas (1)
MOMO (75)
Motrio (1)
Nankang (754)
Neuton (1)
Nexen (635)
nexen (6)
Nokian (1904)
Orium (2)
Ovation (1)
Petlas (3415)
Pirelli (3359)
Platin (42)
Point S (14)
Powertrac (1)
Rapid (7)
Riken (241)
RoadCruza (2)
Roadstone (207)
Rodaco (3)
Saferich (59)
Sailun (37)
Sava (401)
Sebring (1)
Semperit (164)
Solideal (3)
Sportiva (53)
Sportrak (6)
Starfire (9)
Starmaxx (1671)
Strial (13)
Sunitrac (11)
Sunny (7)
Syron (77)
Tatko (103)
Taurus (160)
Three A (7)
Tigar (352)
Toyo (99)
Tracmax (242)
Triangle (2)
Tyfoon (2)
Uniroyal (2)
V-Netik (4)
Victorun (10)
Viking (143)
Vitour (9)
Wanlı (30)
Waterfall (125)
Windforce (680)
Winrun (46)
Wonray (1)
Yokohama (610)
Zeetex (5)
Zeta (33)
Zetum (1)
Özka (465)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(203)
(196)
(147)
(126)
(120)
(119)
(108)
(53)
(41)
(25)
(19)
(9)
(8)
(4)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Yaz (496)
Dört Mevsim (336)
Kış (335)
Performans (16)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(270)
(214)
(202)
(177)
(124)
(91)
(73)
(15)
(8)
(6)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(284)
(252)
(230)
(164)
(136)
(66)
(34)
(16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(375)
(253)
(62)
(40)
(20)
(5)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Türü

(708)
(149)
(28)
Başka bir kelime deneyin

Islak Zeminde Frenleme

(164)
(100)
(17)
(10)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

(145)
(108)
(26)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(134)
ve üzeri (173)
ve üzeri (177)
ve üzeri (178)
ve üzeri (183)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL