Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oto Lastik

için 3,514 sonuç bulundu.
Genişlik seçiniz

Nokian Oto Lastik

Trafik, dikkatsizliğe ve ihmale gelmez. Can güvenliğimiz her şeyin başında geldiği için, trafikte alacağımız önlemleri hiçbir şekilde kısmamamız gerekir. Arabanız için alabileceğiniz en doğru önlemlerden biri, Nokian lastik modellerinden birini satın almanız olur. Yaz lastikleri, kış lastikleri, çivisiz ve çivili lastikler, 4 mevsim lastikleri olmak üzere 5 adet lastik kategorisi mevcuttur. Lastikler, can güvenliğiniz için önemli olduğu kadar aracınızın yakıt harcaması için de önemlidir. Nokian 4 mevsim lastik kategorisinde olduğu gibi diğer 3 kategoride de aracınızın modeline ve yaşadığınız iklime göre en doğru lastik seçimini yapmanız mümkündür. Yüksek kalite standartlarıyla uzun yıllardır üretim yapan Nokian lastik nasıl en iyi sonuç alacağını; bilerek, araştırarak, yaşayarak gördüğü için, sizlere maksimum sürüş konforu vaat etmektedir.

Nokian Oto Lastik ile Sürüş Konforunuzu Arttırın

Nokian Oto Lastik ile Sürüş Konforunuzu Arttırın

Aracınıza ve mevsime göre doğru bir lastik seçimi ile kaliteli üretim birleşince sürüş keyfiniz artar. Nokian lastik, sürüş keyfinizi arttırır ve can güvenliğiniz için maksimum önlem alır. Bir lastikten beklenen en önemli özelliklerden biri; iyi bir yol tutuşu olmasıdır. Nokian oto lastik modelleri ile daha kısa fren mesafesi, yüksek hızlarda yağmur, viraj gibi şartlarda kayma olmadan yol alabilmeniz daha kolay olduğu için, sizlere iyi bir yol tutuşu imkanı sağlar. Frenlemede aracın hızını kesmek ve aracı durdurmak için lastik kalitesi en önemli etkendir, Nokian lastik yorumlarına baktığınızda, Nokian’ın ürettiği lastiklerle hem sürüş konforunuz arttığını hem de sizlere iyi bir yol tutuşu sağladığını görebilirsiniz. Her araca uygun çeşitli lastik modelleri vardır ve araç üreticisi tarafından onaylanan boyuttaki lastik ve jantları göz önüne alarak Nokian sizlere lastik çeşitleri sunar. Sitemizden yapabileceğiniz ayrıntılı model incelemesi ile hangi Nokian markalı lastiğin aracınıza göre en uygun olduğunu görebilirsiniz. Nokian markalı lastikler, her yıl düzenli olarak girdikleri lastikler arasında karşılaştırma yapılan testlerin hepsinde başarılı sonuçlar almıştır. En son yapılan testlerden, Nisan ayında sonuçlanmış olanlardan birinde, Nokian markasının ürettiği lastiklerin yağmurlu hava gibi olumsuz, ıslak koşullarda bile en iyi performanslardan birini gösterdiği denenip, görülmüştür. 2019 yılında yapılan testlerden bazılarında Nokian markalı lastiklerin aşınma konusunda da lastiklerin ortalamasına göre çok iyi bir performans gösterdiğini görebilirsiniz. Ayrıca testlerden ve Nokian lastik yorumlarından yola çıkarak, bozuk yollarda ve olası kasis geçişleri gibi durumlarda maksimum konfor ile sürüş yapmanızın mümkün olduğunu görebilirsiniz. Nokian markası, lastik üretirken, lastiklerin sürüş özelliklerine bağlı önemli bir can riski faktörü olduğunu düşünerek üretmektedir. Bu yüzden lastik yapımında en çok önem verilen şey güvenliktir. Ondan sonra, daha az yakıt tüketimi ve sürüş konforunuzu arttırmak gibi sizlerin faydasını amaçlayan kategorilerde araştırma ve çalışma yapmıştır. Tüm bunlara dikkat ederken, lastiklerin çıkardığı seslerin de minimalize edilmesi üretim aşamasında çok önemli bir noktadadır.

Nokian Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Nokian Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lastin Nokian modelleri aracınıza göre kategorilere ayrılmaktadır. Yolcu arabaları, suv(4x4), van(minibüs vb), kamyon lastikleri ve ağır lastikler olarak 5 kategoriye ayrıldığını söyleyebiliriz. Bu 5 kategori içinden hangi araca sahipseniz ona göre de 4 alt kategoriye ayrılıyor. Yaşadığınız ya da aracınızı nerede kullanacağınıza dair bu kategoriler oluşmaktadır. Nokian çivili lastik, çivisiz lastik, kış lastiği, yaz lastiği ve tüm hava koşulları olmak üzere 5 alt kategori ile bütün iklimlere ayak uydurmanız amaçlanmıştır. Aracınız ağır binek araç dışında, ne olursa olsun bu alt kategoriler bütün araçlarda vardır ve ikliminize, mevsiminize göre seçim yapmanız gerekmektedir. Bu alt kategoriden, Nokian 4 mevsim lastik ile ılıman denilebilecek iklimlerde, kışın güvenli yazın kesin sloganıyla tavsiye edilmektedir. Nokian markası bu model ile güvenilir kış güvenliğini, hassas dengesi ve yaz lastiklerin sağlam kullanımı ile birleştirmiştir. Tüm ebatlarda, 4 mevsim lastik modellerinin hepsinin kış kullanımı için onaylandığını belirten Snowflake diye bir sembol mevcuttur. Elektrikli ve hibrit otomotiv sahipleri için de bu lastik ideal bir seçenek olacaktır. 4 mevsim kullanabileceğiniz bu lastikler, mükemmel kış kavrama özelliği ile merkez ve omuz blokları arasındaki yükselmeleri, hassa direksiyon hissini güçlendirir ve karda mükemmel kavrama sağlar. Lastiğin sırtı bileşik değişen koşullar için uyarlanmıştır, mesela çok çeşitli sıcaklıklarda harika çalışır ve sert aşınmaya dayanabilir. Ağır araç diye nitelendirebileceğimiz, kamyon lastikleri ve ağır lastikler kategorisindeki araçlar için, mevsimsel kategorilerden ziyade kullanım amaçlarına göre kategoriler oluşturulmuştur. Kamyon ve otobüsler, ormancılık, malzeme taşıma ve limanlar, hafriyat ve yol bakımı, arazi taşıtları ve askeri araçlar, noktop kaplama malzemeleri, tarım ve madencilik ya da tünel açma olarak farklı amaçlarda kullanacağınız ağır lastikli araçlarınızın hepsi için de Nokian, ayrı ayrı lastik modelleri üretmektedir. Kullanıcıların maksimum faydaya ulaşmasını ve her sektörde konforlu bir sürüş imkanı sağlanmasını istediği için Nokian markası piyasaya herkese göre lastik çeşidi sunmaktadır. Nokian lastik fiyatları aracınıza ve mevsime göre değişmekle beraber, daha çok kişinin bu sürüş konforuna ulaşması için uygun şekilde piyasaya sunulmuştur.

Nokian Lastik Üretimde Sadece Saflaştırılmış Yağları Kullanır

Nokian Lastik Üretimde Sadece Saflaştırılmış Yağları Kullanır

Nokian lastik >sizlerin can güvenliğini ve konforunu önemsediği kadar çevrenin, doğanın güvenliğini de önemsemektedir. Üretim aşamasında, yalnızca saflaştırılmış yağlar kullanılmaktadır. Toksik veya kanserojen içeren maddeler kullanılmamaktadır. Oto Lastik kategorisinde Nokian ile çevre dostu bir üretim ve maksimum faydayı bir arada görmeniz mümkün kılınmıştır. Nokian markası lastik üretimine saf, düşük aromatik yağlar getiren dünyanın ilk lastik üreticilerinden biridir. Çevre dostu olarak yüksek kalitede kalmayı başaran nadir markalardandır. Lastiğin ıslak tutuş özelliği ve diğer bütün güvenlik özellikleri de sizleri düşünülerek maksimum şekilde üretilmektedir. Nokian çivili lastik, çivisiz lastik gibi aklınıza gelebilecek her kategorideki lastiklerini çevre dostu ve ekonomik fiyatlandırma stratejisi ile üretmektedir. Yaşadığınız iklime göre 4 mevsim, çivili, çivisiz, yaz ve kış olmak üzere değişik lastik çeşitlerine sahip olabilirsiniz. Mesela yaşadığınız yere çok fazla kar yağıyorsa ve siz zorlu kış şartları altında aracınızı kullanmak durumunda kalıyorsanız, Nokian çivili lastik modelleri sizin için ideal bir seçenek olacaktır. Bu lastik ile zorlu kış aylarında yüksek performans sağlayabilirsiniz. Bu lastik modelinde, patentli çift saplama teknolojisi vardır. Kuzey bölgelerinin kışında, mükemmel frenleme, mükemmel hızlanma tutuşu ve virajlarda, buzlu, karlı yollarda üstün tutuş sağlar. Dengeli ve kararlı bir sürüş konforu ile aracınızı düşünmeden en ağır kış şartlarında kullanmanız mümkün kılınmıştır. Bu üst düzey güvenliği ve rahat sürüş deneyiminin yanı sıra, bu model düşük gürültü ve düşük yakıt tüketimi de sağlar. Diş bloklarının arka kısmındaki kenarlı testere dişi ile lastiğin tutuşunu iyileştirir. Böylece karda etkin frenlemenizi sağlar. Lastiğin orta kısmındaki ilave hafif oku andıran yapısal donatı, lastiğinizin direksiyona daha duyarlı hale gelmesini sağlıyor ve yola hakimiyetinizi optimum düzeyde sağlıyor. Bu lastik modelinin, bütün Nokian modellerinde olduğu gibi aşınması çok güçtür, uzun ömürlü kullanım amaçlanmıştır. Nokian çivili lastik fiyatları, aracınızın modeline göre değişmektedir. Sitemizdeki ayrıntılı fiyat listesi ile hangi model araca sahipseniz, en uygun lastiği ve fiyatını öğrenebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Nokian
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Accelera (13)
Achiles (21)
AJS (194)
Alliance (3)
Altenzo (35)
Anlaş (42)
Anteo (2)
Aotelli (1)
APlus (9)
Apollo (2)
Atlas (1)
Austone (3)
Barum (88)
Bf Goodrich (412)
Bfgoodrich (10)
Billas (18)
BKT (10)
Bridgestone (2289)
Continental (2167)
Cooper (21)
Cratos (33)
CST (6)
Daraturn (1)
Dayton (377)
Debica (449)
Delinte (3)
Diplomat (2)
Dİğer (53)
Doublestar (29)
Dunlop (787)
Duro (13)
Ecomaster (3)
Evergreen (12)
Falken (1127)
Farroad (122)
Federal (2)
Firestone (2)
Formula (1)
Fulda (33)
General (410)
Gerutti (1)
Gislaved (130)
Goldline (1)
Goodride (1)
Goodyear (5731)
Gripmax (8)
GT Radial (133)
Hankook (2375)
Harvester (2)
Jinyu (8)
Joyroad (2)
Kelly (12)
Kenda (2)
Keter (1)
Kinforest (39)
Kingstar (1)
Kleber (116)
Kormoran (1277)
Kumho (1491)
Landsail (22)
Lassa (1866)
Laufenn (907)
Linglong (8)
Mabor (5)
Marshal (523)
Marshall (1)
Matador (219)
Maxtrek (1)
Maxxis (18)
Michelin (5157)
Milestone (393)
Minerva (57)
Mitas (7)
MOMO (103)
Motrio (1)
Nankang (1336)
Nexen (1141)
nexen (1)
Nokian (3514)
Petlas (2671)
Pirelli (2928)
Platin (28)
Point S (7)
Riken (312)
Roadstone (355)
Rodaco (1)
Rotalla (67)
Rydanz (2)
Saetta (41)
Saferich (25)
Sailun (14)
Sava (435)
Sebring (1)
Semperit (195)
Solideal (2)
Sportiva (18)
Starfire (7)
Starmaxx (1152)
Strial (283)
Sunitrac (5)
Sunny (8)
Syron (4)
Tatko (26)
Taurus (80)
Tigar (197)
Toyo (34)
Tracmax (156)
Triangle (338)
Tyfoon (1)
Uniroyal (4)
Victorun (3)
Viking (81)
Vitour (46)
Vredestein (19)
Wanlı (22)
Waterfall (33)
Windforce (321)
Winrun (296)
Yokohama (288)
Zeetex (1)
Zeta (12)
Özka (382)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(624)
(525)
(440)
(363)
(287)
(283)
(239)
(238)
(154)
(118)
(114)
(40)
(26)
(23)
(19)
(15)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Kış (1913)
Yaz (843)
Dört Mevsim (649)
Offroad (109)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(712)
(608)
(514)
(505)
(412)
(312)
(247)
(97)
(95)
(6)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(839)
(772)
(646)
(442)
(336)
(296)
(161)
(22)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(2085)
(534)
(167)
(15)
(9)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Türü

(2082)
(951)
(245)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

(1290)
(325)
(152)
(22)
(10)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Islak Zeminde Frenleme

(727)
(434)
(354)
(200)
(96)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(246)
ve üzeri (297)
ve üzeri (303)
ve üzeri (304)
ve üzeri (306)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL