TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Lassa, Oto Lastik

için 3,033 sonuç bulundu.
Genişlik seçiniz

Öne Çıkanlar

Lassa Oto Lastik

Bir taşıtın olmazsa olmaz parçası lastikleridir. Performans, yakıt tasarrufu, yol tutuşu gibi birçok yönden taşıtı etkileyen bu ekipman, keyifli bir sürüş için ilk dikkat edilmesi gereken yerdir. Üreticilerin titizlikle hazırladıkları lastikler, birçok malzemenin birleşiminden oluşmaktadır. Lastik gerek güvenlik gerek konfor ve tasarruf gibi sayabileceğimiz birçok durumlarda öne çıkan en önemli parçalar arasındadır. Arabaların fonksiyonel hareketlerini sürdürebilmesi için lastikler gereklidir. Arabanıza Lassa lastik aldığınız andan itibaren güvenli bir şekilde yolculuklarınızı sürdürebilirsiniz. Araçlarınızla daha güvenli bir yolcuk yapabilmeniz için yaz mevsimine uygun yazlık ve kış koşullarına uygun olmak üzere iki ayrı lastik almanız gerekebilir. Bunun için Lassa yazlık lastik ve Lassa kışlık lastik sizler için ideal seçenekler olacaktır. Eğer ılıman bir iklimde ikamet ediyorsanız ya da her koşulda araba kullanma durumunuz yoksa Lassa 4 mevsim lastik sayesinde, Lassa kalitesi ile sürüş konforunuzu maksimuma çıkartabilirsiniz. Bu her mevsime uygun olan lastik seçeneği ile Lassa, sizlere lastik değiştirmeden optimum fayda sağlamayı amaçlamıştır. Ağır kış şartlarında bu lastiklerin kullanılması önerilmez.

Lassa Oto Lastik ile Sessiz ve Titreşimsiz Bir Yolculuk Yaşayın

Lassa Oto Lastik ile Sessiz ve Titreşimsiz Bir Yolculuk Yaşayın

Bir aracın kontrol edilmesinde lastiklerin önemi göz ardı edilemeyecek kadar büyüktür. Aracın, yer ile temasını sağlayan tek ve en önemli parçası lastik olduğu için Lassa lastik üretirken teknolojiden ve deneyimden son derece yararlanmaktadır. Yanlış bir basınç uygulaması görmüş lastikler yol tutuşuna ve frene etki edebilir. Buna ek olarak lastiğin iç ısısının aşırı yükselerek aniden patlamasına ve aracın seyir halindeyken hakimiyetinin kaybolmasına sebep olmaktadır. Aracınız seyir halindeyken tam kontrolün sizde olması çok önemli bir noktadır. Bu yüzden Lassa, ürettiği lastiklerde virajları alma, fren mesafesini kısaltma ve minimum kayma gibi özellikler ile aracınızın kontrolü ve sizin güvenliğiniz için bir lastiğin yapabileceği her şeyi yapar. Lassa oto lastik modellerinde, sırt merkezinde bulunan değişken boyuttaki birbirine bağlı bloklar yol tutuş yeteneğini arttırır, rahat ve sessiz sürüş sağlar. Çelik kuşak kenarlarının üzerinde yer alan eksiz naylon takviye şeritleri, bir yandan lastiğin yüksek hızlarda ki dayanıklılığı ve yol tutuş özelliğini artırırken diğer yandan düzgün ve titreşimsiz bir sürüş sağlar. Omuzlarda bulunan yanal yöndeki geniş ve açık kanalları fren ve çekiş yeteneğini üst seviyeye taşır. Lassa’nın ürettiği lastiklerin dayanıklılığı standarttır. Bu konu üzerinden Lassa lastik yorumlarına bakıldığında ise sessiz bir sürüş deneyimi ve 1. sınıf kalite ile üretilen lastikler sayesinde titreşimsiz ve güvenli bir yolculuk geçirdikleri görülür. Hala Lassa lastik nasıl diye düşünenleriniz için, deneyimleyen insanların yorumlarına bakarak bile ne kadar ideal, güvenli ve ekonomik bir lastik seçeneği olduğunu, sürüş konforunuzu arttırmama gibi bir olasılık olmadığını anlayabilirsiniz.  Aracınızın markasına, kullanım şeklinize ve kullandığınız iklime göre hangi Lassa markalı lastiğin sizlere uygun olduğunu öğrenmek ve ayrıntılı fiyat listesine bakmak için sitemize göz atabilirsiniz.

Lassa Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lassa Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lassa oto lastik bünyesinde birçok çeşitlendirilmiş model bulundurmaktadır. Sizlerin araçlarınızın modeline uygun, lastik satın alırken ilk önce belirli güvenlik ve kalite testlerinden geçmiş olmasına bakmalısınız. Lassa’nın ürettiği bütün lastik modelleri, belirli testlerden ve kalite standartlarından geçerek piyasaya sürülmektedir. Birçok lastik modeline sahip olan Lassa, ihtiyacınıza ve isteğinize göre lastik seçenekleri ile sizleri konforlu bir sürüşe davet etmektedir. Mesela, hafif ticari bir aracınız varsa; Lassa yazlık lastik modelleri arasından biriyle, düzensiz ve zamansız aşınmalara karşı direnç sahibi olursunuz. Az yıpranan bu model ile uzun ömürlü bir lastik kullanmanız mümkündür. Bu lastik, geniş tabanı sayesinde kuru zeminde üstün yol tutuşu sağlar. 1. Sınıf malzemelerle yapılan güçlü tam çelik gövde ile güvenli kullanım sağlar ve lastiğin kaplanabilirliğini arttırır. Güçlendirilmiş topuk yapısı ile lastiğin dayanıklılığı ve güvenli kullanım olanağı artar. Derin dikey kanalcıkları ile lastiğin ömrü boyunca ıslak zeminde üstün çekiş performansı sağlaması amaçlanmıştır. Modern yönlü sırt deseni ise ıslak zeminde kusursuz yol tutuşu sağlar ve fren mesafenizi azaltır. Lassa’nın ürettiği yazlık lastik modelleri piyasadaki sahip olabileceğiniz en sağlam ve performansa en dayanıklı lastiklerdir. Lassa yazlık lastik fiyatları aracınıza ve özelliklere göre değişmekle beraber size yaşattığı konfordan çok daha ekonomiktir. Otomobil şeklinde bir araca sahipseniz, yine yazlık lastik modellerinden olan bir lastiğin genişleyen ebat gamıyla, performansınızı maksimuma çıkartabilir, yeni nesil lastik konforuna erişebilirsiniz. Bu lastik modeli, yeni desen dizaynında kullanılan dar blok sistemi ile ısı kontrolü sağlar. Bol araştırmalar sonucunda ortaya çıkan yeni karışımlar sayesinde kısa ıslak ve kuru fren mesafesi daha iyi yol tutuşu sağlar. Yeni Kafkas yapısı, yanak yapısı ve hafifletilmiş jant yastığı ile yuvarlanma direncinde iyileşme gerçekleşir ve böylelikle lastiğiniz daha uzun ömürlü olur. Bu lastik, aynı zamanda hava tutma özelliğine sahip olduğu için yüksek hızlarda daha dayanıklıdır. Performansı seven sürücüler için bu lastik kesinlikle muhteşem bir sürüş deneyimi ve güvenliği sunacaktır. Lassa lastik fiyatları mevsimsel ve dönemsel olarak kampanyalara girmekle beraber, her bütçeye hitap edecek şekildedir. İstediğiniz özelliklere ve sahip olduğunuz araca göre detaylı fiyat kataloğuna sitemizden ulaşabilirsiniz.

Lassa Oto Lastik ile Aracınızın Maksimum Performansınızı Görün

Lassa Oto Lastik ile Aracınızın Maksimum Performansınızı Görün

Lassa lastik modelleri binek araçlar, hafif ticari araçlar, ağır vasıta ve traktör şeklinde kategorilere ayrılmaktadır. Bunların dışında Lassa markasının kaliteli lastiklerini en fazla yarış pistlerinde de görmekteyiz. Çünkü Lassa, ürettiği lastikler ile aracınızın maksimum performansını göstermeyi amaçlar. Bu performansa sahip olurken aynı zamanda kaliteli üretimi ile güvenliğinizi de garanti altına alır. Günümüzdeki en önemli şeylerden biri olan teknolojiyi lastikleriyle harmanlayan Lassa, sadece yollarda değil yarış parkurlarında da maksimum performans ve güvenliği sağlıyor. Yarış lastikleri, kışlık ve yazlık lastikler dışında otomobiliniz için Lassa 4 mevsim lastik modelleri kataloğuna da sitemizden göz atabilirsiniz. Bu 4 mevsim lastik modellerinden biri ile ileri teknoloji ve çevre dostu üretim içleştirilmiştir. Bu lastik, 1. sınıf malzemeler ile kaliteli bir üretim yaptığı için, sağlam bir yapıya sahiptir. Viraj alma, kasislerden geçme gibi durumlarda konforunuzu koruyarak, olumsuz zemin koşullarında ise ideal bir yol tutuşu sağlar. Bu lastiğin de amacı, Lassa’nın bütün lastiklerinde olduğu gibi maksimum performans ve güvenliğinizi sağlamaktır. Lastikten daha iyi verim almak için mevsiminize göre Lassa yazlık lastik ya da kışlık lastik modellerine sahip olmanız önerilmektedir fakat Lassa’nın ürettiği 4 mevsim şartlarında da kullanabileceğiniz lastikler ile çoğu lastik modellerinden daha iyi bir performans sergilemenize neden olur. Binek araçların yanı sıra, ağır vasıta araç kategorisi gibi belirli bir nedenle kullanılan araçlar için de Lassa, en ekonomik, en sağlam oto lastik modellerini sizlere sunmuştur. Ağır vasıta araçlardan olan iş makinası için üretilmiş bir lastik modeli ile kayalık zemin şartlarında, yüksek verime sahip olabilirsiniz. Bu lastik modeli, uzun ömürlü ve ekstra kaplanabilirdir. Kesiğe dayanıklı özel sırt yüzeyi sayesinde, kesilme, ufalanma ve aşınmaya karşı ekstra dayanıklıdır. Kalın yanak konstrüksiyonu lastiğin yanağını kaya ve sivri cisimlerin neden olabileceği hasarlara karşı korur. Bu modelde hem ileri hem de geri yönde optimum çekiş olduğu için aşınma ömrü ve çekiş yeteneği maksimum düzeydedir. Lassa lastik fiyatları ve ayrıntılı model incelemesi için sitemizden yararlanabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Lassa
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Accelera (41)
Achiles (17)
Aeolus (6)
AJS (285)
Alliance (24)
Altenzo (73)
Anlaş (14)
Antares (2)
Aotelli (4)
APlus (43)
Apollo (14)
Atlas (5)
Aurora (40)
Austone (4)
Avon (1)
Barum (145)
Bf Goodrich (252)
Bfgoodrich (35)
BHKKART (4)
Billas (14)
BKT (32)
Blacklion (37)
Bridgestone (3084)
Continental (1733)
Cooper (53)
Cratos (65)
Daraturn (2)
Dayton (453)
Debica (315)
Delinte (6)
Diplomat (32)
Doublestar (42)
Dunlop (775)
Duro (1)
Durun (2)
Ecomaster (9)
Evergreen (43)
Falken (1166)
Farroad (274)
Federal (4)
Feuvert (1)
Firestone (5)
Formula (33)
Fulda (29)
General (194)
Gerutti (2)
Gislaved (37)
Goalstar (1)
Gob2c (2)
Goldline (4)
Goodride (6)
Goodyear (2776)
Gripmax (7)
GT Radial (374)
Hankook (1746)
Harvester (4)
Hifly (1)
Imperial (1)
Jinyu (48)
Joyroad (3)
Kama (1)
Kelly (5)
Kenda (1)
Keter (1)
Kinforest (97)
Kingstar (2)
Kleber (9)
Kormoran (1198)
Kumho (1848)
Landsail (30)
Lanvigator (13)
Lassa (3033)
Laufenn (364)
Linglong (31)
Mabor (3)
Marshal (46)
Marshall (8)
Matador (208)
Matodor (2)
Maxtrek (1)
Maxxis (87)
Mentor (4)
Michelin (2743)
Milestone (970)
Minerva (46)
Mitas (1)
MOMO (75)
Motrio (1)
Nankang (755)
Neuton (1)
Nexen (642)
nexen (6)
Nokian (1877)
Orium (2)
Ovation (1)
Petlas (3411)
Pirelli (3331)
Platin (42)
Point S (14)
Powertrac (1)
Rapid (7)
Riken (240)
RoadCruza (2)
Roadstone (206)
Rodaco (3)
Saferich (59)
Sailun (37)
Sava (395)
Sebring (1)
Semperit (161)
Solideal (3)
Sportiva (53)
Sportrak (6)
Starfire (9)
Starmaxx (1664)
Strial (15)
Sunitrac (11)
Sunny (7)
Syron (77)
Tatko (102)
Taurus (159)
Three A (7)
Tigar (344)
Toyo (98)
Tracmax (242)
Triangle (2)
Tyfoon (2)
Uniroyal (2)
V-Netik (4)
Victorun (10)
Viking (142)
Vitour (9)
Wanlı (30)
Waterfall (125)
Windforce (679)
Winrun (46)
Wonray (1)
Yokohama (607)
Zeetex (5)
Zeta (33)
Zetum (1)
Özka (465)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(448)
(419)
(414)
(390)
(363)
(249)
(185)
(136)
(130)
(83)
(62)
(51)
(41)
(30)
(11)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Yaz (1945)
Kış (874)
Dört Mevsim (197)
Offroad (12)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(719)
(484)
(395)
(360)
(259)
(227)
(210)
(114)
(98)
(54)
(52)
(46)
(12)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(940)
(649)
(482)
(348)
(282)
(134)
(116)
(57)
(21)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(810)
(498)
(312)
(143)
(59)
(56)
(36)
(18)
(12)
(10)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Türü

(1314)
(407)
(322)
(5)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yakıt Verimliliği

(234)
(185)
(114)
(47)
(7)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Islak Zeminde Frenleme

(381)
(142)
(42)
(13)
(8)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(175)
ve üzeri (202)
ve üzeri (210)
ve üzeri (211)
ve üzeri (216)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL