TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Laufenn, Oto Lastik

için 418 sonuç bulundu.
Genişlik seçiniz

Laufenn Oto Lastik

Güney Kore merkezli lastik üreticisi Hankook tarafından Avrupa pazarı için geliştirilen Laufenn markası, farklı segmentte yer alan araçlar için özel ürün serilerinin üretimini gerçekleştiriyor. İlk kez 2016 yılında satışa sunulan marka, otomobil, touring ve panelvan sınıflarına uygun lastik modelleri geliştiriyor. Islak ve kuru zeminde yaz ve kışlık modelleriyle satışa sunulan Laufenn lastik; X FIT, G FIT, S FIT ve I FIT serilerinden oluşuyor. Yüksek performanslı özellikleri ile değişken yol yapılarında, farklı stillere en iyi çözümleri sunan Laufenn, keyifli sürüş deneyimleri yaşamanıza katkı sağlıyor. Uzun veya kısa mesafe farkı gözetmeksizin hareket halinde olduğunuz her an konforlu bir sürüş deneyimi yaşatan modeller, düşük titreşim ve ses performansı konularında araç sahiplerinin beklentilerine uygun çözümler üretiyor. Aracına ve sürüş stiline uygun lastiği bulamadığını düşünen sürücülere ilham kaynağı olan Laufenn, dengeli ve tutarlı sürüş performansıyla kontrolün elinizde olduğunu hissettiriyor. 

Güvenlik ve Performansın Birleşimi: Laufenn Lastik

Güvenlik ve Performansın Birleşimi: Laufenn Lastik

Laufenn markası, üretildiği Avrupa coğrafyasının değişken iklim şartları göz önüne alınarak geliştiriliyor. Çok sıcak ve soğuk alanların yer aldığı kıta, kendi şartlarına uygun ürünlerin üretilmesini zorunlu kılıyor. Yüksek teknolojiyle donatılan tesislerde üretilen Laufenn lastikler, değişken iklim şartlarına uygun olarak yaz ve kış serilerini içeriyor. Yüksek teknoloji kullanılarak ortaya çıkan Laufenn oto lastik, farklı sürüş stiline sahip araç sahiplerine güvenli ve yüksek konforlu sürüş imkanı yaratır. Otomobil, SUV ve kamyonet segmentleri için geliştirilen S FIT, G FIT ve X FIT lastik serileri, markanın yaz lastiği modellerini oluşturur. Farklı araç segmentleri için hazırlanan yaz lastikleri, ses ve yol tutuş konularında sürücülere mükemmel deneyimler sunuyor. Pek çok sıra dışı yenilikle donatılan Laufenn yaz lastikleri, kuru zeminde gösterdiği performansı ıslak zemine de taşıyor. Hibrid teknoloji olarak adlandırılan uygulama, lastik yüzeyinin daha dayanıklı olmasını ve üzerinde bulunan su kanallarının maksimum etkiyi göstermesini sağlıyor. X FIT serilerinde kullanılan uzun diş aralığı, sürücülere yüzeyin daha fazla noktasının zemine temas etmesi sağlayıp, fren mesafelerinin %2 oranında kısalmasına katkıda bulunur. Tüm yaz lastiklerinde uygulanan asimetrik desenli lastik yüzey, virajlarda ve dönüşlerde aracın savrulmasını önler. Çİft katmanlı çelik ve naylon kuşak üzerinde yer alan kauçuk malzeme, yüzeyde oluşan aşınmaya karşı mükemmel koruma sağlar. Sürüş performansına doğrudan etki eden eden yenilik, lastiklerin daha uzun ömürlü kullanımına imkan tanır. Dayanıklı yapıları ile kuru ve ıslak zeminlerde optimum performans gösteren lastik modelleri, yakıt verimliliği sonuçlarında sınıfındaki en iyi değerler arasında yer almasını sağlar. Laufenn lastikler, aracınızın yaşı ve modelinden bağımsız olarak yol tutuş ve direksiyon hakimiyeti konularında üstün performans yakalamanız için geliştirilir. 

Zorlu Koşulların Yeni Çözümü: Laufenn Kış Lastiği

Zorlu Koşulların Yeni Çözümü: Laufenn Kış Lastiği

Kuru ve ıslak zemin yaz lastiği üretiminde teknolojinin yeni uygulamalarına yer veren Laufenn, kış için geliştirdiği I FIT serisinde de kullanıcıları için yüksek verimli özellikler kullanıyor. Yumuşak ve sulu karlı zeminlerde kullanılan I FIT, donmuş ve sert buzun hakim olduğu zeminlerde çivi takılarak kullanılan I FIT Ice ile kamyonet ve Van serisi araçlar için hazırlanan I FIT Van, kış lastiği serilerini oluşturuyor. Kışın zorlu ve tahmin edilemez şartlarına karşı güvenliği ön plana çıkaran kış lastikleri, buzlu ve karşı zeminlerin farklı koşullarına uygun özellikleri içeriyor. Reddot Tasarım Ödülleri'nde en iyi tasarım ödülü kazanan pençe teknolojisini kullanan I FIT kış lastik serisi, ıslak ve buzlu zeminlerde tutunma performansını mükemmel noktaya ulaştırıyor. Laufenn kış lastiği, ileri sürüş becerileri isteyen buzlu ve karlı zeminlerde, araçların ihtiyacı olan çekiş gücünü gerçekleştirir. Araç kontrolünün zorlaştığı olumsuz hava ve zemin şartlarında dengeli sürüş ve mükemmel yol tutuş performansını elde etmenizi sağlar. Kuru zemin lastiklerinden farklı olarak oluk aralıkları 3 boyutlu yapıda ve daha geniş olan I FIT serileri, su tahliyesini ve yol tutuşunu en iyi seviyeye çıkarır.  Karlı ve buzlu zeminlerde araçlara zorlamadan yüksek çekiş gücü elde etmesini sağlayan kış lastikleri, fren mesafesinde % 2, hızlanma performansında % 5'e varan olumlu performans katkısı yaratır. Standart kış lastiklerine oranla daha geniş, yanak ve topuk bölümleri daha çıkıntılı olan I FIT kış lastikleri, direksiyon hareketlerinin istenildiği şekilde yola aktarılmasını sağlar. I FIT Ice kış lastikleri, gelişmiş açılı çivi teknolojisine sahiptir. 16 farklı noktaya takılabilen çiviler, donmuş ve buzlu yollarda güvenli araç kullanmayı keyifli hale getirir. Su kanalları arasına yerleştirilen kılcal kanal teknolojisi, çivilerin sağladığı çekiş gücüne, ekstra yol tutuş etkisi ekler. I FIT Van serisi lastikler, diğer kış serilerinde sunulan yol tutuş ile çekiş gücüne ek olarak kuşak kenar şeridi teknolojisini kullanır. Ağır araçların ihtiyaç duyduğu dengeli sürüşü gerçekleştiren I FIT Van, taşımacılık yapan araçların yük ağırlığını lastiklerden zemine aktarır. Kış şartlarının en zorlu olduğu coğrafyalarda hayatınızı kolaylaştıran I FIT Ice, farklı araç segmentleri için geniş ürün çeşitliliği sunar. 45 ile 82 yanak kalınlığına sahip I FIT serisi, binek otomobillerden kamyonet sınıfı araçlara kadar çeşitli jant ölçülerine uygundur. 

Yüksek Performanslı Bütçe Dostu Laufenn Lastik Fiyatları

Yüksek Performanslı Bütçe Dostu Laufenn Lastik Fiyatları

Otomobil, arazi aracı ve kamyonet sınıfında yer alan araçlar için yazlık ve kışlık lastik üreten Laufenn, kullanıcı taleplerine uygun kaliteli ürünleri satışa sunuyor. Deneyimleri, yaşam tarzları ve kullandıkları araçları çok iyi tanıyan bilinçli sürücülerin tercih ettiği marka, yüksek mesafelerde uzun ömürlü ürünler geliştiriyor. Laufenn lastik fiyatları, marka bilinirliği yüksek olan ürünlerin sunduğu özellikleri, uygun fiyat seçeneğiyle araç sahiplerine ulaştırıyor. Yakıt tasarrufu, yol tutuş, performans beklentileri başta olmak üzere pek çok ihtiyacın çözüm bulmasını sağlayan lastikler, sürüş gereksinimlerinize uyum sağlıyor. Hak ettiğiniz performansın gerçeğe dönüşmesi için geliştirilen lastik serileri, kavram karmaşası olmadan temel gereksinimlerinize cevaplar veren sade tasarımlarından oluşuyor. Aracınız için en doğru lastiğe avantajlı fiyatlarla ulaşmanızı sağlayan marka, üstün performans keyfini daha fazla kullanıcıya ulaştırıyor. Şehir içi, şehirler arası ve arazi koşullarında üstün performans verilerine ulaşmanız için geliştirilen lastik serileri, hibrit kauçuk teknolojisiyle bu keyfi uzun süre deneyimlemenizi sağlıyor. Otomobilinizle kusursuz bir uyum yakalayan lastik serileri, yarattığı sessiz sürüş deneyimi ile araçlarınıza daha çok bağlanmanızı sağlıyor. Araç performansını hep daha yükseklere çıkaran Laufenn lastikleri, teknolojik gelişimlerin pozitif sonuçlarını test etmenize imkan tanıyor. Sürüş stilinizi güvenlikle destekleyen marka, yol koşulları ne olursa olsun maksimum faydayı elde ettiğinizden emin oluyor. Araçları için en iyi ürünleri, bütçelerini aşmadan seçmek isteyen kullanıcılar tarafından uluslararası alanda onay alan Laufenn, Türkiye'deki araç sahiplerinin sunulan üstün nitelikli ürünlere ulaşmasını kolaylaştırıyor. Farklı mevsim ve yol koşullarında, yolculuklarınızın daima konforlu olmasını sağlayan marka, sınıfındaki en iyi fiyatlarla bütçelerinizi yormadan doğru lastiği seçtiğinizden emin oluyor. Emniyetiniz için alanında uzman kişiler tarafından test edilen Laufenn lastikler, maksimum güvenli olarak sorunsuz yolculuklar yapmanızı sağlıyor. Sizin ve araçlarınızın güvenliğini öncelikler listesinin ilk sırasında bulunduran Laufenn, kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermiyor. Sadece ihtiyacınız olan lastiği, sizin için en ideal koşullarda satışa sunan marka, uzun süren konfora sahip olmanızı amaçlıyor. 

Arama Kriterleriniz

Laufenn
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Accelera (41)
Achiles (16)
Aeolus (6)
AJS (305)
Alliance (22)
Altenzo (111)
Anlaş (12)
Antares (2)
Aotelli (4)
APlus (43)
Apollo (12)
Atlas (5)
Aurora (37)
Austone (4)
Avon (1)
Barum (125)
Bf Goodrich (238)
Bfgoodrich (35)
BHKKART (4)
Billas (14)
BKT (31)
Blacklion (37)
Bridgestone (3102)
Continental (1802)
Cooper (79)
Cratos (65)
Daraturn (2)
Dayton (439)
Debica (323)
Delinte (6)
Diplomat (33)
Doublestar (42)
Dunlop (917)
Duro (1)
Durun (2)
Ecomaster (9)
Evergreen (43)
Falken (1180)
Farroad (271)
Federal (4)
Feuvert (1)
Firestone (5)
Formula (34)
Fulda (29)
General (190)
Gerutti (2)
Gislaved (36)
Goalstar (1)
Gob2c (2)
Goldline (5)
Goodride (6)
Goodyear (2732)
Gripmax (7)
GT Radial (374)
Hankook (2066)
Harvester (4)
Hifly (1)
Imperial (1)
Jinyu (48)
Joyroad (3)
Kama (1)
Kelly (2)
Kenda (1)
Keter (1)
Kinforest (97)
Kingstar (2)
Kleber (11)
Kormoran (1188)
Kumho (1806)
Landsail (30)
Lanvigator (12)
Lassa (2868)
Laufenn (418)
Linglong (31)
Mabor (3)
Marshal (50)
Marshall (8)
Matador (200)
Matodor (2)
Maxtrek (1)
Maxxis (87)
Mentor (3)
Michelin (2621)
Milestone (876)
Minerva (46)
Mitas (1)
MOMO (75)
Motrio (1)
Nankang (752)
Neuton (1)
Nexen (629)
nexen (6)
Nokian (1883)
Orium (2)
Ovation (1)
Petlas (3031)
Pirelli (3439)
Platin (42)
Point S (13)
Powertrac (1)
Rapid (6)
Riken (228)
RoadCruza (2)
Roadstone (204)
Rodaco (3)
Saferich (59)
Sailun (37)
Sava (400)
Sebring (1)
Semperit (161)
Solideal (3)
Sportiva (53)
Sportrak (6)
Starfire (9)
Starmaxx (1748)
Strial (17)
Sunitrac (11)
Sunny (7)
Syron (71)
Tatko (98)
Taurus (168)
Three A (7)
Tigar (353)
Toyo (109)
Tracmax (238)
Triangle (4)
Tyfoon (2)
Uniroyal (2)
V-Netik (6)
Victorun (10)
Viking (143)
Vitour (8)
Wanlı (30)
Waterfall (131)
Windforce (666)
Winrun (47)
Wonray (1)
Yokohama (602)
Zeetex (5)
Zeta (33)
Zetum (1)
Özka (462)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(71)
(68)
(64)
(52)
(45)
(28)
(26)
(21)
(12)
(10)
(9)
(8)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Yaz (343)
Kış (65)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(104)
(84)
(52)
(48)
(38)
(37)
(24)
(13)
(10)
(7)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(129)
(86)
(79)
(47)
(44)
(21)
(9)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(170)
(77)
(23)
(8)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Türü

(169)
(40)
(34)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

(125)
(110)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Islak Zeminde Frenleme

(146)
(91)
(12)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(29)
ve üzeri (39)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)
ve üzeri (40)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL