Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oto Lastik

için 68 sonuç bulundu.
Genişlik seçiniz

Viking Oto Lastik

Bir yerden başka bir yere gitmeyi sağlayan araçlar, ulaşım sektöründe oldukça önemli role sahiptir. Otomobile ilerleyebilme özelliğini sağlayan tekerlekler, oto lastik sayesinde çevre koşullarına karşın korunur. Tekerleri çepeçevre saran ve havayla şişirilip kullanılan lastikler, yolculuklarınıza keyif katar. Güvenilir seyahatlerin mimarı sayılabilecek ürünler, otomobil modeline göre farklı boyut ve fonksiyonlarla donatılır. Örneğin tır, kamyon gibi büyük araçlarda aynı büyüklükte modeller tercih edilirken küçük otomobillerde daha ufak ürünlerden yararlanılır. Otomobilinizin performansına katkıda bulunan ürünler, aynı zamanda güvenliğinizi ön planda tutmayı başarır. İstenmeyen durumlar ya da zorlu zemin şartları ortaya çıktığında dahi modellerin kalitesini hissetmeniz mümkündür. İçinde basınçlı hava tutan ürünler, otomobillerin taban bölümünün yerden yüksek bir konuma getirilmesinde etkilidir. Böylece arabanızın eskime süresi gözle görülür biçimde uzar. Aracın sahip olduğu yükü taşımasına yardım eden lastiklerin arasına, ağırlığın eşit dağılması amacıyla aralarına belirli uzaklık konulur. Bunun yanı sıra zeminin etkisiyle oluşabilecek sarsıntılar, Viking lastik sayesinde minimum seviyelere indirgenir. Sürücü kontrolü altında hareket eden araca yön verilmesinde ürünlerden destek alınır. Modellerin konumunun değişmesi ile sürtünme kuvvetinde görülen dalgalanma, hız ve yön ayarlanmasını sağlar. Kayma ve savrulmaların mümkün olduğunca engellendiği ürünler, otomobil içerisinde geçireceğiniz vakitlerin huzurla dolmasına aracılık eder. Seyahat etmeyi seviyor ve otomobilinizi kullanırken kendinizi rahat hissetmeyi istiyorsanız; Viking ürünlerini değerlendirebilirsiniz.

Hava Koşullarına Bakılarak Özellikleri Geliştirilen Viking Oto Lastiklerine Göz Gezdirin

Hava Koşullarına Bakılarak Özellikleri Geliştirilen Viking Oto Lastiklerine Göz Gezdirin

Ulaşım denildiğinde başrolü oynayan otomobiller, yolculuk süresince pek çok farklı yoldan geçer. Zemindeki çukur, taş ya da pürüz yaratan başka faktörler; otomobilin sürüşünde değişikliklere sebep olabilir. Özellikle mevsim geçişleri ile birlikte hava koşullarının getirdiği zorluklar, lastik ve jant alışverişinde göz önünde bulundurulur. Yağmurlu ve karlı günlerin kurtarıcısı Viking kış lastiği, aracına önem veren kişilerin ilgisini çeker. Kışın yollarda yarattığı her türlü etkiye hazırlıklı yapıdaki model, maksimum emniyet ve kontrol sağlar. Zeminin ıslaklığına rağmen yol tutuşu konusunda üstün performans sergileyen ürün, ani frenlerde dahi kalitesini sürdürür. Kar ve doludan sonra yollarda oluşabilecek buzlanma sorunu, yine bu modeller sayesinde eskide kalır. Soğuk havaların hakimiyetinde geçen kış günlerine özel tasarlanan ürünler, karşılaşabileceğiniz tehlikelerin önüne geçilmesini hedefler. Güvenli sürüş için mutlaka yardım almanız gereken Viking kışlık lastik, kış mevsimi boyunca sizlerin en büyük destekçisi olur. Üretimde tercih edilen kaliteli materyaller, modelleri uzun yıllar sorunsuz bir biçimde kullanmanızı sağlar. Virajlarda kayma sorunu ile karşılaşmamanız adına yol hakimiyetinin yüksek olmasına dikkat edilir. Tekerlerin içerisine kaçabilecek kar ve suyun akıtılması amacıyla ürün üzerindeki çeşitli yerlere oluklar konulur. Bu sayede sulu içeriğin üründen uzaklaştırılması kısa sürede tamamlanır. Yüksek performans araçları için ideal özellikte kabul edilen Viking yazlık lastik, oldukça beğenilir. Hız ve çeviklik sağlayacak modeller, tepki verme süresini belirgin oranda kısaltır. Islak ya da kuru zeminde kullanılabilen ürünler, ani hava değişikliklerine karşın sizleri korur. Daha çok spor araçlarda görebileceğiniz yazlık parçalar, esnekliğini uzun süre devam ettirir. Sıcak yaz aylarında gerçekleştireceğiniz yolculukları güvenli hale getiren modeller, konforunuzun her koşulda sürdürülmesinde etkilidir. Yaz mevsiminin sunduğu yol şartlarına uyumlu Viking yaz lastiği, kaliteli yapısı ile herkes tarafından önerilir. 3 aylık kış sürecinin haricinde geri kalan yıl boyunca kullanılabilen ürün, seyahatlerinizi unutulmaz anılara dönüştürmeyi başarır. Mevsim şartlarını dikkatli biçimde inceleyerek pek çok model arasından size uygun olanı kısa sürede bulma şansını yakalayabilirsiniz.

Her Dönem Kullanışlı Olma Özelliğine Sahip Viking Oto Lastiklerinden Gönül Rahatlığıyla Faydalanın

Her Dönem Kullanışlı Olma Özelliğine Sahip Viking Oto Lastiklerinden Gönül Rahatlığıyla Faydalanın

Araçların kullanımı sırasında önemli yere sahip Viking modelleri, hayatınızı kolaylaştıracak fonksiyonları sizlerle buluşturur. Her türlü yolculuğun güzelleşmesini sağlayan ürünler, kaliteli yapısı sebebi ile herkesten tam puan alır. Ulaşım konusunda hemen hemen her gün yardımınıza koşacak parçalar, sağlamlığını uzun süre korur. Hem sıcak havalarda hem de soğuk zamanlarda kullanılabilen Viking 4 mevsim lastik, ılıman bölgelerde sıklıkla tercih edilir. Üzerinde ortalama sayıda çentik bulunan modeller, yol tutuşu konusunda üstün performans gösterir. Uzun yolculuklarda farklı iklim çeşitlerine sizleri hazırlayan ürünler, tüm zeminlere uygun yapıdadır. Böylece koşullar değişikliğe uğrasa dahi lastiklerinizi değiştirmeden yola devam edebilmeniz sağlanır. Yazın sıcak günlerinden çetin kış soğuklarına kadar uzanan Viking dört mevsim lastik, her seyahatinize damgasını vurur. Saatler süren yolculukların sıfır sarsıntı ve konfor dolu geçmesi, güvenilir modeller sayesinde gerçekleşir. Farklı araç türlerine takılıp kullanıma hazır hale getirilen parçalar, değişen hava koşullarına uyum sağlamayı başarır. Yorucu geçen günlerin ardından evinize giderken rahatınızı koruyacak Viking fourtech lastik, kullanıcıların hayatında değişmez bir yer edinir. Aklınıza gelebilecek her türlü ulaşımda görev üstlenen ürünler, seyahatlerinizin pek çoğuna dahil olur. Fren mesafesinin oldukça kısaltıldığı modeller, kaza halinde erken sürede tepki verir. Mükemmel yol tutuş performansına sahip parçalar, karşınıza çıkan ani nesnelere çarpmadan önce tam vaktinde otomobili durdurmanızı sağlar. Kalitesini yol boyunca sürdüren Viking marka lastik, teknik detayların estetik ile iç içe geçtiği ürünler arasında sayılır. Bir yandan yolculukta ihtiyaç duyabileceğiniz fonksiyonları barındıran parçalar, diğer yandan aracınızın şık duruşuna ayak uydurur. Siyah renkte tercih edilen modeller, otomobiliniz hangi renkte olursa olsun görüntüyü tamamlar. Mevsimlerin değişmesine karşın kaliteli yapısını koruyan parçalara günün her saatinde ulaşarak göz atabilirsiniz.

Türkiye Genelinde Popülerleşmeyi Başaran Viking Oto Lastiklerinin Fiyat Seçeneklerini Araştırın

Türkiye Genelinde Popülerleşmeyi Başaran Viking Oto Lastiklerinin Fiyat Seçeneklerini Araştırın

Teknik detaylarıyla göz kamaştıran Viking lastik fiyatları konusunda sunduğu seçeneklerle dikkat çeker. Aynı anda farklı bütçelere ulaşmayı başaran ürünler, geniş fiyat aralığında sizlere tanıtılır. İhtiyacınızı bütçenize uygun bir alışveriş ile giderebilmenizi sağlayan modeller, birkaç noktada birbirinden ayrılır. Fiyatlandırma sırasında bu fark görülen noktalara önem verilir. Ürünlerin modeli, üretim tarihi, kullanılan materyaller ve dayanıklılığına bakılarak fiyat belirlenmesi tamamlanır. Dünyanın dört bir yanından kendine büyük alıcı kitlesi edinen parçalar, ulaşım sektörünün değişmez elemanları arasında yer alır. Fiyat ve performans oranına göz atıldığında beklentilerin üzerinde sonuç veren ürünler, kaliteli yapısı sayesinde yıllar boyu güvenle kullanılabilir. İlk günden beri değişmeyen kalitesi, parçaların hasarlanma riskini minimuma düşürür. Kalitenin incelenmesi sonucunda ortaya çıkan fiyatlar, kullanıcıların bütçesinin zorlanmaması adına pek çok seçeneğe sahiptir. Her kesimden kişinin severek tercih ettiği parçalar, fiyatlarında çeşitli imkanlara yer verir. Kullanıcılar tarafından paylaşılan Viking oto lastik yorumları,modellerin objektif şekilde incelenmesini içerir. Kullanım süresi boyunca modeller ile yaşadığı tecrübeleri herkesin görebileceği şekilde aktaran yorumlar, detaylı bilgiler edinmenizde etki gösterir. Parçaları satın almayı düşünen kişilerin sıkça merak ettiği Viking lastik nasıl kullanılmalı sorusu, yorumlar üzerinden açıkça anlatılır. Temizlik ve özenli kullanımın etkisi ile ömründe artış görülen modeller, hayatınızdaki pozitif enerjinin artmasını sağlar. Çoğunluklu olumlu geri dönüşler ve samimi övgülerin bulunduğu yorum bölümü, modeller hakkında henüz karara varamayan kişilere kaynak olur. Kullanıcı memnuniyetinin üst seviyelerde seyrettiği Viking oto lastik, tüketici isteklerini ön planda tutması sebebiyle fark yaratır. Bütçenize göre fiyat imkanlarına sahip parçaları kolayca inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun ürünü belirleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Viking
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Michelin (3247)
Goodyear (2888)
Continental (1194)
Lassa (783)
Petlas (842)
Bridgestone (1157)
Nokian (1591)
Hankook (1688)
Dunlop (235)
Kormoran (959)
Pirelli (2515)
Laufenn (677)
Kumho (541)
Nexen (522)
Nankang (354)
Debica (351)
Sava (315)
Özka (306)
Bf Goodrich (237)
Riken (227)
Windforce (214)
Falken (169)
Starmaxx (164)
General (150)
Winrun (146)
Roadstone (138)
Dayton (132)
Semperit (114)
Milestone (101)
Farroad (95)
Tigar (95)
Tracmax (94)
Matador (71)
Viking (68)
Fulda (53)
Minerva (46)
Strial (39)
Kinforest (32)
Cratos (23)
Doublestar (23)
Anlaş (22)
Barum (22)
Landsail (20)
Platin (20)
Saferich (20)
Wanlı (16)
Achiles (15)
GT Radial (15)
APlus (14)
Vredestein (14)
Gripmax (13)
AJS (12)
Billas (12)
Altenzo (11)
Yokohama (11)
Toyo (10)
Taurus (9)
Vitour (9)
Sportiva (8)
Evergreen (7)
Gislaved (7)
Jinyu (7)
Mitas (7)
Triangle (7)
Kelly (6)
Maxxis (6)
Saetta (6)
Sunny (6)
Marshal (5)
BKT (4)
Mabor (4)
Sailun (4)
Delinte (3)
Duro (3)
Ecomaster (3)
Point S (3)
Sunitrac (3)
Uniroyal (3)
Victorun (3)
Waterfall (3)
Alliance (2)
Cooper (2)
Feuvert (2)
Firestone (2)
Goodride (2)
Kenda (2)
Kleber (2)
Linglong (2)
Starfire (2)
Tatko (2)
Zeetex (2)
Aotelli (1)
Federal (1)
Formula (1)
Gerutti (1)
Kingstar (1)
MOMO (1)
Motrio (1)
Rotalla (1)
Tyfoon (1)
Dİğer (17)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(12)
(10)
(8)
(8)
(8)
(8)
(6)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Yaz (47)
Kış (11)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(18)
(13)
(9)
(9)
(6)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(16)
(15)
(14)
(11)
(4)
(4)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(37)
(26)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Kullanım Türü

(49)
(9)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Islak Zeminde Frenleme

(19)
(18)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

(15)
(4)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(20)
ve üzeri (25)
ve üzeri (27)
ve üzeri (27)
ve üzeri (27)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL