Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oto Lastik

için 2,172 sonuç bulundu.
Genişlik seçiniz

Continental Oto Lastik

Oto lastikler 100 yılı aşkın süredir aracın en önemli parçalarından biridir. Bir aracın yolla temasını sağlayan tek şey lastiklerdir. En güçlü motor, en güçlü frenler ve en gelişmiş kaymayı önleyici sistem bile lastiğin yol tutuşu sayesinde işe yarar hale gelir. Continental oto lastik üstün Alman teknolojisi ile bir araya gelerek sizlere en konforlu sürüş deneyimini sağlamak üzere seçenekler sunuyor. Continental lastik nasıl bir performans sunduğunu özetlemek gerekirse; yüksek kalitesiyle araç sürüm keyfinizi artırarak, yorulmadan ve sarsılmadan yolculuk etmenize olanak sağlar. Bir aracın aşınmış, havası inmiş ya da yola uygun olmayan lastikleri varsa sürücü ve aracın içinde bulunan herkes risk altında demektir. Continental oto lastiklerinden aracınıza uygun olanını seçerek tüm risk faktörlerini en aza indirerek kendinizi, sevdiklerinizi ve hatta aracınızı güvende tutabilirsiniz. Bu kadar önemli bir konu olmasına rağmen çoğu araç sahibi lastiklerin araca uygunluğu hakkında yeterli bilgiye sahip değildir ve bilinçsiz lastik seçimi yaparlar. En doğru ve en kaliteli seçimi Continental lastik çeşitleri arasında rahatlıkla bularak satın alabilirsiniz. Bütçenizde tasarruf etmek, en iyi yakıt ekonomisini almak, bilinçli bir karar vermek ya da en kaliteli oto lastiklere sahip olmak istiyorsanız, bu lastikler tam size göre. Tüm Continental araç lastik fiyatları ve özellikleriyle detaylı bir şekilde incelemek, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize en uygun lastikleri incelemek için sayfamıza göz atabilirsiniz. Üstelik Continental oto lastik yorumları ile diğer kullanıcı deneyimlerini değerlendirebilirsiniz.

Continental Oto Lastiklerin Çalışma Prensibi

Continental Oto Lastiklerin Çalışma Prensibi

En basit tanımıyla Continental lastik esnek ve basınçlı bir hava kabıdır. Aracın tüm yükünü üstlenerek aracı ileri, geri ve yana doğru hareket ettirmenizi sağlar. Lastik üretimine lastiğin içinden başlanır ve dışına doğru üretilir. Lastiğin en hassas üretilmesi gereken bölümü en içteki astar kısmıdır. Çünkü bu astar sayesinde lastik şekil alır. Kumaş kayışların üstünde çelik kayışlar bulunur. Bu kayışlar sayesinde oto lastik dengesini sağlar. Yol üzerinde bulunan tüm engebelerin ve yol kusurlarının üstesinden gelerek araca zarar gelmesini önler ve aracınızı en iyi şekilde korur. Lastik ömrü sürüş alışkanlıklarınız, yaşadığınız yerdeki yükseklik, iklim, yol koşulları gibi nedenlere bağlıdır. Yol koşulları ne kadar zorlu olursa araç lastikleriniz de bir o kadar hızlı aşınır ve kullanılmaz hale gelir. Bunun dışında sürüş esnasında aracınızın yüksek hıza ulaşması da lastikleri zorlayarak aşındırır veya aşınma süresini hızlandırır. Hız yükseldikçe lastiklerde ısı birikimi artar ve yüksek ısı sonucu ortaya çıkan yüksek sıcaklık ile lastikler erimeye ve aşınmaya başlar. Bu sebeple aracınızı süreceğiniz ortam koşullarına uygun bir Continental araç lastiği seçmeniz daha uzun ömürlü ve güvenli bir kullanım yaşamanızı sağlar. Aracınızın yükünü karşılayacak bir lastik seçimi de son derece önemlidir. Çünkü, ağır bir araçta kullanılan hafif lastikler eğer aracın gerektirdiği güce sahip değilse aracın ağırlığı lastikleri zorlar ve lastiklerde çabuk aşınmaya neden olur. Ayrıca aracınızın kütlesine uygun bir lastik seçmemeniz halinde araç, lastikleriyle uyum sağlayamayıp muntazam bir bütünlük oluşturamadığından rahat bir kullanımı engelleyerek sürüş esnasında hareket imkanınızı büyük ölçüde kısıtlar. Her lastiğin aynı dayanıklılığa sahip olmaması nedeniyle yanlış lastik seçimleri yapmak sürücüleri kimi zaman teknik aksaklıklara uğratarak yarı yolda bırakabilir. Her aracın türüne, kullanım alanına ve kütlesine göre uygun olan onlarca lastik çeşidi üretilmiştir ve araç için uygun lastiği bulmak, bu konuda bir uzmandan yardım almak gerekir. Aracınızın lastik bakımlarını da zamanında ve doğru bir şekilde yaptığınız sürece yıllar boyu aracınızın ve sizin destekçiniz olmaya devam edecek, sizi asla yarı yolda bırakmayacaktır..

Continental Oto Lastik Modelleri

Continental Oto Lastik Modelleri

Continental patlamaz lastik her mevsime ve her araca uygun modelleri ile sizlere sağlam ve rahat kullanışlı bir sürüş deneyimi sunuyor. İster yaz için ister kış için ayrı lastikler kullanabilir, isterseniz de Continental dört mevsim lastik seçerek, mevsim değişiminde lastiklerinizi değiştirmek zorunda kalmadan her iklim koşullarına uygun şekilde aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. İklimi sert sürekli yağış alan bölgeler için Continental kış lastiği tercih edilmesi daha uygundur. Böylelikle kar yağışı olan bölgelerde, karla kaplı yollardan geçerken lastikten çıkan gürültüyü de en aza indirebilirsiniz. Continental kış lastiği yorum kısmına yazılan deneyimler de bu özelliği onaylıyor. Az yağış alan ve tüm yıl sıcak ve kurak bir iklime sahip bölgelerde ise seçeceğiniz Continental yazlık lastik işinizi tam anlamıyla görür ve sizlere keyifli sürüş deneyimleri yaşatır. Sürekli değişen mevsimlerin her birine uygun olarak tasarlanan dört mevsim lastikler ile, aracınızdaki lastikleri yaz kış değiştirmek zorunda kalmadan her mevsim kullanabilirsiniz. Çoğu araç sahibi yeni lastik almak için bahara kadar bekler fakat aslında lastik aşındıkça kuru çekiş genellikle artar, bununla beraber ıslak ve kar çekiş gücü de azalır. Bu sebeple yeni bir lastik alımı için uygun olan mevsim sonbahardır. Aracınızın talep edeceği yükü taşıyabilecek türde bir lastik seçmek de araç sağlığı açısından son derece önemlidir. Farklı ağırlıklara uygun Continental oto lastik modelleri ile aracınızın yüküne en uygun lastiği seçebilir, araç sağlığını koruyarak huzurlu ve güvenli yolculuklar yapabilirsiniz. Ayrıca aracınıza uygun boyutta lastik seçmek de çok önemlidir. Lastik boyutları her model için değişkenlik gösterir. Büyük ve ağır araçlar için tasarlanan geniş ve güçlü Continental oto lastiklerini tercih edebilirsiniz. Ağır vasıta olmayan küçük boyutta ve daha az ağırlığa sahip araçlar için ise daha dar çapa sahip ve küçük Continental Oto lastiklerini tercih etmeniz uygun olacaktır. Continental oto lastikleri, müşterilerine sunduğu geniş fiyat skalasıyla bütçenize en uygun lastiği tercih edebilmenize olanak sağlıyor. Aracınızın kullanım alanına, türüne, kütlesine ve taşımak istediğiniz yük kapasitesine ve bütçenize en uygun lastiği seçmek için sayfamıza göz atabilirsiniz. Continental lastik fiyatları geniş aralığı sayesinde her bütçeye uygun bir seçenek sunar.

Continental Oto Lastik ile Sağlam Sürüş

Continental Oto Lastik ile Sağlam Sürüş

Sağlamlığı ve kalitesiyle oto lastik piyasasında adından övgüyle söz ettirmeyi başaran Continental yaz lastiği kullanıcılarına sunduğu uzun kullanıma dayanıklı, yüksek güvenilirlikte ve son derece konforlu sürüş deneyimi ile her geçen gün adından daha sık söz ettirmekte ve sürücülerin bir numaralı tercihi haline gelmektedir. İyi seçilmiş ve zamanında bakımı yapılan lastik ve jant Continental kalitesi ile birleşerek oluşturduğu kaliteli ve sağlam yapısı ile uzun yıllar güvenle kullanım imkanı tanıyor. Zorlu yol ve iklim koşullarının kolaylıkla üstesinden gelmeyi başaran Continental oto lastikleri, yüksek kaliteli sağlam yapısı ve uzmanlar tarafından en zorlu yolların üstesinden gelmek için özel olarak hazırlanan tasarımı ile aşınmayı en aza indirir ve bu sayede uzun yıllar lastiklerinizi değiştirmek zorunda kalmadan kullanabilirsiniz. Aşınmış lastikler aracınızı ve içinde bulunan herkesi tehlikeye atar bu sebeple lastiklerin sağlamlığı son derece önemlidir. Bunların dışında aracınız yük miktarına uygun lastik seçmek de yeri iyi kavrayabilmesi adına büyük önem taşır. Aracın yükünü kaldıramayan lastikler ağır hareket eder ve hızla aşınmaya başlar. Bu da lastiklerinizden ve sürüşünüzden tam performans alamamanıza neden olur. Oto lastiklerinde aracın kullanım alanına, ağırlığına ve değişken yol ve iklim şartlarına göre lastik tercihinde bulunmak ne kadar önemi ise uygun hava basıncına sahip olan lastikleri tercih etmek de bir o kadar önemlidir. Kasislerde sadece aracınızın hızıyla bağlantılı olduğunu düşünseniz de hava basıncı da büyük bir etkiye sahiptir Continental oto lastikler daha az çekiş ve yuvarlanma direnci ile yakıt tasarrufu da sağlar. Düzgün şişirilmiş bir lastik yolla daha az ısı ve sürtünme üreterek yakıt tasarrufunu arttırır ve lastik aşınmasını azaltır. Aşırı veya düşük şişirilmiş lastikler hızla aşınır. Basıncı düşük bir lastiğin yan duvarları sert olmadığı için viraj alma yeteneğini büyük ölçüde kaybeder. Bu da riskli bir kullanıma neden olur. Lastiklerinizin doğru şişirilmiş olması ömrünü büyük ölçüde uzatır. Aracınıza uygun Continental lastiği seçtikten sonra bakımlarını da aksatmazsanız sizi uzun yıllar yarı yolda bırakmaz ve keyifli sürüşler yaşatır. Continental yaz lastiği fiyatları ile Continental kış lastik fiyatları her bütçeye uygun aralıklarda bulunur.

Continental Oto Lastikler ile Yere Sağlam Bas

Continental Oto Lastikler ile Yere Sağlam Bas

Continental oto lastikler yeri tutuş kabiliyeti ile sizlere konforlu bir sürüş yaşatır. Continental oto lastikleri sayesinde aracın hakimiyetini elinizde tutmak ve ona yön vermek son derece kolaydır. Araç lastikler yol üzerinde ne kadar sağlam durursa, sürüş esnasında aracın hakimiyeti kaybedip sağa sola kayması ve diğer kontrol dışı hareketler sergilemesi engellenmiş olur. Aracın tam kontrolünü sağlamanız olası kazaların da önüne geçerek en güvenli şekilde yolculuk yapmanızı sağlar. Uzmanlar tarafından özel olarak tasarlanmış olan Continental lastik kışlık kullanım için uygun olmasını sağlayan yüzeyinin girintili yapısı sayesinde başta ıslak yollar olmak üzere tüm zorlu ve kaygan yollarda aracın kaymaması ve kontrollü bir şekilde hareket etmesi sağlanır. Continental oto lastik yeri tutuş kabiliyeti ile size en konforlu sürüşü yaşatır ve olası kazaların önüne geçerek hayatınızı güvence altına alır. Engebeli yollardaki zorluğu kavrayarak araca ve dolayısıyla size iletmez. Böylece ailenizle ve sevdiklerinizle daha sarsıntılara maruz kalmadan, konforlu ve güvenli bir yolculuk yapabilirsiniz. Durdurma fren sistemini sağlayan lastik aralıkları çok azdır. Bu sayede daha uzun ömürlü kullanım sağlar. Sürüş kolaylığının yanı sıra kolayca durdurup yine kolayca harekete geçebilmenizi sağlamasıyla sizlere vakit tasarrufu ve kolaylık da sağlar. Ani frenlerin kontrolünü rahatça kaldırabilir, böylelikle aşınma riskini de azaltır. En güvenli sürüş deneyimi yaşamanız ve olası kazalarda korunmanız için lastiklerinizin, üzerinde bulunduğu yol yüzeyini yeterince sağlam ve iyi bir şekilde kavramış olması çok önemlidir. Continental oto lastikleri sağlam bir şekilde yolu kavraması ve araç hakimiyetini sizlere vermesi ile oluşturduğu güvenli yolculuk olanağının yanında sizlere konforlu bir yolculuk imkanı da verir. Continental Oto Lastik kullanıcıları, sağlam ve yola hakim lastik tutuş gücü sayesinde yokuşlarda arabayı rahatça kaldırabilirler. Yokuş çıkarken olduğu gibi inerken de güvenli bir iniş sağlayan Continental oto lastikleri, motor hareketi için gereken tüm gücünü lastiklere başarıyla aktarır. Yolculukta uzun mesafe yol ya da kısa mesafe yol fark etmeksizin keyifli sürüş deneyiminizi sonuna kadar sürdürür, olası kazalardan sizi koruyarak sevdiklerinizle ve ailenizle güvenli ve mutlu yolculuklar geçirmenizi sağlar. Continental fiyat seçenekleri ile size en uygun kullanımı sunar.

Continental Oto Lastiklerin Kodları ve Anlamları

Continental Oto Lastiklerin Kodları ve Anlamları

Aracınız için en uygun Continental oto lastiği seçmek, araç sağlığı ve güvenliği açısından çok önemlidir. Araç için uygun olmayan lastik tercihlerinde bulunmak, araç ve lastik arasındaki kapasite farkından kaynaklanan uyumsuzluğa sebep olur ve güvenli bir sürüş yapmanızı engelleyerek aracınızı ve sizi tehlikeye atar. Her aracın büyüklüğüne, kütlesine, kullanım alanlarına, kullanım zamanına yani mevsime ve yük taşıma kapasitesine uygun çok sayıda özelleştirilmiş lastikler mevcuttur. Bu özelleştirilmiş lastikler taşıdıkları özelliklere göre belli bir algoritmayla kodlanmıştır böylece kullanıcıların araçlarına en uygun lastik modelini en zahmetsiz ve hızlı şekilde bulmaları hedeflenmiştir. Aracınıza en uygun olan seçimi en iyi şekilde yapmak için de her modelde bulunan farklı kodların ne anlama geldiğini öğrenerek aradığınız lastiği bulabilir veya bir uzman yardımıyla aracınızın kullanım alanına, kütlesine, büyüklüğüne ve taşımak istediğiniz yük kapasitesine göre en uygun modeli seçebilirsiniz. Bu sayede aracınız olası kazaların önüne geçerek sizler için en güvenli hale gelmiş olur. Lastik ebadındaki ilk üç sayı lastik genişliğini ifade eder. Sayfamızda bulunan tüm lastik modellerini ve boyutlarını rahatlıkla inceleyebilir, bütçenize uygun Continental oto lastik fiyat seçenekleri ile aracınıza en uygun lastik modelini bulabilirsiniz. Ayrıca Continental lastik kampanya haberlerine göz atmak için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

 Üstün Continental Kalitesi

Üstün Continental Kalitesi

Oto lastik pazarında global markalar arasında yer alan Continental her açıdan kalitesini kanıtlamaya ve her geçen gün adından daha sık söz ettirmeye devam ediyor. Aracınızın çeşitli özelliklerine ve değişken yol/hava koşullarına en uygun şekilde üretilen Continental lastikleri arasından seçilen ve aksatmadan bakımı yapılan bir lastik, güvenliğinize, artan yakıt ekonomisine, tüm zorlu yol koşullarının aşılmasına ve daha sağlam yol tutuşuna katkıda bulunmanın yanı sıra daha fazla konfor ve sürüş kalitesi de sağlar. Continental oto lastik modelleri sizin en rahat ve güvenli araç kullanımını sağlayacağınız şekilde özenle ve titizlikle hazırlanmıştır. Kullanıcıların sık sık şikayet ettiği, yarı yolda bırakan ve kazalara davetiye çıkaran lastiklerin aksine Continental kışlık lastik en aşılmaz yolları bile aşabilmek için uzmanlar tarafından hassasiyetle tasarlanan yapısı sayesinde sizi asla yarı yolda bırakmaz. Her aşamasında son teknoloji üretimlerin yer aldığı ve kalitesinden hiçbir zaman ödün vermeyen lastikleri sayesinde kaliteli bir sürüş deneyimi yaşayacak, aileniz ve sevdiklerinizle keyifli yolculuklar geçireceksiniz. Continental oto lastik modelleri sürüş kalitesi, aşınmaya karşı dayanıklılık, taşınabilir yük kapasitesi ve maliyet arasında bir denge sağlayarak her sürücünün aracına ve bütçesine en uygun lastik modelini seçebilmesine olanak tanır. Ota lastiğin kalın bir yapıya sahip olması, sağlam bir duruşu olduğu ve kalitesinin de yüksek olduğu anlamına gelir. Aşınmalara karşı kaliteli bir oto lastik kullanıyor olmak size uzun süre boyunca lastiklerinizi güvenle kullanım imkanı tanımakla kalmayacak aynı zamanda mali harcamalarınızı da olabildiğince azaltarak ve kalitesiz lastiklerin sürekli aşınmasından kaynaklanan maddi külfeti yok ederek sizi rahat ettirecektir. Kaliteli lastikleri destekleyen jantlar sayesinde rahat sürüşünüz tamamlanır. Kaliteli lastikler sayesinde uzun yolculukları yorulmadan rahatça tamamlayabilmeniz işten bile değil. Continental oto lastik modellerinin öncelikli hedefi size en rahat sürüşü sağlayarak tüm yolculuklarınıza eşlik etmektir. Dünyanın her yerinde kalitesinden söz ettirmeyi başaran Continental Oto Lastikleri sizi hiçbir zaman yarı yolda bırakmaz. Sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla ve konforla seyahat etmek için Continental oto lastiklerini tercih edebilirsiniz. Sayfamızda bulunan Continental lastik yorum bölümündeki kullanıcı deneyimleri ile daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Continental
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Accelera (13)
Achiles (21)
AJS (144)
Alliance (3)
Altenzo (35)
Anlaş (42)
Anteo (2)
Aotelli (1)
APlus (9)
Apollo (2)
Atlas (1)
Austone (3)
Barum (88)
Bf Goodrich (412)
Bfgoodrich (10)
Billas (18)
BKT (10)
Bridgestone (2286)
Continental (2172)
Cooper (21)
Cratos (33)
CST (6)
Daraturn (1)
Dayton (377)
Debica (458)
Delinte (3)
Diplomat (2)
Dİğer (53)
Doublestar (29)
Dunlop (787)
Duro (13)
Ecomaster (3)
Evergreen (12)
Falken (1127)
Farroad (122)
Federal (2)
Firestone (2)
Formula (1)
Fulda (33)
General (410)
Gerutti (1)
Gislaved (130)
Goldline (1)
Goodride (1)
Goodyear (5634)
Gripmax (8)
GT Radial (133)
Hankook (2375)
Harvester (2)
Jinyu (8)
Joyroad (2)
Kelly (13)
Kenda (2)
Keter (1)
Kinforest (39)
Kingstar (1)
Kleber (116)
Kormoran (1280)
Kumho (1491)
Landsail (22)
Lassa (1867)
Laufenn (905)
Linglong (8)
Mabor (5)
Marshal (523)
Marshall (1)
Matador (220)
Maxtrek (1)
Maxxis (18)
Michelin (5147)
Milestone (393)
Minerva (57)
Mitas (7)
MOMO (103)
Motrio (1)
Nankang (1338)
Nexen (1141)
nexen (1)
Nokian (3578)
Petlas (2669)
Pirelli (2928)
Platin (28)
Point S (7)
Riken (312)
Roadstone (355)
Rodaco (1)
Rotalla (67)
Rydanz (2)
Saetta (41)
Saferich (24)
Sailun (14)
Sava (438)
Sebring (1)
Semperit (195)
Solideal (2)
Sportiva (18)
Starfire (7)
Starmaxx (1153)
Strial (283)
Sunitrac (5)
Sunny (8)
Syron (4)
Tatko (26)
Taurus (80)
Tigar (196)
Toyo (34)
Tracmax (156)
Triangle (338)
Tyfoon (1)
Uniroyal (4)
Victorun (3)
Viking (81)
Vitour (46)
Vredestein (19)
Wanlı (22)
Waterfall (33)
Windforce (320)
Winrun (296)
Yokohama (288)
Zeetex (1)
Zeta (12)
Özka (394)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(364)
(324)
(253)
(211)
(207)
(197)
(185)
(93)
(92)
(67)
(64)
(43)
(40)
(13)
(6)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Yaz (1710)
Kış (313)
Dört Mevsim (144)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(429)
(403)
(391)
(243)
(226)
(198)
(176)
(39)
(35)
(27)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(534)
(423)
(368)
(361)
(305)
(123)
(52)
(4)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(308)
(227)
(106)
(77)
(56)
(47)
(13)
(4)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Türü

(1407)
(335)
(61)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

(165)
(93)
(72)
(68)
(31)
(16)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Islak Zeminde Frenleme

(167)
(167)
(90)
(19)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(40)
ve üzeri (46)
ve üzeri (48)
ve üzeri (48)
ve üzeri (53)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL