Continental, Oto Lastik

için 2,246 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Continental Oto Lastik

Önde gelen lastik üreticilerinden Continental, otomobil, SUV/4x4 ve Van araçlar için yaz, kış ve dört mevsim lastik çeşitlerinden oluşan Continental lastik serisini üretir. Continental, otomobil, SUV/4x4 ve Van araçlar için tasarladığı lastik serisi kullanıcıların beğenerek kullandığı lastik modelleri arasındadır. Aracınızda kullandığınız lastiklerin temel olarak, arabanın yükünü desteklemek, yol sarsıntılarını emmek, çekiş ve frenleme kuvvetlerini yol yüzeyine iletmek ve yolculuğun yönünü sürdürmek ve değiştirmek gibi görevleri bulunur.  Bu görevleri yerine getiren lastik Continental markasının ileri teknoloji olanaklarıyla tasarlanmıştır. Siz de aracınıza lastik takımı almayı düşünüyorsanız, sayfamız üzerinden Continental oto lastik fiyatları için filtreleme yapabilir, aracınıza uygun lastik modelini hemen sipariş verebilirsiniz.

Continental Oto Lastik ile Konforlu Sürüş Deneyimini Yaşayın

Continental Oto Lastik ile Konforlu Sürüş Deneyimini Yaşayın

Araç kullanıcılarının çoğu aracı satın alırken otomatik vites, fren sistemleri, yol tutuşunun sağlamlığı, viraj dönerken savrulup savrulmadığı gibi konuları detaylı bir şekilde araştırır ancak aracın bütün yükünü destekleyen yol darbelerini emen, frenleme kuvvetlerini yol yüzeyine ileten lastiklere gereken önemi vermez. Oysa kullanıcının güvenli sürüş deneyimi hatta can güvenliği lastiklere bağlıdır. Lastikler temel olarak yaz ve kış lastiği olarak iki çeşittir ancak son yıllarda ileri teknoloji sayesinde hem yazın hem kışın kullanılabilen dört mevsim lastikleri de sektörde yerini almıştır. Continental lastik çeşitleri, üç çeşit lastiği de kullanıcıların beğenisine sunmuştur.  Kış lastikleri 7 derece altındaki hava koşulları için tasarlanmıştır. Kış lastiklerinin sırt deseni, karda gelişmiş çekiş gücü ve daha iyi kuru yol tutuşu performansı sunar. Aracınıza kış lastiği satın almak istiyorsanız, sayfamız üzerinden Continental kış lastiği için filtrelemeler yaparak aracınıza uygun olan modeli seçebilirsiniz. Yaz lastikleri ise ılımlı hava koşulları için tasarlanmış, pek çok bölgede kullanılabilen lastiklerdir. Hava sıcaklığı 7 derecenin altına düştüğünde yaz lastiklerinin performansı düşer. Aracınıza uygun Continental yaz lastiği modelleri için filtreleme yapabilirsiniz.  Mevsim geçişlerinde lastik değişiminde ve değiştirdiğiniz lastikleri saklama konusunda problem yaşıyorsanız, dört mevsim lastik çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Siz de sayfamız üzerinden aracınıza uygun Continental 4 mevsim lastik modellerini inceleyebilir, aracınıza uygun olan lastik modeline karar verebilirsiniz. Mevsimlere bağlı olarak değiştirdiğiniz lastiklerinizi saklama kurallarına uygun şekilde sakladığınız takdirde lastikleriniz daha uzun ömürlü olur. Lastiklerinizi rutubet, asit, petrol, yağ, gres vb. kimyasal maddelerden uzak tutmalısınız. Lastiklerinizi sakladığınız ortam, kuru ve iyi havalandırılmış bir ortam olmalıdır. Lastiklerinize doğrudan güneş ışığı gelmesini engelleyin. Güneş ışığı ve yüksek sıcaklık lastiklerinizin şekline zarar verir. Lastiklerinizi uzun bir süre saklayacağınız zaman, zemine 10 cm yükseklikte ve lastik çatallarını dik şekilde yerleştirmeye özen gösterin. Uzun süreli saklamalarda şekil bozukluklarını önlemek için ayda bir defa lastiği döndürmeniz gerekir. Aracınıza uygun lastik takımı almayı düşünüyorsanız, sayfamızdan Continental lastik modellerini filtreleyerek inceleyebilir, aracınıza uygun lastik takımını hemen sipariş verebilirsiniz.

Continental Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Continental Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lastik sektörünün tercih edilen üreticilerinden biri olan Continental, tasarladığı kış, yaz ve dört mevsim çeşitlerindeki lastiklerle kullanıcıların favori markası olmayı başarmıştır. Continental lastik modelleri, otomobil, SUV/4x4 ve Van araçlar için tasarlanmıştır. Otomobil için tasarlanan yaz lastiği modelleri; EcoContact, ContiSportContact ve SportContact gibi çeşitli serilerden oluşur. Otomobil için tasarlanan kış lastiği modelleri ise, WinterContact TS ve ContiWinterContact TS serilerini kapsar. Otomobilinize dört mevsim lastik tercih ederseniz, AllSeasonContact serisini tercih edebilirsiniz. Seri içerisindeki dört mevsim lastik modelleri, karlı ve ıslak zeminlerde etkileyici bir şekilde yol tutuşu sağlar, kuru ve ıslak yaz zeminlerinde üstün fren performansı ve dört mevsim lastik çeşitlerindeki en iyi yuvarlanma direnci performansını sunar. Otomobiliniz için dört mevsim lastik tercih ederseniz, sayfamız üzerinden Continental 4 mevsim lastik fiyatları için sıralama yapabilirsiniz.  Aracınız SUV tarzında bir araç ise yaz lastiği modelleri içerisinde yer alan serilere göz atabilirsiniz. SUV için kış lastiği modelleri de sayfamızda yerini almaktadır. VAN araçların kullanımına uygun yaz lastiği modelleri, ContiVanContact ve VanContact, gibi serileri içerir.  VAN araçlara uygun kış lastiği modeli olarak Vanco Winter serisi tasarlanmıştır. Seri, karlı ve buzlu yollarda optimize edilmiş fren performansı sunar. Karda otomobil benzeri yol tutuşuna sahiptir. Continental lastik ömrü tasarımı nedeniyle uzun ömürlü olmasıyla dikkat çeker. Continental yaz lastiklerinin tasarımındaki Green Chili 2.0 hamur bileşimi sayesinde kilometre performansı artmıştır. Continental lastiklerde etkin silika dağılımı sayesinde maksimum yakıt verimliliği sağlanır. Ayrıca, mükemmel yol tutuşu ve direksiyon hakimiyetine bağlı viraj güvenliği vardır. Continental kış lastiklerinin ise kar performansı mükemmeldir. Zorlu kış koşullarında maksimum güvenlik için en iyi fren performansını sunar. Siz de aracınıza Continental lastik satın  almak isterseniz, sayfamız üzerinden Continental lastik fiyatları için sıralama yapabilir, aracınıza uygun olan Continental lastik modelini sipariş verebilirsiniz.

Continental Oto Lastik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Continental Oto Lastik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aracınıza lastik satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar bulunur. Aracınıza lastik satın alırken öncelikle aracınızın lastiklerinin orijinal boyutlarını öğrenmeniz gerekir. Alacağınız lastikler aracınızın fabrika çıkışlarına uygun boyutlarda olmalıdır. Eğer, aynı boyutlarda lastik bulamazsanız aracınızın lastik ölçülerine en yakın ölçülerdeki lastikler arasından seçim yapabilirsiniz.  Şayet, aracınızın lastikleri ve jantları orijinalinden büyük olursa aracınızı yorabilirsiniz. Ayrıca,  lastiklerinizin orijinal boyundan farklı lastik ve jant kullandığınızda, kilometre sayacının orijinal lastik ve jant boyutlarına göre ayarlandığından dolayı hız göstergesi yanıltıcı rakamlar gösterir. Aracınıza uygun boyutlarda olmayan lastik ve jant kullandığınızda şehir içi kullanımınızda yakıt tüketiminiz artar. Ayrıca, orijinalinden farklı ebatlarda lastik kullanırsanız aracınıza yük bindiğinde lastikler aracınızın çamurluk davlumbazına sürterek aşınmaya yol açar. Continental lastik modelleri arasında aracınızın lastik boyutlarına uygun lastik modelleri bulabilirsiniz. Yakıt tasarrufunda bulunmak ve güvenli sürüş sağlamak için mevsime uygun lastik kullanmanız gerekir. Mevsime göre lastik değiştirme ve değiştirdiğiniz lastikleri saklama konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, Continental 4 mevsim lastik modellerini tercih edebilirsiniz.  Aracınıza lastik alırken dikkat etmeniz bir diğer önemli konu da seri hareket kabiliyeti olan lastikleri seçmenizdir. Aracınıza seri hareket kabiliyeti olan lastikler seçtiğinizde yakıt tüketimini azalttığınız gibi yol tutuş performansınızı da artırırsınız.  Aracınıza oto lastik alırken AB Standartlaştırılmış lastik etiketi taşımasına özen gösterin. 2012 AB lastik etiket sistemi lastikleri; yakıt verimliliği, ıslak zeminde yol tutuşu ve dış dönüş gürültüsü açısından analiz eder. Aracınız için seçtiğiniz lastiğin üretim tarihi de dikkat etmeniz gereken hususlar arasındadır. Lastiklerin üretim tarihi lastiğin yanağında “DOT” sembolünün ardından gelen rakamlara bakarak anlayabilirsiniz. Son dört rakam, lastiğin üretildiği seneyi ve o senenin hangi haftasında üretildiğini gösterir. Lastiğin üzerinde yazan bu dört rakamın ilk iki hanesi hangi haftada üretildiğini, son iki hane ise üretim yılını gösterir. Satın alacağınız lastiğin bulunduğunuz yılda üretilmiş olmasına özen gösterin. Continental lastik yorumları sayfasından kullananların deneyimlerini okuyabilirsiniz. Siz de aracınıza lastik takımı satın almayı düşünüyorsanız, sayfamızdan Continental lastik fiyatları için sıralama yapabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Continental
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Accelera (36)
Achiles (20)
Aeolus (14)
AJS (130)
Alliance (17)
Altenzo (23)
Anlaş (16)
Antares (3)
Aotelli (1)
APlus (62)
Apollo (10)
Atlas (2)
Aurora (1)
Austone (4)
Avon (1)
Barum (157)
Bf Goodrich (182)
Bfgoodrich (71)
BHKKART (6)
Billas (12)
BKT (32)
Blacklion (38)
Bridgestone (2166)
Ceat (3)
Continental (2246)
Cooper (44)
Cratos (88)
Daraturn (2)
Dayton (418)
Debica (369)
Delinte (7)
Deribu (1)
Diplomat (3)
Doublestar (43)
Dunlop (995)
Duro (2)
Durun (1)
Ecomaster (14)
Evergreen (96)
Falken (1342)
Farroad (384)
Federal (3)
Feuvert (2)
Firestone (4)
Formula (51)
Fulda (34)
General (180)
Gerutti (2)
Gislaved (41)
Goalstar (1)
Gob2c (21)
Goldline (26)
Goodride (8)
Goodyear (3046)
Gripmax (24)
GT Radial (324)
Hankook (1664)
Harvester (2)
Hifly (1)
Imperial (2)
Jinyu (61)
Joyroad (3)
Kama (1)
Kelly (10)
Kenda (2)
Kinforest (166)
Kingstar (4)
Kleber (5)
Kormoran (988)
Kumho (1497)
Landsail (30)
Lanvigator (20)
Lassa (2439)
Laufenn (326)
Linglong (14)
Mabor (3)
Marshal (90)
Marshall (13)
Matador (265)
Matodor (4)
Maxtrek (2)
Maxxis (45)
Membat (1)
Mentor (7)
Michelin (2573)
Milestone (801)
Minerva (46)
MOMO (3)
Nankang (787)
Neuton (2)
Nexen (212)
nexen (13)
Nokian (1285)
Orium (2)
Petlas (2532)
Pirelli (3302)
Platin (23)
Point S (56)
Powertrac (3)
Rapid (10)
Riken (168)
RoadCruza (1)
Roadstone (87)
Rodaco (2)
Rovelo (1)
Saferich (82)
Sailun (39)
Sava (506)
Sebring (1)
Semperit (92)
Solideal (2)
Sportiva (56)
Sportrak (7)
Starfire (14)
Starmaxx (1423)
Strial (19)
Sunitrac (11)
Sunny (11)
Syron (74)
Tatko (107)
Taurus (160)
Three A (4)
Tigar (263)
Toyo (79)
Tracmax (259)
Triangle (1)
Tyfoon (3)
Uniroyal (2)
V-Netik (1)
Victorun (17)
Viking (76)
Vitour (9)
Wanlı (31)
Waterfall (61)
Windforce (655)
Winrun (58)
Yokohama (99)
Zeetex (14)
Zeta (5)
Zetum (2)
Özka (808)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(338)
(258)
(240)
(229)
(209)
(173)
(152)
(147)
(93)
(82)
(82)
(71)
(66)
(61)
(26)
(10)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Yaz (1487)
Kış (601)
Dört Mevsim (101)
Performans (57)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(409)
(380)
(313)
(308)
(218)
(209)
(167)
(99)
(60)
(52)
(17)
(14)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(435)
(431)
(429)
(308)
(282)
(177)
(88)
(79)
(14)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(357)
(276)
(160)
(96)
(46)
(12)
(8)
(8)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Türü

(675)
(190)
(57)
(18)
(8)
Başka bir kelime deneyin

Islak Zeminde Frenleme

(90)
(77)
(39)
(24)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

(110)
(66)
(24)
(17)
(14)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(55)
ve üzeri (68)
ve üzeri (72)
ve üzeri (72)
ve üzeri (77)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL