TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Dunlop, Oto Lastik

için 916 sonuç bulundu.
Genişlik seçiniz

Dunlop Oto Lastik

Lastik sektörünün önde gelen üreticilerinden biri olan Dunlop, binek araç, 4x4, hafif ticari araç ve ağır vasıtalar için çeşitli lastik tasarlar. Dunlop lastik firmasının tasarladığı lastikler arasında yaz ve kış lastikleri bulunur.  Binek araç, 4x4, hafif ticari araç ve ağır vasıtalar için tasarlanan lastik Dunlop markasının ileri teknoloji kullanarak tasarlamış olduğu  lastiklerdir. Aracın yükünü desteklemeye, yol sarsıntılarını emmeye, çekiş ve frenleme kuvvetlerini yol yüzeyine iletmeye ve seyahat yönünü sürdürmeye ve değiştirmeye yarayan lastiklerin yanlış seçimi sonucunda aracınız bozulabilir. Siz de kaliteli bir lastik takımı arıyorsanız, sayfamız üzerinden Dunlop lastik fiyatları için filtreleme yapabilir, aracınıza uygun olan lastik modelini satın alabilirsiniz.

Dunlop Oto Lastik Sürüş Memnuniyeti Sağlar

Dunlop Oto Lastik Sürüş Memnuniyeti Sağlar

Birçok kişi arabalar hakkında konuşurken araçlardaki lastiğin işlevini bilmediklerinden aracın sadece yol tutuşu, frenleme gücü ve virajları dönerken savrulup savrulmadığı gibi konular hakkında tartışır. Oysa yol tutuş mekanizmasında, virajlarda savrulup savrulmama konusunda ve frenleme gücü üzerinde aracın lastiklerinin büyük payı vardır. Eğer, araca uygun lastik seçilmişse aracın yol tutuşu ve frenleme gücü mükemmel olacaktır, virajlarda ise savrulma yapmayacaktır. Dunlop oto lastik modelleri arasında aracınıza uygun lastik modelleri bulabilirsiniz. Lastikler, yaz ve kış lastikleri olarak iki çeşit olarak üretilir. 7 derece ve üstü hava sıcaklıkları için tasarlanan yaz lastikleri, birçok bölgede kullanılabilir fakat hava sıcaklığı 7 derecenin altına düştüğünde performansı azalır. Hem güvenli sürüş yapabilmeniz bakımından hem de yakıt tasarrufunu sağlamak amaçlı olarak mevsimine göre lastik kullanmak önem taşır. Siz de aracınız için yaz lastiği satın almak isterseniz, sayfamız üzerinden Dunlop yazlık lastik fiyatları için sıralama yapabilir, aracınıza uygun yaz lastiği modelini sipariş verebilirsiniz. Kış lastikleri 7 derece ve altı hava sıcaklıkları için tasarlanmıştır. Kış lastikleri, zorlu kış koşullarında, karlı, buzlu, ıslak ve kuru yol yüzeylerinde olağanüstü performans gösterir, ıslak ve kuru performansın dengelenmesine yardımcı olur. Sizin de aracınızın kış lastiğine ihtiyacı varsa, sayfamız üzerinden Dunlop kışlık lastik fiyatları için araştırma yapabilir, güvenli sürüş deneyimi için aracınıza uygun olan kış lastiği modellerinden birini seçebilirsiniz. Mevsimine göre değiştirdiğiniz lastiklerinizi doğru bir şekilde saklarsanız, lastikleriniz daha uzun ömürlü olur. Lastiklerinizi daha iyi saklamak için kuru ve iyi havalandırılmış ortamda depolayın. Lastiklerinizin ömrünü rutubet, asit, petrol, yağ, gres vb. kimyasal maddelerden uzak tutarak uzatabilirsiniz. Lastiklerinizi doğrudan güneş ışığından koruyun, çünkü güneş ışığı ve yüksek sıcaklık lastiklerin formuna zarar verir. Lastiklerinizi yüksek ısıdan ve güneş ışığından koruyun. Lastiklerinizi uzun süreli saklayacağınızda zemine 10 cm yükseklikte ve lastik çatallarını dik şekilde yerleştirmelisiniz. Meydana gelebilecek şekil bozukluklarını önlemek için ayda bir defa lastiği döndürün. Aracınıza lastik almak isterseniz, sayfamızdan Dunlop lastik modelleri arasından aracınıza uygun olan lastik modellerini seçebilirsiniz.

Dunlop Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dunlop Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lastik sektörünün aranılan markalarından olan Dunlop, binek araç, 4x4, hafif ticari ve ağır vasıtalar için lastik çeşitleri tasarlar. Dunlop lastik, ekonomik ve kaliteli ürünleri ile kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Dunlop lastik firması kış ve yaz lastikleri üretir. Dunlop lastik modelleri arasında binek araçlar için ürettiği yaz lastiği modellerini; SP SPORT MAXX, SP Touring ve SP SPORT serisi oluşturur. Binek araçlar için üretilen kış lastiği modelleri ise SP Winter serisidir.  Binek araçlar için tasarlanan SP Winter serisi lastikler, ıslak ve kuru performansın dengelenmesine yardımcı olur. Büyük, sabit, birbirine bağlı sırt blokları kuru viraj, kavrama ve stabiliteyi artırır. Özel, yüksek performanslı sırt, farklı sürüş koşullarında daha iyi kavrama ve kontrol sağlar. Dunlop’un 4x4 araçlar için ürettiği lastik modelleri, GrandTrek ve SP SPORT MAXX serileridir. Bu lastik modellerinin hepsi yaz lastikleridir. 4x4 araçlar için tasarlanan GrandTrek serisi lastik modelleri, dijital yuvarlanma simülasyonu teknolojisini benimseyen 3. nesil çok yönlü bir lastiktir. Özel desen tasarımıyla ıslak ve kuru yolda performansı artırır. 4x4 araçlar için tasarlanan lastikler, mükemmel yol ve yol dışı performansa ulaşmak için geliştirilmiştir. Dunlop, hafif ticari araçlar için bir tane model üretmiştir. Hafif araçlar için tasarladığı lastikler Econodrive serisidir. Hafif ticari araçlar için tasarlanan Econodrive serisi özel tasarlanan güçlü ve stabil karkası sayesinde uzun ömürlü bir lastiktir ve geliştirilmiş viraj kabiliyeti sağlar. Güçlendirilmiş yanakları sayesinde kaldırımdan veya taşlardan gelen darbelere daha korunaklı hale gelmiştir. Econodrive, hafif ticari araçlara ekonomik sürüş için yüksek kilometre ve yakıt verimliliği sunar. Ağır vasıtalar için geliştirilen modeller, SP serisi lastik modelleri yaz-kış kullanılabilir modellerdendir. Dunlop ağır vasıta araçları için ürettiği lastik modellerinde hafif ağırlık, üstün yüksek hız kapasitesi ve ıslak fren performansı sunar. Dunlop lastikleri hakkında merak ettikleriniz olursa, Dunlop lastik yorum sayfalarından kullanıcıların deneyimlerini okuyarak ürünler hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Aracınıza uygun lastik arıyorsanız, siz de sayfamız üzerinden Dunlop lastik fiyatları için sıralama yaparak sipariş verebilirsiniz.

Dunlop Oto Lastik Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Dunlop Oto Lastik Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Aracınıza lastik satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar vardır. Lastik almadan önce, ilk olarak satın alacağınız lastiğin ebatlarına dikkat etmelisiniz. Alacağınız lastiğin ebatlarının aracınızın fabrika çıkışlarına uygun boyutlarda olmasına dikkat etmeniz gerekir. Eğer, aynı ebatlarda lastik bulamazsanız aracınızın lastik ölçülerine en yakın ölçülerdeki lastikler arasından seçim yapabilirsiniz. Aracınıza orijinalinden büyük lastik ve jantlar aldığınızda aracınızı yorarsınız aynı zamanda şehir içi kullanımda yakıt tüketiminizi de ikiye katlarsınız. Yakıt tasarrufunda bulunmak ve güvenli bir sürüş sağlamak için mevsimine göre lastik kullanmanız gerekir. Ayrıca, orijinal olmayan ebatlarda jant ve lastik kullandığınızda, kilometre sayacının orijinal lastik ve jant ebatlarına göre ayarlı olmasından dolayı hız göstergesi yanıltıcı rakamlar gösterir. Dunlop oto lastik çeşitleri arasında aracınıza uyan bir modeli bulabilirsiniz. Aldığınız lastiğin aracınızın ebatlarına uygun olmasının ardından öğrenmeniz gereken konu seçtiğiniz lastiğin AB Standartlaştırılmış lastik etiketi taşıyıp taşımadığıdır. 2012 AB lastik etiket sistemi lastikleri; yakıt verimliliği, ıslak zeminde yol tutuşu ve dış dönüş gürültüsü açısından analiz eder. Dunlop lastik 2012 AB lastik etiketine sahiptir.  Aracınız için seçeceğiniz lastikte dikkat etmeniz gereken bir başka önemli nokta ise, yakıt tasarrufu sunan bir lastik seçmenizdir. Seri hareket kabiliyetine sahip olan oto lastikleri yakıt tüketimini azaltırken yol tutuş performansını artırır. Aracınıza oto lastik satın aldığınızda, aldığınız lastiğin saklama koşullarını da iyi öğrenmelisiniz. Lastiklerinizi uzun süreli saklayacağınız zaman zemine 10 cm yükseklikte ve lastik çatallarını dik şekilde yerleştirmeniz gerekir. Ayrıca, meydana gelebilecek şekil bozukluklarını engellemek için ayda bir defa lastiği ters yüz yapın. Lastiklerinizi sakladığınız alanda rutubet, asit, petrol, yağ, gres vb. kimyasal maddeler olmadığına emin olun. Lastiklerinizi doğrudan güneş ışığından koruyun, çünkü güneş ışığı ve yüksek sıcaklık lastiklerin formuna zarar verir. Lastiklerinizi daha iyi korumak için kuru ve iyi havalandırılmış ortamda depolayın. Dunlop lastikleri hakkında merak ettikleriniz varsa, Dunlop kullanıcı yorumları sayfasını okuyarak ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Aracınıza uygun lastik almak istiyorsanız, siz de sayfamızdan Dunlop lastik fiyatlarını inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Dunlop
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Accelera (41)
Achiles (16)
Aeolus (6)
AJS (305)
Alliance (22)
Altenzo (111)
Anlaş (12)
Antares (2)
Aotelli (4)
APlus (43)
Apollo (12)
Atlas (5)
Aurora (37)
Austone (4)
Avon (1)
Barum (125)
Bf Goodrich (238)
Bfgoodrich (35)
BHKKART (4)
Billas (14)
BKT (31)
Blacklion (37)
Bridgestone (3102)
Continental (1800)
Cooper (79)
Cratos (65)
Daraturn (2)
Dayton (439)
Debica (323)
Delinte (6)
Diplomat (33)
Doublestar (42)
Dunlop (916)
Duro (1)
Durun (2)
Ecomaster (9)
Evergreen (43)
Falken (1180)
Farroad (271)
Federal (4)
Feuvert (1)
Firestone (5)
Formula (34)
Fulda (29)
General (191)
Gerutti (2)
Gislaved (36)
Goalstar (1)
Gob2c (2)
Goldline (5)
Goodride (6)
Goodyear (2730)
Gripmax (7)
GT Radial (374)
Hankook (2067)
Harvester (4)
Hifly (1)
Imperial (1)
Jinyu (48)
Joyroad (3)
Kama (1)
Kelly (2)
Kenda (1)
Keter (1)
Kinforest (97)
Kingstar (2)
Kleber (11)
Kormoran (1187)
Kumho (1806)
Landsail (30)
Lanvigator (12)
Lassa (2868)
Laufenn (419)
Linglong (31)
Mabor (3)
Marshal (50)
Marshall (8)
Matador (200)
Matodor (2)
Maxtrek (1)
Maxxis (87)
Mentor (3)
Michelin (2621)
Milestone (876)
Minerva (46)
Mitas (1)
MOMO (75)
Motrio (1)
Nankang (752)
Neuton (1)
Nexen (629)
nexen (6)
Nokian (1881)
Orium (2)
Ovation (1)
Petlas (3031)
Pirelli (3440)
Platin (42)
Point S (13)
Powertrac (1)
Rapid (6)
Riken (228)
RoadCruza (2)
Roadstone (204)
Rodaco (3)
Saferich (59)
Sailun (37)
Sava (400)
Sebring (1)
Semperit (161)
Solideal (3)
Sportiva (53)
Sportrak (6)
Starfire (9)
Starmaxx (1748)
Strial (17)
Sunitrac (11)
Sunny (7)
Syron (71)
Tatko (98)
Taurus (168)
Three A (7)
Tigar (353)
Toyo (109)
Tracmax (238)
Triangle (4)
Tyfoon (2)
Uniroyal (2)
V-Netik (6)
Victorun (10)
Viking (143)
Vitour (8)
Wanlı (30)
Waterfall (131)
Windforce (666)
Winrun (47)
Wonray (1)
Yokohama (602)
Zeetex (5)
Zeta (33)
Zetum (1)
Özka (462)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(155)
(137)
(123)
(118)
(105)
(76)
(58)
(42)
(25)
(21)
(15)
(13)
(12)
(8)
(6)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Yaz (674)
Kış (222)
Performans (17)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(193)
(180)
(154)
(124)
(98)
(84)
(45)
(17)
(7)
(6)
(6)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(200)
(191)
(189)
(128)
(109)
(40)
(32)
(25)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(317)
(159)
(53)
(39)
(5)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Türü

(576)
(77)
(15)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

(164)
(162)
(7)
(5)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Islak Zeminde Frenleme

(237)
(57)
(39)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(120)
ve üzeri (145)
ve üzeri (146)
ve üzeri (146)
ve üzeri (148)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL