Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oto Lastik

için 154 sonuç bulundu.
Genişlik seçiniz

Dunlop Oto Lastik

Araçlarımız için önemlerinin tartışılmaz derecede olduğu lastikler binek aracımızın sağlığı açısından oldukça büyük önem taşımaktadır. Günümüzde hemen hemen bir yere giderken kullandığımız araçlarımız bizler için büyük önem taşımaktadır. Lastikler araç için yadsınamaz ehemmiyette olan parçaların ilki olmaktadır bu yüzden bizlerin seçeceği lastik araç kullanımımızı doğrudan etkileyecektir. Aracın gittiği istikametten sapmaması ve fren anında herhangi bir kayma yaşamadan durması lastiklerimizin becerisine büyük ölçüde bağlıdır. Dünyada kendinden söz ettirmeyi başarmış lastik firmalarının başında gelen Dunlop, bir asra yakındır her türlü binek aracı için oto lastik üretimine devam etmektedir. Geçmişten günümüze araç teknolojisini yakından takip eden firma; araçlarımız için gerekli olan lastiği birinci sınıf işçiliği ve kaliteli üretimi ile devam ettirmektedir. Her türlü binek aracı için gereken özelliklere göre üretimde bulunan Dunlop, çok kısa sürede kurulduğu Avrupa kıtasından çabucak yayılarak bir Dünya markası olma yoluna girmiş ve listede kendini üst sıralara yerleştirmeyi başarmıştır. Araç tipine göre yol bozukluklarını ve sarsıntılarını büyük ölçüde engellemeye, özellikle ticari ve ağır vasıtalarda yüke bağlı olarak oluşabilecek olumsuzlukları önleme ve her türlü seyahatte gidiş noktasından sapmamaya kadar birçok olası sorunu bizler için gidermeye ve bize sürüş kalitesi farkını ortaya koymaya çalışan Dunlop lastik hem bizler için sürüşü kolaylaştırırken ayrıca aracımızın sağlığını göz önünde bulundurmaktadır. Sizler de Dunlop lastik fiyat ve görüşleri hakkında detaylı bilgilere sayfamıza göz atarak ulaşabilirsiniz.

Dunlop Lastik Özellikleri

Dunlop Lastik Özellikleri

Her türlü ticari, ağır vasıta,4x4 ve binek aracı için kullanımlarına göre lastikler üren Dunlop sürüş konusunda yaşanan viraj dönüşündeki savrulma, yolda gidiş ve ticari araçlar ve ağır vasıtalarda yük taşınmasında karşılaşılan denge sorunlarını çözmek için sürekli bir dönüşüm içerisindedir. Dunlop lastik özellikleri arasında ilk göze çarpan mühendislik ve tasarım özellikleri ile her kesimden araç kullanıcısının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Lastik tasarımında kullandığı özel hammadde ile mevsimine ve araç tipine uygun olarak hazırlanan lastikler sizlere güvenli ve konforlu sürüş imkanı veriyor. Özellikle ticari araç ve ağır vasıta araç kullanıcılarının ilk dikkat ettiği özelliklerin başında gelen sürtünmeye bağlı olarak harcanan yakıt miktarı bu lastikler sayesinde minimum seviyeye inerek ceplerimizin dostu olmaya devam etmektedirler. Yakıt verimliliği ile hem bireysel hem ticari kullanıcılarını memnun eden bu lastikler kullanılırken çıkardığı ses desibeli ile de farkını ortaya koymaktadır. Siz sürüş zevkine varırken aracınız sessiz bir şekilde ilerlemeye devam edecektir. Kullanılan hammaddenin kalitesine bağlı olarak sizlere uzun bir kullanım ömrü sunar. Özellikle uzun yol çeken ağır vasıta araçları için oldukça önem taşıyan lastik ömrü farkını Dunlop ile bir kez daha ortaya koymaktadır. Lastik yapısında dikkatleri üzerine çeken çoklu bıçak tasarımı ve asimetrik yapısı ile son teknolojiyi ürünlerinde başarı ile uygulamıştır. Özellikle zorlu zeminlerde ani frene bağlı olarak oluşabilecek olası sorunları bu tasarımsal ve teknolojik özellikleri sayesinde büyük ölçüde önleyebilmiştir. Modeller arasında değişkenlik gösteren nano yüzeyi, çiftli silis ve iyileştirilmiş yuvalanma direnci gibi ek özellikleri sayesinde ıslak ve kuru zeminlerde bizlere iyi bir sürüş deneyimi yaşatmakla kalmayıp bu zorlu zeminlerde ilerleyen araçlarımızın oto sağlığını büyük ölçüde koruyabilirsiniz. Yüksek kauçuk desteği ile yağmurlu ve olası ıslak zeminlerde aracınızın fren kapasitesini büyük ölçüde arttırır araç performansını büyük ölçüde arttırmaktadır. Birçok lastikte meydana gelen düzensiz aşınmayı önler böylece lastik kullanım ömrüne büyük katkı sağlar. Dunlop oto lastik kalitesi ile bizlere sürüş keyfini farklı bir şekilde tecrübe ettirerek farkını tüm kullanıcılarının nezdinde ortaya koymaktadır.

 Sağlam Yapısıyla Dunlop Kış Lastiği

Sağlam Yapısıyla Dunlop Kış Lastiği

Avrupa menşeli bir firma olan Dunlop gerek binek gerek ticari araç kullanan her kesimden kullanıcısının iyi ve güvenli bir sürüş deneyimi yaşaması için tüm birikimini ortaya koyarak onların her dönemde kolaylıkla kullanabileceği lastik modellerini beğenilerine sunmuştur. Zorlu kış şartları araç kullananlar için hem kendileri hem de araçları için zorlu dönemlerden biridir. Mevsimsel şartlara bağlı olarak nemli zeminler kullanıcılar için bazen birtakım zorluklar çıkarmaktadır. Tüm bunları göz önüne alan Dunlop kış lastiği kullanıcılarını zorlu hava koşullarına karşın hazır tutarak onların sürüş güvenliğini güvence altına almaktadır. Markanın en bilinen özelliklerden biri olan birinci sınıf kauçuk kullanımı ile zorlu kış koşullarında ve nemli zeminde araç sürmek sizler için artık çok daha kolay olacak. Yüksek performansı kendine ilke edinmiş olan Dunlop markası kauçuğunun soğuktan dolayı sertleşmemesi başta olmak üzere güçlü lastik ve jant diş yapısı, yumuşaklığını sağlayan silika oranın miktarı ve homojen bir şekilde dağıtılması ile kışın zorlu şartları bizler için bir problem teşkil etmeyecek. Kışın büyük bir problem olan don ve sağanak yağmura karşın büyük koruma sağlayan Dunlop büyük, sabitlenmiş ve birbirine bağlı sırt blokları ile sürtünmeyi en iyi şekilde dengeler. Su dolu zeminde açık omuz olukları ve bağımsız iç blokları ile güçlü su tahliyesine olanak vererek sizlere bu zorlu hava şartlarına üstünlük sağlamanıza yardımcı olur. Özellikle uzun yol giden ağır vasıta araçların zorlu virajlardan geçmesine olanak sağlayan çift kesimli çelik kuşaklar sürüş düzgünlüğü ve zemin hâkimiyeti sağlayarak aracın güvenle gitmesine olanak tanımaktadır. Dunlop kar lastiği ise özellikle zorlu kış şartlarının yaşandığı Rusya, İskandinavya ve Kanada gibi ülkelerde kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Diş derinliği ve lastik üzerinde bulunan çivi delikleri ve kılcal kanalları sayesinde birçok buz çeşidine karşı büyük bir korunma sağlar, araç kullanıcılarının araç hakimiyetini sağlamasında büyük rol oynar. Girilmesi en zor karlı yolları Dunlop kış ve kar lastikleri ile aşabilecek, varmak istediğiniz noktaya kolaylıkla varabileceksiniz. Dunlop lastik kullanıcı yorum ve görüşlerinden tam not almaya başarmış görünmektedir.

Uzun Ömürlü Dunlop Yaz Lastiği

Uzun Ömürlü Dunlop Yaz Lastiği

Değişen hava ve mevsim koşulları araç kullanıcılarının en dikkat ettiği durumların başında gelir. Kış mevsiminin kendine has zorlukları olsa da göreceli olarak daha kolay sürüş imkânının olduğu yaz aylarında ise dikkat edilmesi gereken belli başlı detaylar vardır. Dunlop yaz lastiği ilkbahar ve yaz aylarının değişken havasını göz önüne alarak sürüş kalitesini arttırmayı hedefleyen lastikler üretmektedir. Islak ve kuru zemine karşı özenle tasarlanmış lastikler bizlere sürüş konusunda birtakım kolaylıklar sağlamaktadır. Yaz sıcağının sebep olduğu aşınmaya karşı ekstra korumasının olması uzun ömürlülüğünü arttırırken yaz gezilerinizde sizlerin gideceği düz ve virajlı yollara uygun yapısı ile sizlere emniyetli bir sürüş keyfi vadediyor. Yaz lastiği 7 derecenin üstünde kullanılmak üzere tasarlanmış olup ilkbahar ve yaz aylarında aracınızın performansı için gerekli tüm özellikleri içinde barındırmaktadır. Güneşli havalarda araç sürüşünün kolaylığından dolayı yakıtınızdan tasarruf edersiniz. Bu yüzden lastiklerin sürtünme gücü havaya uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Düşük yuvarlanma direnci ile yakıttan büyük tasarruf elde ederken olası yaz yağmurlarında mükemmel kavraması ve ideal yol tutuşu ile sizlere mükemmel bir performans vadediyor. Yaz lastikleri düzensiz aşınmaya karşın dirençli yapıları ile lastiklerinizin uzun ömürlü olmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle sıcaklığın yüksek olduğu mevsim ve günlerde yaz lastikleri kış lastiklerine göre yüzde 40 oranında bir duruş mesafesine sahip olmaktadırlar. Örneğin kış lastiği ile 100 metrede durulan bir havada, yaz lastiği ile 50-60 metrede kolaylıkla durabilir. Dunlop yaz lastikleri kuru ve ıslak zeminde kısa fren mesafesi özellikleri sayesinde bizlere iyi bir sürüş deneyimi yaşatmaktadır. Dunlop yazlık lastik seyahatlerinizde sizler için sürüş zevkini bir kez daha ileri bir seviyeye taşıyarak hem sizin hem sevdiklerinizin emniyetli bir seyahat sürmesine olanak sağlayacak. İçerdiği birinci sınıf kauçuk malzemesi ve son teknoloji ile tasarlanmış lastik bıçakları sayesinde en zorlu seyahat yolları sizler için zorluk olmaktan çıkıp keyifli bir yolculuğa dönüşecek.

Dunlop Lastik Kullanımı

Dunlop Lastik Kullanımı

Lastiklerimiz araç sağlının en önemli faktörlerinden biri olarak görülebilir. Birçok araç kullanıcısı tarafından ihmal edilse de gerek sürüş güvenliğiniz gerek aracınızın ömrü açısından önemli bir faktördür. Dunlop araç lastiği kullanırken ve lastiklerimizin bakımını yaparken dikkat etmemiz gereken bazı püf noktaları bulunur. Lastiklerimizin periyodik olarak bakımlarını yapmak zorundayız bunlar haftalık, günlük ve yıllık olarak değişmektedir. İlk olarak lastiklerimizin havasını iki haftada bir düzenli olarak kontrol etmeliyiz bu sayede olası bir sürüş zorluğu yaşamayıp emniyetli bir sürüş deneyimine sahip oluruz. Lastiklerinizi aylık olarak sabunlu su ile temizlemeniz bir diğer husustur. Temizlik esnasında sabun ve duru su dışında herhangi cila ve deterjan gibi bir ürün kullanmayınız. Lastiklerinizin kullanım ömrüne uygun olarak sık sık kontrol ediniz. Özellikle lastik ömrünün öncesinde yıpranma ve lastik kanallarında oluşan deformasyonlar fark ediliyorsa lastik değişimi yapılmalıdır. Dunlop araç lastikleri sizlere uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunarak vaktinden önce herhangi bir yıpranma gibi durumlarla karşılaşmanızı önleyerek sizlere güven bir sürüş temin eder. Lastik kanallarının düzenli olarak kontrolü sizlerin olası bir fren tutmama sorunuyla yüzleşmenizi önleyerek sürüş emniyetinizi güvence altına alır. Lastik kanallarının düzenli bakımı lastiğin yol sürüşüne önemli katkıda bulunarak sizlerin emniyette sürüş yapmasına olanak verir. En az motor bakımı yapmak kadar önemli olan lastik bakımı sizlerin dikkatli oluşu ve kaliteli lastiklere sahip oluşunuz ile bir sorun olmaktan kurtulur. Mevsimine uygun olarak alınan lastikler zamanı geçince bol sabunlu suyla yıkayıp kuru bir bez ile kurulandıktan sonra tamamen kuruyunca özel bir paket içinde muhafaza edilmelidir. Lastiklerinizi saklarken üzerlerine herhangi bir ağırlık koymamalısınız. İdeal bir sıcaklıkta ve doğrudan güneş ışığı almadan saklanan lastikler zarar görmeyerek bir sonraki yıl için kullanıma hazır olmaktadır. Özellikle park ederken yapılan en büyük hatalardan biri olan lastiği kaldırım veya sivri yüzeylere çarpmak lastik ömrünü kısaltan unsurların başında gelir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda mutlaka lastiğinizi kontrol edin ve eğer basıncı düşmüşse basıncını gerekli düzeye getirmeyi ihmal etmeyin.

Dunlop Lastik Fiyatları

Dunlop Lastik Fiyatları

Birçok marka arasından uzun yılların vermiş olduğu deneyim ile bir Dünya markası haline gelmiş Dunlop hem binek hem ticari araçlar için ürettiği lastikler ile kendinden söz ettirmeyi başarmaktadır. Her kesimden kullanıcının tercih ettiği Dunlop lastik fiyatları ile kullanıcılarının yüzlerini güldürmeye devam ettirmektedir. Sürücü için büyük bir öneme sahip olan emniyetli sürüşün yanı sıra sürücülerine aynı zamanda konforlu bir sürüş keyfi sağlayan Dunlop lastikleri sizlere maksimum düzeyde yüksek performans sağlarken kalitesinden ödün vermez. Hem binek hem ticari araçlar için ihtiyaçlarını gözeten Dunlop, sadece yaz ve kış değil aynı zamanda dört mevsim gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz oto lastiklerini kullanıcılarının beğenisine sunmaktadır. Dunlop 4 mevsim lastik gerek ekonomik oluşları gerek birçok zeminde yüksek performansları ile ticari araç sürücülerinin tercihlerinde ilk sıralardadır, yakıt tasarrufları ile bütçe dostu olmaktadırlar. Seçtiğiniz lastiğin aracınıza ve mevsim şartlarına uygunluğu ve aynı zamanda aracınız yol tutuşuna katkısı, fren mesafesini koruması ve yakıt tasarrufunda bulunması oldukça önemlidir. Piyasadaki ürünleri ile kullanıcılar tarafından tercih edilen Dunlop markası bunların hepsini asırlardır süregelen köklü kalite geleneğine ve ince işçiliğine borçludur. Özellikle uzun yollar kat eden ağır vasıta araçları için tasarlanan lastik modelleri dört mevsim kullanılabilir özellikleri, hafif ağırlıkları, yüksek hız kapasitesi ve ıslak zemine karşı korunaklı yapıları ile uzun yolculuklarda güvenli ve konforlu bir şekilde yol alabilme kapasitesine sahiptir. Performansı yüksek Dunlop araç lastikleri fiyat performans açısından kullanıcılarının seçimlerinde büyük rol oynamaktadır. 4x4 araçlar için tasarladığı lastiklerde her türlü zeminde kolaylıkla sürüş deneyimini yaşayabileceğiniz Dunlop sport lastik sizlere mükemmel bir sürüş performansı sergileyecektir. Özel lastik sırt dokusu sayesinde farklı sürüş koşullarında size sürüş hakimiyetini sağlayarak sizlerin sürüş keyfini arttıracak, arazinin keyfini Dunlop lastikleri ile bir kez daha çıkartabileceksiniz. Ekonomik kaygıların göz önünde bulundurulduğu hafif ticari araç lastiklerinde güçlü ve istikrarlı lastik iskeleti sayesinde uzun yıllar kullanım olanağı verir ayrıca viraj ve benzeri zorlu sürüş yollarında sizlere tam hakimiyet sağlar.

Dunlop Lastik Seçimi

Dunlop Lastik Seçimi

Araçlarımız ve bizler için güvenli ve konforlu bir sürüşün olmazsa olmazlarından birisi de doğru lastik seçimidir. Günümüzde otomotiv piyasasının büyümesi ile birçok firma lastik üretimine girmiştir. Lastik satın alırken bazı hususlara dikkat ederek aracımız için en doğru lastiği kolaylıkla seçebiliriz. İlk olarak alacağımız lastiğin boyutunun kullandığımız araca uygun olup olmadığı gelir, bu sayede olası bir kazayı ve fazla yakıt durumunu engellemiş oluruz. Tüm üretici firmalar ince detaylandırılmış mühendislik hesapları ile aracın yola sürtünmesi, harcayacağı yakıt, lastik konforu, viraj kabiliyeti ve fren mesafesi gibi birden fazla parametrelerin arasından aracımız için en uygun olan kombinasyonu hesaplayarak bizlere bunu sunuyorlar. Bizler de lastiklerimizin ebatlarını değiştirdiğimizde bunların avantajları ve dezavantajlarını göz önünde bulundurmak zorundayız. Örneğin, lastik tabanı genişletildiğinde lastiğin yere temas eden yüzeyi artacağından dolayı yola tutunması artacaktır ancak buna bağlı olarak yakacağı yakıt miktarı artacağından dolayı bu size yakıt masrafı olarak geri dönecektir. Bir diğer parametre olan lastik yanak yüksekliği arttırılır ise aracınız düz yolda giderken ve engebeli yollarda ilerlerken hissedeceğiniz darbe göreceli olarak daha az olacaktır, ancak aracınızın viraj kabiliyetini olumsuz yönde etkileyecektir. Dunlop lastik kışlık ve yazlık lastik olarak sizlere her mevsimde eşlik edecek lastikleri büyük bir özen ile hazırlayarak sizlerin beğenisine sunmaktadır. Yaşadığınız yerin iklim ve hava koşullarını göz önüne alarak lastik seçimi yapmak zorundasınız. Örneğin Ege ve Akdeniz bölgesinde yaşıyorsanız yazlık lastiklerinizi yıl boyunca kullanabilirsiniz. Doğu ve Karadeniz bölgesinde yaşıyor iseniz kışlık ve yazlık lastiklerinizi dönemine uygun olarak kullanmanız sizlerin sürüş sağlığı açısından önemli bir husustur. Lastiklerinizi satın alırken üretim tarihlerine bakmanız sizler için oldukça önemlidir, üretiminin üstünden altı aydan fazla geçmiş lastikler sizler için sürüş problemi teşkil edeceğinden uzak durulmalıdır. Lastiklerinizi kullanımı bittikten sonra temizleyip bakımını yaptıktan sonra serin bir yerde yıl boyunca muhafaza edebilirsiniz. Dunlop oto lastik fiyatları ve Dunlop oto lastik nasıl sorusuna cevap alabilmek için sayfamıza göz atabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Dunlop
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Michelin (1767)
Goodyear (1976)
Continental (608)
Lassa (744)
Petlas (605)
Bridgestone (982)
Nokian (1656)
Hankook (1363)
Dunlop (154)
Falken (120)
Pirelli (2017)
Laufenn (535)
Kormoran (508)
Nexen (363)
Kumho (323)
Özka (305)
Riken (233)
Windforce (226)
Sava (205)
Debica (190)
General (184)
Starmaxx (155)
Dayton (146)
Bf Goodrich (140)
Milestone (132)
Semperit (117)
Roadstone (105)
Tracmax (102)
Farroad (93)
Winrun (78)
Matador (72)
Viking (67)
Fulda (58)
Minerva (49)
Strial (48)
Nankang (45)
Tigar (42)
Kinforest (36)
Anlaş (26)
Cratos (26)
Doublestar (26)
Platin (21)
Taurus (21)
Saferich (20)
Landsail (19)
Wanlı (17)
APlus (15)
GT Radial (15)
Toyo (15)
Vredestein (14)
AJS (13)
Barum (13)
Billas (13)
Gripmax (13)
Altenzo (11)
Gislaved (9)
Evergreen (8)
Maxxis (8)
Sportiva (8)
Triangle (8)
Vitour (8)
Mitas (7)
Kelly (6)
Saetta (6)
Sunny (6)
Yokohama (6)
BKT (5)
Jinyu (5)
Marshal (5)
Sailun (5)
Uniroyal (4)
Waterfall (4)
Duro (3)
Ecomaster (3)
Mabor (3)
Sunitrac (3)
Victorun (3)
Achiles (2)
Alliance (2)
Cooper (2)
Delinte (2)
Firestone (2)
Kenda (2)
Kleber (2)
Linglong (2)
Point S (2)
Starfire (2)
Tatko (2)
Zeetex (2)
Aotelli (1)
Federal (1)
Gerutti (1)
Goodride (1)
Kingstar (1)
MOMO (1)
Motrio (1)
Rotalla (1)
Tyfoon (1)
Dİğer (18)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(33)
(28)
(19)
(17)
(16)
(10)
(8)
(6)
(5)
(5)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Kış (95)
Yaz (46)
Performans (13)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(32)
(31)
(29)
(18)
(14)
(10)
(6)
(6)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(38)
(36)
(29)
(23)
(15)
(6)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(65)
(32)
(17)
(10)
(5)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Türü

(87)
(23)
(12)
Başka bir kelime deneyin

Islak Zeminde Frenleme

(30)
(26)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

(25)
(22)
(10)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(26)
ve üzeri (29)
ve üzeri (29)
ve üzeri (29)
ve üzeri (29)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL