TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Pirelli, Oto Lastik

için 3,440 sonuç bulundu.
Genişlik seçiniz

Pirelli Oto Lastik

Belki henüz bir araba sahibi değilken bile aşina olduğumuz, tanıdık ismiyle bizi kendisine; markaya çeken, canımızı emanet edecek kadar güvendiğimiz Pirelli lastik yıllardır süregelen deneyimini sizlere sunuyor. Pirelli oto lastik marka kalitesinin verdiği güvence ile yüz yılı aşkın birikimini gözler önüne seriyor. Yeni bir oto lastik Pirelli markasının size sunduğu şeylerden yalnızca biri olacaktır. Kaliteli tasarımlarıyla ve ustalıkla yapılan ürünleri ile kendinizin ve sevdiklerinizin can sağlığınızı bizlere emanet ediyorsunuz ve biz de onlara çok iyi bakma sözünü sizlere veriyoruz. Geniş ürün yelpazesi ne aradığına emin olamayan müşterilerimizin kafasını karıştırmasın diye yapılan sınıflandırmalarımızla çok kolay bir şekilde ihtiyacınız olan Pirelli lastik modelleri ve çeşitlerine kavuşabilirsiniz. Bu sayede yolları kendiniz, aileniz, sevdikleriniz ve en önemlisi aynı yolu paylaştığınız diğer sürücüler için de güvenli hale getirebilirsiniz. Sürüş şeklinizi belirleyip (uzun yol, kısa yol, arazi veya asfalt yol) buna göre yapacağınız tercih ile güvenilir marka özelliklerimize bir kez daha sahip olabilirsiniz.

Pirelli Oto Lastik ile Geniş Seçenek Havuzu

Pirelli Oto Lastik ile Geniş Seçenek Havuzu

Pirelli lastik nasıl ki size sayısız çeşit sunuyorsa aynı zamanda bunları sınıflandırarak ihtiyacınıza yönelik alımlar yapmanızı da sağlamak istiyor. Yaz lastikleri, kış lastikleri ve dört mevsim lastikler otomobilinize uygun Pirelli lastik çeşitleri belirlemeye çalışırken ilk düşünmeniz gereken faktördür. Lastik çok sık aralıklarla alınan bir ürün olmadığından ötürü kaliteden ödün vermeden kullanım süresinin maksimum olduğu seçenekler sizler için daha kullanışlı olacaktır. Dayanıklılık bu konuda en önemli etkendir. Dayanıklı bir lastik sizleri uzun süre boyunca güvenle taşıyabilir. Pirelli lastik fiyatları kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin sağladığı destek ile bütçenize uygun olarak belirlenmiştir. Aracınızın modeli, nasıl bir amaçla kullandığınız da en önemli seçim faktörlerinden biridir. Örneğin, sürekli olarak uzun yola giden bir kamyonunuz varsa tabi ki lastik seçiminiz normal bir otomobilinkinden hem boyut olarak hem de özellikler açısından farklı olacaktır. Bu durumda sahip olduğunuz araç çeşidine göre; Pirelli traktör lastik fiyatları ve Pirelli kamyon lastik fiyatları dahi farklılık göstermektedir ve hatta Pirelli traktör arka lastik fiyatları şeklinde fiyat bakımından farklı bir kategori de mevcuttur. Aynı zamanda jant ölçünüz ile de otomobilinize uygun lastiği belirleyebilirsiniz. Lastik satın aldıktan sonra da düzenli olarak yapmanız gereken kontroller olduğunu unutmamalısınız. Sizlerden aldığımız dönüşlerle derlediğimiz Pirelli lastik yorumları arabanıza uygun lastiği seçtikten sonraki süreçte lastiğinize güvenerek uzun yollar sayesinde hayatınıza tanıklık ettiğimiz ve onu büyük oranda kolaylaştırdığımız yönündedir. Eğer kalitesiz bir seçim yaparsanız arabanız sizi yarı yolda bırakabilir ve tek lastiğinizi hiç de uygun olmayan yol koşullarında değiştirmeniz gerekebilir; üstelik bunu nasıl yapacağınızı da bilmeden… Pirelli patlamayan lastik ile böyle bir eziyeti yaşamamayı garantileyebiliyorsunuz. Pirelli yüz yıldan fazla süren tecrübesini sizlere daha faydalı olabilecek alanlarda kullanmaya ve geliştirmeye devam ediyor. ‘Seal Inside’ ve ‘Run Flat’ teknolojileri ile lastiğinizin delinme, cisim batması durumlarında bile otomobile hâkimiyetini kaybetmeden güvenli bir biçimde sürüş devamlılığı sağlıyor. ‘Seal Inside’ teknolojisi ile lastiğiniz dışarıdan bir nesne ile delinse dahi içindeki basıncı kaybetmiyor, ‘Run Flat’ teknolojisi ise havası inen lastikle bile sizi yarı yolda bırakmıyor.

Pirelli Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pirelli Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bahsedildiği üzere birçok farklı modele sahip olan Pirelli lastik fiyatları arasındaki farklılıkların sebebini lastik özelliklerine göre açıklayabilirsiniz. Yaz, kış dönemleri arasında lastik değişimi yapmak istemeyen ve bu mevsimler arasında ciddi farklılıklar olmayan bölgelerde yaşayan müşterilerimiz için Pirelli dört mevsim lastik daha kullanışlı çözümler sunacaktır. Pirelli 4 mevsim lastik fiyatları hakkındaki detaylı bilgiye sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Her ne kadar mevsimden mevsime lastik özellikleri değişeceği için farklı çeşitler tercih etmeniz daha çok tavsiye edilse bahsi geçen bazı durumlarda ihtiyaç hissedilmemektedir. Ancak kışın çetin, zorlu ve en önemlisi buzlu, karlı yollara uyum sağlayabilecek bir lastik seçimi sizleri birçok kazadan koruyacaktır. Bilindiği üzere kış ayları bol karlı ve buzlanmanın olduğu dönemlerde kullanacağınız lastiğin; yol üzerinde kaymanızı en aza indirgeyen, yolu tutan ve fren mesafesi açısından kullanışlı bir tercih sizlere daha güvenli yolculuklar sağlayacaktır. Pirelli kışlık lastik fiyatları farklı tasarımlara sahip olduğundan ötürü Pirelli yaz lastik fiyatlarından farklıdır. Yazın ise çok sıcak olduğundan ötürü sıcak, kuru asfaltla en iyi düzeyde performans sergilemesi için yaz şartlarına uygun lastikler tercih edilmelidir. Bu iki lastik üretilirken farklı kauçuk bileşenleri kullanılır. Dış görüntüsünden de ayırt edebileceğiniz yaz ve kış lastikleri belirli sıcaklıkların altında ve üstünde kullanılma kapasiteleri açısından özenle üretilmiştir. Güvenli sürüş sağlaması açısından arabanızı, özelliklerini tanımalı ve ona göre seçim yapmalısınız. Bu amaçla Pirelli oto lastik fiyatları hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak için sayfamıza göz atabilirsiniz. Bir diğer önemli faktör ise lastiklerin üretim tarihidir, lastiklerin üzerinde bulabileceğiniz en yakın tarih sizlere daha uzun ömürlü bir lastik kullanım süreci sağlar. Lastik seçimi yakıt tüketimi ile de ilişkilendirilmektedir; yakıt tasarrufu sağlayan lastikler yol tutuş performansını arttırırken daha az yakıt kullanmanızı sağlar.

Pirelli Oto Lastik ve Doğru Kullanım

Pirelli Oto Lastik ve Doğru Kullanım

Lastik alırken genelde yapılan en önemli hatalardan biri aracınızın modeline, boyutuna ve özelliğine uygun lastik seçimi yapılmamasıdır. Eğer ebat olarak arabanıza uymayan büyük lastikler kullanırsanız bu tercih sonucu arabanız dengesiz bir biçime sahip olur ve kontrol sağlayamayabilirsiniz. Aynı sorun araç lastiklerinin değişim aşamasında da karşımıza çıkmaktadır. Yalnızca iki lastiğin yıprandığını düşünüp bunların değişimini yapmanız yeterli olmayacaktır; güvenli bir sürüş için Pirelli lastiklerinizin hepsini aynı anda değiştirmeniz daha faydalı olacaktır. Genel olarak Pirelli 4 mevsim lastik yorumların hedefi olmaktadır. Daha çok her mevsim kullanabilecekleri seçimler yapmak isteyen müşterilerimiz Pirelli dört mevsim lastik fiyatları ve özellikleri hakkında yaptıkları olumlu geri dönüşler ile memnuniyetlerini belirtmektedirler. Pirelli lastik fiyatları 4 mevsim seçenekleri arasında da değişkenlik göstermektedir. Görüntü olarak hepsi birbirinden farklı olan 4 mevsim lastikler aynı zamanda farklı sürüş alanlarında farklı kapasitelerde performans sağlama amaçlı üretilmişlerdir. Lastik fiyatlarlı Pirelli markası adına bütün seçeneklerde fiyat ve sağladığı performans açısından doğru orantılı bir biçimde ilerlemektedir. Farklı desenler farklı kavrama özelliği sağlarken, farklı çekiş gücü özellikleri de aracınız açısından bir diğer önemli husustur. Doğru oto lastik seçimi, bilinçli kullanım, düzenli kontrol ve uygun fiyatlar ile ilk olarak kendiniz sonra da başkaları için daha güvenli yollar sağlayabilirsiniz. Pirelli p zero, 315, p6000, p7 gibi farklı lastik seçenekleri ve değişkenlik gösteren Pirelli p zero lastik fiyatları ile yalnızca tek bir kesime, tek bir araç modeline ve sahibine hitap etmektense; geniş kitlelere yayılmayı, farklı seçenekler sunmayı hedefler. Bu sayede herkesin kendi araba sürüş şekline uygun modeli belirlemesini ve böyle koşullarda alım yapmasını sağlayarak genel bir kullanım ağı yaratıp bütün yolları herkes için güvenli hale gelebilir.

Arama Kriterleriniz

Pirelli
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Accelera (41)
Achiles (16)
Aeolus (6)
AJS (305)
Alliance (22)
Altenzo (111)
Anlaş (12)
Antares (2)
Aotelli (4)
APlus (43)
Apollo (12)
Atlas (5)
Aurora (37)
Austone (4)
Avon (1)
Barum (125)
Bf Goodrich (238)
Bfgoodrich (35)
BHKKART (4)
Billas (14)
BKT (31)
Blacklion (37)
Bridgestone (3101)
Continental (1800)
Cooper (79)
Cratos (65)
Daraturn (2)
Dayton (439)
Debica (323)
Delinte (6)
Diplomat (33)
Doublestar (42)
Dunlop (915)
Duro (1)
Durun (2)
Ecomaster (9)
Evergreen (43)
Falken (1179)
Farroad (271)
Federal (4)
Feuvert (1)
Firestone (5)
Formula (34)
Fulda (29)
General (191)
Gerutti (2)
Gislaved (36)
Goalstar (1)
Gob2c (2)
Goldline (5)
Goodride (6)
Goodyear (2730)
Gripmax (7)
GT Radial (374)
Hankook (2067)
Harvester (4)
Hifly (1)
Imperial (1)
Jinyu (48)
Joyroad (3)
Kama (1)
Kelly (2)
Kenda (1)
Keter (1)
Kinforest (97)
Kingstar (2)
Kleber (11)
Kormoran (1187)
Kumho (1807)
Landsail (30)
Lanvigator (12)
Lassa (2868)
Laufenn (419)
Linglong (31)
Mabor (3)
Marshal (50)
Marshall (8)
Matador (200)
Matodor (2)
Maxtrek (1)
Maxxis (87)
Mentor (3)
Michelin (2621)
Milestone (876)
Minerva (46)
Mitas (1)
MOMO (75)
Motrio (1)
Nankang (752)
Neuton (1)
Nexen (629)
nexen (6)
Nokian (1881)
Orium (2)
Ovation (1)
Petlas (3032)
Pirelli (3440)
Platin (42)
Point S (13)
Powertrac (1)
Rapid (6)
Riken (228)
RoadCruza (2)
Roadstone (204)
Rodaco (3)
Saferich (59)
Sailun (37)
Sava (400)
Sebring (1)
Semperit (161)
Solideal (3)
Sportiva (53)
Sportrak (6)
Starfire (9)
Starmaxx (1748)
Strial (17)
Sunitrac (11)
Sunny (7)
Syron (71)
Tatko (98)
Taurus (168)
Three A (7)
Tigar (353)
Toyo (109)
Tracmax (238)
Triangle (4)
Tyfoon (2)
Uniroyal (2)
V-Netik (6)
Victorun (10)
Viking (143)
Vitour (8)
Wanlı (30)
Waterfall (131)
Windforce (666)
Winrun (47)
Wonray (1)
Yokohama (602)
Zeetex (5)
Zeta (33)
Zetum (1)
Özka (462)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(631)
(395)
(390)
(371)
(319)
(289)
(241)
(185)
(137)
(124)
(118)
(100)
(56)
(39)
(16)
(7)
(6)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Yaz (2363)
Kış (652)
Dört Mevsim (383)
Performans (34)
Offroad (7)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(647)
(583)
(547)
(375)
(349)
(331)
(273)
(135)
(89)
(86)
(18)
(4)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(702)
(643)
(642)
(635)
(482)
(224)
(88)
(13)
(11)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(530)
(445)
(297)
(183)
(83)
(23)
(17)
(12)
(7)
(6)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Türü

(1321)
(400)
(92)
(15)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

(378)
(241)
(218)
(72)
(17)
Başka bir kelime deneyin

Islak Zeminde Frenleme

(457)
(218)
(119)
(115)
(18)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(69)
ve üzeri (81)
ve üzeri (82)
ve üzeri (82)
ve üzeri (84)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL