Goodyear, Oto Lastik

için 3,000 sonuç bulundu.

TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Goodyear Oto Lastik

Lastik sektörünün en iyi markalarından biri olan Goodyear, otomobil, SUV/4X4 ve hafif ticari araçlar için yaz, kış ve dört mevsim çeşitlerinden oluşan Goodyear lastik çeşitlerini tasarlamaktadır. Otomobil, SUV/4X4 ve hafif ticari araçlar için tasarladığı lastik çeşitleri kullanıcıların favori lastikleri arasına girmeyi başarmıştır. Aracınızda kullandığınız lastiklerin temel olarak, aracın yükünü desteklemek, yol sarsıntılarını emmek, çekiş ve frenleme kuvvetlerini yol yüzeyine iletmek ve yolculuk yönünü sürdürmek ve değiştirmek işlevlerini yerine getirir. Goodyear oto lastik bu işlevleri yerine getirerek güvenli bir sürüş deneyimi yaşamanızı sağlar. Siz de aracınız için lastik takımına ihtiyaç duyuyorsanız, sayfamız üzerinden Goodyear lastik fiyatları ve modellerini inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Goodyear Oto Lastik ile Konforlu Sürüş Deneyimi

Goodyear Oto Lastik ile Konforlu Sürüş Deneyimi

Birçok kişinin hayalinde bir araba sahibi olmak vardır. Günümüzde araba sahibi olmak çeşitli imkanlar sayesinde kolaylaştı. Araç sahibi olmak isteyenler, otomatik vites, yol tutuşu, fren sistemleri gibi konuları ayrıntılı bir şekilde araştırır ancak aracın bütün yükünü çeken lastiklere aynı önemi vermezler. Örneğin rot ayarınız bozuksa, lastikler erken aşınacağından yakıt tüketiminiz artar. Yanlış lastik seçiminizde hem yakıt tüketiminiz artar hem de aracınızı yorarsınız. Aracınızın yol tutuşunda sorunlar varsa, frenleme gücü iyi değilse ve virajlarda aracınız savruluyorsa yanlış jant ve lastik seçiminizden kaynaklanıyor olabilir. Lastik çeşitleri kış, yaz ve son yıllarda çok tercih edilen bir lastik çeşidi olan dört mevsim lastik olarak üç çeşittir. Goodyear lastik, lastik olarak üç çeşit lastiği de tasarlar. Goodyear lastik firmasının tasarladığı ürünlerin çoğu Runflat teknolojisine sahiptir. Runflat teknolojisi ile üretilen lastiklerle sönmüş lastik üzerinde saatte 80 kilometre hızla ilerlemenize olanak tanır.Bu nedenle, yol kenarında lastik değiştirmenize gerek kalmaz. Lastiğiniz patladığında yol kenarında lastik değiştirmek istemezseniz, siz de sayfamız üzerinden Goodyear run flat lastik fiyatları için filtreleme yapabilir, aracınıza uygun olan lastikleri hemen sipariş edebilirsiniz. Lastiklerinizi mevsim geçişlerinde güvenli ve konforlu sürüş deneyimi sağlayabilmek amacıyla mutlaka değiştirmelisiniz. Yaz mevsimi geldiğinde, ılımlı koşullar düşünülerek tasarlanmış olan yaz lastiklerini pek çok bölgede rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yaz lastiklerinin performansı sıcaklık 7 derecenin altına düştüğünde performansı azalır. Kış geldiğinde ise kış lastiklerini takmalısınız. Kış lastikleri, 7 derece ve altındaki soğuk hava koşulları için üretilmiştir. Bu lastiklerin sırt deseni, kar ve buz üzerinde yol tutuşunu ve fren gücünü maksimuma çıkaracak şekilde tasarlanmıştır. Eğer, aracınızın lastiklerini her mevsimde ayrı ayrı değiştirme problemi yaşamak istemiyorsanız ve değiştirdiğiniz lastiklerinizi uygun bir saklama alanına sahip değilseniz, Goodyear 4 mevsim lastik modellerini tercih edebilirsiniz. Goodyear lastik firması tasarladığı tüm lastiklerde SoundComfort yani gürültü azaltma teknolojisini kullanır. SoundComfort teknolojisi aracınızın iç gürültü düzeyini %50’ye kadar azaltır. Aracınız için yeni bir lastik takımı almak istiyorsanız, siz de Goodyear oto lastik fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Goodyear Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Goodyear Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lastik sektörünün en iyi markalarından biri olan Goodyear, tasarladığı üç çeşit lastik türündeki zengin ürün çeşitliliği sayesinde kullanıcıların beğenisini kazanmıştır. Goodyear lastik modelleri, otomobil, SUV/4x4 ve hafif ticari araçların kullanımı için tasarlanmıştır. Otomobil, SUV/4x4 ve hafif ticari araçlar için tasarlanan yaz lastikleri modellerini, birçok seri oluşturur. Goodyear kış lastikleri serisi ise, UltraGrip serisini içerir. Goodyear kış lastiği serisi, çekişe öncelik veren sırt desenleri ile 7°C ve altındaki soğuk hava koşulları için optimize edilmiştir. Goodyear dört mevsim lastik kullanmak istiyorsanız, dört mevsim serisi arasında bulunan Vector 4Seasons serisi, Cargo Vector ve Vector 4Seasons Cargo serisi modellerinden aracınıza uygun olanı tercih edebilirsiniz. Goodyear dört mevsim lastikleri, çevre dostudur. Yıl boyu mükemmel performans sergiler. Tüm yol koşullarında çekiş gücü çok iyidir. Goodyear dört mevsim lastik serisindeki tüm modeller, yüksek yoğunluklu 3B zikzak dişler ile mükemmel buz ve kar çekişi sunar. Goodyear dört mevsim lastik modelleri, özel kış lastiklerinin resmi standartlarını karşıladığı anlamına gelen kar tanesi sembolüyle sertifikalandırılmıştır. Goodyear lastik çeşitlerinin teknolojik özellikleri arasında SoundComfort teknolojisi kullanımı, RunOnFlat teknolojisi, Jant koruması, asfaltta kullanım, arazide kullanım ve asfalt-arazi kullanımı dikkat çeker. SoundComfort teknolojisi gürültü azaltma teknolojisidir. Gürültü azaltma teknolojisi sayesinde aracınızın iç gürültü seviyesi %50’ye kadar azalır ve çok daha sessiz ve konforlu bir sürüş olanağını yakalayabilirsiniz. RunOnFlat teknolojisi ise patlamış lastik üzerinde saatte 80 kilometre hızla ilerlemenize olanak tanır. RunOnFlat teknolojisi sayesinde, yol kenarında lastik değiştirmenize gerek kalmaz. Goodyear lastikleri hakkında fikir edinmek isterseniz, Goodyear lastik yorumları sayfası üzerinden kullanıcıların deneyimleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Goodyear lastikleri jant korumasına sahiptir. Lastikte bulunan jant koruyucularla kaldırımdan kaynaklanan hasarlara karşı lastiklerinizi daha fazla koruyabilirsiniz. Goodyear lastiklerini asfaltta ve arazide kullanabilirsiniz. Siz de aracınız için lastik takımı arıyorsanız, sayfamız üzerinden Goodyear lastik fiyatları ve modelleri için filtreleme yapabilir, aracınıza uygun lastik modelini hemen sipariş verebilirsiniz.

Goodyear Oto Lastik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Goodyear Oto Lastik Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Aracınıza bir lastik satın almayı planlıyorsanız, yapacağınız ilk işlem aracınızın lastiklerinin orijinal ebatlarını öğrenmek olmalıdır. Aracınızın lastik ölçüleri lastiğin yanağında yazılıdır. Örneğin, lastiğin yanağında yazılı olan kodlar size lastiğinizin ölçülerini verecektir. Örneğin 20555R1691V ölçüleri şu değerleri gösterir: 205 lastiğin yanağından yanağına milimetre cinsinden ölçülen lastik genişliğidir. 55 R ise lastik kesitinin, lastik genişliğine yüzde olarak oranıdır. Örneğin 55 en-boy oranı varsa bu, lastik yüksekliğinin genişliğinin %55’i kadar olduğu anlamına gelir. 16 ise lastiğin inç olarak çapı yani yüksekliğini gösterir. 91 rakamı ise lastiğin yük endeksini ifade eder. Lastiğinizin yük sınıfını yanakta, çap değerinin sağında bulabilirsiniz. Örneğin 91 yük endeksi olan bir araç 615 kg taşıyabilir. V rakamı ise aracınızın hız sınırını gösterir. Hız sınırı, doğru şekilde şişirildiğinde ve yük altında kullanıldığında lastiğin ulaşabileceği maksimum hızdır. Hız sınıfı yanakta yük endeksi değerinden sonraki harftir. Lastik yanağındaki lastiğinizin ölçüleriyle ilgili bilgilerden sonra alacağınız lastiğin AB Standartlaştırılmış lastik etiketi taşımasına dikkat etmeniz gerekir. 2012 AB lastik etiket sistemi lastikleri; yakıt verimliliği, ıslak zeminde yol tutuşu ve dış dönüş gürültüsü açısından analiz eder. Goodyear lastik AB lastik etiketine sahiptir. Aracınıza orijinalinden büyük lastik ve jantlar alırsanız aracınızı yorduğunuz gibi şehir içi kullanımda yakıt tüketiminizi de katlarsınız. Yakıt tasarrufunda bulunmak ve güvenli sürüş sağlamak için mevsimine göre lastik kullanmanız gerekir. Yazın yaz lastiği, kışın ise kış lastiği değişimlerinizi mutlaka sağlamalısınız. Goodyear yazlık lastik fiyatları ve Goodyear kış lastik fiyatları için sayfamızı ziyaret edebilir, aracınıza uygun olan lastiği sipariş verebilirsiniz. Dikkat etmeniz gerekenler arasında satın alacağınız lastiğin üretim tarihi de büyük önem taşır. Lastiklerin üretim tarihi üzerinde yazar. Satın alacağınız oto lastik, bulunduğunuz yılda üretilen lastik değilse satın almamanız daha iyi olur. Satın almak için en yakın tarihte üretilen lastiği tercih edebilirsiniz. Lastik alırken, yakıt tasarrufu yapmanızı sağlayan lastikleri seçmelisiniz. Siz de aracınıza güvenli bir lastik almak isterseniz, sayfamızdan Goodyear lastik modelleri için sıralama yapabilir, sipariş verebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Goodyear
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Accelera (37)
Achiles (21)
Aeolus (14)
AJS (129)
Alliance (17)
Altenzo (36)
Anlaş (16)
Antares (3)
Aotelli (1)
APlus (62)
Apollo (17)
Atlas (2)
Aurora (1)
Austone (4)
Avon (1)
Barum (154)
Bf Goodrich (192)
Bfgoodrich (72)
BHKKART (6)
Billas (12)
BKT (32)
Blacklion (38)
Bridgestone (2431)
Ceat (3)
Continental (2205)
Cooper (44)
Cratos (77)
Daraturn (2)
Dayton (465)
Debica (351)
Delinte (7)
Deribu (1)
Diplomat (3)
Doublestar (42)
Dunlop (989)
Duro (2)
Durun (1)
Ecomaster (13)
Evergreen (89)
Falken (1386)
Farroad (345)
Federal (4)
Feuvert (2)
Firestone (4)
Formula (49)
Fulda (38)
General (175)
Gerutti (2)
Gislaved (65)
Goalstar (1)
Gob2c (21)
Goldline (26)
Goodride (8)
Goodyear (3000)
Gripmax (24)
GT Radial (395)
Hankook (1656)
Harvester (3)
Hifly (1)
Imperial (2)
Jinyu (61)
Joyroad (3)
Kama (1)
Kelly (10)
Kenda (2)
Kinforest (159)
Kingstar (3)
Kleber (5)
Kormoran (968)
Kumho (1772)
Landsail (29)
Lanvigator (21)
Lassa (2652)
Laufenn (327)
Linglong (14)
Mabor (3)
Marshal (113)
Marshall (13)
Matador (263)
Matodor (4)
Maxtrek (2)
Maxxis (89)
Membat (1)
Mentor (7)
Michelin (2647)
Milestone (800)
Minerva (46)
MOMO (3)
Nankang (832)
Neuton (1)
Nexen (244)
nexen (12)
Nokian (1364)
Orium (2)
Petlas (2686)
Pirelli (3293)
Platin (23)
Point S (34)
Powertrac (3)
Premiorri (1)
Rapid (10)
Riken (344)
RoadCruza (2)
Roadstone (86)
Rodaco (2)
Rovelo (1)
Saferich (85)
Sailun (39)
Sava (493)
Sebring (1)
Semperit (143)
Solideal (2)
Sportiva (57)
Sportrak (7)
Starfire (12)
Starmaxx (1426)
Strial (21)
Sunitrac (9)
Sunny (10)
Syron (78)
Tatko (111)
Taurus (157)
Three A (4)
Tigar (264)
Toyo (78)
Tracmax (246)
Triangle (1)
Tyfoon (3)
Uniroyal (2)
V-Netik (2)
Victorun (8)
Viking (76)
Vitour (15)
Wanlı (30)
Waterfall (96)
Windforce (617)
Winrun (51)
Yokohama (302)
Zeetex (14)
Zeta (5)
Zetum (2)
Özka (809)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(454)
(329)
(314)
(296)
(265)
(261)
(258)
(204)
(154)
(153)
(95)
(94)
(61)
(25)
(11)
(7)
(6)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Yaz (1977)
Kış (702)
Dört Mevsim (284)
Performans (26)
Offroad (6)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(571)
(482)
(451)
(322)
(313)
(296)
(147)
(127)
(123)
(98)
(38)
(22)
(6)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(656)
(555)
(485)
(360)
(319)
(282)
(153)
(147)
(20)
(18)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(441)
(412)
(164)
(62)
(26)
(15)
(10)
(4)
(3)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Türü

(1029)
(277)
(106)
(37)
(22)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Islak Zeminde Frenleme

(215)
(176)
(73)
(66)
(7)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yakıt Verimliliği

(287)
(96)
(84)
(50)
(13)
(6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(110)
ve üzeri (135)
ve üzeri (140)
ve üzeri (143)
ve üzeri (144)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL