TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kormoran, Oto Lastik

için 1,109 sonuç bulundu.
Genişlik seçiniz

Kormoran Oto Lastik

Aracınızın emniyeti için, lastik bakımı çok önemlidir. Kötü bir lastik, iyi bir yol tutuşu yaşamanızı engeller ve güvenliğinizi tehlikeye sokar. Kormoran oto lastik modelleri, kaliteli, 1. sınıf malzemeleri ile üretilerek ideal bir lastik seçeneği oluşturmaktadır. Kötü bir lastik, virajlardan dönerken aracınızın kontrolünü kaybetmenize sebep olabilir, yağmurlu ve kaygan zeminlerde aracınızın hızına müdahale etmenize engel olabilir ya da frenlemeye ihtiyacınız olduğunda, yavaşlamanızı zorlaştırabilir. Kormoran lastik özellikleri ile sizlere, iyi bir yol tutuşu ile güvenli bir yolculuk vadedetmektedir. Islak zemin gibi olumsuz zeminlerde bile yol tutuşunun bozulmaması, iyi bir lastiğin göstergesidir. Kormoran lastik kalitesi birinci sınıf kalitede olduğu için lastikten beklediğiniz bütün şeyleri, uzun ömürlü ve sorunsuz bir şekilde yerine getirebilir. Kormoran markalı lastikler, kullandığınız andan itibaren yaşattığı sürüş konforu ile sizlere iyi lastiğin farkını tattıracaktır. Kormoran markasının mevsimsel olarak yazlık lastik ve kışlık lastik olarak ikiye ayrılan çeşidi vardır. Kış aylarının yaşattığı buz ve kaygan zemin gibi olaylara karşı ya da yaz aylarında mevcut olan nem gibi olaylara karşı en iyi sürüş konforunu yaşamanız için mevsimsel lastik değiştirmeniz önerilir.

Kormoran Oto Lastik Çeşitleri ile Mevsimlerden Etkilenmeyin

Kormoran Oto Lastik Çeşitleri ile Mevsimlerden Etkilenmeyin

Kış mevsimi ve yaz mevsimi için üretilen özel Kormoran lastik modelleri ile mevsimin şartlarından sürücü konforunuz minimum düzeyde etkilenir. Yaz aylarında 7 dereceden yüksek dereceli sıcaklarla karşılaştığımız için, kuru zemin ve aniden gelişen yağmurlara uygun olarak Kormoran yaz lastikleri üretilmektedir. Sıcak havalarda, kış lastiklerine oranla daha sert yapılı lastikler kullanmanız gerekmektedir. Sadece aracınızın performansını en üst düzeyde tutmak için bile yaz aylarında, yaz ayları için üretilmiş lastik kullanmanız önerilir. Viraj, kasis, uzun yol alma ve arabanın hakimiyetini kaybetmeme, iyi bir yol tutuşu sağlama gibi özellikler mevsiminize uygun Kormoran markalı lastik seçenekleri ile mümkün olur. Yaz aylarında Kormoran yaz lastiği kullanmanız, yakıt tüketiminizi ve lastik aşınma oranınızı da azaltacaktır. Ayrıca bu lastikler, yaz aylarında ıslak ve kuru zeminlerde daha kısa mesafede durabilmenizi sağlar. Kormoran yazlık lastik fiyatları genel olarak piyasadan daha ekonomiktir. Dönemsel girilen indirimler ile de fiyatlar düşürülerek daha da ekonomik bir şekilde satın alabilmeniz mümkün kılınmıştır. Sadece yetkili bayilerden değil, internet üzerinden de kolayca Kormoran lastik modellerinden birine sahip olabilirsiniz. Mevsimsel lastik değişimlerinde, aracınıza ve bütçenize uygun lastik seçimi yapmanız çok önemlidir. Mevsimsel lastikler sayesinde lastik aşınma oranınız azalır, daha uzun ömürlü lastiğe sahip olursunuz ve sizler için daha ekonomik olur. Bunun yanında teknoloji ile iç içe yapılan araştırmalarla üretilen Kormoran markalı lastik modelleri, mevsimsel olarak daha az yakma özelliğine sahip olduğu için de ekonomik ve ideal bir seçenektir. Kormoran lastik özellikleri çeşitlerine göre değişse de belirli kalite kriterleri baz alınarak üretim yapılmaktadır. Birinci sınıf, yüksek kaliteli malzemeler kullanılmaya özen gösterilir. Bunun yanında insana, doğaya zarar veren hammaddeler kullanılmaktan da kaçınılmıştır. Yaz lastik modelleri, kış lastiklerine göre daha serttir. Mevsimsel lastikler ile Kormoran markası aracınızın performansını ve sizlerin güvenliğini en üst düzeyde tutmayı amaçlamıştır. Sizler de ayrıntılı model bilgisi, aracınıza hangi lastiğin uygun olacağını ve modellerin ayrıntılı fiyatlarını merak ediyorsanız, sitemizden hepsine ulaşabilirsiniz.

Kormoran Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kormoran Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Her araca göre araştırma yapıp üst düzey kaliteli ham maddelerle üretim yapan Kormoran lastik modelleri ile araç performansınızı ve sürüş konforunuzu maksimize edebilirsiniz. Kormoran lastik yorum kategorilerine baktığınızda, kış lastikleri için yapılan bir yorum ile kış lastiklerinin performansının ne kadar iyi olduğunu, yol tutuşunun ne kadar başarılı olduğunu görebilirsiniz. Kormoran kışlık lastik modellerden birini satın alan ve kullananlardan biri, karlı ve kaygan bir zeminde yokuş yukarı çıkarken çoğu aracın kaymasını izlediğini ve kendi Kormoran markalı lastiklere sahip olan aracının yoldan bile çıkmadığını belirterek, iyi bir yol tutuşu olduğuna değinmiştir. Kormoran kışlık lastikler, sessiz ve uzun ömürlü olması ile birlikte fiyatlandırma stratejisi ile de çok fazla talep görmektedir. Kış lastiklerinin zorlu kış şartlarında bile yüksek performans gösterip, viraj ve yokuş çıkışı konusunda maksimum güvenliği sağladığı bilinmektedir. Kormoran kışlık lastik fiyatları oldukça ekonomik seçeneklerdir ve her bütçeye hitap etmektedir. Kormoran, mevsimsel lastik değiştiremeyenler için de 4 mevsim kullanabileceğiniz lastik modelleri piyasaya sürmüştür. Bu lastik modelleri ılıman iklimler için idealdir fakat bu lastik modelleri yerine mevsimsel değiştirmeniz gereken lastikleri önerilir. önerilmesinin nedeni, mevsime göre araştırılıp üretilen lastikler daha iyi performans ve daha az yakıt tüketimi yaparlar. Aynı zamanda aşınma oranları da çok düşük olduğu için uzun ömürlü olurlar. Her türlü mevsimsel aldığınız kış ya da yaz lastikleri kullanmanız, sizlerin faydasına olacaktır. Aracınızın modeline ve kullanım şeklinize göre, genişlik, jant, yanak kalınlığı gibi lastiği belirleyen özellikler ile hangi lastiğin aracınıza uygun olduğunu anlayabilirsiniz. Kormoran lastik kullanıcı yorumları ile sizler de Kormoran markalı lastik sahibi olanların olumlu geri dönüşlerine, araçlarının kullanımının ne kadar farklılaştığına, ne kadar memnun olduklarına göz atıp oldukça ideal ve ekonomik bir seçenek olduğunu görebilirsiniz. Kullanıcıların, yağmurlu havada frenlemede ne kadar memnun olduklarını, ne kadar hızlı frenleyebildiklerini yaptıkları geri dönüşlerle fark edebilirsiniz ve eğer bir lastik arayışındaysanız, deneyimleri paylaşan insanların yorumlarına göre Kormoran markasının lastiklerine göz atmaya karar verebilirsiniz. Eğer 4 lastiğe ihtiyacınız yoksa ön ya da arka tarafınıza ikişer şekilde de lastik sahibi olabilirsiniz. Piyasada Kormoran markalı lastikler bir adet şeklinde satıldığı için ne oranda alacağınız tamamen size kalmış bir durum.

Kormoran Oto Lastik ile Sessiz Bir Sürüş Konforu Yaşayın

Kormoran Oto Lastik ile Sessiz Bir Sürüş Konforu Yaşayın

Sürüş esnasında ses çıkaran ve gürültüye sebep olan lastiklerin kullanıcılar için ne kadar rahatsız edici olduğunu bilen Kormoran lastik üreticileri, olabildiğince sessiz ve konforlu bir sürüş deneyimi yaşamanıza yardımcı olacak özelliklerle üretim yapmaktadır. Binek araç, yani otomobil lastikleri dışında kamyon gibi çok amaçlı araç lastikleri de üreten Karmoran markası ürettiği bütün lastik çeşitlerinde yüksek faydayı ve üst düzey kaliteli ham maddeyi amaçlar. Bunun dışında uzun ömürlü ve ekonomik fiyatlandırma stratejisi ile çoğunuzun tercih ettiği bir lastik modeli olmuştur. Kormoran markası, kamyonlar için ürettiği lastiklerde de kamyonların kullanım işlevlerini baz alarak özellikler oluşturmaktadır. Mesela uzun yol yapacak kamyonlar için daha farklı özellikleri lastikte toplarken, ağır yük taşıyacak kamyonlar için de farklı özellikli lastikler üretmektedir. Kormoran kamyon lastik fiyatları da diğer bütün modeller gibi oldukça ekonomiktir. Kormoran lastik yorum kategorilerine baktığınızda, fiyat performans açısından ne kadar iyi bir lastik markası olduğunu görebilirsiniz. Kullanıcılar, kış lastiklerinin kaygan zeminlerde ve aşırı sulu zeminlerde bile kaymayı minimalize etmesi, aracınızın performansını ve hızını maksimize etmesi hakkında birçok yorum yapmıştır. Kormoran markası ürettiği lastik modelleri ile bir lastikten istediğiniz, beklediğiniz bütün görevleri yerine getirirken, düşük yakıt tüketimi, düşük aşınma ve ekonomik fiyatlandırma stratejisi ile de sizlerin faydasını maksimize etmiştir. Kormoran oto lastik üretiminde sağladığı yüksek sürüş konforunun yanı sıra, garanti imkanı ile de kullanıcıların yanında olmaktadır.  Bu özelliklerin dışında deseni de şık ve estetik göründüğü için çok ideal bir seçenek olarak görünüyor. Kış ve yaz mevsimleri için Kormoran markası ayrı araştırmalar ile üretim yapmaktadır. Kış mevsiminde daha yumuşak bir lastik sahibi olursunuz. Kışa uygun şartlar ile viraj almada, kasis geçişlerinde ve uzun yol sürecinde lastiğiniz sizi yarı yolda bırakmaz ve maksimum sürüş konforu sağlar.

Arama Kriterleriniz

Kormoran
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Accelera (41)
Achiles (16)
Aeolus (6)
AJS (310)
Alliance (22)
Altenzo (111)
Anlaş (12)
Antares (2)
Aotelli (4)
APlus (43)
Apollo (16)
Atlas (5)
Aurora (40)
Austone (4)
Avon (1)
Barum (141)
Bf Goodrich (188)
Bfgoodrich (35)
BHKKART (4)
Billas (14)
BKT (31)
Blacklion (37)
Bridgestone (3308)
Continental (1826)
Cooper (79)
Cratos (65)
Daraturn (2)
Dayton (479)
Debica (324)
Delinte (6)
Diplomat (33)
Doublestar (42)
Dunlop (904)
Duro (1)
Durun (2)
Ecomaster (9)
Evergreen (43)
Falken (1196)
Farroad (273)
Federal (4)
Feuvert (1)
Firestone (5)
Formula (34)
Fulda (29)
General (193)
Gerutti (2)
Gislaved (36)
Goalstar (1)
Gob2c (2)
Goldline (5)
Goodride (6)
Goodyear (2784)
Gripmax (7)
GT Radial (368)
Hankook (2079)
Harvester (4)
Hifly (1)
Imperial (1)
Jinyu (48)
Joyroad (3)
Kama (1)
Kelly (2)
Kenda (1)
Keter (1)
Kinforest (97)
Kingstar (2)
Kleber (11)
Kormoran (1109)
Kumho (1860)
Landsail (30)
Lanvigator (12)
Lassa (3111)
Laufenn (424)
Linglong (31)
Mabor (3)
Marshal (51)
Marshall (8)
Matador (201)
Matodor (2)
Maxtrek (1)
Maxxis (87)
Mentor (4)
Michelin (2148)
Milestone (935)
Minerva (46)
Mitas (1)
MOMO (76)
Motrio (1)
Nankang (758)
Neuton (1)
Nexen (639)
nexen (6)
Nokian (1890)
Orium (2)
Ovation (1)
Petlas (3354)
Pirelli (3496)
Platin (42)
Point S (14)
Powertrac (1)
Rapid (7)
Riken (238)
RoadCruza (2)
Roadstone (205)
Rodaco (3)
Saferich (59)
Sailun (37)
Sava (409)
Sebring (1)
Semperit (162)
Solideal (3)
Sportiva (53)
Sportrak (6)
Starfire (9)
Starmaxx (1740)
Strial (17)
Sunitrac (11)
Sunny (7)
Syron (75)
Tatko (101)
Taurus (171)
Three A (7)
Tigar (344)
Toyo (120)
Tracmax (239)
Triangle (4)
Tyfoon (2)
Uniroyal (2)
V-Netik (6)
Victorun (10)
Viking (91)
Vitour (9)
Wanlı (30)
Waterfall (141)
Windforce (674)
Winrun (46)
Wonray (1)
Yokohama (605)
Zeetex (5)
Zeta (33)
Zetum (1)
Özka (463)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(179)
(156)
(152)
(140)
(129)
(126)
(70)
(54)
(41)
(37)
(9)
(7)
(5)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Yaz (820)
Kış (223)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(258)
(203)
(156)
(111)
(95)
(91)
(72)
(59)
(25)
(24)
(8)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(298)
(232)
(203)
(149)
(123)
(57)
(41)
(6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(396)
(265)
(76)
(47)
(11)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Türü

(498)
(111)
(68)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

(133)
(111)
(19)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Islak Zeminde Frenleme

(238)
(23)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(74)
ve üzeri (88)
ve üzeri (90)
ve üzeri (90)
ve üzeri (92)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL