Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oto Lastik

için 305 sonuç bulundu.
Genişlik seçiniz

Riken Oto Lastik

Bazı araç sahiplerinin bir çocukla ilgilenir gibi araçlarıyla ilgilenmesine tanık olmuşsunuzdur aslında aracınıza her gün canınızı emanet ettiğiniz için bu tam da olması gereken şey. Eğer aracınızla ilgilenmeyi bırakır ve eksikliklerini fark etmezseniz çok büyük bir risk alıyorsunuz demektir. Bu riski almamak için araç sahiplerinin kendileri veya işinde usta biri aracılığı ile bu kontrolleri yapması gerekmektedir. Bu aşamada yapmanız gereken ilk şey lastik kontrolü olmalıdır. Lastiğinizin sağlam, yıpranmamış, havasını sönmemiş veya herhangi bir cisim batmamış olduğunu kontrol etmeniz aracınızın kontrolünü sağlamanız açısından önemlidir. Lastiğinizin aracınızla yol arasındaki tek temas noktası olduğunu unutmamalısınız. Bu aşamada kaliteli lastik seçimi sizleri birçok sıkıntıdan kurtaracaktır; Riken lastik ile rahat bir yolculuğa çıkacağınızdan hatta sonraki bütün yolculuklarınızın rahat geçeceğinden emin olabilirsiniz. Riken oto lastik sizlerin detaylarını düşünmediği, farkında olmadığı birçok özelliğe sahiptir, bir kullanıcı olarak yapmanız gereken tek şey bu özelliklerin tadını çıkartmak olacaktır.

Riken Oto Lastik Görevleri

Riken Oto Lastik Görevleri

Arabalarımızda en önemli parçanın her zaman motor ve motora bağlı işletim sistemleri olduğunu düşünürüz; ancak lastikler olmazsa motor çalışsa dahi size bir faydası olmayacağını aklınızdan çıkartmamanız gerekir. Bu sebeple motora ve onunla ilgili parçalara ne kadar özen gösteriyorsanız, lastiklerinize de o özeni göstermeniz gerekir. Riken marka lastik seçerken de birkaç önemli noktayı göz ardı etmemeli ve önce nasıl bir modele ihtiyacınız olduğunu belirlemelisiniz. Bunu yapmanızın yolu da araba kullanırkenki alışkanlıklarınızı izlemek olacaktır. Arabayı sadece işlevselliği için bir yerden bir yere giderken bir araç olarak mı kullanıyorsunuz, yoksa uzun yolculukları mı seviyorsunuz? Belki de asfalt yolda değil de arazide sürmekten keyif alıyorsunuz… Bütün bunlar sizin cevaplayabileceğiniz sorular, sonrasında sıra bizim cevaplamamız gerekenlere geliyor. Yani siz önceliklerinizi belirledikten sonra Riken lastikten nasıl en yüksek verimi alabilirsiniz? Bu noktada marka tarafı araç lastiğinin temel görevlerine önem vermektedir. Ve ürünlerimizi bu çerçevede oluşturarak sizlere sağlayabileceği en yüksek faydayı göz önünde bulundurmaktayız. Aracınızın bütün yükü 4 lastiğinizin üzerindedir; aracınız otomobil, 4x4 veya hafif ticari araç; hangisi olursa olsun bu yükün lastiklerinizin üzerinde durduğunu ve bu yüzden lastiklerinizin dördünün de tamamen eşit olması gerektiğini bilmelisiniz. Eğer bir tarafta farklı bir lastik tercihi yaparsanız ya da lastiklerinizin üçünü değiştirip birini değiştirmezseniz aracınız üzerindeki bu yükü taşırken zorlanabilir ve bu durum araç içindeki güvenliğinizi tehdit edebilir. Oto lastik Riken markası ile sizlere farkını göstermektedir. Bu sebeple önem verdiğimiz bir diğer özellik ise lastiğinizin sürüş esnasında size en yüksek konforu sağlamasıdır. Hem aracın içinde bu konforu hissetmeli hem de sürerken emin bir şekilde sürebilmelisiniz. Bu sebeple lastiklerinizin sarsıntıları azaltması çok önemlidir, lastiğiniz bu noktada aracınızda sarsıntıları dengeleyen amortisör sistemine yardımcı olmalı ve onun işini kolaylaştırmalıdır. Riken lastik özellikleri sayesinde sizlere bu artıları sağlayabilir ve böylelikle güvenli bir yolculuk yaptığınızdan emin olabilirsiniz.

Riken Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Riken Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bahsettiğimiz gibi eğer ihtiyaçlarınızı belirleyerek gelirseniz seçim aşamanız hem daha kolay hem de daha zahmetsiz olacaktır; örneğin yaşadığınız şehirde yaz ve kış mevsimleri arasındaki sıcaklık farklılıkları sürüş güvenliğinizi etkileyecek boyutlarda mı? Eğer kışları buzlanan yollarda kaymak; kendinize ve etrafınıza tehlike oluşturmak ya da yazın sıcak asfaltta lastiklerinizin azizliğine uğramak istemiyorsanız mevsim farlılıklarına da önem vermeniz gerekmektedir. Lastiklerinizin üzerindeki farklı şekiller mevsim farklılıklarına göre de değişkenlik göstermektedir. Sizlerden aldığımız Riken kış lastik yorumları mevsim gözetilerek alım yapıldığında daha olumlu sonuçlar gördüğünüz şeklinde olmuştur. Bu sayede doğru lastiği doğru mevsimde kullanarak hem lastiklerinizin ömrünü uzatabilir hem de herhangi tehlikeli bir sonuçtan kaçınabilirsiniz. Kullanıcılarımız tarafından hep olumlu yorumlar alan Riken kışlık lastik fiyatları hakkında sayfamız üzerinden bilgi alabilirsiniz. Riken lastik fiyatları cebinizin dostu, ulaşılabilir imkânları ile güvenliğinize ne kadar önem verdiğini bir kez daha göstermektedir. Riken lastik yorum konusunda kullanıcılarından beğenileri ile alakalı geri dönüşler almıştır. Bunun en önemli sebebi ise müşterilerimizi dinleyip onların ihtiyaçlarına kulak vermemizden kaynaklanmaktadır. Bu sayede Riken lastik kullanıcıları doğru seçimlerle uzun süre lastiklerini kullanabilir ve gereksiz masraftan kaçınabilirler, bir kez daha Riken bütçenizi düşünerek hareket eder. Otomobillere, 4x4’lere ve hafif ticari araçlara uygun ürünleri ile aracınıza uygun seçenekleri belirlerken önce aracınızın modelini göz önünde bulundurmalı, sonrasında yazlık lastik veya kışlık lastik seçimi yapmalı ve en önemlisi aracınızı hangi sebeplerle daha etkin bir biçimde kullandığınızı düşünmeli ve ona göre karar vermelisiniz. Bu şekilde siz de bizlere olumlu geri dönüş yapan müşterilerimizden biri olabilir ve Riken marka lastik yorumları bir kişiyi daha etkileyerek onların da güvenli sürüşler yaşamasını sağlayabilirisiniz. Aynı zamanda uzun yıllar boyunca bu özellikleri barındırması sayesinde güvenle Riken oto lastiklerinizi kullanabilirsiniz.

Riken Oto Lastik ile Hâkimiyet

Riken Oto Lastik ile Hâkimiyet

Sürücülerin araba kullanırken kendilerinden emin bir şekilde hareket edebilmeleri gerekir, bunun için hakimiyet sağlamak çok önemlidir. Yolda yüksek hızla ilerlerken lastiğinizin farklı yönlere kaymadan sabit istediğiniz yönde olması çok önemlidir. Bunu sağlamak için lastiğinizin tutuş gücü sizin için en hassas etmendir. Lastiğinizin üzerindeki şekiller derinlikleri hem yaz ve kış mevsim farkında dolayısı ile yolu tutuş kapasitesi düşünülerek tasarlanmıştır. Fren ile lastikleriniz arasındaki bağlantı da bu bakımdan önemlidir. Motordan gelen komutların lastiğinize ulaştığı süreçte lastiğinizin bu komutları gerçekleştirebilmesi için uygun ortamı hazırlaması gerekmektedir. Lastiğinizin üzerindeki desenler ve lastiğinizin yapısı yine bu aşamada birincil öneme sahiptir. Riken lastik kullanıcı yorumları lastiğinizin bu gereklilikleri tamamıyla karşıladığı yönündedir. Riken lastik kullananlar tarafından uzun yolculuklarda, ani fren gerektiren durumlarda, hızlı seyir halinde iken direksiyon kırılmasında; hepsinde denenmiş ve pozitif sonuçlar almıştır. Bizlerin deneyimlediği, çalıştığı, bütün olasılıkları göz önünde bulundurarak hesaplamaları yaptığı ve sonunda ortaya çıkarttığı ürünü sizlerin de deneyip beğenmesi ve kullanıcıdan geçer not alması bizler için çok önemlidir. Sizlerden aldığımız Riken oto lastik yorumları bizlere işimizin karşılığını aldığımızı ve doğru yolda olduğumuzu göstermektedir. Ailenizin, sevdiklerinizin ve en önemlisi kendi sağlığınızı ve güvenliğinizi bizlere emanet etmeye devam ederek bu inancı markamıza hissettirmektesiniz. Kendi isteklerinize karar verdikten sonra her bir model için yazlık ve kışlık seçeneklerinde farklı taban ve yanak kalınlıkları olduğunu aynı zamanda jant çapının farklı boyutlarda olabileceğini bilmenizde fayda var; bu sayede yanlış seçim yapmaktan olabildiğince uzak olursunuz. Aynı şekilde sırf görsel sebeplerden ötürü oto lastik seçimi yapmak ve bu seçimi orantısız boyutlarda gerçekleştirmek de sizler için istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Sırf güzel görünsün diye daha küçük lastik kullanmanız gereken yerde aracınızda daha büyük lastikler kullanırsanız bu aracınızda çeşitli denge sorunlarının yaşanmasına sebebiyet verecektir. Bu nedenle ilk sıraya görsellikten ziyade sizin, sevdiklerinizin ve ailenizin aynı zamanda diğer sürücülerin sağlığını ve güvenliğini koymalı ve bunun uzun vadede sizler için çok daha önemli olduğunu unutmamalısınız.

Arama Kriterleriniz

Riken
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Michelin (3748)
Continental (1794)
Goodyear (4770)
Bridgestone (2128)
Petlas (2262)
Lassa (1662)
Hankook (2025)
Nokian (3537)
Dunlop (580)
Falken (789)
Pirelli (2138)
Kumho (1469)
Kormoran (1077)
Starmaxx (974)
Nexen (809)
Nankang (746)
Laufenn (744)
General (427)
Sava (405)
Marshal (393)
Debica (388)
Milestone (358)
Özka (322)
Triangle (319)
Riken (305)
Windforce (298)
Yokohama (298)
Dayton (290)
Roadstone (256)
Matador (245)
Semperit (244)
Bf Goodrich (240)
Winrun (211)
Tigar (126)
Farroad (119)
Strial (118)
Gislaved (113)
Tracmax (113)
Barum (101)
Viking (77)
Taurus (76)
Fulda (75)
GT Radial (68)
Kleber (65)
MOMO (58)
Minerva (53)
Toyo (51)
Waterfall (48)
AJS (44)
Anlaş (37)
Kinforest (37)
Rotalla (36)
Vitour (33)
Cooper (32)
Cratos (32)
Altenzo (27)
Doublestar (27)
Maxxis (26)
Saetta (26)
Saferich (26)
Platin (25)
Sportiva (25)
Wanlı (22)
Achiles (21)
Landsail (20)
Billas (17)
Kelly (17)
APlus (16)
Vredestein (16)
Gripmax (15)
Bfgoodrich (13)
Sailun (13)
Duro (12)
Evergreen (12)
BKT (10)
Tatko (9)
Jinyu (8)
Starfire (7)
Sunny (7)
Mabor (6)
Mitas (6)
Accelera (5)
CST (5)
Point S (4)
Uniroyal (4)
Alliance (3)
Austone (3)
Delinte (3)
Ecomaster (3)
Kenda (3)
Linglong (3)
Sunitrac (3)
Victorun (3)
Anteo (2)
Federal (2)
Firestone (2)
Goodride (2)
Harvester (2)
Motrio (2)
Solideal (2)
Syron (2)
Zeetex (2)
Aotelli (1)
Atlas (1)
Diplomat (1)
Formula (1)
Gerutti (1)
Goldline (1)
Keter (1)
Kingstar (1)
Marshall (1)
Maxtrek (1)
Rodaco (1)
Sebring (1)
Tyfoon (1)
nexen (1)
Dİğer (34)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(58)
(52)
(48)
(47)
(38)
(20)
(14)
(11)
(10)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Yaz (178)
Kış (97)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(64)
(57)
(50)
(40)
(24)
(23)
(21)
(14)
(5)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(92)
(64)
(63)
(39)
(29)
(11)
(5)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(121)
(76)
(27)
(27)
(24)
(7)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Türü

(234)
(46)
(16)
Başka bir kelime deneyin

Islak Zeminde Frenleme

(171)
(7)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

(88)
(83)
(7)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(14)
ve üzeri (18)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)
ve üzeri (19)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL