TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Bridgestone, Oto Lastik

için 3,086 sonuç bulundu.
Genişlik seçiniz

Öne Çıkanlar

Bridgestone Oto Lastik

Önde gelen lastik markalarından biri olan Bridgestone, binek, hafif ticari araçlar ve ağır vasıta araçları için yaz, kış ve runflat lastik çeşitlerinden oluşan Bridgestone lastik modellerini tasarlar. Ayrıca, tasarladığı lastik çeşitleri arasında motosiklet ve iş makineleri lastikleri de vardır. Araçların en önemli parçalarından olan lastiklerin esas olarak, aracın yükünü desteklemek, yoldaki darbeleri emmek, çekiş ve frenleme kuvvetini yol yüzeyine iletmek ve seyahatin yönünü değiştirmek ve sürdürmek vb. işlevleri vardır. Bridgestone oto lastik aracınızda bu işlevleri yerine getirerek konforlu bir sürüş yaşamanızı sağlar. Siz de aracınıza bir lastik takımı almayı planlıyorsanız, sayfamızdan Bridgestone lastik fiyatları için sıralama yapabilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.

Bridgestone Oto Lastik ile Konforlu Sürüş Keyfini Yaşayın

Bridgestone Oto Lastik ile Konforlu Sürüş Keyfini Yaşayın

Birçok kişi araç alırken, aracın motoru,  vites sistemi, frenleri, hatta aracın koltuk döşemesi hakkında ayrıntılı bir şekilde bilgi alır ancak aracın bütün yükünü çeken lastiklere gereken önemi vermezler. Oysa, lastikler, aracın bütün yükünü desteklediği gibi aracın yol tutuşu, virajlarda savrulmaması ve fren kuvvetini yol yüzeyine iletme gibi birçok işleve sahiptir. Ayrıca, yakıt tüketiminizdeki artış ya da tasarruf da lastiklerinize bağlıdır. Aracınızın frenleme gücü iyi değilse, yol tutuşunda sıkıntılar yaşıyorsanız veya virajlarda savruluyorsanız lastiklerinizde bir problem olduğunun göstergesidir. Esas olarak yaz ve kış lastiği olarak iki çeşit lastik vardır. Ancak son yıllarda ileri teknoloji sistemleri ile üretilen 4 mevsim lastik çeşidi de kullanıcılar tarafından tercih edilir olmuştur.  Bridgestone lastik< firması, yaz, kış ve runflat lastikler tasarlar. Runflat lastikler, halk arasında patlamayan lastik olarak bilinir.  Runflat teknolojisi ile üretilen Bridgestone patlamayan lastik, sönmüş lastik üzerinde saatte 80 kilometre hızla ilerlemenize olanak tanır. Lastiğiniz patladığında yol kenarında lastik değiştirmenize gerek kalmaz. Güvenli ve konforlu sürüş sağlamak için lastiklerinizi mevsim geçişlerinde mutlaka değiştirmeniz gerekir. Yaz mevsimi için ılımlı koşullar için tasarlanmış olan yaz lastiklerini pek çok bölgede rahatlıkla kullanabilirsiniz ancak hava sıcaklığı 7 derecenin altına düştüğünde yaz lastiklerinden gerekli performansı alamazsınız. Aracınıza yaz lastiği almayı tasarlıyorsanız, siz de sayfamız üzerinden Bridgestone yazlık lastik fiyatları için filtreleme yapabilirsiniz. Zorlu kış koşullarını rahatça atlatabilmek için kış mevsimi için tasarlanmış olan kış lastiklerini kullanmanız gerekir. Kış lastikleri 7 derece ve altındaki soğuk hava koşulları için tasarlanmıştır.  Kış lastiklerinin özel tasarımı, kar ve buz üzerinde aracınızın yol tutuşunu ve fren gücünü en yüksek düzeye çıkaracak şekilde tasarlanmıştır. Aracınız için kış lastiği almayı düşünüyorsanız, sayfamız üzerinden Bridgestone kış lastiği modellerini inceleyebilirsiniz. Satın aldığınız lastikleri saklama koşullarına uygun bir şekilde saklarsanız lastiklerinizin ömrünü uzatabilirsiniz. Lastiklerinizi iyi havalandırılmış ve kuru bir ortamda saklamaya özen gösterin. Aracınıza lastik takımı almayı planlıyorsanız sayfamız üzerinden Bridgestone lastik modelleri için arama yapabilir, dilediğiniz gibi sipariş verebilirsiniz.

Bridgestone Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bridgestone Oto Lastik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Lastik sektöründe en iyilerden biri olan Bridgestone lastik firması tasarladığı üç çeşit lastik türündeki zengin ürün çeşitliliği ile kullanıcıların favori lastik markası olmayı başarmıştır. Bridgestone, binek, 4x4, hafif ticari araçlar ve ağır vasıta araçlarının kullanımı için lastik tasarlar. 4x4 araçlar için kış lastiği serisini LM ve DMV serisi oluşturur. 4x4 araçlar için tasarlanan yaz lastiği serisi çeşitli kategorilerinden oluşur. Binek araçlar için tasarlanan kış lastiği serisi ile iddialı lastik modelleri ile öne çıkmaktadır. Binek araçların kullanımına uygun yaz lastiği serisi birçok modeli kapsar. Hafif ticari araçlar için tasarlanan kış lastikleri W serisi içerisinde yer alır. Hafif ticari araçların kış mevsiminde kullanımına uygun tasarlanan W serisi kış lastikleri, mükemmel çekiş ve fren performansı ve yumuşak sürüş keyfi sunar, aşınmaları en alt düzeyde olduğunda uzun ömürlüdür. Ağır vasıtalar için tasarlanmış olan R serisi lastikler üstün performansı ile dikkat çeker. R serisi lastikler, yüksek ıslak zemin kabiliyetine sahiptir. R serisi lastiklerin gelişmiş sırt karışımı ve bloklar üzerindeki ince kanalcıkları sayesinde, ıslak zemin performansı yanında düzensiz aşınma performansı da en üst seviyeye çıkartılmıştır. R serisi lastiklerin aşınmaları düzenlidir. Siz de kamyonunuza veya otobüsünüze uzun mesafe yollarda kullanmak üzere lastik satın almayı düşünüyorsanız, sayfamız üzerinden Bridgestone kamyon lastik fiyatları için filtreleme yapabilir, hemen sipariş verebilirsiniz. Ayrıca, Bridgestone oto lastik markasının iş makineleri kullanımına ve motosiklet kullanımına uygun lastik çeşitleri de bulunur. Bu çeşitler hem asfalt yol kullanımı için hem de arazi için uygunluk gösterir. Yeni nesil desenleri ile özgün bir tasarıma sahiptir. Tasarımı dolayısıyla daha iyi bir kavrama ve tutuş gücü sunar. Çeşitli yollara ve farklı hava şartlarına uyum sağlar.  Siz de aracınıza lastik takımı almayı planlıyorsanız, sayfamız üzerinden Bridgestone lastik fiyatları için sıralama yaparak sipariş edebilirsiniz. Satın aldığınız lastikleri 4 mevsim özgürce kullanabilirsiniz.

Bridgestone Oto Lastik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Bridgestone Oto Lastik Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Aracınıza uygun lastik takımı satın alırken özen göstermeniz gereken bazı konular vardır. Dikkat etmeniz gereken ilk konu, satın alacağınız lastiklerin aracınızın lastik ebatlarına uyup uymadığıdır. Alacağınız lastik takımı aracınızın fabrika çıkışlarına uygun ebatlarda olmalıdır. Aynı ebatlarda lastik bulamadığınızda aracınızın lastik ebatlarına en yakın ebatlardaki bir lastik modelini seçebilirsiniz. Aracınıza uygun ebatlarda olmayan lastik ve jantlar kullandığınızda şehir içi kullanımınızda yakıt tüketiminiz katlandığı gibi aracınızı da yorarsınız. Orijinalinden farklı boyutlarda lastik kullandığınızda aracınıza yük bindiğinde lastikler aracınızın çamurluk davlumbazına sürterek aşınmasına neden olur. Farklı ebatlarda lastik ve jant kullandığınızda, kilometre sayacı orijinal lastik ve jant boyutlarına göre ayarlı olduğu için hız göstergesi yanıltıcı rakamlar gösterir. Bridgestone lastik çeşitleri arasında binek, hafif ticari araç ve ağır vasıta araçlarına uygun lastik modellerini kolayca bulabilirsiniz.  Lastik seçmenin bir diğer püf noktası da seri hareket kabiliyetine sahip olan lastikleri seçmekten geçer. Seri hareket kabiliyeti olan lastikler, yakıt tüketiminizi azalttığınız gibi yol tutuş performansınızı da yükseltirsiniz. Güvenli ve konforlu bir sürüş yaşamak için lastiklerinizi mevsimine göre değiştirmeniz gerekir. Yaz mevsimi için aracınıza Bridgestone yaz lastiği modellerinden birini seçebilirsiniz.  Bridgestone yaz lastiğinin modern desen tasarımı sayesinde konforlu ve keyifli bir sürüş yaşarsınız. Oto lastik alırken AB Standartlaştırılmış lastik etiketi taşımasına dikkat etmeniz gerekir. 2012 AB lastik etiket sistemi lastikleri; yakıt verimliliği, ıslak zeminde yol tutuşu ve dış dönüş gürültüsü açısından analiz eder. Bridgestone oto lastik çeşitleri yoldan kaynaklanabilecek sesleri asgari düzeyde tutarak sessiz sürüş deneyimi sağlar.  Lastik alırken dikkat edeceğiniz konular arasında lastiğin üretim tarihi de gellr. Lastiklerin üretim tarihi lastiğin yanağında “DOT” sembolünün ardından gelen rakamlara bakarak anlayabilirsiniz. Son dört rakam, lastiğin üretildiği seneyi ve o senenin hangi haftasında üretildiğini gösterir. Lastiğin üzerinde yazan bu dört rakamın ilk iki hanesi hangi haftada üretildiğini, son iki hane ise üretim yılını gösterir. Bridgestone lastikleri hakkında fikir sahibi olmak isterseniz, sayfamız üzerinden Bridgestone lastik yorumları sayfasını açabilir, kullanıcıların deneyimlerini okuyabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Bridgestone
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Accelera (41)
Achiles (17)
Aeolus (6)
AJS (294)
Alliance (24)
Altenzo (73)
Anlaş (14)
Antares (2)
Aotelli (4)
APlus (44)
Apollo (16)
Atlas (5)
Aurora (41)
Austone (4)
Avon (1)
Barum (142)
Bf Goodrich (244)
Bfgoodrich (35)
BHKKART (4)
Billas (14)
BKT (32)
Blacklion (37)
Bridgestone (3086)
Continental (1640)
Cooper (53)
Cratos (65)
Daraturn (2)
Dayton (459)
Debica (317)
Delinte (6)
Diplomat (32)
Doublestar (42)
Dunlop (795)
Duro (1)
Durun (2)
Ecomaster (9)
Evergreen (44)
Falken (1178)
Farroad (274)
Federal (4)
Feuvert (1)
Firestone (5)
Formula (34)
Fulda (28)
General (194)
Gerutti (2)
Gislaved (37)
Goalstar (1)
Gob2c (2)
Goldline (4)
Goodride (6)
Goodyear (2823)
Gripmax (7)
GT Radial (370)
Hankook (1634)
Harvester (4)
Hifly (1)
Imperial (1)
Jinyu (48)
Joyroad (3)
Kama (1)
Kelly (6)
Kenda (1)
Keter (1)
Kinforest (97)
Kingstar (2)
Kleber (9)
Kormoran (1209)
Kumho (1860)
Landsail (30)
Lanvigator (13)
Lassa (3061)
Laufenn (344)
Linglong (32)
Mabor (3)
Marshal (47)
Marshall (8)
Matador (195)
Matodor (3)
Maxtrek (1)
Maxxis (87)
Mentor (4)
Michelin (2739)
Milestone (975)
Minerva (46)
Mitas (1)
MOMO (75)
Motrio (1)
Nankang (754)
Neuton (1)
Nexen (637)
nexen (6)
Nokian (1908)
Orium (2)
Ovation (1)
Petlas (3418)
Pirelli (3359)
Platin (42)
Point S (14)
Powertrac (1)
Rapid (7)
Riken (242)
RoadCruza (2)
Roadstone (207)
Rodaco (3)
Saferich (59)
Sailun (37)
Sava (401)
Sebring (1)
Semperit (164)
Solideal (3)
Sportiva (53)
Sportrak (6)
Starfire (9)
Starmaxx (1670)
Strial (13)
Sunitrac (11)
Sunny (7)
Syron (77)
Tatko (103)
Taurus (160)
Three A (7)
Tigar (361)
Toyo (99)
Tracmax (242)
Triangle (2)
Tyfoon (2)
Uniroyal (2)
V-Netik (4)
Victorun (10)
Viking (143)
Vitour (9)
Wanlı (30)
Waterfall (125)
Windforce (681)
Winrun (46)
Wonray (1)
Yokohama (610)
Zeetex (5)
Zeta (33)
Zetum (1)
Özka (465)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(635)
(383)
(339)
(338)
(305)
(298)
(215)
(170)
(133)
(79)
(65)
(61)
(24)
(12)
(10)
(7)
(5)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Tipi

Yaz (2232)
Kış (581)
Dört Mevsim (260)
Performans (11)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(567)
(551)
(403)
(365)
(324)
(317)
(210)
(150)
(116)
(40)
(32)
(7)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Jant

(712)
(681)
(657)
(404)
(320)
(200)
(93)
(8)
(7)
(4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Üretim Tarihi

(995)
(261)
(256)
(119)
(93)
(85)
(66)
(24)
(15)
(15)
(6)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Kullanım Türü

(1531)
(417)
(166)
(6)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yakıt Verimliliği

(223)
(191)
(135)
(59)
(9)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Islak Zeminde Frenleme

(222)
(198)
(166)
(28)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(102)
ve üzeri (119)
ve üzeri (123)
ve üzeri (124)
ve üzeri (127)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL