Filtreleri Temizle
Marka
Bridgestone

Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

Başka bir kelime deneyin

Jant

Başka bir kelime deneyin

Üretim Tarihi

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Türü

Başka bir kelime deneyin

Islak Zeminde Frenleme

Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

Başka bir kelime deneyin

RFT

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Oto Lastik

için 1,249 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Bridgestone Oto Lastik

Bridgestone, Japonya da kurulmuş günümüzde küresel lastik üretim alanında bir numaralı üretici firma haline gelmiş bir markadır. Dünyanın dört bir yanına yayılmış tesisleri, Japon teknolojisi ile lastikler üretmektedir. Durmadan kendini yenileyen yapısı ile kendi sektöründe dünya pazar payındaki en büyük dilime sahip olmaya hak kazanmıştır. Günümüzde FIA Formula 1 yarışlarının tek lastik tedarikçisi olup teknolojik gelişmeleri ve yol lastikleri konusunda durmadan kendini yenileyen Ar Ge departmanı sayesinde sürücülere her şartta güvenlik ve performans desteği vermektedir. Motorlu araç lastiği konusunda sürdürebilir performans sağlayıp topluma yenilikçi teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanabilme şansı sağlamaktadır. Kaynakları etkin kullanıp yaratıcı fikirlerle kullanıcılarının karşısına çıkan bridgestone, aynı zamanda bilgi teknolojisini kontrol edilebilirliği üzerinde ürünler üretmektedir. Ürettiği Bridgestone oto lastik Ar-Ge aşamasında uyguladığı üstün teknoloji sayesinde dayanıklılığı ve performansıyla rakiplerini geride bırakmaktadır. Ürettiği lastikleri kontrol aşamasında dayanıklılık ve sürdürülebilir performans açısından test edip zorlu hava şartları ve oluşabilecek zorlu durumlara karşı önceden etkili önlemler almayı kendine görev olarak benimsetmiştir. Lastiklerini gelişen ve yenilikçi Japon teknolojisine göre test eden Bridgestone, güvenirliği üst sıralarda tutmaya özen göstermektedir. Ham maddeden tüketiciye giden süreç boyunca kalite kontrol ve güven mottosunu elinden bırakmayıp bu hususları benimseyip her plartform da yollardaki güvenliğin önemine dikkat çekmeyi de elden bırakmamaktadır. Teknolojik gelişmeleri performans, güvenlik ve dayanıklılık açısında ürünlere yansıtmayı kendisine görev bilinci olarak benimsemiş mühendisler tarafından üretilen bu oto lastik çeşitleri hakkında sizde sayfamıza göz atarak bilgi edinebilirsiniz.

 Bridgestone Oto Lastik, Her Araçta Güven Sağlar.

Bridgestone Oto Lastik, Her Araçta Güven Sağlar.

Oto lastik, kauçuk, kord bezive, çelik teller ve çeşitli kimyasal maddelerin birleşiminden oluşan içinde aracın yerle arasındaki tek ürün olan içinde basınçlı hava bulundurulabilecek şekilde tasarlanmış aracın en önemli parçalarından biridir. Kullanılan aracın boyutuna göre lastiğin boyutu ve ebatı farklılık göstermektedir. Motorlu veya motorsuz aracın hareket edip durmasını sağlayan bir parçasıdır. Aracın ve araç üstüne yüklenmiş ağırlığı taşımak asil görevlerinden biridir. Ayrıca yol durumu, hava şartları veya sürücünün oluşturduğu sarsılmaları absorbe edip bunları konfora dönüştürmekte lastiğin görevleri arasında yer alır. Lastik yapı bakımından 4 bölgeden oluşmaktadır. Bunlardan ilki olan sırt bölgesi lastiğin zemine temas ettiği dış yüzeydeki kauçuk kısmıdır. Yola temas edip aracın yola tutunmasını sağlayan bu kısım kanal ve bloklardan oluşur. İkinci kısmı ise omuz bölümüdür. Omuz bölümü sırt ile yanak arasında bulunmaktadır. İşlevleri dışardan oluşabilecek herhangi bir darbe ve zararda gövdeyi korumaktır. Yanak ise lastiğin önemli üçüncü bölgesidir. Bu bölge yola temas etmeyen kauçuk kısmı olarak bilinmektedir. Lastiğe esneklik ve gövdeye yan kısımdan oluşabilecek deformelere karşı korur ve lastiğin en sonuncu bölümü olan topuk bölgesi, bu bölge de lastiğin janta tam yerleşmesini ve sıkıca bağlanmasını sağlamaya yaramaktadır. Lastik genel olarak bu yapılardan oluşup bazı kıstaslar doğrultusunda da sınıflandırılmıştır. Bridgestone lastik sınıflandırılması bakımından geniş yelpazeye sahip olup yolda oluşabilecek tüm zorlukları dikkate alarak ürünlerini üretmeyi hedeflemiştir. Üretilen lastikler ebat, desen, kullanın alanı, yapı ve kesit oranı bakımından şekillerine göre sınıflandırılmıştır. Sınıflandırılan bu özelliklere göre Bridgestone lastik fiyatları farklılık göstermektedir. Sektöründe liderlik özelliğini kaptıramayan ve müşteri memnuniyetini üst sıralarda tutan Bridgestone aynı zamanda birçok alanda hizmet sağlamaktadır. Kamyonlar, arabalar, dozer ve vinç gibi araçlarda motorsikletlerin iç ve dış lastiklerinde, otobüslerde, tarımsal faaliyet gösteren araçlarda ve daha bir sürü alanda müşterilerine geniş yelpaze sunarak kullanıcılarının taleplerini karşılamaktadır. Mevsimsel özellikler baz alınarak tasarlanan Bridgestone kışlık lastik ürün çeşitlerine göz atıp ürün hakkındaki yorumları okuyup fikir edinmek için sayfamıza ulaşabilirsiniz.

Her Mevsim İçin Bridgestone Oto Lastik Seçin

Her Mevsim İçin Bridgestone Oto Lastik Seçin

Araçlarımızın en önemli parçalarından biri olan lastik seçimi yaparken sürüş şartları ve özel beklentiler değerlendirildikten sonra araç tekerlek seçimi yapılmalıdır. Mevsimsel değişimleri göz önünde bulundurularak hazırlanmış lastik seçenekleri bize bu konuda yardımcı olmaktadır. Bu seçeneklerden biri olan Bridgestone yazlık lastik, yapısındaki kauçukla birlikte kullanılan kimyasal maddeler sayesinde ve dış yüzeyinde bulunan sırt desenlerinde bulunun az oluğun sağlamış olduğu yerle fazla etkileşim hali, yol boyunca daha hassas bir sürüş elde etmemizi sağlamaktadır. Genellikle spor ve yüksek performanslı araçlarda kullanımı fazla olan bu lastikler, hassas yapısı sayesinde etkileşimlere hızlı tepki veririler. Viraj alma ve fren yapma gibi eylemlerde yüksek performans gösterirler. Yola bağlantılı kalarak savrulma gibi yol tutuşu düşük olan araçların verdiği tepkileri vermemeye özen göstermemektedir. Ayrıca ıslak yollarda da size konforlu bir kullanım şekli sunan bu lastik ve jant tipleri kış aylarında da iyi bir kullanım kolaylığı sağlar fakat çekiş ve performans açısından kış lastikleri daha iyi olduğu için bu aylarda kış lastikleri önerilir. Bridgestone 4 mevsim lastik , standart sürücü tipi için üretilmiş ılıman iklimlimler için ideal bir lastik seçimi olmaktadır. Ekonomik araç tipi kullanıcıları için iyi performans gösteren bu araç lastikleri yazlık lastik tipine göre yol tutuşu, fren ve viraj alma yetileri daha düşüktür. Kış lastiklerine göre de çekiş gücü bakımından sert kış aylarını atlatmada sürücülerini zorlayabilir. Sert kış aylarındansa hafif kış aylarında daha iyi performans gösteren bu lastikler aynı zamanda sürücülerin orta seviyedeki beklentilerinin çoğunu karşılamaktadır. Bridgestone lastik nasıl tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılarım düşüncesiyle hareket edip bunun için birden farklı yol izleyerek mevsimsel lastikleri üretmektedir. İklim durumları, sürüş alanları ve tüketicilerin istekleri doğrultusunda hazırlanan lastikler boyut, yük kapasitesi, devir boyu gibi özelliklerle farklılık gösterebilmektedir. Sizde kendi talep ve istek doğrultunuzda seçim yapmak istiyorsanız sayfamıza göz atabilirsiniz.

Yenilikçi Teknoloji Tarzı ile Bridgestone Oto Lastik

Yenilikçi Teknoloji Tarzı ile Bridgestone Oto Lastik

Bridgestone, bulunduğu konumun hakkını vererek ürettiği yenilikçi lastikleriyle liderliğini üstlendiği bu sektörde başarılı ürünleriyle göz doldurmaya devam etmektedir. Ürettiği Drivegurard serisi ile sektörde yeni nesil bir kategori daha ekledi. Bridgestone patlamayan lastik olarak da bilinen ürün aynı zamanda patlasa da yol gidebilme özelliğine sahiptir. Tüm binek araçlarda kullanılabilecek şekilde tasarlanmış, serinin 19 farklı ebat ve 15 ile 18 jant aralığında seçenekleri bulunmaktadır. Performans ve dayanıklılık açısından yanak bölümü güçlendirilmiş olan seri size konforlu rahat bir yolculuk sunmayı hedeflemektedir. Bu seri, artık emniyet ve güvenlilik açısından lastiklerde sorun yaşamadan bir yolculuk sürebilmeyi ve lastiğin alabileceği herhangi bir hasara karşı en az 80 km hızla yola devam etmeyi size sunmaktadır. Ürettiği her yeni serinin koşullarına ve esnekliğine uygun performans düzeyini yüksek tutmayı görev bilinci haline getirmiş Bridgestone lastik modelleri, üretimini yaptığı bölgelerin gerektirdiği onay ve belgelere sahiptir. Her zaman ürünlerinde ham maddeden ürününün tüketiciye buluşmasına kadar geçen sürede kalite kontrol ve test süreçlerini elden bırakmamaktadır. Ayrıca satış sonrası oluşabilecek problemler ve sebepleri için danışabileceğiniz servis sistemi bulunmaktadır. Lastiğin size daha uzun süre eşlik edebilmesi için kullanım talimatlarındaki bilgilendirmeler yardımıyla hareket edebilirsiniz. Bridgestone performans lastikleri sizin için güvenli sürüş önerileri ve mevsimlere göre kullanım talimatları belirlemiştir. Kullandığınız seriye göre yapılması ve yapılmaması gereken durumlar oluşmaktadır. Yola çıkmadan önce hazırlık, yolda hava koşullarına göre yapılmaması gereken eylemler, Sürüş kısmında dikkat edilmesi gereken unsurlar ve en önemlisi hava şartlarının oluşturabileceği risklerin farkında olup ona göre bir önlem almak gerekmektedir. Örneğin kış aylarında yolda buzlanma olabileceği riskini aklınızdan çıkarmadan alacağınız virajlara hız limitinizi düşürüp girmeniz ve çıkacağınız yokuşlarda hızınızı arttırıp hareket enerjisinden faydalanmanız gerekmektedir. Bu aylarda özel olarak tasarlanmış Kış lastikleri kullanabilirsiniz. Kullandığınız kış lastikleri hava şartlarına göre oluşturulmuş sırt deseni ve omuz yapısıyla sizi meydana gelebilecek herhangi bir zorluktan daha konforlu ve rahat bir şekilde kurtarmaktadır.

Bridgestone Oto Lastik İle Yola Çıkmadan Önce Önlemleri Alıp Risklerden Kaçının

Bridgestone Oto Lastik İle Yola Çıkmadan Önce Önlemleri Alıp Risklerden Kaçının

Bridgestone lastik çeşitleri hava koşullarına, kullanacağınız işe ve sürüşünüze uygun olarak tasarlanmış ürünlerle hizmet sunmaktadır. Size bu ürünlerde dayanıklılık ve performans ihtiyacınızı karşılasa da ürünün kullanış ve bakım şekline özen göstermeniz lastiklerinizin ömrünü uzatmaktadır. Bridgestone oto lastik fiyatları, performanslarıyla doğru orantılı olup sizin de aldığınız önlemler sayesinde bir lastikten beklentilerinizin de ötesinde performans sergilemektedir. Araçlarımızın yerle temasını sağlamakla kalmayıp doğru bir ürün planlaması sayesinde bizi birçok tehlikeden korumaktadır. Düzenli bakımları sayesinde kullanım ömrünü uzatabilir ve aynı zamanda daha etkin performans göstermesini sağlayabilirsiniz. Yapacağınız düzenli bakımlar sayesinde yolda karşılaşabileceğiniz olumsuz etkenlere karşıda önceden bir önlem alıp kendinizi konforlu ve rahat bir yolculuğa çıkmaya hazır hissedeceksiniz. Araçlarınıza uygun modelleri ve fonksiyonları üreten Bridgestone ailesine katılmak veya firmamız hakkında bilgi almak isterseniz sayfamıza göz atıp seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Aracınıza uygun Bridgestone Oto Lastik Modelini Seçmek

Aracınıza Uygun Bridgestone Oto Lastik Modelini Seçmek

Lastiğin deformeye uğramaması ve ömrünü uzatmak için aracımıza uygun lastiği seçerken dikkat etmemiz gereken bazı durumlar vardır. Bu durumları göz önüne alarak alacağımız her hangi bir lastik modeli ile hem can sağlığımızı garanti altına alıp hem de ürünün sağlığını kontrol altında tutarız. Bunun ilki aracınıza uygun ebat, hız sembolü ve yük endeksine sahip lastikler tercih edilmelidir. Bunlar aracınızı üreten firmanın onay verdiği lastik özellikleridir. Bu koşullara uygun lastik seçimi size hava basıncına uygun yük taşıyabilme fonksiyonları için gereklidir. Bridgestone lastik 14 jant ölçüsü de takılan lastiğe uygun olarak seçilmelidir. İkinci bir unsurda doğru hava ile lastiklerin şişirilmesi, lastiklerin taşıdığı yükle orantılı kataloglarında verilen değerden daha az veya daha çok şişirilmesi lastikte deformelere aşınmalara yol açar. Lastiğe hava fazla basılmışsa sırt tarafı, az basılmışsa da omuz tarafında aşınma ortaya çıkar. Özellikle dikkat edilmesi gereken konu çift lastiklerin aynı oranda hava basılmasıdır. Aynı oranda hava basılmayan tekerleklerle yola çıkmak büyük riskli bir eylem olurken bir yandan da tekerleklerde aşınmalara yol açar. Uzun yol seyahatlerinizde lastikleriniz soğukken kontrollerini yapmalı ve doğru oranlarda şişirmeye dikkat etmelisiniz. Yani az havayla yüzeyle aranızdaki sürtünme kat sayınızı arttırırken lastiğe çok hava basmanızda yol zorluklarına karşı direnci düşer. Doğru bir hava yüklemesi ile lastiklerinizle yol arasında konforlu bir uyum sağlanır. Önemli noktalardan birisi ise aracınızın hızı ile lastiğinizin dayanıklılığıdır. Araçların yaptığı fren ve çekiş kuvvetleri, aracın V2 e eşittir. Kullandığınız aracın hız limitlerine göre seçeceğiniz bir lastik ile hızdan dolayı ısınan lastiklerin aşınmasından kaçınırsınız. Son olarak da araca yükleme yaparken taşıyacağı kapasiteyi geçmeden ve yük kapasitesini doğru yerleştirme yaparak yerleşim düzeni sağlamalısınız. Çıkacağınız uzun yollarda, zorlu şartlarda, aracınızın modeline göre lastik seçimi yaparken istediğiniz ek performans fonksiyonlarını da size seçenekler arasında sunan Bridgestone, Lastiklerin içine takılan görüntü anlamında da arabaya değer katan aracın hareket edebilme işlevinde ana elemanlardan biri olan jant seçenekleriyle de piyasa da var olmayı sürdürüyor. Konfor, performans, viraj hakimiyeti detaylarında kendini kanıtlayan Bridgestone lastik 16 jant detaylarını sayfamızdan inceleyip diğer jant seçenekleri hakkında da detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

 Bridgestone Oto Lastik İle Mükemmeliyetçiliği Yakala

Bridgestone Oto Lastik İle Mükemmeliyetçiliği Yakala

Lastik alanında kendini uzun süredir kanıtlamış olan Bridgestone, yolda oluşabilecek her detayı düşünerek tasarladığı lastikleri piyasaya sürmeden önce zorlu testlerden geçirerek kalitesini garanti altına almaktadır. Her koşulda müşterisini memnun etmeyi amaçlayarak ürettiği ürünlerinde kendi imzasını taşıyan gelişen teknolojinin kontrol edilebilir özellikleriyle sağlanmış performans, dayanıklılık ve kalite üçlüsünü görmekteyiz. Mevsimsel değişikler, araçların modeller, sürüş özellikleri, işe uyumluluğu gibi başlıklara özel tasarlanmış jant ve lastik seçenekleriyle sizin talepleriniz doğrultusunda ürün çeşitliliğini arttırmaktadır. Bridgestone kış lastiği ve Bridgestone yaz lastiği değişen hava koşullarından dolayı oluşan yol şartlarına göre tasarlanmış kategorilerinden biridir. Bu kategoriler altında her türlü binek araç modeline uygun lastik çeşitleri bulabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bir lastikten beklentinizin ne olduğuna karar vermek, verdiğiniz karar doğrultusunda aracınızı aldığınız markanın onayladığı yapısal özellikler çerçevesinde istediğiniz lastik kullanımına ulaşabilirsiniz. Yenilikçi ve her modele uygun tasarımları ile de görüntü açısından sizi tatmin edeceklerdir. Japon teknolojisinin yansımalarını gördüğümüz ve deneyimli mühendisler tarafından üretimi gerçekleştirilen bu lastikler sizi ve sevdiklerinizin emniyeti için her geçen gün yeni testler ve dayanıklılığı daha da arttıracak formüller üretmektedir. Sizin de alacağınız önlemlerle yolla temasınızı en güvenlikli şekilde kurmayı ve kullanacağınız aracın size konfor sağlaması açısından çalışmalarına çağının ötesindeki düşüncelerle devam etmektedir. Sizde her türlü hava şartları, yol güzergahları, araç modelleri düşünülerek tasarlanmış, sektöründe kullanabileceği üstün teknolojik gelişmeleri kullanmış ve ürün dizaynlarıyla hem göz zevkinden ödün vermeyerek hem de performas açısından rakiplerinden üstünlük elden eden Bridgestone ailesine katılmak isterseniz, ürettiği ürünler ve detaylı bilgilendirmeleri için sayfamıza göz atıp fikir edinebilirsiniz.