Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Oto Lastik

için 7 sonuç bulundu.
Genişlik seçiniz
 • 1.505,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.394,90 TL

  ENZOROTO
  %100
 • 1.600,00 TL

  Sepette Ek İndirim

  1.489,00 TL

  USTAOTO
 • 1.250,00 TL
  USTAOTO

Jinyu Oto Lastik

Güvenli ve uzun seyahatleriniz doğrultusunda sadece arabanızın bakımını yaptırmış olmanız, bildiğiniz üzere yeterli olmamaktadır. Bu kapsamda ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü imkânı sizlere sunabilecek olan, dayanıklı ve yol tutuşu sağlam lastiklerinizin de olması gerekir. Çeşitli sebeplerden dolayı oto lastik patlamasına ya da kış mevsimlerinde yolculuk ediyor iseniz de kayma olasılıklarına karşı gerekli tedbiri almanız doğrultusunda doğru ürünleri tercih etmeniz, stressiz bir seyahat deneyimi sunacak olan bir durum olacaktır. Bahsetmekte olduğumuz bütün bu sıkıntılar ile uğraşmamanız için sizlere en kapsamlı hizmeti sunan, uzmanların da tavsiye etmekte olduğu ürünlerden olan Jinyu lastik çeşitleri, kullanmanız doğrultusunda güvenilir seyir keyfini sizlere yaşatacak olan ürünlerden olacaklardır. Bununla beraber, uzun ömürlü performans sergileyebilmeleriyle de sizlere uzun vadede daha fazla bir kazanç elde etmiş olma imkânı sağlayacak olan bu ürünler, ister yazlık isterseniz de kışlık olmak üzere ihtiyaç duymakta olduğunuz çeşitleriyle, kullanımına uygun hava koşulları için üstün niteliklerle üretilmiş profesyonel ürünlerdir. Daima en faydalı biçimde yararlanabileceğiniz bu mevsimine göre kullanım imkânı tanıyan kaliteli ürünlerle aklınızda soru işareti kalmayacak. Farklı genişliklerde tasarlanan ve farklı yanak kalınlıklarında üretilen çeşitleri bulunan markanın oto lastikleri, yol tutuşları konusundaki başarılarıyla arabasına değer veren sizler için eşsiz niteliklere sahip ürünler olduklarını, göstermekte oldukları bunlar gibi pek çok fonksiyonlarıyla kanıtlamaktalardır.

Jinyu Yaz Lastiği Niteliklerindeki Detaylarıyla Üstlerde

Jinyu Yaz Lastiği Niteliklerindeki Detaylarıyla Üstlerde

Öncelikli olarak bahsetmek gerekirse Jinyu’nun C yakıt verimliliklerindeki lastikleri, eşsiz fayda sağlayan türlerden biri olmaktadır. Bu türün teknik detayları oldukça kullanışlı olduklarını gösterir niteliktedir. 18 inçlik jant çapları bulunan ve 35 mm yanak kalınlıkları bulunan bu tasarımlar, Jinyu’nun orijinal ürünlerindendir. Aynı zamanda 255 mm genişlikleri bulunan bu lastikler, ıslak zeminde frenleme için B tipinde olmaktalardır ve hız endeksleri ise 94 Y olmaktadır. Aynı şekilde yük endeksleri de 94 Y olan bu yaz mevsimi tipi lastiklerin gürültü düzeyleri ise 71’dir. Bu özellikleri ile uzun yol deneyimleri esnasında araç kullanıcıları tarafından oldukça beğeni toplayan ürün çeşitlerinden bir tanesi olmaktadırlar. Başka bir detay olarak XL’si ve RunFlat’ı da bulunmamaktadır. Otobüs tarzı ve kamyon tarzı vasıtalar için uygun bir tür olan Jinyu’nun yaz mevsimine göre imal edilmiş lastikleri ise şoförler için vazgeçilmez bir güven sunabilmektedir. Tam olarak 295 mm genişlikleri bulunan bu lastiklerin jant çapları ile ilgili olarak ise 20 inç ve üstü için uygun kullanım imkânı tanımaktadır diyebiliriz. Lastiğin tabanındaki kare biçimine benzer desenleri ve derin aralıkları ile kolay ve başarılı bir şekilde tutunma olanakları sunabilmekte olan ürünlerdir. Oto yaz lastiği olarak kullanım elde edeceğiniz 70 mm yanak kalınlığındaki türlerden de bahsetmeden geçmemiz doğru olmayacaktır. Binek kullanım türüne özel olan lastik çeşitleri olan bu türler, Jinyu yaz lastiği ürünleri arasında en itibar görenlerden birisi olmaktadır. 13 inç jant çapına uygun tasarımları ile aracınızın mükemmel bir performansta ilerlemesini sağlayacak bu lastiklerin 155 mm olan toplam genişlikleri bulunmaktadır. Bu yazlık lastikler, kullanıcıların sıklıkla talep etmekte olduğu klasik ve çok başarılı ürünlerden birisidir. Bu kaliteli çeşitleri görsel açıdan da inceleyip, daha detaylıca tanıyabilmeyi arzu ederseniz, sayfamızdan inceleme yapabilirsiniz.

Güvenilir Jinyu Kış Lastiği Çeşitleri

Güvenilir Jinyu Kış Lastiği Çeşitleri

Kış mevsimlerini sıkıntısız bir biçimde atlatmanızı sağlayacak olan mükemmel oto lastiklerinden bir tanesi, şüphesiz Jinyu markasının 195 mm taban genişlikleri bulunan ürünleridir. Zemine kusursuz bir biçimde tutunabilme özelliği sergileyebilen tabanlara sahip olan bu ürünler, 60 olan kesit oranlarına sahiptirler ve 16 inç jant çapına uygun ürünler olmaktadırlar. Bu lastikler size birinci sınıf kalite ile güvenliği temin etmektedirler. Gürültü oranı 72 olan bu çeşitlerin ıslak zeminde kavrama durumları B, hız endeksleri ise T olmaktadır. Araç tipi olarak hafif ticarilerde eşsiz performans sergileyen bu çeşitlerin ağırlık endeksleri ise 99 / 97 olmaktadır. Ayrıca yakıt verimlilikleri de C olan bu lastikler ile seyir deneyimleriniz kış aylarında bir sorun olmaktan çıkacaktır. Jinyu’nun 175 mm taban genişliğe sahip olan 2014 üretimi kış lastikleri ise 65 mm yanak kalınlıklarında üretilmiş estetik ürünlerdir. Ayrıca 15 inç jant çapı uyumu bulunan bu lastikler, binek araçlar için özel olarak detaylandırılmış nitelikler bulundurmaktadır. Hız endeksleri H sınıfı olan ve yük endeksleri 84 olan bu üretimlerde RunFlat de, XL de bulunmamaktadır. Sonbahar mevsimi henüz gelmeden hızla tüketilen bu Jinyu kış lastiği çeşitleri, sizlerin de kaçırmak istemeyeceği nitelikli ürünler sınıfındandır. Mevsimi fark etmeksizin Jinyu lastik ebatları genişlik ve jant çapları açısından pek değişkenlik göstermemekte olup, aynı araç üzerinde kullanım sağlayacağınız ürün tiplerinin her biri en üstün performans sergileyecekleri biçimde kullanım alanlarına en uygun biçimde tasarlanmış kaliteli üretimlerdir. Diğerlerine nazaran daha geniş bir taban alanı bulunan Jinyu üretimli lastikler, tam tamına 275 mm taban genişliğine sahip, markanın binek kullanım türündeki kışlık lastik ve jant ürünleridir. 35 yanak kalınlıkları ve 19 jant çapı uyumu bulunan bu tasarımlar, size her konuda güvenliği garantilemekte olan şık ve güçlü lastiklerdir. Hem derin, hem de sık bir biçimde dağılmış olan olukları ve çelik tabakası, buzlarla kaplı alanlarda fren yapma gücünü arttırmakta olan olukları yumuşatmaya yardımcı olmaktadır.

Jinyu Oto Lastikleri ile Konfor

Jinyu Oto Lastikleri ile Konfor

Her bir çeşidinin oluk biçimleri farklı desenlerde ve aralıklarda üretilmiş olan sağlam yapıda üretilmiş bu lastikleri deneyimlemenizin ardından, konforunuzun hiç bozulmayacağından kesinlikle emin olacaksınız. 275 mm gibi bir taban kalınlığına sahip olan bahsetmiş olduğumuz bu kış lastikleri ile ilgili bir diğer özellik ise, geliştirilmiş silis bileşeninin, çok az ısı derecelerinde bile lastiğin oluklarının yumuşak kalmasını sağlıyor olmaları ve bu kapsamda şüphesiz birinci sınıf güvenlik sağlamalarıdır. Ayrıca oluklarında yer alan tırtıklı olarak tasarlanmış yan şeritler, patinaj direncini de arttıran unsurlar olmaktadırlar. Dış ana oluk kısımlarındaki tırtıklı dizayn edilmiş noktalar da kışları kar ile kaplı olan alanlarda ya da buz oluşmuş zeminler üzerinde sorunsuz bir fren yapma gücü sağlaması ile güçlü bir tutuş olanağı sunmaktadırlar. Son olarak da söylemek gerekir ki, asimetrik desen nitelikleri ile 3 ana oluk bölümü mükemmel derecede manevra yapma kabiliyetini beraberinde sağlamaktadır. Jinyu oto lastik ürünleri, sizlere başarılarını ilk zorlu platformdaki performanslarıyla hissedilir biçimde fark ettireceklerdir. Bir başka geniş taban yüzeyi bulunan lastik çeşitlerinden olan ama bu sefer yaz mevsimleri için tasarlanmış olan ürün ise, henüz 2018 yılında üretilmiş olan Jinyu markasının güçlü ürünleridir. Bu genç tasarımlar, oldukça üstün bir teknoloji ile test edilmek suretiyle üretime geçilmiş olan yazlık lastik çeşitleridir. Yanak kalınlıkları 40 mm olan binek araç tipleri için üretilmiş bu lastikler, 19 inç jant çaplarında ve 245 mm taban genişliklerinde üretilmişlerdir. 4 ana oluk biçiminde birbirine paralel olarak hazırlanmış desenleri bulunmakta olan bu ürünler, yatay ve dikey biçimlerde olmak üzere çeşitli dar oluklar ile güçlendirilmiş biçimlere sahiptirler. Kullanıcılar tarafından çokça beğenilen ve tavsiye edilen bu yazlık ürünler, mevsimi gelmeden tükenebilmekte olan popüler ürün çeşitlerindendir. Yorumları açıp incelemede bulunduğunuz takdirde, bu ürünleri deneyimlemiş olan araç sahiplerinin mutluluklarını fark edebilmeniz mümkündür. Jinyu lastik yorumlar bölümünde ise genel itibarıyla kışlık veya yazlık çeşitler hakkında bir karara varabilir, birbirinden nitelikli bu ürünler arasından tercihinizi de bu yönde sağlayabilirsiniz.

JJinyu Lastik ile Yüksek Performans

Jinyu Lastik ile Yüksek Performans

Jinyu sadece otobüs, kamyon veya klasik anlamda bir binek aracı türüne uyumlu lastik geliştirmemektedir. Her türlü faaliyete uygun olarak geliştirilmiş bu ürünler, hafif ticari ve ağır vasıta araçları için olan kullanımları dışında, ayrıca yarış etkinliklerinde kullanılacak araçlar için de, cip tarzındaki araçlar için de uyumlu çeşitlerdir. Her tarz için uygun biçimde üretilmiş lastik çeşitleri bulundurmakta olan Jinyu, sizlere ihtiyacınızın bir adım önünde cevap sunabilmektedir. Alanında yükselen bir değer olan Jinyu, kullanıcıların vazgeçemeyeceği çeşitleri hızla geliştirmeye devam etmektedir. Yazlık ve kışlık olarak ayrı fonksiyonlarda detaylandırılan bu lastik çeşitlerinin yanı sıra, üstün teknoloji ile geliştirmekte olduğu bir üçüncü lastik türü de, her iki mevsime de uyum sağlayabilen nitelikte geliştirilmiş olan üstün kalitedeki lastikleridir. Jinyu lastik dört mevsim olarak sunulan 4 mevsim kullanım olanağı sağlayan ürün çeşidi olan bu lastiklerden edinmeniz doğrultusunda, aracınızın bambaşka bir performansta yol tutuşu sağladığını ve çok daha konforlu bir seyir elde ettirdiğini anlayacaksınız. Bu özelliklerde geliştirilmiş olan lastik ürünleri ile ilgili olarak sayfamızdan detaylı açıklamaları istediğiniz zaman inceleyebilirsiniz. Çok beğenilen bu 4 mevsim uyumlu lastik tipleri her ne kadar bir çığır açıyor olsa da, yine de mevsimine uygun koşullarda üretilen, alanına odaklanmış profesyonel çeşitleri de kullanıcılar tarafından çokça talep edilmeye devam etmektedir. Bu yükselen markanın her iki mevsim için de sadece iki çeşit lastiği bulunmamakta olup, birçok çeşitli serilerde üretimleri bulunmaktadır. Bununla ilgili olarak da, yazlık ve kışlık olan farklı genişliklerde ve fonksiyonlarda çeşitli ürünler hakkında yukarıda bilgilendirmelerde bulunmuş durumdayız. Jinyu’nun daha başka olarak benzer kalitedeki nitelikleri bulunan diğer birçok lastik çeşidi de bulunmaktadır. Yine bir 19 inç jant çapı bulunan 35 mm yanak kalınlığındaki bu tasarımlar, 245 mm taban genişlikleri ile yaz mevsiminin asfalta en kuvvetli tutunan ve mükemmel bir manevralı kullanım olanağı sunan lastik türleridir. Yaz seyahatlerinizin en heyecanlı bölümünü bu lastikler ile deneyimleyeceğinizden hiç şüpheniz olmayacaktır.

Jinyu Lastiklerin Yol Tutuşu

Jinyu Lastiklerin Yol Tutuşu

Asfalta tutunuşları ile gücünü sizlere hissettirecek bu ürünler, ayrıca geniş ve derin oluklu yapıları ile özelliklerini hemen kaybetmemekte olduklarından gönlünüzce bir kullanım sergileyebileceksiniz. Hızlı sürüşlerinizde, olası manevra durumlarında sizleri strese sokmayacak yapıda test edilerek üretilen bu lastikler ile araç kullanırkenki güven hissiyatı artacaktır. Ancak uzun ve boş yollarda, şehirler arası seyahat ediyor olsanız dahi kurallara uymanız gerektiğini unutmamanız gerekir. Bir aracın belki de en çok yıpranan bölümü, yere her zaman temas etmekte olan tekerlek kısımlarıdır. Ancak bu lastik çeşitleri ile belki de artık aracınızın daima en yeni kalacak olan kısımlarını oluşturacak bölüm tekerler olacaktır. Dikkatli sürücüleri kesinlikle bir zarara uğratmayacak olan bu lastikler, ayrıca aracınızın değerine de değer katacaklardır. Bu yazlık ürünlerinden bir diğeri de, şüphesiz diğer yazlık kullanım özelliği bulunan lastik çeşitleri ile aynı lüksü sunabilecek kalitede üretilmiş olan Jinyu’nun 225 mm taban genişliklerine sahip oto yaz lastikleridir. Bu lastiklerin, 245 mm taban genişliğine sahip yazlık ürünler kadar etkili yol tutuşlarının olduklarını kolayca fark edebilirsiniz. 45 mm yanak kalınlıkları ve 18 inç olan jant çapları ile sizlere sağlam bir profil çizen tasarımlardan bir tanesidir. Binek kullanım türüne göre 2017 yılı içerisinde geliştirilmiş olan bu yeni tasarımlar, üzerinde birbirine paralel ve aynı aralıklarda tam olarak 4 ana oluk barındıran ürün çeşitleridir. Jinyu yazlık lastik ürünleri arasında oluk detayları ile farkını göstermeyi başaran bir ürün çeşidi olan bu lastikler, 4 ana oluklarının yanı sıra asimetrik yatay çizgilere sahip ince oluklu yapıları ile yol tutuşunuzu güçlendirmesi amaçlanarak tasarlanmışlardır. Lastiğin bir en kenar kısmındaki yatay oluklar hafif yukarı eğride oluşturulmuşken, diğer en kenar kısmındaki yatay oluklar ise hafif aşağı eğride oluşturulmuşlardır. Bu ince detayları, sizleri her türlü ıslak yüzeylerden, her türlü çamurlu alanlara, hatta ince taşlı zeminlere kadar kolaylık sunması açısından, her türlü olası aksiliklere karşı fayda sağlaması amacıyla çeşitlendirilmişlerdir. Yorumları okuduğunuzda bu eşsiz tasarımların farkını deneyimleyenleri sizler de fark edeceksiniz.

Jinyu Kışlık Lastik Detayları

Jinyu Kışlık Lastik Detayları

Kış mevsim koşullarında her türlü yol problemini aşması için tasarlanan güvenilir kavrama özellikleri ile Jinyu kışlık lastik modelleri, fonksiyonel kabiliyetlerinin yanı sıra yapıları ile de beğeni toplamaktadır.. Çoğunlukla ıslak zeminlerde sağladığı eşsiz frenleme özellikleri sunmalarıyla veya yazın dahi kullanımda tercih edilmeleri de bu beğeniyi gösterir niteliktedir. Jinyu kış mevsimi için üretilmiş olan 65 mm yanak kalınlıkları bulunan lastikleri ise, 15 inçlik jant çapları bulunan, 2015 yılında imal edilmiş olan çeşitleridir. 185 mm taban genişlikleri üzerinde yer alan oluk detayları, arabanıza güçlü bir görüntü, lüks bir hava katacak olan detayları ortaya koymaktadır. Simetrik ve oldukça dişli bir biçimde oluşturulan sağlam oluk detayları ile bambaşka bir karizma yakalamış olacaksınız. Jinyu oto lastik fiyatları tahmin edebileceğiniz üzere yüksek fonksiyonları ile karşılaştırdığınızda hak ettiği değerlerdedir. Ancak elde edeceğiniz kazanımlar karşısında bir mukayese yapacak olursanız, nasıl bir kar sağladığınızı anlayabilirsiniz. Bu kışlık ürünleri muhafaza etmek istediğinizde ise zemine dik bir şekilde bırakmamanız tavsiye edilir, mümkün ise jantı ile birlikte garajınızda muhafaza etmeniz, orijinal yapısını korumanızda yardımcı olmuş olur. Genel itibarıyla duvara asmak suretiyle saklamayı tercih eden kullanıcılara sıkça rastlayabilirsiniz. Ancak, belki de en nitelikli muhafazayı elde etmeniz, zemine yan yatırarak lastikleri üst üste istiflemeniz ile olacaktır. Ayrıca garajınıza yerleştirmeden önce, lastiklerin olukları içerisinde bulunan küçük çakıl ve benzeri toprak parçalarını temizlemeniz, bu tür kalıntıların lastiğinizin üzerinde kuruyarak bütünleşmesine engel olmanız, fonksiyonel açıdan doğru bir uygulama olacaktır. Ayrıca direkt olarak güneş ışığı almamaları ve hava alan alanlarda bulundurulmaları ile ömürlük bir saklama olanağı elde edebilirsiniz. Bu açıdan kılıflar edinerek kılıf içerisinde bulundurmanız en doğru yöntemdir.

Arama Kriterleriniz

Jinyu
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Michelin (3247)
Goodyear (2888)
Continental (1194)
Lassa (783)
Petlas (842)
Bridgestone (1157)
Nokian (1591)
Hankook (1688)
Dunlop (235)
Kormoran (959)
Pirelli (2515)
Laufenn (677)
Kumho (541)
Nexen (522)
Nankang (354)
Debica (351)
Sava (315)
Özka (306)
Bf Goodrich (237)
Riken (227)
Windforce (214)
Falken (169)
Starmaxx (164)
General (150)
Winrun (146)
Roadstone (138)
Dayton (132)
Semperit (114)
Milestone (101)
Farroad (95)
Tigar (95)
Tracmax (94)
Matador (71)
Viking (68)
Fulda (53)
Minerva (46)
Strial (39)
Kinforest (32)
Cratos (23)
Doublestar (23)
Anlaş (22)
Barum (22)
Landsail (20)
Platin (20)
Saferich (20)
Wanlı (16)
Achiles (15)
GT Radial (15)
APlus (14)
Vredestein (14)
Gripmax (13)
AJS (12)
Billas (12)
Altenzo (11)
Yokohama (11)
Toyo (10)
Taurus (9)
Vitour (9)
Sportiva (8)
Evergreen (7)
Gislaved (7)
Jinyu (7)
Mitas (7)
Triangle (7)
Kelly (6)
Maxxis (6)
Saetta (6)
Sunny (6)
Marshal (5)
BKT (4)
Mabor (4)
Sailun (4)
Delinte (3)
Duro (3)
Ecomaster (3)
Point S (3)
Sunitrac (3)
Uniroyal (3)
Victorun (3)
Waterfall (3)
Alliance (2)
Cooper (2)
Feuvert (2)
Firestone (2)
Goodride (2)
Kenda (2)
Kleber (2)
Linglong (2)
Starfire (2)
Tatko (2)
Zeetex (2)
Aotelli (1)
Federal (1)
Formula (1)
Gerutti (1)
Kingstar (1)
MOMO (1)
Motrio (1)
Rotalla (1)
Tyfoon (1)
Dİğer (17)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(4)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Tipi

(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Yanak Kalınlığı

(4)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Jant

(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Üretim Tarihi

(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Kullanım Türü

(5)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Islak Zeminde Frenleme

(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yakıt Verimliliği

(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL