Filtreleri Temizle
Marka
Arçelik

Kategoriler

Benzer Kategoriler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

Genişlik

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

Başka bir kelime deneyin

Boyut

Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

Başka bir kelime deneyin

Kullanım Şekli

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Arçelik Beyaz Eşya

için 1,351 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Arçelik Beyaz Eşya

Buzdolabı, çamaşır makinesi, fırın, derin dondurucu, set üstü ocak, aspiratör gibi beyaz eşya ürünleri ile kullanıcıların beğenisini kazanan Arçelik, yenilikçi teknolojileri ve şık tasarımı bir araya getiriyor. Yaşam alanlarının vazgeçilmez eşyaları olan beyaz eşyalar uzun süreli kullanıldıklarından dolayı kullanıcılar tarafından titizlikle seçiliyor. Yiyecek maddelerinin sağlıklı ve hijyenik bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayan buzdolabı çeşitleri Arçelik beyaz eşya modelleri arasında en çok tercih edilenler arasında yer alıyor.

Arçelik Beyaz Eşya Modelleri

Arçelik Beyaz Eşya Modelleri

Çift kapılı, tek kapılı, No-Frost, derin donduruculu ve büro tipi gibi modelleri bulunan buzdolapları farklı boyut ve kapasitelerde üretiliyor. Kapasite büyüklüğüne göre buzdolabı fiyatlarında da değişiklik söz konusu oluyor. Dondurucusu üstte ve altta olmak üzere de ikiye ayrılan buzdolabı modelleri aynı zamanda farklı renkte tasarımları ile de göz dolduruyor. Özellikle kalabalık aileler ve iş yerleri için kullanılan derin dondurucu modelleri ise sandık tipi ve çekmeceli gibi çeşitleriyle dikkat çekiyor. Beyaz eşya modelleri arasında en çok tercih edilen eşyalar arasında bulaşık makineleri yer alıyor. Kullanıcının zamandan tasarruf etmesini sağlayan bulaşık makineleri aynı zamanda daha hijyenik şartlarda bulaşıkların yıkanmasına yardımcı oluyor. 2 programlıdan 10 programlıya kadar seçeneklere sahip olan modelleri kullanıcının ihtiyacı doğrultusunda satın alınabiliyor. Program sayısı fazlalaştıkça beyaz eşya fiyatları da artıyor. Bir diğer beyaz eşya çeşidi arasında çamaşır makineleri yer alıyor. Kaliteli ve şık tasarımları ile ön plana çıkan Arçelik çamaşır makineleri bir evin vazgeçilmez eşyaları arasında yerini alıyor. Mutfakların olmazsa olmaz beyaz eşyaları olan Arçelik fırın ve davlumbazlarda kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Beyaz eşya önerileri arasında ilk sırada yer alan markalardan biri olan Arçelik, satış sonrası hizmetiyle de göz dolduruyor. Dünyanın en ünlü teknoloji şirketleri arasında yer almayı başaran Arçelik, 30 binden fazla çalışanı ile hizmet veriyor. Pakistan, Güney Afrika, Çin, Rusya, Romanya, Tayland ve Türkiye’de 18 adet üretim tesisine sahip olan Arçelik, 34 satış ofisi ile 32 ülkeye dağılan marka, Altus, Dawlance, Defy, Flavel, Leisure, Arctic, Elektrabregenz, Blomberg, Grundig ve Beko gibi markalara da ev sahipliği yapıyor. Beyaz eşya markaları arasında lider bir konumda olan Arçelik, LED aydınlatma, bilgi teknolojileri, dijital ürünler beyaz eşya, elektronik ve küçük ev eşyaları gibi geniş ürün yelpazesiyle dikkat çekiyor.

Arçelik Beyaz Eşya Özellikleri

Arçelik Beyaz Eşya Özellikleri

Arçelik beyaz eşya modellerinin en önemli özelliği kaliteli malzeme ve işçilik kullanılarak tasarlanması oluyor. Kaliteli işçilik ve kaliteli malzeme kullanımı ürünlerin uzun yıllar dayanıklı kalmasını sağlıyor. Ev ve işyerlerinin demirbaş eşyaları arasında yer alan beyaz eşyaların uzun süre kullanılabilir olması tüketicilerin aradığı özelliklerin başında yer alıyor. Kullanıcının ihtiyacına göre şekillenen modellerin en önemli özellikleri arasında enerji tasarrufu yer alıyor. Daha az enerji ile maksimum performans sergilemeyi başaran beyaz eşya modelleri hem kullanıcının bütçesini destekliyor hem de çevrenin korunmasına yardımcı oluyor. Hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile kullanıcıların yaşamına taze bir soluk getiren Arçelik, modern ve şık tasarımlara sahip beyaz eşya modelleri ile yaşam alanlarına şık bir dokunuş getiriyor. Kolay temizlenebilir olmaları ve dış tasarımlarının hasara, yıpranmaya karşı dayanıklı olması markanın tercih edilirliği üzerinde önemli rol oynuyor. Aynı zamanda kurulum kolaylığı da dikkat çeken ürünler kullanıcının kurulum sırasında herhangi bir zorluk yaşamasını önlemek amacıyla uzman teknik servis tarafından monte ediyor. Ürünlerin beğenilmesinin ardında yatan en önemli sebepler arasında ise kulanı kolaylığı da yer alıyor. Yenilikçi teknolojilerle donatılan Arçelik beyaz eşya modellerinin bazı çeşitleri Wi-Fi ağ üzerinden akıllı cep telefonları ya da tabletler tarafından uzaktan kontrol edilebiliyor. Teknoloji tutkularının gözdesi olan bu özellik sayesinde kullanıcılar diledikleri yerden diledikleri zaman beyaz eşyalarını kontrol edebiliyor. Örneğin eve gelmeden birkaç saat önce klimasını açabiliyor ya da fırına koyduğunu yemeğini pişirebiliyor. Arçelik beyaz eşya yorumları hakkında bilgileri inceleyebilir ve ihtiyacınız olan özelliklere sahip beyaz eşyalardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Arçelik Beyaz Eşya Fiyatları

Arçelik Beyaz Eşya Fiyatları

Arçelik beyaz eşyalar tek başına solo halde satın alınabildiği gibi beyaz eşya seti şeklinde de satılabiliyor. Birkaç beyaz eşya modelinin bir arada satışa sunulduğu setlerin fiyatları solo halde satış fiyatlarına oranla daha uygun olabiliyor. Evlenen çiftler için kampanya halinde satışa sunulan Arçelik beyaz eşya paketi içerisinde genellikle çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve fırın gibi bir evin tüm temel ihtiyaçlarını karşılayan beyaz eşyalar yer alıyor. Fiyat açısından daha uygun olduğu için evlenmeye karar veren çiftler genellikle set halinde beyaz eşya almayı tercih ediyor. Arçelik beyaz eşya fiyatları, alınan ürünün kapasitesine, modeline ve teknolojik özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Örneğin bulaşık makinesi fiyatları sahip oldukları program sayısına göre farklı şekillerde fiyatlandırılıyor. 2 programlı bulaşık makinesi ile 5-6 programlı bulaşık makinesi arasında fiyat farkı bulunuyor. Buzdolabı modelleri ise derin donduruculu ya da No-Frost olmalarına ve kapasitelerine göre farklı fiyatlara sahip oluyor. Tüm beyaz eşya ürünlerinde fiyatı belirlenmesinde en etkili rolü enerji tasarrufuna sahip olup olmamaları oynuyor. Uzun süreler kullanılan ve yaşam alanlarının demirbaşları olan beyaz eşya modellerinin enerji konusunda tutumlu olmaları bekleniyor. Enerji tasarrufu sağlayan modeller genellikle tüketiciler tarafından daha çok tercih ediliyor. Aynı zamanda enerji tasarrufuna sahip olan modeller fiyat açısından diğer modellere oranla biraz daha yüksek fiyatlandırılıyor. Ancak kullanım süreleri kıyaslandığında enerji tasarrufuna sahip beyaz eşya modellerinin satın alınması hem bütçenin uzun dönemde korunmasına yardımcı oluyor hem de çevrenin ve yaşam kaynaklarının korunmasına destek oluyor. Ürünün kapasitesi ve performansı kadar tasarımı ve modeli de fiyatı üzerinde belirleyici rol oynuyor. Örneğin dokunulduğunda iz bırakmayan Inox malzeme kullanılarak tasarlanan modeller standart ürünlere oranla biraz daha yüksek fiyata sahip olabiliyor.