Öne Çıkanlar

Derin Dondurucu

için 1,609 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Derin Dondurucu

Derin donduruculu buzdolabınız , fiziki kapasitesiyle ihtiyaçlarınıza karşılık veremiyorsa; bir derin dondurucu almanın vakti gelmiş demektir. Derin dondurucu alarak; evinizde, mikrodalgada çözdürüp hazırlayabileceğiniz gıdaların bulunmasını sağlarsınız. Konserve tüketimini, dolayısı ile koruyucu madde tüketimini, azaltırsınız. Yemeklerinizi, önceden hazırlayarak porsiyonlar halinde saklayabilir ve arzu ettiğinizde doğrudan kullanılabilirsiniz. Derin dondurucu modellerini inceleyerek ihtiyacınız olana kolayca karar verebilirsiniz.

Buzdolabınızın yetmediği anlarda kullanmak üzere bir dondurucu istiyorsanız, aileniz çok kalabalık değilse; çekmeceli dolap tiplerini tercih edebilirsiniz. Derin dondurucu tavsiyelerine bakmak isterseniz, ürünlerin altında bulunan kullanıcı yorumlarını okuyabilirsiniz. Derin dondurucunuzun; çift kapılı mı, tek kapılı mı, büro tipi mi yoksa ankastre mi olacağını da baştan belirlemelisiniz. Derin dondurucunuzun ekonomik tasarrufunu ön planda tutup, az enerji harcayan modellere yoğunlaşabilirsiniz. A++ ve A sınıf derin dondurucu modelleri, enerji tasarrufu sağlama özelliğine sahiptir. Altus, Electrolux, Siemens, Beko, Regal, Simfer, Hoover, Arçelik ve Uğur markalarının derin dondurucu modellerini inceleyebilir, istediğiniz özelliklere en uygun fiyatlı derin dondurucuyu bulabilirsiniz. Seçtiğiniz markanın, tüm Türkiye çapında yetkili servis ağının olmasını göz önünde tutmakta yarar var. Derin dondurucu fiyatları, ürünlerin özelliklerine ve markalarına göre değişiklik göstermektedir. Ucuz derin dondurucu satın almak isterseniz, n11.com'un derin dondurucu kampanyalarını takip edebilirsiniz.

Sandık Tipi Derin Dondurucu

Sandık Tipi Derin Dondurucu

Büyük bir mutfağınız varsa ya da birden fazla derin dondurucuya ihtiyaç duyuyorsanız, dondurucunuzda çeşitli türlerde gıda saklamak, tencerenizi ya da tepsinizi olduğu gibi derin dondurucuya koymak, av eti ya da benzeri büyük hayvanları bütün bütün dondurmak istiyorsanız sandık tipi derin dondurucular işinizi görecektir.

Ankastre Derin Dondurucu

Ankastre Derin Dondurucu

Ankastre özelliğine sahip olan derin dondurucu modelleri, şık mutfak tasarımlarına son derece uygundur. Çeşitli boyutlardan bulunan ankastre tezgah altı derin donduruculardan ihtiyacınız olanı seçme şansına sahipsiniz.

Dolap Tipi Derin Dondurucu

Dolap Tipi Derin Dondurucu

Çok büyük olmayan derin dondurucuya ihtiyacınız varsa, tek kapılı derin dondurucular işinizi görecektir. Uğur derin dondurucu ve Regal derin dondurucu modelleri arasında tek kapılı olanları bulunmaktadır. Büyük bir derin dondurucu satın almak isterseniz, çift kapaklı olanları sizin için uygun olabilir. Tek kapılılardan daha büyük olan bu derin dondurucularda daha çok dondurulmuş gıda saklayabilirsiniz. Çift kapaklı derin dondurucular, sanayi tipi derin dondurucu olarak da kullanılmaktadır.

Büro Tipi Derin Dondurucu

Büro Tipi Derin Dondurucu

Küçük bir derin dondurucu modeli olan ürün, yer sıkıntısı çekenler tarafından tercih edilmektedir. Ofiste ya da küçük evlerde derin dondurucu ihtiyacı varsa, büro tipi derin dondurucular tercih edilebilir. Büro tipi derin dondurucular küçük boyutlu olduğu için kolay taşınma imkanı sunmaktadır.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Uğur (546)
Altus (167)
Liebherr (90)
Simfer (67)
Delta (65)
Regal (56)
Profilo (51)
Electrolux (50)
Şenocak (46)
Vestel (43)
Aeg (42)
Bosch (32)
Sunny (29)
Arçelik (28)
Finlux (24)
İndesit (23)
Beko (21)
Hoover (21)
Siemens (18)
Liebher (11)
Süsler (8)
Grundig (7)
Bexel (6)
Fujitsi (6)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Enerji Sınıfı

A+ (681)
A++ (330)
B (152)
A (38)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Dondurucu Tipi

Çekmeceli (649)
Sandık Tipi (540)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(136)
ve üzeri (236)
ve üzeri (253)
ve üzeri (256)
ve üzeri (262)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL