TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Finlux, Derin Dondurucu

için 2 sonuç bulundu.

Finlux Derin Dondurucu

Sene içerisinde farklı sezonlarda yetişen meyveler ve sebzeler, farklı dönemlerde tutulan leziz balıklar yılın diğer dönemlerinde soframıza taşımak istediğimizde tezgahlarda kolay kolay bulunmazlar. Finlux derin dondurucu ise gıdalarınızın lezzetini ve tazeliğini koruyan dondurma özelliği ile yılın her sezonunda arzu ettiğiniz lezzetleri kullanabilmenizi mümkün kılıyor. Vestel Finlux derin dondurucu ergonomik yönleri, özgün dondurma fonksiyonları ve modern tasarımıyla dikkat çekiyor.

Finlux Derin Dondurucu ile Kullanışlı İç Hacim Alternatifleri

Finlux Derin Dondurucu ile Kullanışlı İç Hacim Alternatifleri

Derin dondurucular ile mutfakta ihtiyacımız olan ve belirli bir süre zarfı içinde bozulması olası olan gıdalarımızı koruma altına alabiliriz. Dondurmak suretiyle gıdaların tazeliklerini uzun süre koruyabilmelerini mümkün kılan bu beyaz eşyalar, günümüzde neredeyse her mutfakta yer alıyor. Kalabalık aileler ve yalnız yaşayan kişiler için farklı genişlikte alternatifleri bulunan modeller, tasarımlarıyla kolay yerleştirilebilir ve kullanılabilir oluşlarıyla dikkat çekerler. Finlux derin dondurucu nasıl bir tasarım grubu ile piyasada yer alıyor yakından baktığımızda, markanın sandık tipi ve çekmeceli olmak üzere iki tip derin dondurucusunun piyasada yer aldığını görüyoruz. Her iki modelde de optimum dondurma standartları sağlayan markanın tüketim sınıfı ve kapasite özellikleri farklı olan seçenekleri bulunmaktadır. Finlux derin dondurucu yorumları markanın brüt hacmine oranlar net hacmiyle oldukça avantajlı bir stoklama ortamı sağladığını ortaya koyuyor. Her iki dondurucu tipiyle de lezzetli yemekler ve tatlılar hazırlamak üzere bozulabilir gıdalarınızı saklayabiliyorsunuz.

Finlux Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Finlux Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Mutfak ortamında kullanmakta olduğumuz beyaz eşyalar için kullanım alışkanlıklarımız ve kullanım sıklığımız farklılık göstermektedir. Fakat konu derin dondurucular olduğunda, gıdalarımızın kokusuyla ve tadıyla bozulmadan uzun süre korunmasını sağlayan bu elektronik cihazlar sene boyunca sürekli olarak faydalandığımız araçlardır. Finlux markası bu noktada ürettiği modellerde tasarruflu kullanım özelliklerinin yanı sıra yiyeceklerinizin formunu kaybetmeden saklanmasına yardımcı olan dondurma fonksiyonları sağlamaktadır. Finlux derin dondurucu fiyatları tercih edilen modelin kapasite ve hangi tip dondurucu olduğuna göre değişiklik gösteriyor. 101 litre ile 400 litre arasında değişen farklı hacim seçeneklerini tüketicilerle buluşturan marka maksi ve mini olmak üzere iki farklı çizgide başarılı dondurucular sunuyor. Enerji tüketim sınıfı A+ ile A++ arasında değişen markanın modelleri, uzun vadeli kullanımda yıllık elektrik tüketim miktarınızı düşürür. Vestel Finlux derin dondurucu fiyatları ürünlerin enerji tüketim sınıfı ve hızlı dondurma gibi özelliklerine göre de değişiklik gösteriyor. 54x63x145 cm (YxGxD) ölçülerindeki 220 litre kapasiteli dikey derin dondurucular gibi seçenekler, ergonomik olarak yerleştirme olanakları yaratıyorlar.

Finlux Derin Dondurucu Kolay Kullanım Özellikleriyle Karşınızda

Finlux Derin Dondurucu Kolay Kullanım Özellikleriyle Karşınızda

Beyaz eşyalar, tüketicilerin kısa yoldan belirli görevlerini yerlerine getirirken kullandıkları elektronik cihazlardır. Bu yönden de pratik ve verimli kullanım özellikleri taşıyor olmaları onların başarı performanslarını yükseltir. Finlux 6 çekmeceli derin dondurucu modelleri, kolay kullanım özellikleri ve çoklu organize gıda saklama yönleriyle bu alanda beğeni topluyor. 6 farklı çekmecede, farklı yiyeceklerin korunarak stoklanabildiği modeller günde 15 kilograma kadar yeni yerleştirilen gıdayı dondurabiliyor. Elektrik kesintisi durumunda sıcaklık düzeyini korumayı 13 saate kadar sürdürebilen modeller, aksiliklere karşı güvenlik önlemleriyle dikkat çekiyor. Süper dondurma modu ile derin dondurucuya henüz yerleştirdiğiniz gıdalar en kısa süre içerisinde dondurularak, mod otomatik olarak sona eriyor. Finlux 3 çekmeceli derin dondurucu ise daha minimal çözümler için tercih edilebilecek küçük boyutlardaki modeldir. Total brüt hacmi 80 litre olan mini modeller, 84x54x63 cm ölçülerindeki tasarımıyla ister tezgâh altı ister köşe yerleştirme şeklinde kullanılabiliyorlar.

Arama Kriterleriniz

Finlux
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (51)
Arçelik (11)
Beko (11)
Bosch (38)
Delta (14)
Electrolux (16)
Finlux (2)
Franke (2)
Grundig (2)
Liebherr (33)
Profilo (12)
Regal (34)
Samsung (5)
Seg (2)
Siemens (22)
Sıemens (6)
Simfer (18)
Teka (2)
Uğur (268)
Vestel (49)
Vestfrost (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Derinlik

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yıllık Enerji Tüketimi

(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL