TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Profilo, Derin Dondurucu

için 12 sonuç bulundu.

Profilo Derin Dondurucu

Teknolojik şartların gelişmesi ile beraber, ev ortamında ihtiyacımız olan kolaylıkları elektronik cihazlarla elde edebiliyoruz. Yemeklerimizde ve tatlılarımızda kullandığımız taze gıdaları saklama konusunda ise buzdolaplarıyla beraber derin dondurucuların fonksiyonlarından yararlanabiliyoruz. Beyaz eşya sektöründe geniş bir ürün hacmine sahip olan Profilo, mutfaklar için üstün performans sağlayan derin dondurucular ile taze gıdalarınızı uzun süre stoklayabilmenize olanak tanıyor. Profilo derin dondurucu modelleri ile bozulabilir yiyeceklerinizi tazeliğinden ve lezzetinden ödün vermeksizin kolayca saklayabilir, kullanım ihtiyacınız söz konusu olduğunda derin dondurucudan çıkararak kullanabilirsiniz. Özgün teknolojik özellikleriyle Profilo derin dondurucu modelleri yiyecekleriniz için ideal saklama ortamına sahip olmanın yanında ayrıca genişlik özellikleriyle de yıllık gıda stoku oluşturmanızı mümkün kılarlar.

Profilo Derin Dondurucu Seçenekleriyle İsabetli Çözümler

Profilo Derin Dondurucu Seçenekleriyle İsabetli Çözümler

Her ev içinde kendi mimari yapısıyla diğer ortamlardan ayrılan mutfaklar farklı kapasite özelliklerine sahiptirler. Bu durum doğal olarak ev için tercih edilen dekorasyon ve beyaz eşya seçimlerinde büyüklük ölçülerini de dikkate almayı gerektirir. Stabil olarak belirli bir noktaya yerleştirilerek kullanılan buzdolabı ve derin dondurucu gibi mutfak beyaz eşyaları, geniş alan kaplayan elektronik cihazlardır ancak Profilo markası derin dondurucularında farklı ortamlar için isabetli alan kullanım özellikleri sunan tasarımlara imza atıyor. Sandık tipi ve çekmeceli olmak üzere iki farklı tasarım özellikleriyle Profilo’nun derin dondurucuları arasında yer alan modeller, alan kullanımında ideal seçimi size bırakıyor. Profilo sandık tipi derin dondurucu yatay genişliğe sahiptir ve marka bu grupta çeşitli hacim ve ölçü seçenekleri sunmaktadır. 178 litre ile 390 litre arasında değişen dondurma kabini kapasitesine sahip sandık tipi modeller, minimal seçeneklerle mutfaklarda yer alabilirken daha geniş modeller ise iş yeri ve depo gibi ortamlarda kullanılabilmektedir. Profilo çekmeceli derin dondurucu modelleri çekmece sayılarına bağlı olarak değişen yükseklik boyutlarıyla, mutfak alanınızı dikey olarak kullanır ve ergonomik yerleştirme çözümleri sağlarlar. 92 litre ile 255 litre arasında değişen dondurma kabini kapasiteleri ile dikey dondurucu modelleri, minimal tasarıma sahip seçeneklerde tezgâh altına yerleştirme imkânı sağlıyor. Profilo dikey derin dondurucu alternatifleri arasında 5 çekmece ve 2 dondurma bölümüne sahip çoklu yerleştirme özelliğine sahip modellerin yanı sıra 3 çekmeceli daha küçük kullanım ihtiyaçlarına hitap eden seçenekler de yer almaktadır. Farklı tasarım ve kapasite özellikleri ile derin dondurucu Profilo markasının özellikleri ile tercih edilebilir. Dar mimari özellikleri nedeniyle beyaz eşya yerleştirmenin zor olduğu mutfaklar için ergonomik çözümler elde etmek üzere tercih edebileceğiniz minimal modeller, markanın büyük kapasiteli modellerinde arz ettiği soğutma standartlarına sahiplerdir. Profilo derin dondurucu yorum ve değerlendirmelerine göre markanın tasarımlarıyla da ev ortamında şıklık yarattığı görülüyor. Beyaz ve inox olmak üzere iki farklı renk seçeneğiyle kullanıcılara sunulan modeller, yerleştirildikleri alanda Profilo markasının çağdaş çizgilerini ortaya koyuyorlar.

Profilo Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Profilo Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Sezonluk yiyeceklerin, sene boyunca taze bir şekilde saklanabilmeleri yeterli soğutma şartlarının sağlanması ile mümkündür. Yiyeceklerin besin değerlerini kaybetmeden ve bakteri oluşumu söz konusu olmadan saklanabilmesi için uygulanan soğukluğu evde elde edebilmenin yolu da derin donduruculardır. Profilo markası kullanıcıların yiyeceklerini lezzetlerinden ve kokularından ödün vermeden saklayabilmeleri için özel fonksiyonlar sunan derin dondurucuları piyasaya sunmaktadır. Profilo derin dondurucu fiyatları modellerin iç hacimlerinin genişliğine, enerjim tüketim sınıflarına ve belli başlı fonksiyonlarına göre değişiklik göstermektedir. Kullanım alışkanlıklarınıza ve yerleştireceğiniz alana uygun modelleri markanın ürün kategorisini inceleyerek değerlendirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza hitap eden derin dondurucu fiyatları Profilo tarafından farklı düzeylerde piyasada yer almaktadır. Ürünleri özellikleri yönünden incelediğimizde çekmeceli Profilo dikey derin dondurucu mutfağınız için ergonomik ortam avantajı sağlarken, 255 litreye kadar brüt hacme sahip modellerle çok sayıda yiyeceğinizi taze bir şekilde saklayabilmenizi mümkün kılıyor. Sürekli olarak elektrik tüketimi yapan elektronik cihazlar olarak derin dondurucularda enerji tüketim düzeyi önemli bir husustur. A+ ile A++ arasında değişen enerji tüketim sınıfı etiketine sahip Profilo çekmeceli derin dondurucu fiyatları modellerin tüketim sınıfına göre değişkenlik gösteriyor. Yaşadığınız bölgenin iklim şartlarına karşı dayanıklı performans özelliklerini sağlayan derin dondurucular üreten Profilo markasının SN-T iklim sınıfındaki modelleri, yüksek sıcaklık şartlarında dahi soğutma özelliklerinden ödün vermez. Dondurulmuş gıdalarda tazeliğin ve lezzetin korunabilmesi için önemli şartlardan birisi de sağlanan soğutma düzeyinin standart olmasıdır. Sıcaklık seviyesinin dalgalanması, gıdaların bakteri oluşumuna elverişli bir ortam olmalarına neden olur. VitaPlus teknolojisine sahip Profilo sandık tipi ve çekmeceli derin dondurucu modelleri, iç ısıyı sabit tutmak suretiyle gıdaların daha uzun süreyle taze kalmasını sağlarlar. Geniş kapasiteli modeller ile yıllık yiyecek stokunuzu yaratabilir, tekrar tekrar alışveriş yapmanıza gerek kalmadan tüketeceğiniz yiyecekleri derin dondurucunuzdan çıkararak arzu ettiğiniz zaman yemeklik olarak hazır edebilirsiniz. Özellikleri ve tasarımlarıyla Profilo markasının modellerini incelemek üzere ürün kategorisini inceleyebilir, sizin için uygun olan modeller arasından beğendiğiniz alternatifi hemen satın alabilirsiniz.

Profilo Derin Dondurucu Geniş Alanda Bol Stoklama Yapar

Profilo Derin Dondurucu Geniş Alanda Bol Stoklama Yapar

Taze gıdalarını yıllık olarak stoklayarak, yılın farklı sezonlarında tüketmek isteyenler için ve çoklu stok yaparak bütçesini dengelemek isteyenler için Profilo derin dondurucular geniş saklama ortamı sağlarlar. Hem sandık tipinde hem de çekmeceli modellerde bulunan geniş saklama alanıyla, farklı yiyecekleri kolayca sınıflandırarak tazeliklerini korumak suretiyle stoklayabilirsiniz. Profilo 7 çekmeceli derin dondurucu sayesinde 7 farklı gruptaki yiyecekleriniz için organize edilmiş saklama ortamına sahip olabilirsiniz. BigBox çekmecesine sahip modeller sayesinde, geniş yüzey alanına sahip gıdalarınızı ekstra geniş alanda saklayabilirsiniz. Süper Dondurma özelliğine sahip bu modeller, yeni yerleştirmiş olduğunuz taze gıdaları en hızlı şekilde dondurarak, diğer gıdalar ile birlikte eşit düzeyde soğutmaya alırlar. Profilo derin dondurucu sandık tipi modellerde tek seferde daha fazla yiyeceği saklayabilmeniz ve dondurmanız mümkündür. 390 litre iç hacmiyle ekstra geniş dondurma kabinine sahip sandık şeklinde tasarlanmış seçeneklere büyük gıdaları kolayca yerleştirebilir ihtiyacınız olduğunda çıkararak kullanabilirsiniz. Profilo sandık tipi derin dondurucu fiyatları modellerin kullanım kapasitelerine göre farklılık göstermektedir. 178 litre brüt hacme sahip seçenekler, markanın minimal derin dondurucu alternatifleri arasında yer alırlar. Küçük alanlar için ideal modelleri arzu ederseniz mutfak dışında diğer ortamlarda da kullanabilirsiniz. Dondurucu özellikli elektronik cihazlarda, kullanıcıların karşılaşmak istemedikleri hususlardan birisi olarak kar ve buzlanma Profilo derin dondurucuların no frost özelliğiyle tarihe karışıyor. Profilo no frost derin dondurucu dondurma kabini içerisinde nem oluşumunu minimize ederek, buzlanmayı ortadan kaldırır. Bu sayede defrost yapma gibi zahmetli bir işten kurtulmuş olursunuz. No frost olmayan statik soğutuculu modellerde ise defrost suyu çıkış oluğu bulunuyor. Bu sayede defrost yaptığınızda eriyen buzlardan ortaya çıkan su kolayca tahliye edilebiliyor. Kullanıcıların ev standartlarını göz önünde bulundurarak, çözüm sağlayan özellikleri modelleriyle buluşturan Profilo markası, düşük ses standartlarında çalışan derin dondurucularıyla evinizin her noktasında sizi rahatsız etmeden gıdalarınızın tazeliğini koruyor. Siz de ihtiyaçlarınıza ve yerleştirme alanınıza uygun modelleri markanın ürün kategorisinden inceleyebilir ve beğendiğiniz modeli hemen satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Profilo
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (48)
Arçelik (11)
Beko (11)
Bosch (37)
Delta (14)
Electrolux (17)
Finlux (2)
Franke (2)
Grundig (3)
Liebherr (33)
Profilo (12)
Regal (32)
Samsung (5)
Seg (2)
Siemens (23)
Sıemens (7)
Simfer (20)
Teka (2)
Uğur (289)
Vestel (38)
Vestfrost (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dondurucu Tipi

Dikey (10)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+ (7)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

(11)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Soğutma Sistemi

(10)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Yıllık Enerji Tüketimi

(6)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(9)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yükseklik

(5)
(3)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Genişlik

(9)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(3)
ve üzeri (4)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)
ve üzeri (6)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL