TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Regal, Derin Dondurucu

için 32 sonuç bulundu.

Regal Derin Dondurucu

Lezzet harikaları yaratmanın sırrı malzeme çeşitliliğinden ve malzemelerin tazeliğinden geçer. Farklı tarifler için gerekli olan taze meyve, sebze ve et gibi gıdaları ev ortamında uzun süre muhafaza edebilmek ise ancak derin dondurucular ile mümkündür. Gıdaların tazeliklerini, kokularını ve lezzetlerini kaybetmeden stoklamanızı sağlayan derin dondurucular, yılın her sezonunda dönemlik meyve ve sebzeleri kullanabilmenizi mümkün kılarlar. Türkiye’nin beğenilen beyaz eşya markalarından birisi olan Regal derin dondurucu modelleri ile mutfağınızda harikalar yaratırken sizin için kasa görevi görüyor. Yiyeceklerinizi üstün dondurma performansı ile saklayan Regal derin dondurucu hem alan tasarrufunuzu gözeten hem de elektrik tüketiminizi önemseyen modellerle markanın ürün kategorisinde yer alıyor.

Regal Derin Dondurucu ile Ergonomik Mutfaklar

Regal Derin Dondurucu ile Ergonomik Mutfaklar

Kişisel olarak dizaynına önem verdiğimiz mutfaklar, aynı anda birçok işi gerçekleştirdiğimiz ortamlardır. Ev içerisinde hem dekoratif hem de mimari açıdan diğer ortamlardan ayrılan mutfakta, ayrı malzemeleri bir araya getirerek hazırladığımız yemekler için hareket edip dururuz. Bu hareketlilik nedeniyle mutfağın geniş, ferah olmasını isteriz. Yalnızca dolap, çekmeceler ve malzemelerle değil aynı zamanda beyaz eşyalarla da şekillenen mutfakta derin dondurucu kullanmak istediğimizde ise alan şartlarını gözden geçirmemiz gerekir. Genellikle yapısal özellikleri itibariyle geniş alan kaplayan elektronik cihazlar olarak derin dondurucular, modern üretim teknikleriyle artık ergonomik şekillere bürünmüştür. Farklı tasarım özelliklerine sahip derin dondurucu Regal markasının sandık tipi ve çekmeceli alternatifleriyle karşımıza çıkıyor. Geleneksel görünümü ile yatay tasarıma sahip sandık tipi modeller, mutfak, iş yeri ve depo için ideal dondurma ortamı sağlar. Modern çizgilerle tasarlanan Regal çekmeceli derin dondurucu ise dikey tasarımıyla, ergonomik yerleştirme olanakları sağlar. Kapasite ve ölçüleri birbirinden farklı olan modeller arasından kullanım alanınız için ideal boyutlardaki seçenekleri inceleyebilirsiniz. Brüt hacmi 380 litreye kadar çıkan Regal sandık tipi derin dondurucu modelleri, arasında 84.5x149.5x72 cm (YxGxD) ölçülerinde alternatifler yer almaktadır. Maksimum yüzey ölçüsüne sahip bu modeller, depo ve iş yeri ortamlarında rahat bir şekilde kullanılarak fazla miktarda gıda dondururken kullanılabilirler. Regal mini derin dondurucu grubunda kabul edilen 140 litre brüt hacme sahip sandık tipi model ise 88.5x58.5x68 cm (YxGxD) boyutlarıyla minimal derin dondurucu çözümleri sağlıyor. Regal derin dondurucu çekmeceli modellerinde ise en küçük boyuta sahip 84x54x65 (YxGxD) ölçülerine sahip seçenekler yer almaktadır. Her biri ergonomik açıdan farklı ortamlar için ideal boyutlardaki seçenekler arasından kendi kullanım alanınıza ve kullanım ihtiyaçlarınıza uygun alternatifleri inceleyebilir ve hemen satın alabilirsiniz. Regal markasının tasarım yönünden incelikle şekillendirdiği derin dondurucu modellerinin özgün Regal fonksiyonlarından faydalanarak alan tasarrufunuzun yanında, enerji tüketim yönünden de tasarruf edebilirsiniz. Bütünleşik olarak kullanıcılara kaliteli beyaz eşya standartları sunan Regal markasının derin dondurucularıyla mutfağınız için fark yaratan avantajları elde edebilirsiniz.

Regal Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fonksiyonları

Regal Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fonksiyonları

Evimizde yer alan her beyaz eşya, kendi özellikleri ile farklı bir işimizi kolaylaştırır. Fonksiyonel açıdan çoğulluğun yaygınlaştığı modern dönemde, derin dondurucular da bu alanda nasibini almış ve büyük gelişmeler göstermiştir. Standart kullanım özelliklerinin yanında, saklanan yiyeceklerin koruma şartlarının ince detaylarla şekillendirildiği modern üretim ortamlarında derin donduruculara birçok yeni özellik eklenmiştir. Teknolojik gelişmeleri ürünlerinde sunduğu çoklu fonksiyonlarla sıkı bir şekilde takip ettiğini ortaya koyan Regal markası, bu alanda başarılı dondurucu modellerine imza atmaktadır. Regal derin dondurucu fiyatları markanın ürün tiplerine, dondurma kapasitelerine ve enerji tüketim sınıflarına göre değişkenlik gösterir. Bu yönden geniş bir fiyat aralığı sunan marka, farklı bütçeler için uygun modelleri ürün kategorisinde sunmaktadır. En küçük model seçeneği olarak Regal 3 çekmeceli derin dondurucu tezgâh altına yerleştirilebilir boyutlarıyla, mutfaklarda dondurma görevini başarıyla yerine getirebiliyor. Kolayca yerini değiştirebileceğiniz mini boy derin dondurucunun hareket kolaylığı sağlayan tekerlekleriyle arzu ettiğiniz zaman farklı bir yere yerleştirilebilmesi mümkündür. Farklı mimari özelliklere sahip mutfaklar için kullanışlılığını ortaya koyan mini modellerde yer alan yönü değiştirilebilir kapı özelliği, derin dondurucunuzun kapağını en esnek yöne doğru açmanıza olanak tanıyor. Regal derin dondurucu 3 çekmeceli alternatifiyle minimal ortam çözümleri sağlarken, daha geniş alternatiflerle çoklu stoklama ihtiyaçlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. 290 litre brüt hacme sahip Regal 7 çekmeceli derin dondurucu ile yiyeceklerinizi kolaylıkla sınıflandırarak, farklı çekmecelerde yerleştirebilirsiniz. Organize olma konusunda avantajlarıyla öne çıkan 7 çekmeceli modellerde 5 çekmece ve 2 dondurucu bölme bulunmakta. Buzdolabı gibi sürekli olarak elektrik bağlantısı bulunması gereken elektronik cihazlar olan derin dondurucular, soğutma gücünü elektrikle üretirler. Regal derin dondurucu modelleri, elektrik kesintisi sonrasında sıcaklık düzeyini korumasını sağlayan özel dış malzemesiyle uzun süre performansından ödün vermezler. 24 saat içinde 15 kilograma kadar dondurma kapasitesine sahip modeller, yeni yerleştirilen gıdaları hızlıca dondurarak stabil soğutma düzeyini korurlar. Regal derin dondurucu yorumları modellerde bulunan aydınlatma sistemine de işaret ediyor. Özellikle sandık tipi dondurucularda derinliğe bağlı olarak yerleştirilen yiyeceklerin kolayca görülebilmesini sağlayan aydınlatma sistemi ile gıdalarınızı kolayca yerleştirebilir ve kolayca çıkarabilirsiniz.

Regal Derin Dondurucu Taze ve Güvenli Gıda Stoklama İmkânı Yaratır

Regal Derin Dondurucu Taze ve Güvenli Gıda Stoklama İmkânı Yaratır

Yıllık olarak yiyecek ihtiyacımızı derin dondurucularda stoklayarak, her an elimizin altında bulundurabiliriz. Daha dar alanda değerlendirecek olursak, akşam yemeği hazırlamak üzere kalan kısıtlı vaktinizi verimli kılmak üzere alışverişe çıkmanıza gerek kalmaksızın derin dondurucunuzdaki hazır yiyecekleri kullanabilirsiniz. Sadece meyve, sebze, et, balık gibi gıdaları değil hazırlanmış hamur işi yiyeceklerinizi de derin dondurucuda saklayarak arzu ettiğiniz zaman hazır edebilirsiniz. Regal 300 lt derin dondurucu modelleriyle tek seferde oldukça fazla miktarda yiyeceği dondurabilirsiniz ve ihtiyacınız olduğunda çok sayıda yiyecek seçeneğini hazırda, taze bir şekilde bulundurabilirsiniz. Sandık tipi modellerde 380 litre brüt hacme sahip alternatifler, çoklu dondurma gereksiniminizde geniş dondurma kabiniyle ihtiyacınızı giderirler. Elektrik kesintisi durumunda performansından ödün vermeyen sandık tipi modeller, -18 dereceden -9 dereceye 27 saat sürede çıkarlar. Bu yönden gıdalarınızı elektrik kesintisi olduğu hallerde dahi uzun süre soğuk tutmaya devam ederler. A++ enerji sınıfındaki sandık tipi derin dondurucu modelleri, uzun süreli kullanımda elektrik tüketiminden de tasarruf ettirirler. Ortalama boyutlarda çekmeceli modellerle mutfağında derin dondurucu sahibi olmak isteyenler için Regal 6 çekmeceli derin dondurucu modellerine de ürün kategorisinde yer vermektedir. Bu modeller mutfağınızda düşük ses standartlarında gürültü kirliliği yaratmadan çalışırlar. Regal derin dondurucu 6 çekmeceli alternatiflerde yiyeceklerinizi farklı kategorilere ayırıp, çekmecelere kolayca yerleştirebilirsiniz. 4 yıldızlı derin dondurucu özelliğine sahip modellerle, en iyi dondurma performansını elde edersiniz. Regal 6 çekmeceli derin dondurucu fiyatları mini ve maksi boy çekmeceli modeller arasında ortalama düzeyden satışa sunulmaktadır. Farklı kullanım ihtiyaçları ve yerleştirme alanlarına göre çekmeceli serideki ürünlerin farklı çekmece sayılarına sahip modellerini inceleyebilirsiniz. Yüksek performans, geniş kapasite, alan verimi, enerji tasarrufu, güvenilir gıda koruma ve kullanışlı kontrol sistemleriyle Regal markasının derin dondurucu grubundaki modellere göz attıktan sonra kişisel kullanım alışkanlıklarınıza ve kapasite ihtiyaçlarınıza göre markanın beğendiğiniz modelini hemen satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Regal
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (48)
Arçelik (11)
Beko (11)
Bosch (37)
Delta (14)
Electrolux (17)
Finlux (2)
Franke (2)
Grundig (3)
Liebherr (33)
Profilo (12)
Regal (32)
Samsung (5)
Seg (2)
Siemens (23)
Sıemens (7)
Simfer (20)
Teka (2)
Uğur (289)
Vestel (38)
Vestfrost (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dondurucu Tipi

Dikey (20)
Sandık (12)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+ (29)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(12)
(5)
(5)
(3)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(12)
(7)
(5)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(17)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Seviyesi (dBA)

(17)
(5)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yıllık Enerji Tüketimi

(12)
(5)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(2)
ve üzeri (6)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)
ve üzeri (7)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL