Uğur, Derin Dondurucu

için 341 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Uğur Derin Dondurucu

Türkiye’nin en popüler soğutma sistemleri markalarından biri olan Uğur, derin dondurucu segmentindeki ürünleriyle, sezonluk yiyeceklerin yılın her döneminde taze bir şekilde kullanılmasına olanak tanıyor. Mutfağınız için enerji tüketimiyle verimli, alan tasarrufuyla ergonomik yönleriyle Uğur derin dondurucu modellerinden istifade ederek geniş kapasiteli dondurucu kabininde çok sayıda yiyeceğinizi stoklayabilirsiniz. Kokularından, tatlarından ve tazeliklerinden ödün vermeden yiyeceklerinizi saklayabilmek için optimum dondurma fonksiyonları arz eden Uğur derin dondurucu modelleri zaman tasarrufunuzu da büyük ölçüde arttırır. Önceden hazırlamış olduğunuz harçları, hamur işlerini dondurarak arzu ettiğinizde çıkarıp pişirmenize imkân tanıyan dondurucu, zamanınızın kısıtlı olduğu anlarda imdadınıza koşuyor. Uğur markasının derin dondurucu kategorisindeki ürünleri inceleyerek ihtiyaçlarınıza uygun olan modeli satın alabilirsiniz.

Uğur Derin Dondurucu ile Çok Yönlü Dondurucu Avantajları

Uğur Derin Dondurucu ile Çok Yönlü Dondurucu Avantajları

Bir ev içerisinde işlevleri yönünden birbirinden ayrılan birkaç spesifik ortam vardır. Bu ortamlardan biri de yemeklerin hazırlandığı ve yiyeceklerin stoklandığı alan olan mutfaktır. Mutfakta, yemek hazırlamak ve yiyecekleri güvenli bir şekilde saklayabilmek adına beyaz eşyalar bulunur. Buzdolapları, yiyeceklerin bozulmadan, sağlıklı bir şekilde saklanabilmesi için ideal ortamlardır ancak belirli bir süre için dondurma değil soğutma fonksiyonuna sahiplerdir. Buzluk alanına sahip buzdolaplarının bu alanında dondurma işlemi yapılabilir ancak sınırlı kapasite nedeniyle arzu ettiğiniz miktarda yiyeceği dondurarak saklamanız için yeterli alan sağlamazlar. Bu noktada derin dondurucular önem kazanır ve evinizde çoklu yiyecek dondurma işlevi için görevlerini yerine getirirler. Çok sayıda gıdayı aynı anda taze tutmak üzere derin dondurucu Uğur güvencesiyle mutfağınızda yer alabilir. Mutfağınızın genişlik düzeyine göre markanın farklı tiplerdeki derin dondurucuları arasından seçim yapabilirsiniz. Dikey ve yatay olmak üzere iki ayrı genişlik tipindeki modeller, farklı alanlar için ideal yerleşme özelliklerine sahiplerdir. Uğur dikey derin dondurucu geniş olmayan mutfaklar ve yiyeceklerini organize bir şekilde yerleştirmek isteyenler için ideal dondurucu özelliği ortaya koyarlar. Ergonomik açıdan avantajlı yönleri öne çıkan bu modeller, çekmeceli dondurma kabinlerinde çok sayıda yiyeceği birbirinden ayırarak dondurmanıza imkân tanırlar. Markanın 261 litre brüt hacme sahip çekmeceli modelleri 60x64,5x185,5 cm (GxDxY) ölçüleriyle karşımıza çıkarlar. Uğur çekmeceli derin dondurucu seçenekleri arasında daha minimal alternatifler de vardır. 3 çekmeceli tasarıma sahip modeller, 55,3x57,4x84,5 cm ölçüleriyle tezgâh altı alana kolayca yerleştirilebilir ve ergonomik olarak kullanılabilirler. Uğur derin dondurucu 3 çekmeceli seçenekleri minimal boyutları sayesinde kişisel odalarda da kullanıma uygunlardır. Dikey tasarıma sahip modellerin yanı sıra markanın sandık tipi alternatifleri de vardır. Yatay açıdan geniş tasarıma sahip bu modeller, geniş mutfaklara uyum gösterirken, maksi ölçülerdeki seçenekleriyle iş ve depo ortamları için de kullanıma uygunlardır. Uğur sandık tipi derin dondurucu çekmeceli modellere göre daha geniş hacme sahip dondurma kabiniyle büyük yer kaplayan yiyecekleri saklamak konusunda geniş alan standartları sağlar.

Uğur Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Uğur Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Derin dondurucular, yiyecekleri dondurma özelliklerinin yanında, kişisel faydalar da sağlayabilirler. Gelişen teknolojik olanaklarla birlikte derin donduruculara tanımlanan birtakım özellikler, yiyeceklerin daha uzun süre taze ve tat kaybı yaşamadan saklanmasını mümkün kılmaktadır. Bunların ötesinde kullanıcının, kullanım kolaylıkları elde etmesini sağlayan özellikler de vardır. Uğur derin dondurucu fiyatları marka tarafından derin dondurucu kategorisi içinde satışa sunulan modellerin dondurma kabinlerinin kapasiteleri, fonksiyonları ve tasarımlarına göre farklılık göstermektedir. Gıdalarımızı uzun süreli sakladığımız elektronik cihazlar olarak derin dondurucuları çalışmalarını istediğimiz müddetçe elektrik bağlantısında tutmamız gerekir. Bu yönden elektrik tüketimi sürekli olarak devam eden derin dondurucuların elektrik tasarruf performanslarını bekleriz. Uğur derin dondurucu modelleri A+ ile A++ arasında değişen enerji tüketim sınıfıyla, uzun süreli kullanımda elektrik maliyetinizin artmasını önlerler ve çalışma performanslarından ödün vermezler. Uğur derin dondurucu sandık tipi modeller arasında 402 litreye kadar iç hacme sahip modeller vardır. Oldukça geniş bir stoklama alanı sunan bu modeller 150.4x70x89.5 cm brüt ölçülere sahiptir. Derin dondurucu kullanıcısının yaşadığı bölgenin iklim şartları, dondurucunun performansını etkileyebilir ancak T iklim sınıfındaki Uğur markasının ürünleri iklim şartlarının olumsuzluklarından etkilenmez düşük ve yüksek hava sıcaklıkları karşısında çalışma standartlarını korurlar. -15 ile -25 arasında sıcaklık aralığında gıdaların dondurulmasını sağlayan dondurucular, hızlı şoklama özelliği ile en son yerleştirilen yiyeceği hızlı bir şekilde dondurarak stabil soğutma rutinine geri dönerler. Dikey ve çekmeceli Uğur derin dondurucu nofrost özelliğine sahip alternatiflerle de karşımıza çıkıyor. Uğur nofrost derin dondurucu buzlanma yapmaz ve bu sayede yiyeceklerin tat ve dokuları bozulmaz. Buzlanma ortamı oluşmadığı için defrost yapmanıza da gerek kalmaz. Elektrik kesintisi gibi olumsuz durumlar karşısında Uğur markası ürünlerini uzun süre kabin sıcaklığını koruyacak şekilde ürünlerini geliştirmiştir. Elektrik kesildikten sonra 41 saat boyunca sıcaklık düzeyini korumaya devam eden modeller, yiyeceklerinizin güvenli bir şekilde saklanması için ideal ortamı sağlarlar. Mutfağınız için yiyecek stoklama ortamına ihtiyacınız söz konusuysa Uğur derin dondurucu kampanya fiyatları ile ürünleri değerlendirebilir, ihtiyacınız olan modeli satın alabilirsiniz.

Uğur Derin Dondurucu Kolay Kullanım ve Tertipli Mutfaklar Yaratır

Uğur Derin Dondurucu Kolay Kullanım ve Tertipli Mutfaklar Yaratır

Mutfak ortamı için gıdaların dondurulması özelliğini sağlayan Uğur marka derin dondurucular, kullanım kolaylıklarıyla da öne çıkarlar. Dondurma kabininde düzenlilik ve pratik kullanım yönlerini ortaya koyan çekmeceli modeller, markanın ürün yelpazesinde çok sayıda alternatif ile yer alıyor. 3 ile 7 arasında değişen çekmece sayısına sahip modeller, farklı katlarda farklı yiyecekleri sınıflandırmak suretiyle yerleştirmenizi mümkün kılıyor. Uğur derin dondurucu 7 çekmeceli modeller en fazla yerleştirme alanı sunan seçeneklerdir. 7 çekmeceli Uğur derin dondurucu dondurma kabininde bulunan şeffaf çekmeceler, çekmece içerisindeki yiyecekleri net bir şekilde görebilmenizi ve hangi yiyeceği, hangi çekmecede sakladığınızı ayırt edebilmenizi sağlarlar. Daha ortalama büyüklükteki Uğur derin dondurucu 5 çekmeceli modellerle de tercih edilebilir. Elektronik termometre özelliğine sahip modeller, kabin içi sıcaklık düzeyini sürekli olarak takip edebilmenize olanak tanırlar. Ayarlanabilir termostat özelliği ise kabin içindeki sıcaklık düzeyini manuel olarak sizin belirlemenize olanak tanır. SN-ST-T iklim tipindeki modeller, sıra dışı sıcak ve soğuk hava şartlarında dahi soğutma performanslarını her zamanki standartlarda sürdürebilirler ve yiyeceklerinizin bozulmasını önlerler. Uğur derin dondurucu modellerinde, soğutma ve sıcaklık düzeyi sabitleme standartları başarılı dondurma sonuçları verir. Hızlı şoklama özelliği ile yiyecekleriniz en hızlı şekilde dondurulur ve düşük sıcaklık şartlarında korunarak, tazelikleri ilk günkü halde korunur. Sonuç olarak yılın her mevsiminde arzu ettiğiniz lezzetleri elinizin altında bulundurabilirsiniz. Mutfak alanını işgal etmeyen alternatiflerin yer aldığı Uğur derin dondurucu grubunda, 3 çekmeceli modeller ile küçük kapasite olanaklarından da yararlanabilirsiniz. Yalnızca mutfak ortamında değil, arzu ederseniz kişisel olarak odanızda da kullanabileceğiniz mini tasarım derin dondurucular, düşük desibel seviyesinde çalışmayı sürdürür ve sizi rahatsız etmez. Uğur 3 çekmeceli derin dondurucu ile ergonomik çözümler elde edebilir ve mutfağınızda buzdolabınız ile iş birliği içinde çalışan bir derin dondurucu sahibi olabilirsiniz. Markanın dondurucu kategorisindeki ürünlere göz atarak kendi kullanım ihtiyaçlarınıza uygun modeli bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Uğur
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (9)
Altus (73)
Arçelik (20)
Beko (5)
Bosch (116)
Delta (10)
Electrolux (35)
Finlux (7)
Fınlux (2)
Grundig (4)
İndesit (5)
Liebherr (48)
Miele (7)
Oscar (6)
Profilo (54)
Regal (21)
Siemens (43)
Sıemens (6)
Simfer (24)
Skytech (2)
Sunny (6)
Uğur (341)
Vestel (29)
Vestfrost (6)
Şenocak (28)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dondurucu Tipi

Sandık (260)
Dikey (78)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+ (110)
A++ (108)
E (7)
(5)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (67)
ve üzeri (75)
ve üzeri (75)
ve üzeri (77)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL