TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Uğur, Derin Dondurucu

için 268 sonuç bulundu.

Uğur Derin Dondurucu

Teknolojinin gelişmesi insanların işlerini her alanda olduğu gibi evlerinde de kolaylaştırmaktadır. Yeni nesil cihazlar, teknolojik aygıtlar ve beyaz eşyalar sayesinde insanların yaşam kalitesi artmaktadır. Uğur derin dondurucu da bu ürünlerden birisi olmaktadır. Kullanıcılarına sağladığı kolaylık ve işlevsellik ile sıkça tercih edilen markalar arasında yerini almaktadır. Bununla birlikte geniş iç kapasiteleri ve farklı modelleri ile ihtiyacınızı tam olarak karşılayacak ürünü bulmak sizin için de oldukça kolaydır. Uğur derin dondurucu yatay yani sandık tipi ve dikey modelleri ile evlerde, işyerlerinde, kafe ve restoran gibi yiyecek stoklama gibi ihtiyaçların çok olduğu alanlarda ve yazlık evlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu beyaz eşyalar yiyeceklerinizi taze tutmanıza olanak verir. Hızlı şoklama özellikleri sayesinde yiyecekleriniz aylarca ilk gün ki tazeliklerinde kalır. Bu sayede her türlü yiyeceği mevsiminde alıp istediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Doğa dostu olarak üretilen bu beyaz eşya çeşitleri çevreye karşı sorumluluklarını yerine getirmek isteyen kişilere de yardımcı olmaktadır. Teknolojinin en son trendleri kullanılarak üretildiği için soğutma işlemi için zararlı gazları kullanmaz. Bu da ozon tabakasını koruma konusunda size yardımcı olur. Bunun yanında 24 saatlik kullanımda neredeyse bir ampul kadar elektrik tüketmektedir. Bu sayede elektrik enerjisinden tasarruf etmek mümkün olur. A++ sınıfı modellerini tercih ederek siz de elektrik faturalarınızdan tasarruf edebilir, geniş iç hacimleri ile istediğiniz yiyeceği gönül rahatlığı ile depolayabilirsiniz.

Uğur Derin Dondurucu Çeşitleri

Uğur Derin Dondurucu Çeşitleri

Her evin vazgeçilmez ürünlerinden olan Uğur derin dondurucu çeşitleri, beraberinde geniş bir ürün yelpazesini getirmektedir. Talepleri karşılamak için kullanıcılarının ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap veren Uğur pek çok farklı modeli bünyesinde barındırır. Göze çarpan ilk model ise Uğur derin dondurucu dikey modelleri olmaktadır. Genellikle çekmeceli olarak üretilen bu modeller gündelik yaşamda kullanım kolaylığını beraberinde getirmektedir. İşlevsel ve pratik kullanımlarının yanı sıra içerisine yerleştireceğiniz ürünleri kategorize etme olanağını sizlere vermektedir. Böylelikle aradığınız yiyeceği kolaylıkla bulabilmekte ve karmaşayı ortadan kaldırabilmektesiniz. 3, 5, 6 ve 7 çekmeceli modelleri sayesinde evinize uygun olan ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan modeli siz de kısa sürede bulabilirsiniz. Diğer tip yani sandık modeller ise geniş iç hacimleri ile göze çarpmaktadır. Tamamen alandan kazanmak üzere tasarlanan bu modeller ile yiyecek depolama ihtiyacı oldukça fazla olan kişi veya kurumların ihtiyaçları en iyi şekilde karşılanmış olunur. Farklı iç hacim seçenekleri ile siz de kullanım amacınıza en uygun olan modeli kısa sürede bulabilirsiniz. Modellerin bir diğer özelliği ise farklı enerji sınıflarında üretilebilmeleridir. Böylelikle her türlü bütçe için uygun ürünü bulmak oldukça kolay hale gelir. A++, A+ ve D gibi farklı enerji sınıflarına olan modelleri ile kullanım amacınıza uygun ürüne kolaylık sahip olabilirsiniz. Dikkat çeken bir diğer ürün grubu ise Uğur derin dondurucu No Frost modelleri olmaktadır. No Frost, güncel teknoloji kullanılarak üretilen ve buzlanma yapmayan beyaz eşyalara verilen isimdir. Bu sayede içerisinde yerleştirdiğiniz ürünler buzlanmadan şoklanarak güvenle saklanmaktadır. Bu da yiyeceklerinizi tekrar kullanmak istediğinizde çözünmeleri için beklemekten sizleri kurtarır. Yine modeller arasında öne çıkan bir diğer özellik ise yiyeceklerinizi hızlı bir şekilde şoklamalarıdır. Bu sayede onların daha uzun süre ilk gün ki tazeliklerinde kalmaları mümkün olur. Buna ek olarak gelişmiş teknolojileri sayesinde içerisine koyan taze gıdaların sıcaklığı diğer yiyeceklerinizi etkilememektedir. Böylelikle iç ısılarında herhangi bir düşüş yaşanmadan daha uzun süre kullanma imkanını bulabilmektesiniz. Dijital göstergeleri sayesinde de doğru bir şekilde çalıştıklarında kolaylıkla emin olabilirsiniz.

Uğur Derin Dondurucu Kullanım Alanları

Uğur Derin Dondurucu Kullanım Alanları

Geniş bir kullanım alanına sahip olan derin dondurucular gündelik yaşamda insanlara hem pratiklik kazandırma hem de sağlıklı beslenme konularında yardımcı olmaktadır. Kullanım alanlarında ise ilk olarak evlerde sağladığı pratiklik göze çarpmaktadır. Derin dondurucu kullanımı insanlara taze gıdalar tüketme olanağı vermektedir. Bu da mevsiminde yetişen gıdaları çok kısa zamanda şoklayıp aylarca ilk gün ki gibi taze kalmalarına olanak verir. Lezzeti ve kokularından hiçbir şey kaybetmemeleri ise bir diğer avantajları arasında yer alır. Tabi uzun süreli muhafaza edebilmeleri de organik olmayan yollarla üretilen gıdaları tüketme zorunluluğunu ortadan kaldırır. Diğer bir kullanım alanı ise evinizde ve işyerinizde sağladığı pratikliktir. Uğur derin dondurucu 7 çekmeceli, 5 çekmeceli ve 3 çekmeceli modelleri sizlere yiyeceklerinizi kategorilere ayırma olanağı verir. Bu da aradığınız düzeni ve tertibi yerleşkelerinize getirir. Dilediğiniz ürünü geniş çekmecelerine yerleştirip istediğiniz gibi kategorilere ayırabilir ve ihtiyaç anında onlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. No Frost özelliği olan modelleri ise yiyecek depolama ihtiyacı oldukça yoğun olan kişiler için birebir olmaktadır. Nitekim güncel teknolojiyi bünyelerinde barındırdıkları için sıfırın altındaki ısılarda bile buzlanma problemi oluşturmazlar. Bu da yiyeceklerinizin daha hızlı olarak pişirmeye ve kullanıma uygun hale gelmesi olanağını sizlere verir. Buna ek olarak 57 desibele kadar düşebilen çalışma sesleri sayesinde evlerinizde istediğiniz huzur ortamını kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Sadece bir ampul kadar enerji kullanması da evlerde kullanımını oldukça yaygınlaştırmaktadır. Bu sayede insanlar yüksek elektrik faturası endişesi yaşamadan gönül rahatlığı ile kullanabilmektedirler. Ayrıca beklenmedik enerji kesintilerine karşı yiyeceklerinizi 15 saate kadar koruyabilmesi kullanım alanlarını oldukça yaygınlaştırmaktadır. Uğur derin dondurucu çekmeceli modellerinin yanı sıra sandık tipi modelleri ile de öne çıkmaktadır. Tamamen alandan kazanmak üzere tasarlanmış olan bu model sayesinde büyük bir iç hacme sahip olabilirsiniz. Yiyeceklerinizi tıpkı çekmeceli modellerde olduğu gibi sandık tipi modellerde de istediğiniz gibi kategorize edip ihtiyaç halinde onlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İşlevselliğin yanında şık tasarımları da beraberinde getiren modelleri sayesinde evinizde uyguladığınız dekorasyonu koruyabilirsiniz. Böylelikle hayalinizdeki bütünsel görünümü yakalayıp birbiri ile uyum içerisinde olan eşyalarınızın tadını çıkartabilirsiniz.

Geniş Seçenekli Uğur Derin Dondurucu

Geniş Seçenekli Uğur Derin Dondurucu

Her evin vazgeçilmez eşyası haline gelen derin dondurucular talepleri en iyi şekilde karşılayabilmek için pek çok farklı seçenekte üretilmektedir. Bunlardan ilki ise iç hacimleri olmaktadır. Uğur derin dondurucu 400 lt den 650 lt ye kadar uzanan geniş iç hacimleri ile her türlü yerleşkenin ihtiyacını en iyi şekilde karşılayabilmektedir. Sandık tipi modellerde karşımıza çıkan bu geniş iç hacim de alandan kazanmak isteyen kişiler için birebir olmaktadır. Dikey modelleri ise kullanıcılarına yine taleplerini en iyi şekilde karşılamak için farklı iç hacim ve çekmece adetleri ile hizmet vermektedir. 3, 5, 6 ve 7 çekmeceli modelleri ile siz de gündelik yaşamda işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Yiyeceklerinizi düzen içerisinde derin dondurucunuza yerleştirip ihtiyaç halinde onlara kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Şık tasarımları ile de evinizde bulunan diğer beyaz eşyalar ile uyum içerisinde olmaktadır. Bu sayede arzuladığınız bütünleşik görünümü evinizin her yerinde uygulayabilirsiniz. Az yer kaplayan ve her türlü alana uygun olan modelleri ile evinizdeki boş alanları kullanışlı hale getirebilirsiniz. Buna ek olarak kafe ve restoran gibi yiyecek depolama ihtiyacı oldukça fazla olan işletmeler için harika bir kolaylık sağlar. Bu gibi işletmeler yoğun bir şekilde gıda depolama ihtiyacı duydukları için sandık tipi modeller taleplerine çok iyi bir şekilde karşılar. No Frost özelliğe sahip olan modelleri sayesinde dondurucunun içerisindeki yiyeceklerini çözünmelerini beklemeden hızlı bir şekilde kullanıma hazır hale getirebilirler. Uğur derin dondurucu A++ enerji tüketimlerini en aza indirgeyip maliyetlerini düşürebilirler. Aynı şekilde dikey modellerde de var olan bu yüksek enerji tasarrufu ile siz de faturalarınızda tasarrufa gidebilirsiniz. Derin dondurucu modellerinde öne çıkan seçenekler arasında yer alan sessiz çalışma ise kapalı alanlarda kullanımlarının önünü açmaktadır. Özellikle evlerinin mutfaklarında veya kilerde konumlandırmak isteyen kişiler için oldukça fayda sağlayan bu özellik ile siz de istediğiniz sükûnet ortamını kolaylıkla oluşturabilirsiniz. Doğaya karşı olan sorumluluklarını da en iyi şekilde yerine getiren çevreci modelleri sayesinde evinizde sağlıklı bir ortam oluşturabilirsiniz. Size de sevdiğiniz yiyecekleri dilediğiniz zaman depolayıp uzun süre taze kalmalarının tadını çıkarmak kalacaktır.

Uğur Derin Dondurucu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Uğur Derin Dondurucu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evinize veya işyerinize alacağınız her türlü eşyada olduğu gibi derin dondurucu gibi beyaz eşyalarda da dikkat etmeniz gereken birkaç püf nokta bulunmaktadır. İlk olarak ise alacağınız beyaz eşyanın ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılaması karşımıza çıkar. Gündelik yaşamda gıda depolama ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak size uygun olan modeli kısa sürede bulabilirsiniz. Tabi bunun yanında alacağınız modelin sandık tipi mi yoksa çekmeceli mi olması gerektiğine de karar vermeniz gerekir. Sandık tipi olan modeller genellikle daha geniş bir iç hacim sundukları için yiyecek depolama ihtiyacı oldukça yoğun olan işletmelerce tercih edilir. Çekmeceli diğer adıyla dikey modeller ise pratik kullanım sundukları için evlerde daha yaygın olarak kullanılır. Yerleştirmek istediğiniz alanı göz önünde bulundurarak size uygun olan ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz. Uğur derin dondurucu 5 çekmeceli gibi geniş iç hacimli modelleri tercih ederek evinizde aradığınız pratikliği yakalayabilirsiniz. Diğer bir husus ise alacağınız ürünün yerleştirmek istediğiniz alana uygun olmasıdır. Sayfamızda yer alan ürünlerin açıklama kısmında ürün ölçülerini kolaylıkla görebilirsiniz. Bu sayede evinizde yerleştirecek uygun eşya bulamadığınız alanları daha verimli hale getirebilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken bir başka konu ise alacağınız ürünün bulunduğunuz konumun iklimine uygun olmasıdır. Uğur derin dondurucu modelleri güçlü çalışma kapasiteleri ile sizlere geniş bir kullanım aralığı sunmaktadır. Her türlü iklime uygun olarak ayarlayabileceğiniz soğutma seçenekleri sayesinde bulunduğunuz yerleşke fark etmeksizin gönül rahatlığı ile kullanabilmektesiniz. Bu sayede yiyeceklerinizi dilediğiniz gibi depolayıp onların iklim koşullarından etkilenmeden güvenle taze kalmalarını sağlayabilirsiniz. Satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise alacağınız derin dondurucunun fiyatlarıdır. Uğur derin dondurucu fiyat bakımından her türlü bütçeye uygun ürünü sunmak için pek çok farklı modeli bünyesinde barındırmaktadır. Böylelikle ihtiyaca uygun ürünleri kullanıcılarına sunarak en çok tercih edilen markalardan birisi haline gelmiştir. Siz de sayfamızda bulunan ürünlere göz atarak ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Beğendiğiniz modeli daha önce satın almış olan kullanıcıların yorumlarını inceleyerek alacağınız ürünler ilgili kullanıcı deneyimlerini bulabilir onlar hakkında daha çok bilgi edinebilirsiniz.

Uğur Derin Dondurucu Kullanımının Avantajları

Uğur Derin Dondurucu Kullanımının Avantajları

Derin dondurucunun kullanım amaçları saymakla bitmemektedir. Uğur derin dondurucular ise bu konuda kendisini ispatlamış ve herkesçe sevilen ürünlerden birisi olmayı başarmıştır. Öne çıkar ilk avantajları arasında ise enerji tasarrufları çıkmaktadır. A++ modelleri ile gün içerisinde 0,47 KWh kadar yani neredeyse bir ampul kadar az enerji tüketerek bütçelerin dostu olmaktadır. Çevre konusunda da yeteri kadar özenli olan modelleri ile siz doğa sever kullanıcılarına hitap etmektedir. Soğutma işlemi sırasında kullanılan gazlar doğaya hiçbir şekilde zarar vermediği için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Bunun yanında 57 desibele kadar düşebilen çalışma aralıkları aradığınız sessiz ortamı sizlere sunmaktadır. Bu da ev içerisinde var olan ses düzeyine oldukça yakın bir değer olmaktadır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olduğu için her türlü ihtiyaca uygun modeli bünyesinde bulmak oldukça kolaydır. İster Uğur derin dondurucu 3 çekmeceli modeli ile alandan kazanın ister 5 çekmeceli modeli ile geniş bir iç hacme sahip olun. Ya da 7 çekmeceli gibi modelleri ile yıl boyunca ihtiyaç duyacağınız bütün yiyecekleri güvenle depolayın. Çekmeceli modellerinin sunduğu avantajlardan birisi de yiyeceklerinizi kategorilere ayırabilmenizdir. Bu sayede aradığınız ürünü kolaylıkla bulabilmekte ve ihtiyaç anında hızlıca ulaşabilmektesiniz. Sandık tipi modeller ise sizlere daha geniş bir iç hacim sunmaktadır. Böylelikle kafe ve restoran gibi işletmelerinizde depolama ihtiyacınızı kolaylıkla çözebilmektesiniz. No Frost özelliğe sahip olan modelleri ise sizlere zamandan tasarruf etme imkanını vermektedir. İçerisine yerleştirdiğiniz yiyecekleri hızlıca şoklayıp uygun depolama sıcaklığına düşürmekte ve bu esnada hiçbir şekilde buzlanma yapmamaktadır. Bu da sizlere yiyeceklerinizi derin dondurucudan çıkardığınız zaman hızlıca pişirmeye hazır hale gelmesi olanağını verir. Üstelik bu hızlı şoklama işlemi sırasında içerisinde bulunan diğer yiyeceklerin ısısı hiçbir şekilde düşmemektedir. Böylelikle enerji tasarrufu en üst düzeye çıkartılmış olunur. Uğur derin dondurucu 300 lt den 650 litreye kadar varabilen sandık tipi modelleri sayesinde geniş bir iç hacmi kullanıcılarına sunar. Böylesine geniş bir seçim aralığının olması da ihtiyaçlarınızı tam olarak ürünü bulma konusunda size oldukça yardımcı olur.

Uğur Derin Dondurucu Nasıl Verimli Bir Şekilde Kullanılır?

Uğur Derin Dondurucu Nasıl Verimli Bir Şekilde Kullanılır?

Bütçenize uygun olan ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan bir ürün derin dondurucu bulduktan sonra sırada onu en verimli şekilde kullanmak yer almaktadır. İlk olarak derin dondurucunuzun temizliği oldukça önem arz eder. İçerisine yerleştireceğiniz yiyeceklerin temiz olması yiyeceklerinizi daha hijyenik bir ortamda kalmasını sağlar. Bunun yanında daha uzun süre verimli bir kapasitede çalışması mümkün olur. Nitekim içerisinde yer alan kaplamaların temiz olması ısı iletimini en iyi şekilde gerçekleştireceği için daha verimli çalışmasını sağlamaktadır. Diğer bir verimlilik konusu ise derin dondurucuda oluşabilecek buzlanmalardır. Bazı derin dondurucular mevsim koşulları ve içerisine yerleştirilen ıslak gıdaların etkisi ile buz oluşumu yapabilmektedir. Bu da genellikle iç kaplamalarında yani duvarlarında görünür. Bu türlü sorunlar ile karşılaştığınız zaman buzları temizlemek ve derin dondurucunuzun daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır. Kutu içerisinde yer alan plastik temizleme aygıtı iç yüzeydeki buzlanmayı kolaylıkla temizleyip daha verimli çalışmasını sağlayabilirsiniz. Uğur derin dondurucu kullanımı oldukça basit olmakla birlikte birkaç püf noktayı da beraberinde getirir. Özellikle Uğur derin dondurucu 6 çekmeceli gibi modellerde geçerli olan bu püf noktalardan birisi de yerleştireceğiniz gıdaların aynı kategoride olmasıdır. Her bir çekmeceyi farklı bir yiyecek türü depolamak için kullanabilirsiniz. Bu sayede kokularının birbirine karışması önleyip onların daha uzun süre taze kalmalarını sağlayabilirsiniz. Verimli kullanım için dikkat etmeniz gereken bir diğer konu ise çalışma sıcaklıkları olacaktır. Bununla ilgili en doğru bilgiyi alacağınız Uğur derin dondurucunun kılavuzunda bulabilirsiniz. Bulunduğunuz yerin iklim koşullarını göze alarak doğru çalışma sıcaklıklarını öğrenebilir, böylelikle gereksiz enerji kullanımından kaçınabilirsiniz. Bir diğer konu ise derin dondurucunuzu konumlandırmak istediğiniz alan olmaktadır. Onu doğru bir alana yerleştirerek hem alandan hem de enerjiden tasarruf edebilirsiniz. Yerleşkelerinizde yeteri kadar işlevsel olmayan alanları tespit edip ona uygun ölçüde bir ürün alarak o alanı daha verimli bir hale getirebilirsiniz. Ve güneş görmeyen, ocak, fırın gibi ısı yayan kaynakların uzağında bir yere yerleştirerek de iç ısılarının yükselmelerini önleyebilirsiniz. Son olarak depolamak istediğiniz yiyeceklerin çok sıcak olmamasına özen göstererek iç ısılarının kaybolmalarını önleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Uğur
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (51)
Arçelik (11)
Beko (11)
Bosch (38)
Delta (14)
Electrolux (16)
Finlux (2)
Franke (2)
Grundig (2)
Liebherr (33)
Profilo (12)
Regal (34)
Samsung (5)
Seg (2)
Siemens (22)
Sıemens (6)
Simfer (18)
Teka (2)
Uğur (268)
Vestel (49)
Vestfrost (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dondurucu Tipi

Sandık (190)
Dikey (78)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (103)
A+ (79)
D (7)
E (6)
(4)
(4)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(102)
(26)
(21)
(18)
(17)
(10)
(9)
(9)
(8)
(6)
(6)
(6)
(4)
(4)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(80)
(44)
(21)
(12)
(12)
(12)
(11)
(9)
(7)
(6)
(6)
(6)
(6)
(4)
(3)
(3)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(58)
(31)
(31)
(18)
(14)
(12)
(11)
(10)
(9)
(8)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(6)
(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Soğutma Sistemi

(214)
(28)
Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

(87)
(44)
(23)
(22)
(20)
(9)
(6)
(6)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yıllık Enerji Tüketimi

(35)
(14)
(13)
(12)
(11)
(11)
(10)
(9)
(9)
(7)
(6)
(6)
(6)
(6)
(5)
(5)
(5)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(34)
ve üzeri (50)
ve üzeri (55)
ve üzeri (57)
ve üzeri (59)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL