Şenocak, Derin Dondurucu

için 28 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Şenocak Derin Dondurucu

Taze sebzeler ve meyvelerle lezzetli sofralar kurmak istediğinizde, her meyve ve sebze için sezonun gelmesini beklemek zorunda değilsiniz. Sezonunda toplanmış taze yiyeceklerinizle yemekler ve tatlılar yapmak istediğinizde, yiyeceklerinizi ilk günkü tazeliğinde koruyan derin dondurucular ile yılın her döneminde harika lezzetlere imza atabilirsiniz. Şenocak derin dondurucu bu alanda arzu ettiğiniz gıda dondurma ve stoklama özellikleri ile mutfağınızda fark yaratan sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Çok sayıda yiyecek ve ürünü kolaylıkla stoklayabileceğiniz Şenocak derin dondurucu modelleri başarılı soğutma teknolojileri ve geniş iç hacimleriyle bir yıllık yiyecek stokunuz için bile yeterli performansı gösteriyor. Siz de markanın ürün kategorisine göz atarak, kullanım ihtiyacınız için ideal özelliklere sahip modeli satın alabilirsiniz.

Şenocak Derin Dondurucu ile Ergonomik, Çok Yönlü Mutfaklar

Şenocak Derin Dondurucu ile Ergonomik, Çok Yönlü Mutfaklar

Mutfakta kullanmak istediğiniz taze gıdaları stoklama görevini üstlenen derin dondurucular, dondurucu fonksiyonlarını standart olarak yerine getirebilirler ancak kullanılan modelin mutfak ortamında ergonomik avantajlar sağlaması, iç kapasitesiyle çoklu yiyecek yerleştirme olanaklarını mümkün kılıyor olması oldukça önemlidir. Şenocak dikey derin dondurucu modelleri ile mutfak alanınızda ergonomik çözümler elde etmenizi sağlıyor. Dikey tasarımıyla, geniş alan kaplamadan iç bölümünde çekmecelerle organize derin dondurucu kullanım imkânı yaratan derin dondurucu Şenocak markasının başarılı özelliklerini de ihtiva eder. Yatay tasarıma sahip Şenocak sandık tipi derin dondurucu modelleri, dikey modellerden farklı olarak yatay alanda genişlerdir ve boyları yüksek değildir. Bu modeller çekmeceli alternatiflere kıyasla daha geniş iç kapasiteye sahiplerdir ve serbest yerleştirme alanları vardır. Şenocak derin dondurucu nasıl bir tasarım ile kullanıcılara sunuluyor, birkaç modeli inceleyerek anlamak mümkündür. Net ve brüt hacim arasındaki farkı aşırı olmayan modeller, yüksek iç kapasite oranlarıyla alan tasarrufunuzu arttırıyorlar. Çekmeceli modellerde 290 litreye kadar kapasite sunan Şenocak markasının minimal boyutlardaki 90 litre kapasiteli alternatifleri de mevcuttur. Tezgâh boyutlarında 84x54x65 cm (GxDxY) ölçülerine sahip modeller ile mini derin dondurucu imkanlarından yararlanabilirsiniz. Dar mimariye sahip mutfaklarda, geniş derin dondurucu çözümleri için tasarlanmış 184x60x700 cm (GxDxY) boyutlarında modeller de vardır. Daha fazla çekmece sayısı ve daha geniş yerleştirme kapasitesine sahip bu dikey alternatifleri, tıpkı buzdolapları gibi gönül rahatlığıyla mutfak ortamında kullanmak mümkündür. Şenocak derin dondurucu sandık tipi alternatiflerinde de farklı kapasite ve ölçü seçenekleri mevcut. Genişliği fazla gıdaları yerleştirme konusunda da avantajlı yönlerini ortaya çıkaran sandık tasarımındaki dondurucular, depo ve iş yeri gibi ortamlarda da gönül rahatlığıyla kullanılabilirler. Pratik kullanım özelliklerine sahip modeller sunan Şenocak markasının derin dondurucularında kapak kolu ile kolay olarak açabildiğiniz kapağı iş yeri gibi ortamlar için kullanıyorsanız kilitleyebileceğiniz alternatifler de vardır. Seperatörlü sandık tipi modeller ile dondurma kabininde farklı yiyecekleri gruplara ayırarak stoklayabilirsiniz ve düzenli bir şekilde ihtiyacınız olan yiyecekleri kullanabilirsiniz.

Şenocak Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Şenocak Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tüm beyaz eşyalarda kullanıcılar açısından kolaylıklar sağlayan özellikler mevcuttur. Günden güne gelişen teknolojik olanaklarla birlikte yaşamımızı büyük ölçüde kolaylaştırarak, zamandan tasarruf etmemizi sağlayan beyaz eşyalar arasında derin dondurucular da kendilerine has bir takım çağdaş özellikler kazanmışlardır. Şenocak derin dondurucu fiyatları ürün kategorisinde bulunan modellerin sahip oldukları dondurma kapasitesi, enerji tüketim sınıfı ve özel fonksiyonlara göre farklılık gösterir. Bu yönden geniş bir fiyat aralığı sunan marka, farklı bütçeler için uygun alternatiflere sahiptir. Depo, iş yeri ve geniş mutfaklarda kullanılabilen maksi boy 459 litre kapasiteli derin dondurucular en fazla dondurma alanına sahip modellerdir. Derin dondurucu kullanıcısının yaşadığı şehrin iklim şartları, doğal olarak cihazın kullanım performansını da etkileyebilir. Ancak Şenocak derin dondurucu kullananlar için zorlu iklim şartlarında dahi performansından ödün vermeyen T iklim sınıfındaki modeller gıdaları başarılı bir şekilde korumaya devam ediyor. Şenocak derin dondurucu 500 lt kapasiteye en yakın olan 459 litrelik modelinde bile düşük enerji kullanımıyla, doğaya ve insana karşı sorumluluklarını da yerine getirir. A+ ve dual A+ enerji sınıfındaki modeller, yıllık elektrik tüketim açısından tasarruflulardır. Mekanik kontrol paneline sahip modeller, cihazınızın sıcaklık düzeyini manuel ayarlamanıza olanak tanır ve Şenocak derin dondurucu ayarları farklı soğutma şartlarına göre yapılabilir. -18 ile – 34 arasında dondurma sıcaklığı ve 0 ile 10 derece arasında soğutma sağlayabileceğiniz modeller, yerleştirdiğiniz gıdaların bozulmalarını önleyerek, tatlarının ve lezzetlerinin kaybolmasına izin vermezler. Derin dondurucuya yeni yerleştirdiğiniz ve hızlı bir şekilde dondurulması gereken gıdalarınız için özel fonksiyonlar Şenocak markasının derin dondurucularında bulunuyor. Hızlı dondurma butonunu kontrol panelinden aktif hale getirdiğinizde, yeni yerleştirdiğiniz gıdalar için şoklayarak dondurma yapabilirsiniz. Yerleştirdiğiniz yiyecek donduktan sonra cihazınız normal dondurma seviyesindeki sıcaklık düzeyine otomatik olarak döner. Yiyeceklerinizi en az sizin kadar önemseyen derin dondurucu Şenocak markasının özgün fonksiyonlarıyla tüm yiyecekleriniz uzun süreli olarak güvenli şartlar altında saklanırlar.

Şenocak Derin Dondurucu ile Organize Mutfaklar

Şenocak Derin Dondurucu ile Organize Mutfaklar

Yemek hazırlarken kullanılan çok sayıda araç ve gereç, el altında kullanıma hazır duran beyaz eşyalar ve daha birçok materyal mutfak ortamında yer kaplar. Yemek hazırlamak için malzemeleri de ortaya çıkardığınızda veya hazırladığınız yemekleri buzluğa/buzdolabına yerleştirdiğinizde bir hayli kalabalık bir ortam söz konusu olabilir. Mutfağınızın kaos ortamına dönmesini engelleyerek, dondurulacak gıdalarınızı organize bir şekilde saklamanıza olanak tanıyan Şenocak çekmeceli derin dondurucu modelleri mutfak alanınızdan da tasarruf ettirirler. Tek seferde çok sayıda farklı yiyeceği birbirinden farklı özelliklerine göre ayırdıktan sonra stoklamanızı mümkün kılan Şenocak 7 çekmeceli derin dondurucu markanın en fazla çekmece sayısına sahip modelidir. 7 çekmeceye sahip modeller dikey uzunluklarıyla fazla yer kaplamadan mutfakta ideal noktalara yerleştirilebilirler. N-T iklim sınıfında yer alan bu modeller yüksek ve düşük sıcaklık şartlarında soğutma performanslarını kaybetmez, yiyeceklerinizi ilk yerleştirildikleri anda olduğu gibi taze bir şekilde korurlar. Daha minimal ve ankastre olarak kullanılabilecek modeller de markanın ürün grubunda yer almaktadır. Şenocak 3 çekmeceli derin dondurucu 75 litre iç hacmiyle, tezgâh altı boyutlarda tasarıma sahiptir ve kolay kullanım için ideal performans sunar. -15 ile – 25 derece arasında çalışma sıcaklığıyla, mini derin dondurucu grubundaki 3 çekmeceli modeller, manuel defrost özellikleriyle de büyük kolaylık sağlarlar. Buzlanma söz konusu olduğu anda kendi defrost işini, kendisi gerçekleştirebilen bu modeller su tahliyesini de otomatik olarak gerçekleştirirler. Sıcaklık düzeyini manuel olarak ayarlamanıza olanak tanıyan mekanik kontrol paneliyle, mini derin dondurucu modelleri pratiklerdir. Şenocak markası farklı tüketici isteklerine yanıt vermek üzere tasarladığı derin dondurucularında iki farklı renk seçeneğine yer vermektedir. Beyaz ve inox olmak üzere iki ayrı renkte derin dondurucular, mutfak dizaynınıza da uyum sağlar. Inox renk seçeneğine sahip modeller parmak izi bırakmaz ve leke tutmaz dokularıyla yerleştirildikleri alanlar için aynı zamanda hijyenik çözümler de sağlarlar. Sonuç olarak markanın piyasaya sunduğu modeller çok geniş bir tüketici kitlesine hitap etmektedir. Şenocak derin dondurucu fiyat listesi ve ürün modellerini değerlendirmek üzere markanın ilgili ürün kategorisini inceleyebilir ve sizin için uygun standartlardaki modeli satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Şenocak
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (9)
Altus (73)
Arçelik (20)
Beko (5)
Bosch (116)
Delta (10)
Electrolux (35)
Finlux (7)
Fınlux (2)
Grundig (4)
İndesit (5)
Liebherr (48)
Miele (7)
Oscar (6)
Profilo (54)
Regal (21)
Siemens (43)
Sıemens (6)
Simfer (24)
Skytech (2)
Sunny (6)
Uğur (341)
Vestel (29)
Vestfrost (6)
Şenocak (28)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dondurucu Tipi

Sandık (9)
Dikey (8)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+ (24)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL