TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Altus, Derin Dondurucu

için 48 sonuç bulundu.

Altus Derin Dondurucu

Derin dondurucular, sezonunda alınan gıdaların uzun süre bozulmadan saklanabilmesi için kullanılan özel beyaz eşyalardır. Kullanım özellikleriyle hem gıdaları koruyor olması hem de gıda stoklama yönüyle alan tasarrufu yaratıyor olması derin dondurucuları modern dönemde en çok ihtiyaç duyulan beyaz eşyalar arasında yer almasını sağlıyor. İhtiyacınız olan gıda stoklama ve koruma fonksiyonlarını sağlayan Altus derin dondurucu modelleri, hassas bir şekilde yerleştirdiğiniz yiyeceklerin dondurularak korunmasını sağlarken, sizin için de kullanım kolaylıkları arz ediyor. Arçelik markasından gücünü alan derin dondurucu Altus imzasıyla evinizde pratik mutfak çözümleri sağlıyor. Farklı kapasite ve dondurma seçenekleriyle piyasada yer alan Altus’un dondurucu modellerine göz atarak ihtiyacınıza göre hemen satın alabilirsiniz.

Altus Derin Dondurucu Verimli Yerleştirme Olanakları Sağlar

Altus Derin Dondurucu Verimli Yerleştirme Olanakları Sağlar

Evlerimize farklı kullanım ihtiyaçlarımıza bağlı olarak çok sayıda mobilya, beyaz eşya, ekipman ve araç gereç yerleştiririz. Evimizin alanını kullanan her bir eşyamız ergonomik oldukları takdirde, yaşam alanımızı kısıtlamaz. Bu anlamda kullanım amaçlarına ve tasarımlarına bağlı olarak geniş bir hacme sahip olan derin dondurucu modelleri fazla alan kaplayabilirler. Böyle bir durumun sonucunda ise evimizde gıdalarımızı güvenle stoklamak ve korumak isterken, konfor alanımızı daraltıyor olabiliriz. Bu durumu göz ardı etmeden derin dondurucular geliştiren Altus, kolay yerleştirilebilir ergonomik modellerle adından söz ettiriyor. Altus sandık tipi derin dondurucu modellerimarkanın en çok tercih edilen dondurucu grubunu oluştururlar. Dikey ve yatay olmak üzere farklı dizayn özelliğine sahip bu modeller arasında 360 litre küp ile 104 litre küp arasında değişen iç hacme sahip modeller vardır. Brüt olarak 395 litre küp hacme sahip en geniş modeller büyük kullanım amaçlarına uygundur ve geniş ev tiplerinde ideal olarak kullanılabilirler. 107 litre küp brüt hacme sahip modeller ise küçük ev tipleri için optimum derin dondurucu alanı kaplarlar. Altus derin dondurucu çekmeceli alternatifler de sandık tipi tasarımlar gibi ergonomik alan kullanımı sağlarlar. Dikey olarak tasarlanmış çekmeceli dondurucular arasında 70 litre küp ile 312 litre küp hacim aralığında seçenekler bulunmakta. 81.5 cm’den 185 cm’ye kadar boy alternatiflerini inceleyebileceğiniz Altus çekmeceli derin dondurucu modelleri farklı çekmece sayılarına sahiptir ancak markanın başarılı dondurma özelliklerini arz ederler. Çekmeceli derin dondurucularda sandık tipi modellerden farklı olarak modern görünüm sunan inox renk seçeneği de bulunmaktadır. Gıdaları türlerine göre birbirlerinden ayırarak yerleştirmenize olanak sağlayan çekmeceleriyle Altus derin dondurucu 5 çekmeceli modelinde ideal yerleştirme planlaması yapmanıza olanak tanır. Buzluk tepsisi ve buzluk alanı bulunan modeller ayrıca buz ihtiyacınızı da karşılama özelliği sunar. Evde yerleştirme şeklinize göre kapak yönü değişebilen modeller, dar alanlarda dahi derin dondurucunuzu rahatlıkla kullanmanızı mümkün kılar. Çeşitli tasarım özellikleriyle Altus markasının derin dondurucuları farklı kullanım tiplerine uyumluluk gösteriyor. Siz de kendi kullanım alanınız ve ihtiyaçlarınıza göre markanın ürün kategorisine göz atabilir, beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Altus Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Altus Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Türkiye’de geniş bir kitle tarafından beyaz eşya ürünleri tercih edilen Altus markasının gıda koruma ve stoklama ürünleri özgün fonksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Tasarruflu, sessiz ve verimli çalışan dayanıklı beyaz eşyalar üreten Altus, bu özellikleri derin dondurucu modellerinde de gözetmektedir. Altus derin dondurucu fiyatları modellerin sağladıkları kapasitelere ve derin dondurucu tiplerine göre değişiklik göstermektedir. Kullanıcıların kendi bütçelerine hitap eden farklı fiyatlardaki modelleri değerlendirebilirsiniz. Özellikler yönünden ise marka geniş bir fonksiyon skalasında ürünlerini kullanıcılara sunuyor. Mutfakta veya evin farklı bir alanında rahatlıkla kullanılabilen modeller, tek kapılıdır. Kapı yönü değiştirilebilen bu modeller, yerleştirildikleri alanda zorluk çıkarmaz ve uyum sağlar. Derin dondurucular sürekli olarak çalışır halde olmaları gereken beyaz eşyalardır ve bu nedenle de sürekli olarak elektrik kullanırlar. Altus markasının A++ enerji tüketim sınıfı standartlarına sahip modelleri, uzun vadede optimum düzeyde elektrik kullanımıyla faturalarınızda yüksek rakamlar görmenizi önler. Mutfakta bozulma olasılığı olan gıdaların korunması için kullandığımız derin dondurucularda, gıdaları yerleştirirken iç alanda ergonomi ve düzenlilik isteriz. Bu yönden özellikle çekmeceli modeller gıdaları planlı bir şekilde yerleştirme ve kolayca bulabilme avantajına sahiptir. Markanın 4 ile 7 arasında değişen çekmece gözüne sahip alternatifler arasından kullanım şeklinize bağlı olarak tercihte bulunabilirsiniz. Altus derin dondurucu 6 çekmeceli modelleri çok sayıda farklı kategorilere göre yerleştirme yapabilmenize olanak tanırlar. 4+2 olmak üzere 4 çekmece, 2 kapaklı bölme sunan modellerde farklı yerleştirme planları da oluşturabilirsiniz. Altus 3 çekmeceli derin dondurucu ise daha kip kullanım tipleri için ideal alan sunar. 3 farklı çekmeceye yerleştirebileceğiniz gıdaları düzenli ve güvenli bir şekilde stoklayabilirsiniz. Sandık tipi Altus mini derin dondurucu alternatifleriyle küçük ortamlar için uygun dondurma fonksiyonlarından yararlanabilirsiniz.Kullanım kolaylıkları dikkat çeken modeller arasında Altus no frost derin dondurucu modelleri de yer alır. Bu modeller kar yapmazlar, defrost yapmanızı gerektirmezler. Yoğun soğutma çalışması içindeyken dahi düşük ses seviyesinde çalışan derin dondurucu modelleri 42 desibele kadar ses düzeyiyle sizi rahatsız etmeden gıdalarınızın dondurulmasını sağlarlar. Acil olarak dondurmanız gereken gıdalar ve buz elde edebilmek için hızlı dondurma bölmesi bulunan modeller, en hızlı şekilde şoklama yaparak dondurma görevlerini kısa sürede yerine getirirler.

Altus Derin Dondurucu Pratik Çözümler Sunar

Altus Derin Dondurucu Pratik Çözümler Sunar

Evimizde balık, sebze, meyve ve et gibi bozulabilir gıdalarımızı korumak istediğimizde faydalandığımız derin dondurucular ayrıca stoklama özelliği de ortaya koyarlar. Bu nedenle de kullanım kapasitesi ne kadar geniş olursa, o kadar fazla yiyeceği saklayabilir, koruyabiliriz. Sezonluk meyveleri ve sebzeleri, taze balık, tavuk ve sığır etini doğal hallerinde saklamak için uygun soğuk ortam standartlarını sağlayan Altus sandık tipi derin dondurucu yorumları da değerlendirildiğinde, markanın pratik kullanım özellikleri sağladığı görülüyor. Üstten açılan kolay kapaklarıyla sandık tipi modeller, yiyeceklerinizi organize etmeniz için geniş alan seçenekleriyle piyasada yer alıyorlar. Dondurucu sepetlerine sahip modellerde küçük paketlerde ayrılmış gıdalarınızı kolaylıkla saklayabilir, kullanmak istediğinizde kolayca çıkarabilirsiniz. Dondurucu alan genişliği fazla olan modellerin derinliği de fazla olabilmektedir. Derinliği fazla modellerde kalabalık gıda yerleştirmeleri söz konusu olduğunda otomatik aydınlatma sistemi işinizi kolaylaştırmaktadır. Altus derin dondurucu sandık tipi modellerinin öne çıkan bir diğer özelliği ise A++ ile A+ arasında değişen enerji tüketim sınıflarında yer alıyor olmasıdır. Uzun vadeli kullanımda yıllık enerji tasarrufunuzu artıran bu modeller, hane bütçenize katkıda bulunmanızı sağlarlar. 42 desibele kadar ses düzeyinde çalışan derin dondurucu modelleri, fısıltı düzeyinde ses ile görevlerini yerine getirirler. Günlük dondurma kapasitesi yönünden birbirinden ayrılan Altus derin dondurucu modelleri yerleştirilen her yeni gıdayı kısa süre içerisinde dondurarak besin değerlerini ve lezzetini kaybetmeden saklamanızı sağlarlar. Tezgâh altına kolayca yerleştirilebilen sandık tipi derin dondurucu Altus markasının özgün tasarımıyla mutfağınızda estetik açıdan keyifli görüntüler yaratmanızı mümkün kılıyor. Altus derin dondurucu 200 litre ve üzeri modellerinde geniş ailelere hitap ederken, 200 litre3 kapasiteye sahip modeller yalnız yaşayanlar ve küçük aileler için ideal dondurma kapasitesi arz ediyorlar.

Arama Kriterleriniz

Altus
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (48)
Arçelik (11)
Beko (11)
Bosch (37)
Delta (14)
Electrolux (17)
Finlux (2)
Franke (2)
Grundig (3)
Liebherr (33)
Profilo (12)
Regal (32)
Samsung (5)
Seg (2)
Siemens (23)
Sıemens (7)
Simfer (20)
Teka (2)
Uğur (289)
Vestel (38)
Vestfrost (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dondurucu Tipi

Dikey (37)
Sandık (11)
Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(8)
(8)
(7)
(7)
(7)
(7)
(2)
(2)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(12)
(8)
(7)
(6)
(5)
(4)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ses Seviyesi (dBA)

(25)
(11)
(6)
(3)
(3)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Soğutma Sistemi

(34)
(14)
Başka bir kelime deneyin

Yıllık Enerji Tüketimi

(8)
(8)
(6)
(5)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(21)
(14)
(4)
(3)
(3)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(7)
ve üzeri (15)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)
ve üzeri (17)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL