TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Simfer, Derin Dondurucu

için 18 sonuç bulundu.

Simfer Derin Dondurucu

Soğuk muhafaza edilmesi gereken yiyeceklerin bozulmaması ve tazeliklerinin korunması adına derin dondurucular önemli bir yere sahiptir. Derin dondurucuların iç hacminin, dış hacmiyle orantılı olması kapladığı yer kadar verim elde etmesini de sağlar. Çoğu zaman buzdolabınızdaki dondurucu kısmının boyutlarından dolayı alanı yetersiz kalabilir. Simfer derin dondurucular, dondurulması gereken yiyecekler için özel olarak tasarlanan ürünleri ile geniş bir alana sahiptir ve besinlerinizin uzun süreler boyunca taze kalmasını sağlar. Derin dondurucular çekmeceli ve sandık tipi olarak iki çeşit kategoride tasarlanır. Küçük aileler arasında tüketilen öğünler kalabalık ailelere nazaran daha az olacağından dolayı, çekmece tipi derin dondurucular çekirdek aileler için iyi bir tercih olabilir. Böylelikle soğuk yerde saklanması gereken yiyeceklerinizi uzun süreler boyunca güvenle muhafaza edebilirsiniz. Simfer derin dondurucu modellerinin kapak kilit özelliği vardır. Bu, dondurucunun kapağının kaza ile açılarak oda sıcaklığının dondurucunun iç kısmına ulaşıp, yiyeceklerinizin kalitesini bozulmasını önler. Ayrıca bu özellik sayesinde de istenmeyen enerji tüketimine engel olursunuz. İç aydınlatması sayesinde pratik bir kullanım sağlar. Çift kullanımlı modelleri sayesinde ister dondurucu olarak isterseniz de soğutucu özelliği ile buzdolabı işlevi görerek yiyeceklerinizin muhafaza talimatlarına göre uyumlu bir kullanım sunar. Birçok aileye ve alana uygun, kaliteli materyaller ile uzun ömürlü bir kullanım sağlayan ve A+ sınıfı çevre dostu Simfer derin dondurucu modellerini seçebilir, yiyeceklerinizin ilk günkü tazeliğini korumasını sağlayarak güvenle muhafaza edebilirsiniz.

Simfer Derin Dondurucu Çeşitleri

Simfer Derin Dondurucu Çeşitleri

Simfer derin dondurucu çeşitleri, sandık ve çekmece tipi olarak iki kategoriye ayrılır. Çekmece tipi dondurucular boyutları dolayısıyla daha az yiyecek muhafaza edeceğinden, çekirdek aileler için uygun bir tercih olabilir. Sandık tipi derin dondurucular ise kalabalık ve evlerinde misafir ağırlamayı seven aileler için geniş bir saklama alanı sunar. Evinizde konumlandıracağınız alanı iyi belirleyerek seçeceğiniz derin dondurucular sizi ağırlık taşıma zahmetinden kurtaracaktır. Ayrıca yerinin değişmesi gereken zamanlarda hareket kabiliyeti sağlayan özel taban ya da tekerlekli derin dondurucular seçerek derin dondurucunuzu daha kolay bir şekilde taşıyabilirsiniz. Derin dondurucunuzdan çıkartacağınız yiyeceklerin oda sıcaklığında çözünmesini beklemek bakterilerin üremesine yol açabilir. Yiyeceklerinizi derin dondurucudan çıkardıktan sonra bir süre buzdolabında saklayabilir ya da hemen hazırlamanız gereken öğünlerde mikrodalga yardımıyla çözünmesini sağlayabilirsiniz. Dondurulduktan sonra çözünen yiyecekleri tekrar dondurucuya atmak, yiyeceklerinizin kalitesini olumsuz yönde etkileyerek bozulmasına sebep olur. Özellikle et ürünleri, kolay bakteri üreten bir besin kategorisinde bulunduğundan dolayı derin dondurucu içerisinde en fazla altı ay saklanmalı ve muhafaza öncesi yağlarından ayrılmalıdır. Balıklar ise yıkanmadan ve ayıklanmadan direkt olarak derin dondurucu içerisinde saklanabilir. Sebzelerin ve meyvelerin muhafaza süreleri birbirleri arasında değişkenlik gösterebilir ve bunun yanı sıra saklama usulleri birbirinden farklıdır. Simfer derin dondurucuların dış yüzeyinde bulunan dijital ekranı sayesinde yiyeceklerinizin saklama talimatlarına uygun soğukluk derecesini ayarlayabilirsiniz. Kolay ve pratik kullanımı sayesinde yiyeceklerinizi uzun süreler boyunca muhafaza edebilir, satın aldığınız ilk günkü tazeliğinin korunmasını sağlayabilirsiniz. Satın alacağınız derin dondurucunun konumlanacak yere göre bilinçli bir şekilde seçilmesi, kullanılabilirliği açısıdan önemli bir unsurdur. Evinizde satın aldığınız derin dondurucunun hacmi tahmin edilenden genişse ve yeterli bir alan sağlanamıyorsa, bu durum size ekstra masraf oluşmasına sebep olabilir. Derin dondurucunuzun ihtiyacınız olan boyutta olmasının yanı sıra konumlandıracağınız yerin boyutlarına göre bir seçim yapmak, istenmeyen masraflardan kaçınmanızı sağlar. Simfer derin dondurucu kullanıcı yorumlarını inceleyerek, aile genişliğine göre tasarlanan çeşitleriyle kendinize en uygun olan ürünü bulabilir, hızlı ve güvenli bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Simfer Derin Dondurucu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Simfer Derin Dondurucu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Derin dondurucu seçimlerinde kalitesinin yanı sıra dondurucunun iç temizliği de yiyecekleriniz taze kalması açısından önemlidir. İçerisinde önceden sakladığınız yiyeceklerin artıkları ya da kokusu olabileceğinden dolayı, diğer yiyeceklerinize koku sinebilir ve yemek artıkları bulaşabilir. Simfer derin dondurucu, kaliteli materyallerden tasarlanan beyaz eşyalar sunar. Dış yüzeyinin paslanmaz olması ve tutacak gibi aparatlarının kaliteli malzemelerden üretilmesi sayesinde derin dondurucunuzu uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilirsiniz. Şoklu dondurma seçeneği ile yiyeceklerinizi koyduğunuz andan itibaren hızlı bir şekilde donmasını sağlayabilir, kapağını açık unuttuğunuz zaman vereceği sesli uyarıyla da yiyeceklerinizin oda sıcaklığıyla temas etmesini önleyebilirsiniz. Dış yüzeyinde konumlanan dijital ekran aracılığı ile yiyeceklerinizin donma ihtiyacına göre olan soğukluk seviyesini ayarlayabilirsiniz. Derin dondurucu seçiminde fazla buzu çözdürme fonksiyonu olan ve sıvıları filtreleyen özellikteki modelleri tercih ederek derin dondurucu temizliğinizi kolaylaştırabilirsiniz. Sıvıları muhafaza ederken cam ya da plastik şişelere doldurmak, istenmeyen sonuçlara sebebiyet verebilir. Camda saklanan sıvılar soğuktan dolayı genleştiği için cam çatlayabilir ve derin dondurucunun iç yüzeyinde bulunan yalıtım maddelerine zarar verebilir. Plastik ise zaman içerisinde sağlıksız bir hale gelerek, sıvılarınıza ve diğer temas eden yiyeceklerinize zarar verebilir. Çekmece tipi modellerin temizliği çekmecelerin çıkarılabilir olması açısından daha pratik iken, sandık tipi derin dondurucular daha fazla yiyecek muhafaza ederek yiyeceklerinizi saklama konusunda çekmece tipi derin dondurucuya nazaran daha çok verim sağlayabilirsiniz. Simfer derin dondurucu modelleri arasında bulunan A+ enerji sınıfı dondurucular, az enerjiyle maksimum verim elde etmenizi sağlar ve elektrik tüketimini minimuma indirmeye yardımcı olur. Bununla birlikte kullanılan soğutucu özellikli gaz çeşidi kimyasal salınım yapmaz ve çevre dostudur. Simfer ürünleri hakkında detaylı bilgi almak için sayfamızdan özelliklerini inceleyebilir, Simfer derin dondurucu yorumları ve görüşleri kısmını okuyabilirsiniz. Böylelikle en uygun modeli seçebilir ve Simfer derin dondurucu modellerini evinizde doğaya ve yiyeceklerinize zarar vermeden güvenle kullanabilirsiniz. En güvenilir elektronik alet markalarından biri olan Simfer, adından çokça söz ettireceğe benziyor. Kullanıcının beğenisine sunulan derin donduru modellerini incelemeyi unutmayınız.

Simfer Derin Dondurucu Fiyatları

Simfer Derin Dondurucu Fiyatları

Simfer derin dondurucu fiyatları, modeli, kullanılan materyalleri ve enerji tüketimi açısından birbirleri arasında değişkenlik gösterebilir. Çekmece ve sandık tipi derin dondurucular arasında da fiyat farklılıkları görülebilir. Son teknoloji kullanılan Simfer derin dondurucu modelleri ile evinizdeki dondurulması gereken yiyecekleri gönül rahatlığı ile muhafaza edebilirsiniz. Derin dondurucuların besinlerin özelliklerini kaybetmeden dondurabilmesi için ısı seviyesinin ortalama -18 civarında olması gerekir. Soğuk alanlarda bakterilerin üremesi sıcak ortamlara göre daha zor olsa bile derin dondurucuların temizliğine özen göstererek yiyeceklerinizi ilk günkü lezzeti ile güvenle saklayabilirsiniz. Simfer derin dondurucu sandık tipi modellerinde bulunan tel sepet ile küçük porsiyonlara ayrılmış yiyeceklerinizi ve sıvılarınızı rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz. Yiyeceklerinizi hava almayacak şekilde sarabilir ve diğer yiyecekler ya da sıvılar ile temas etmesini önleyerek, çözündüğü zaman tadının değişkenlik göstermesini önleyebilirsiniz. Buzdolabı poşetleri, derin dondurucuda muhafaza edilen yiyecekler için güvenli bir saklama seçeneği olacaktır. Nemli ortamlarda konumlandırılan derin dondurucular içerisinde buzlanma yapabilir ve filtrelerinin kaliteli olması ve kapağında bulunan lastiklerin dayanıklı olması gerekir. Uzun yıllar boyunca kullanılan derin dondurucuların kapak lastikleri kullanım süresinden dolayı bir süreden sonra işlevlerini kaybedebilir ve değiştirilmesi gerekebilir. Kapak lastiklerinin yanı sıra derin dondurucuların fan motorunun verimli bir şekilde çalışmaması, yeterli soğukluğu sağlayamaz ve yiyeceklerinizin bozulmasına sebep olabilir. Fan motorunun arızalanması, gazların iletken borulardan geçerek derin dondurucunun iç kısmının soğutma özelliğini negatif yönde etkiler. Simfer kaliteli üretim süreçleri ile size uzun seneler hizmet edecek ürünler sunar. Sayfamızda Simfer derin dondurucu kullananlar tarafından yazılan yorumları, ürün filtreleme seçenekleri ile karşılaştırmalı olarak inceleyebilir, her aileye ve ihtiyaca uygun şekilde tasarlanan modelleri güvenle satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Simfer
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (51)
Arçelik (11)
Beko (11)
Bosch (38)
Delta (14)
Electrolux (16)
Finlux (2)
Franke (2)
Grundig (2)
Liebherr (33)
Profilo (12)
Regal (34)
Samsung (5)
Seg (2)
Siemens (22)
Sıemens (6)
Simfer (18)
Teka (2)
Uğur (268)
Vestel (49)
Vestfrost (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dondurucu Tipi

Dikey (13)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Soğutma Sistemi

(13)
(5)
Başka bir kelime deneyin

Derinlik

(6)
(4)
(2)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(5)
(4)
(3)
(2)
(2)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(7)
(3)
(3)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

(10)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Yıllık Enerji Tüketimi

(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)
ve üzeri (3)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL