Vestel, Derin Dondurucu

için 29 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Vestel Derin Dondurucu

Taze gıdaların bozulmaya karşı dayanıklı kalabilmeleri için sıcaklık düzeyinin düşük olduğu ortamlarda saklanmaları gerekir. Buzdolapları bu yönden kısa vadeli olarak taze yiyeceklerin saklanması için ideal ortamları ihtiva ederler. Ancak sezonluk yiyecekleri, yılın diğer dönemlerinde stokunuzda bulundurabilmek için onları dondurmanız gerekir. Buzdolaplarının buzluk bölmeleri bu işlevi yerine getirirler ancak kapasite açısından sınırlılardır. Vestel derin dondurucu ile taze yiyecekleri bozulmaya karşı uzun vadeli olarak koruyabilir, tek seferde çok sayıda gıdayı yılın diğer dönemlerinde tüketmek üzere saklayabilirsiniz. Evinizin alan şartlarıyla uyumlu ve iç kapasitesiyle sizin için yeterli olduğunu düşündüğünüz Vestel derin dondurucu modelleri arasından ihtiyacınız olan fonksiyonlara sahip alternatifi markanın ürün kategorisine göz gezdirerek bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz.

Vestel Derin Dondurucu Ortamınızı Daraltmayan Alternatiflerle Karşınızda

Vestel Derin Dondurucu Ortamınızı Daraltmayan Alternatiflerle Karşınızda

Derin dondurucular, buzdolaplarından farklı olarak iç hacim yönünden daha geniş ortam vaat eden elektronik ürünlerdir. Gelişen üretim teknikleriyle beraber, kullanıcıların gıda stoklama ve koruma ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere geniş iç hacim standartlarını taşıyan modellerin ortaya çıkması, bir yıla kadar yiyecek saklama ortamını sağlamıştır. Vestel markası Türkiye’de teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, piyasaya sunduğu ürünlerde standartları yükseltmeye çalışan isimlerden biridir. Bu yönden de farklı derin dondurucu tipleri ve kapasite seçeneklerini ürün grubunda geniş bir yelpazede sunmaktadır. Ergonomik yönleriyle dikkat çeken tasarıma sahip derin dondurucu Vestel imzasıyla mutfağınızda yer alabilir. Sandık tipi (yatay) ve çekmeceli (dikey) tasarıma sahip ürünleri kullanıcılara sunan marka farklı alan genişliklerine uygun modeller sunmaktadır. Vestel sandık tipi derin dondurucu markanın yatay genişliği daha fazla olan model grubudur. 400 litreye kadar geniş bir saklama hacmine sahip modellerin yanı sıra markanın daha minimal çözümler sunan 150 litrelik sandık tipi alternatifleri de vardır. Vestel derin dondurucu sandık tipi modellerin maksi boy seçenekleri özellikle geniş mutfağa sahip kişiler tarafından tercih edilebileceği gibi bu modeller iş yeri ve depo gibi ortamlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir. 150 litrelik modeller ise fazla geniş olmayan mutfak ortamlarında da kullanışlıdırlar. Vestel derin dondurucu 400 lt kapasiteli modelleri 84,5x149,5x72 cm ölçüleriyle büyük bir yüzey alanına sahiptir. 150 litre kapasiteli seçenekler ise 88,5x58,5x68 cm ölçülerindedir ve daha küçük alan kaplıyor olmaları nedeniyle tercih edilebilirler. Vestel derin dondurucu yorumları incelendiğinde markanın farklı kapasite seçenekleri sunuyor olması, farklı kullanım amaçları için uygun modellere ihtiyacını olan kullanıcıların olumlu geri dönüşlerde bulundukları görülüyor. Markanın ürün grubunda yer alan modellerin ölçü alternatiflerinin bulunuyor olması, çeşitli mutfak tipleri için ideal yerleştirme olanaklarının elde edilebileceği anlamına geliyor. Bu yönden siz de markanın derin dondurucu ürün kategorisinde yer alan modelleri kapasiteleri, ölçüleri ve ihtiyacınız olan fonksiyonlara sahip olup olmamaları yönünden değerlendirerek hemen satın alabilirsiniz.

Vestel Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Vestel Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tüketiciler farklı kullanım alışkanlıklarıyla, beyaz eşyalardan kendileri için verimlilik sağlayan ideal fonksiyonları beklerler. Doğal olarak piyasada yer alan ürünlerde kapasite ve fonksiyonel özellikler gibi şartlar artış gösterdikçe, fiyatlar da artmaktadır. Vestel derin dondurucu fiyatları değerlendirildiğinde markanın ürün grubunda çeşitliliğin fazla olması, fiyatların da geniş bir skalada farklılık göstermesini sağlıyor. Siz de kendi kapasite ihtiyacınız ve bütçenize göre markanın ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Markanın özellikle dar mutfak alanlarında ideal yerleştirme olanakları sağlayan çekmeceli modelleri organize yerleştirme olanaklarıyla ve fonksiyonlarıyla dikkat çekiyor. Vestel çekmeceli derin dondurucu ile yiyeceklerinizi kategorize ederek ayrı çekmecelerde muhafaza edebilir ve kullanmak istediğinizde kolaylıkla bulabilir ve çıkarabilirsiniz. Pratik kullanım özellikleri yönünden çekmeceli dondurucular oldukça avantajlıdır. Dikey formdaki çekmeceli derin dondurucularda ölçüler de farklılık göstermektedir. Vestel 7 çekmeceli derin dondurucu markanın ürün kategorisindeki en büyük hacme sahip modelidir. 310 litre brüt hacmi ile Vestel derin dondurucu 7 çekmeceli alternatifleri 186x59,5x65 cm ölçülerindedir. Yatay alanınızı verimli kullanarak, buzdolabı gibi mutfağınıza yerleştirebileceğiniz bu modeller geniş çekmece kapasitesiyle çoklu yiyecek yerleştirme ihtiyaçlarınızı karşılar. Daha mini çözümler istiyorsanız Vestel 3 çekmeceli derin dondurucu alternatiflerini de değerlendirebilirsiniz. 112 litre brüt hacmiyle 83,8x54x61,5 cm ölçülerine sahip modelleri, tezgâh boyu olmaları sayesinde tezgâh altına yerleştirilerek alan tasarrufu arttırılacak şekilde kullanılabilmektedir. Markanın dondurucu modelleri No Frost ve statik olmak üzere iki farklı soğutma tipine sahiplerdir. No Frost özelliğine sahip olan modeller, kullanım avantajlarıyla öne çıkarlar. Dondurucu kabininde nem oluşumunu engelleyen bu modellerin buzlanma ve karlanma yapmaları söz konusu olmaz. Böylelikle sizin de defrost yapmak gibi zahmetli bir işi üstlenmenize gerek kalmaz. Inox ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneğini kullanıcılarla buluşturan marka, iki renk alternatifinde de başarılı tasarım özelliklerini öne çıkarıyor. Modern çizgilerle tasarlanan Vestel derin dondurucular, pratik kapak özellikleri ihtiva ederler. Yönü değiştirilebilir kapaklara sahip çekmeceli derin dondurucular, alan kullanımında ihtiyacınız olan çok yönlülüğü sağlıyor.

Vestel Derin Dondurucu ile Çok Yönlü Dondurma Deneyimi

Vestel Derin Dondurucu ile Çok Yönlü Dondurma Deneyimi

Yiyeceklerinizi taze, lezzetlerinden ve kokularından ödün vermeyecek şekilde saklarken alan tasarrufunun yanında enerji tüketim tasarrufu da artıyorsanız, Vestel markasının modellerini enerji tüketim sınıfları yönünden değerlendirebilirsiniz. A+ ile A++ arasında değişen enerji sınıfına sahip modeller, uzun vadeli kullanımda düşük enerji tüketimiyle size fatura yükü yaratmazlar. Vestel no frost derin dondurucu ile defrost yapmanıza gerek kalmaz ve bu yönden de yeniden soğutma için fazla enerji tüketimine ihtiyaç duymazsınız. Vestel markası, beyaz eşya grubundaki birçok üründe olduğu gibi derin dondurucularda da farklı kullanım ihtiyaçlarına uygun alternatiflere ürün kategorisinde yer vermektedir. Bu anlamda 7 çekmece fazla, 3 çekmece az geliyorsa markanın dikey derin dondurucu grubundaki diğer seçeneklere göz atabilirsiniz. Vestel 6 çekmeceli derin dondurucu markanın ortalama dondurma kapasitesi sağlayan modelidir. 225 litre brüt hacmiyle, 4 çekmece ve 2 bölme sunan bu modeller gıdalarınızı uzun vadede sağlıklı bir şekilde koruyabilirler. 24 saat içerisinde 16 kilograma kadar yiyeceği dondurmanızı sağlayan Vestel 6 çekmeceli derin dondurucu fiyatları ile uç modellere göre ortalama düzeydedir. Elektrik kesintisi gibi olumsuz durumlara karşı fonksiyonel yönden desteklenmiş olan Vestel markasının derin dondurucuları -18 dereceden, -9 dereceye 10 saat içinde çıkmaktadır ve gıdalarınızı koruma performansından uzun süre ödün vermemektedir. Elektronik kontrol paneline sahip modellerde, sıcaklık düzeyini manuel olarak ayarlayabilirsiniz. 5 kademede dondurma özelliklerinden faydalanabileceğiniz modellerde ayarlamaları yaparken ayrıca yeni yerleştirdiğiniz yiyecekler için hızlı dondurma özelliğinden yararlanabilirsiniz. Hızlı dondurma düğmesine sahip modellerde en son yerleştirilen taze yiyecek hızlı bir şekilde dondurulurken, dondurma tamamlandıktan sonra cihaz otomatik olarak rutin soğutma düzeyine geri dönmektedir. Derin dondurucular eğer içlerinde bir şeyler yerleştirmiyor veya çıkarmıyorsanız kapalı tutmanız gereken elektronik cihazlardır. Herhangi bir durum sebebiyle eğer kapak tam olarak kapatılamamışsa, cihazınız sıcaklık kaybı yaşamamak için size sesli uyarı verir. Sesli kapı açık alarmı ile cihazınızın kapağını tam olarak kapattığınızdan emin olabilir ve gıdalarınızı güvenle saklayabilirsiniz. Vestel derin dondurucu modellerini markanın ürün kategorisini ziyaret ederek inceleyebilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Vestel
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (9)
Altus (73)
Arçelik (20)
Beko (5)
Bosch (115)
Delta (10)
Electrolux (35)
Finlux (7)
Fınlux (2)
Grundig (4)
İndesit (5)
Liebherr (48)
Miele (7)
Oscar (6)
Profilo (54)
Regal (21)
Siemens (43)
Sıemens (6)
Simfer (24)
Skytech (2)
Sunny (6)
Uğur (341)
Vestel (29)
Vestfrost (6)
Şenocak (28)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dondurucu Tipi

Dikey (16)
Sandık (12)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(4)
ve üzeri (6)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)
ve üzeri (8)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL