Arçelik, Derin Dondurucu

için 20 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Arçelik Derin Dondurucu

Mevsiminde toplanmış meyveler ve sebzeler, sezonunda tutulmuş balıklar yılın başka zamanında tüketilmek istendiğinde tezgâhta kolay bulunmazlar. Bu nedenle de bu tip gıdaların yılın diğer zamanlarında tüketilebilmesi için stoklanmaları gerekir. Taze gıdalar grubunda yer alan et, meyve ve sebzelerin lezzetlerinden ve besin değerlerinden ödün vermeden saklanabilmeleri içinse onların uygun şartlarda dondurularak, soğuk bir alanda muhafaza edilmeleri gerekir. İşte bu ortamı evlerimize getiren derin dondurucular, yılın her döneminde sevdiğimiz taze gıdaları tüketebilmemize olanak tanıyorlar. Arçelik derin dondurucu ile evinizin herhangi bir alanında taze gıdalarınızı daha sonra tüketmek üzere değerlerini kaybetmeksizin saklayabilirsiniz. Gıdalarınızın değerlerini koruyan derin dondurucu Arçelik imzasıyla aynı zamanda geniş bir alanda çok fazla gıdayı stoklamanıza da olanak tanıyor.

Arçelik Derin Dondurucu ile Sınırları Kaldırın

Arçelik Derin Dondurucu ile Sınırları Kaldırın

Tüketicilerin farklı ihtiyaçlarına yanıt veren beyaz eşya çözümleri sunan Arçelik markası, geniş ürün yelpazesinde derin dondurucular için oldukça kalabalık bir kategori yaratmıştır. Bu anlamda farklı kapasiteler ve fonksiyonlar ile karşımıza çıkan alternatifler arasından ihtiyaçlarımıza uygun olanları inceleyerek satın alabiliyoruz. Arçelik derin dondurucu modelleri farklı hacim, renk ve tasarım özellikleriyle birbirinden ayrılıyorlar. Evimizin ya da derin dondurucu kullanacağımız iş yerimizin genişlik özelliklerini baz alarak uygun derin dondurucu alternatiflerini Arçelik’in ürün kategorisinde bulabiliyoruz. Sandık tipi ve çekmeceli olmak üzere iki farklı dondurucu şeklini kullanıcılar ile buluşturan marka, her iki türde dondurucuda da optimum dondurma performansını gösteriyor. Arçelik dikey derin dondurucu yani çekmeceli modeller 102 litre küpten başlayarak 312 litre küpe kadar farklı hacim tiplerinde karşımıza çıkmaktadır. Bu anlamda kullanacağınız alan için uygun hacme sahip modeller arasından seçim yapabilirsiniz. 312 litre küp hacim ile en geniş modeller 59.5x185x73 cm boyutlarıyla dikey olarak buzdolabı gibi evinizin ya da iş yerinizin tavan yüksekliği uygun bir alanına yerleştirilerek kullanılabilirler. Arçelik sandık tipi derin dondurucu ise dikey olarak alçak yatay olarak ise geniş olmaları yönünden yüzey alanı geniş ortamlarla uyumlu olurlar. 107 litre küpten başlayarak 500 litre küp gibi oldukça geniş bir dondurma alanı hacmine sahip modeller farklı alan ölçülerine sahiplerdir. En küçüğü 53.7x86x61 cm ve en büyüğü 155.2x91.2x72.5 cm ölçüleriyle karşımıza çıkan sandık tipi dondurucular, geniş ortamlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. 107 litre küp brüt hacme sahip sandık tipi derin dondurucu Arçelik markasının özel tasarımıyla 104 litre küp dondurucu özelliğe sahip iç hacim ihtiva ediyor. Mini olarak tabir edebileceğimiz bu derin dondurucular, küçük aileler ve mutfaklar için ideal kullanım kapasitesi sunuyor. Tüketicilerin beyaz eşya ihtiyaçlarını karşılama konusunda özgün standartlar yaratmayı ve gelişmiş teknolojik özellikleri öne çıkarmayı bir motto olarak belirleyen Arçelik markasının derin dondurucuları ergonomik, tasarruflu ve verimli çalışma standartlarıyla gıdalarınızı arzu ettiğiniz şekilde korurken aynı zamanda tasarımlarıyla da zarifliklerini ortaya koyarlar.

Arçelik Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arçelik Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Arçelik markasının derin dondurucu modelleri sandık tipi ve çekmeceli olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Kullanım alanları ve planlama ihtiyaçlarına göre tercih edilebilen bu alternatifler kendi içinde farklı özellikler sağlayan modellere sahiptir. Bu yönden Arçelik derin dondurucu fiyatları modellerin kapasite, dondurucu tipi, enerji tüketim sınıfı gibi özelliklere göre farklılık göstermektedir. Beyaz, gümüş ve parmak izi bırakmaz inoks yüzeye sahip modeller tasarımlarıyla yerleştirildikleri ortamlarda şıklıklarını ortaya koyarlar. Derin dondurucunuzun sıcaklık düzeyini ve sıcaklık değişikliklerini kolayca takip edebilmenizi sağlayan elektronik göstergeye sahip modellerle, ürün kullanım standartlarınızın kontrolünü elinizde tutabilirsiniz. SN-T iklim sınıfı derin dondurucular, gıdalarınızın en ideal soğutma ortamında korunmalarını sağlarlar. Besin değerlerinden, lezzetlerinden ve kokularından ödün vermeksizin uzun süre saklanabilen taze gıdalar için ideal iç ortama sahip modellerde statik ve no frost olmak üzere iki farklı soğutma sistemi bulunur. Arçelik dikey derin dondurucu modelleri sahip oldukları çekmecelerle, gıdalarınızı türlere ve tüketim sürelerine göre ayrı ayrı yerleştirmenize olanak tanır. Bu modellerde çekmecelerinizi kullanım alışkanlıklarınıza göre organize edebilir, gıdalarınızı farklı çekmecelere yerleştirerek kolayca bulabilirsiniz. Dikey derin dondurucu fiyatları Arçelik markasının sunduğu kapasite alternatiflerine göre farklılık gösterir. 8 dondurucu bölmeye sahip modeller, en geniş dondurma kapasitesini sunarken, 3 dondurucu bölmesine sahip modeller ise ergonomik ve mini dondurucu özelliği ortaya koyuyorlar. Arçelik derin dondurucu çekmeceli modellerde bulunan kapı yönü değiştirme özelliği, farklı kullanım alanları için ideal kapak kullanım şeklini belirlemenize olanak tanıyor. Köşe bölgelere yerleştirdiğiniz dondurucunuzun kapısının açılış yönünü duvar yönünün tersine ayarlayabiliyorsunuz. Derin dondurucunuza gıdalarınızı yerleştirdikten sonra herhangi bir nedenden dolayı kapağınızın kapanmaması durumunda, kapı alarmı özelliğine sahip modeller sizi sesli olarak uyarıyor ve kapağın açık kalması, soğutma veriminin düşmesi ihmalini ortadan kaldırıyorlar. Farklı özellikleriyle kullanım alışkanlıklarınıza uygun modelleri bulabileceğiniz derin dondurucu Arçelik imzalı alternatiflerle markanın ürün kategorisinde yer alıyor. Yerleştirme alanı tipinize, gıda stoku miktarınıza ve kullanım alışkanlıklarınıza bağlı olarak markanın ürün kategorisinde yer alan modelleri inceleyebilir ve beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Arçelik Derin Dondurucu Tasarruflu ve Ergonomiktir

Arçelik Derin Dondurucu Tasarruflu ve Ergonomiktir

Fonksiyonel yönleriyle beyaz eşyalarımızın uzun vadeli kullanımda tasarruflu olmalarını bekleriz. Bu yönden derin dondurucu grubundaki modellerde A+++, A++ ve A+ enerji sınıflarına yer veren Arçelik markası, sürekli olarak elektrik kullanımı yapan dondurucuların elektrik tüketimini en aza indiren alternatifler sunuyor. Arçelik çekmeceli derin dondurucu modelleri sahip oldukları No Frost soğutma özelliğiyle, defrost yapma gereksinimini ortadan kaldıran standartlar sağlıyorlar. Arçelik no frost derin dondurucu özelliği yalnızca çekmeceli alternatiflerde yer alıyor. Sandık tipi modellerde ise statik soğutma sistemi kullanılıyor. Markanın değişen kapasiteye sahip modellerinin kolay kullanım özellikleri ile gıdalarınızı kolayca dondurabiliyorsunuz. Elektronik kontrol paneline sahip Arçelik 5 çekmeceli derin dondurucu pratik kullanım özelliğiyle -18 ile +5 derece arasında farklı soğutma düzeylerini ayarlamanızı sağlıyor. Soğutma termostatının arzu edilen düzeye ayarlanabildiği modellerin tasarımında kullanılan gövde parçaları ise uzun süreli kullanımda estetik şıklığından ödün vermiyor. Arçelik derin dondurucu 8 çekmeceli seçenekleri, çok geniş gıda organizatörü olma özelliği ortaya koyuyor. Her biri farklı saklanma koşulları isteyen ve saklama süreleri değişen gıdalar için 8 çekmeceden faydalanarak ideal bir şekilde yerleştirme yapabilirsiniz. Yiyeceklerin dondurularak saklanmasının yanında ihtiyacınız olan acil soğutma ve dondurma görevlerini üstlenen Arçelik derin dondurucular hızlı dondurma fonksiyonuna sahip modellerle anlık çözümler üretmenizi mümkün kılıyorlar. Markanın joker kategorisindeki dondurucuları isteğe göre soğutucu olarak kullanılabilen Cool Control bölmesine sahiptir. Farklı depolama ihtiyaçlarına yanıt veren bu pratik özelliği ihtiva eden modellerde tek tuş kontrolüyle sıcaklık düzeyi -24 ile +10 arasında değiştirilebiliyor. Böylelikle de derin dondurucunuzu isterseniz dondurucu ya da ihtiyaca göre soğutucu olarak kullanarak farklı çözümler üretebiliyorsunuz. Sonuç olarak kapasite, tasarruf, kullanım fonksiyonları ve kolaylıkları ile başarılı bir performans gösteren Arçelik markasının derin dondurucuları mutfağınız için ideal çözümler sağlıyor. Pratik kullanımlarının yanında gıdalarınız için ideal dondurma ve soğutma özellikleri sunan modeller arasından ihtiyaçlarınıza ve kullanım alanınıza uygun modelleri inceleyerek Arçelik markasının sizin için uygun olan modelini bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Arçelik
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (9)
Altus (73)
Arçelik (20)
Beko (5)
Bosch (115)
Delta (10)
Electrolux (35)
Finlux (7)
Fınlux (2)
Grundig (4)
İndesit (5)
Liebherr (48)
Miele (7)
Oscar (6)
Profilo (54)
Regal (21)
Siemens (43)
Sıemens (6)
Simfer (24)
Skytech (2)
Sunny (6)
Uğur (341)
Vestel (29)
Vestfrost (6)
Şenocak (28)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dondurucu Tipi

Dikey (10)
Sandık (10)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+ (16)
(4)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)
ve üzeri (2)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL