TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Ankastre Setler

için 3,751 sonuç bulundu.

Ankastre Setler

Mutfakların en önemli unsuru olan ankastre setler; ocak, davlumbaz, fırın ve set üstü ocağın bir araya getirilmesi ile oluşmaktadır. Gelişmiş görsel detayları ile mutfakları bu anlamda zenginleştirirken, aynı zamanda da yüksek performansları ile de mutfaktaki en büyük yardımcı olmaktadır. Günlük yaşamda kullanım sıklığı göz edilerek, kullanım ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürünü seçmenizde fayda var. Dolayısıyla birçok marka tarafından üretilen ürünler arasında bütçenize uygun bir modeli bulmanız mümkündür. Bu noktada, her bir markaya ait ürüne kullanıcılar tarafından yapılan yorumları inceleyerek satın almayı düşündüğünüz ürün hakkında en iyi şekilde ön bilgi edinebilir ve böylece, mutfağınızda en büyük yardımcınız olacak olan bu ürünü satın almada en iyi kararı verebilirsiniz.

 Üst Düzey Malzeme Kalitesi İle Uzun Ömürlü Setler

Üst Düzey Malzeme Kalitesi İle Uzun Ömürlü Setler

Evinize ankastre satın almadan önce, mutfağınızda bulunan mobilyaların ve dolaplarınızın, bu setlerin montajı için uygun olup olmadığına dikkat etmeniz gerekmekte. Bu setler için uygun boyutlara sahip olmayan dolaplar, montaj sürecini uzatacaktır. Ayrıca, set halinde satın alınacak olan modellerde, ürünler arasındaki görsel bakımdan uyum, mutfağınızın genel havasını olumlu yönde etkileyecektir. Beyaz ve siyah renkli setler, mutfağınız ile hoş bir uyum yaratır. Çeşitli marka ve modellerdeki setler arasında, evinizin mutfak tasarımına hangisinin uygun olduğunu karar verirken, set içerisinde yer alan ürünlerin, sahip oldukları donanımsal özelliklerin, sizin kullanım alışkanlıklarınız ile örtüşüp, örtüşmediği hususunu da mutlaka göz önünde bulundurmanızda fayda var. 3 lü ankastre setler; davlumbaz, fırın ve ocak üçlüsünden oluştur. Her biri farklı teknik özellikte ve farklı rollerdeki bu ürünler, farklı ihtiyaçları gidermek üzerine üretilmiştir. Satın almayı düşündüğünüz set içerisinde yer alan fırının; fonksiyon sayısı, iç hacmi, pişirme bölme sayısı, turbo özelliği gibi gelişmiş özelliklere sahip olması büyük önem taşımaktadır. Bunun yanı sıra ocak bölümünde ise; göz sayısı, yüzey malzemesi, ateşleme yöntemi, emniyet sistemi gibi özellikler fiyat konusunda belirleyici olmaktadır. Dar alanlarda rahatlıkla kullanılabilir olmaları sebebiyle, yer bakımından da avantaj sağlayan ankastre setler fiyatları, içerisinde barındırdıkları ürünlerin teknik özelliklerine ve üretim yıllarına göre farklılık göstermektedir. Genellikle siyah tonlarda üretiliyor olsalar da, son yıllarda beyaz rengin ağırlıkta olduğu setler de tercih edilmeye başlanmıştır. Ankastreler, gün içerisindeki zamanının büyük bir kısmını mutfakta geçiren kişiler için hayati öneme sahiptir. Kaliteli ve dayanıklı olmalarının yanı sıra ergonomik tasarımları ile de mutfakta çalışan kişiler için büyük kolaylık sağlarlar. Ne çeşit bir ürüne ihtiyaç duyulduğu konusunda, satın alım yapmadan önce karar verilmesi, seçilecek olan üründen memnun kalınması hususunda büyük önem taşır.

Ankastre Set Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ankastre Set Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tasarım yönü güçlü olan modellerin, kalite bakımından da bu güçlerini yansıtıyor olması, satın alınan setin kullanım aşamasında kullanıcıyı memnun etmesi konusunda hayati öneme sahiptir. Dolayısıyla, ankastre setler beyaz veya siyah gibi ürünler tercih edilirken, tasarıma olduğu gibi mutlaka dayanıklılık yönünden de dikkat gösterilmelidir. Bu ürünlerin, mutfakta kullanılacağı da göz önünde bulundurulursa, güvenlik kriterlerinin de önemi artmaktadır. Dolayısıyla, otomatik inox teknolojisi gibi teknolojilere yer veren modellerin tercih edilmesi, hem dayanıklılığı artıracağı gibi hem de mutfakların daha güvenli yerler haline gelmesini sağlayacaktır. Aynı zamanda leke tutmayan bu ürünler, temizleme aşamasında da en büyük yardımcınız olacaklardır. Bu setlerin yerleşimi de oldukça önemlidir. Mutfağınızın alt yapısına göre değişiklik gösteren yerleşimlerde, bazı temel kurallar aynı kalmaktadır. Davlumbaz ve ocak birbirinden ayrı olarak kullanımı mümkün olmayan ürünler olduklarından dolayı, bu ürünler bir arada kullanılmalıdır. Mikrodalga fırın ve klasik fırının yerleşimleri ise genellikle üst üste olacak şekilde gerçekleştirilmektedir. Daha dar alana sahip mutfaklarda, genişlik yaratmak adına beyaz setler tercih edilmelidir. Aynı zamanda bu tür mutfaklar için tasarlanan ve fiyat olarak daha uygun seviyelerde olan ankastre 2 li setler çeşitlerine yönelebilirsiniz. Bu tür seriler daha az yer kaplayacak ve aynı zamanda da yağ tutmama özellikleri sayesinde, ocağınızın ve fırının birbirine yakın olarak yerleştirilmesi herhangi bir sorun yaşatmayacaktır. Setlerin en önemli parçası olan davlumbazların, sürekli olarak yüksek çekiş gücünü sürdürebilmesi için mutlaka filtrelerinin belirli aralıklarla temizleniyor olması gereklidir. Bazı modellerde filtreler tümüyle değişebilmektedir. Bu sayede davlumbazınız, ilk günkü performansı ile çalışacak ve mutfağınızda yemek yaparken oluşan buharı etkili bir biçimde çekebilecektir. Bu setlerde yer alan fırınları ise her kullanımdan sonra mutlaka temizlemeniz gerekmektedir. Aksi taktirde, hangi modeli veya markaya ait olan ürünü satın alırsanız alın, yemek kalıntıları kuruyacak ve temizlenmesi güç bir hal alacaktır. Dolayısıyla her yemekten sonra mutlaka nemli bir bez yardımıyla fırınınızı temizlemeniz önerilmektedir. Ocak kısmında ise yine kolayca temizlenebilen yüzeye sahip modellere yönelmeniz, temizlik aşamasında daha kısa sürede bu işlemi gerçekleştirmenizde yardımcı olacaktır.

Güvenliğin Öne Çıktığı ve Kolay Temizlenebilir Yapıdaki Setler

Güvenliğin Öne Çıktığı ve Kolay Temizlenebilir Yapıdaki Setler

Bir diğer set türü olan, elektrikli ankastre setler temizlenirken, ocak kısımlarının ısılarının tamamıyla yok olması ile birlikte temizliğe başlanması tavsiye edilir. Krem veya tel gibi temizleyiciler ile temizlemenin, dış yüzeylere zarar verdiğini de belirtmek gerekir. Bu tür ürünlerde temizliği en verimli şekilde yapmak ve setinizin kullanım ömrüne zarar vermemek için brülörünün yağlı kalmasına özen göstermeniz tavsiye edilir. Bu ürünlerin üretiliş amaçlarından bir tanesi de uzun yıllar mutfağınızda çalışır vaziyette kalabilmeleridir. Dolayısıyla bu tasarım amacına en uygun olacak şekilde inox ve çelik malzeme kullanılarak üretilmektedirler. Ankastre ikili setler ise ocak kısımlarında genellikle temperli cam tercih edilen ürünlerdir. Bu cam türü darbelere ve ısıya dayanıklı yapıdadırlar. Olası bir kırılma durumunda ise etrafa dağılmayacak şekilde üretilmişlerdir. Bu noktada, bu özelliğe sahip olan bir modele yöneldiğiniz taktirde, mutfağınızda yüksek güvenliğe erişebileceksiniz. Mutfağınıza yeni bir set almayı düşünüyorsanız, ürün grubu içerisinde yer alan aspiratör ve davlumbaz gibi ürünlerin, emiş gücüne dikkat etmeniz de, satın alım aşamasında mutlaka dikkat etmeniz gereken unsurlar olarak belirtilmektedir. Çünkü bu gruba giren ürünlerin yüksek emiş gücüne sahip olmaları, ocakta yemek yaparken daha rahat bir ortamda çalışmanız gibi büyük bir kolaylık yaratacakken, aynı zamanda da hijyen açısından sizlere büyük oranda yardımcı olacaklardır. Taşma veya unutma durumlarında otomatik olarak devreye giren setler de son yıllarda fazlasıyla tercih edilir hale gelmiştir. Ayrıca, panellerinde aydınlatma yer alan ürünler de, yeni nesil sistemler arasında şık tasarımları ile dikkat çekmektedirler. Bu tür ürünlerin, kullanım açısından daha iyi bir deneyim sunduğunu da belirtmekte fayda var. Bu bağlamda ankastre 2li setler satın almayı düşünüyorsanız, güvenlik özellikleri konusunda iyi bir biçimde araştırma yapmanızda fayda var. Çünkü bu setleri her gün kullanacağınız göz önünde bulundurulursa, güvenlik, kolay temizlenebilirlik ve malzeme kalitesi yönünden en iyi verimi sağlayacak ve aynı zamanda da bütçenizi aşmayacak bir ürünü satın almaya özen göstermelisiniz. Dolayısıyla bu noktada çok sayıdaki alternatifler arasından iyi bir filtreleme yapmanız gerekmekte. Ankastre kategorisini ziyaret edebilir, birbirinden farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (121)
Alveus (58)
Ariston (1)
Arnova (70)
Arçelik (23)
Bari (10)
Beko (4)
Bosch (45)
Conti (2)
(15)
Dominox (154)
Elica (1)
Eminçelik (18)
Esco (10)
Esty (192)
Fankey (2)
Ferre (280)
Finlux (1)
Franke (92)
Hoover (14)
Icf (5)
İtimat (19)
Kumtel (400)
Lanova (25)
Luxell (97)
Luxor (1)
Maximus (1)
Mekappa (6)
Pera (14)
Profilo (2)
Regal (6)
Renno (4)
Samsung (9)
Siemens (51)
Silver (2)
Silverline (1281)
Simfer (206)
Süsler (4)
Teka (66)
Termikel (68)
Twix (2)
Ukinox (53)
Ventino (1)
Vestel (101)
vinola (126)
Wilson (4)
Çetintaş (47)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(317)
ve üzeri (470)
ve üzeri (505)
ve üzeri (513)
ve üzeri (529)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL