TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Beko, Derin Dondurucu

için 11 sonuç bulundu.

Beko Derin Dondurucu

Gelişen ve gelişmeye devam eden teknolojik olanaklarla beraber, mutfak ortamında ihtiyacımız olan birçok fonksiyon beyaz eşyalar ile beraber hayatımıza dahil oluyor. Sezonunda toplanmış meyvelerin, sebzelerin ve balık gibi bozulabilir gıdaların muhafaza edilmesinde rol oynayan derin dondurucular bu anlamda pratik mutfak çözümleri sağlarlar. Beko derin dondurucu modelleri ile gıdalarınızı lezzetlerinden ödün vermeden saklayabilir, kolaylıkla stoklayarak yılın sonraki dönemlerinde rahatlıkla tüketebilirsiniz. Başarılı enerji tüketim performansı, ergonomik tasarımlar ve kullanışlı fonksiyonları ile Beko derin dondurucu modelleri kullanışlı beyaz eşya deneyimi sunuyor. Mutfakta ihtiyacınız olan stoklama kapasitesine ve dondurma özelliklerine sahip Beko dondurucu modellerini inceleyerek, ürün kategorisinde yer alan alternatiflerden beğendiğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Beko Derin Dondurucu Hijyenik Saklama Ortamı Sunar

Beko Derin Dondurucu Hijyenik Saklama Ortamı Sunar

Sezonluk gıdaların uzun süre saklanabilmesi için gerekli olan sıcaklık düzeyini sağlayan derin dondurucular, uyguladıkları soğutma teknikleriyle birbirlerinden farklıdır. Kullanıcılar açısından gıdaların stoklanmasında önem arz eden hijyenik şartları sağlayan ve eksi sıcaklık düzeylerinde gıdaları korumayı sağlayan derin dondurucular, gıdaların kullanım ömürlerini uzatırken aynı zamanda lezzet ve koku gibi faktörleri de korumalıdırlar. Uzun vadeli kullanımda performansından ödün vermeyen tasarıma sahip derin dondurucu Beko markasının teknolojik olanaklarıyla karşımıza çıkıyor. Soğuk ve nemli ortamlarda fonksiyonlarını stabil şekilde çalıştırmayı sürdürebilen dayanıklı malzemelerden üretilen Beko derin dondurucu çekmeceli ve sandık tipi modellerle piyasada yer alıyor. Kullanım şartlarınıza ve kapasite ihtiyacınıza göre markanın dondurucu kategorisindeki ürünler arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Beko derin dondurucu sandık tipi modellerinde çeşitli hacim ve boyut standartları sunuyor. Saklama alanınızı genişleterek, buzdolabına sığdıramadığınız gıdalar için markanın derin dondurucularından yararlanırken her an kullanıma hazır dondurulmuş gıdalarınızı özelliklerini kaybetmeksizin saklayabilirsiniz. Farklı mutfak tipleri için uygun boyutlarda tasarlanan alternatiflerin bulunduğu model grubu içinde ayrıca renk seçenekleri de çeşitlilik göstermektedir. Bu anlamda mutfak mimariniz için yerleştirme yönünden kolaylık sağlayan derin dondurucuyla aynı zamanda ergonomik çözümler elde edebilirsiniz. Beko sandık tipi derin dondurucu modelleri yatay genişliğe sahip modellerle yüzey alanı geniş ortamlarda dondurucu ihtiyacınızı karşılarken, dikey açıdan yüksek modellerle dar mutfak alanlarında dahi derin dondurucunuzdan istifade edebilirsiniz. Estetik açıdan Beko markasının özgün stilini ortaya koyan derin dondurucu modelleri arasında beyaz ve inox renk seçenekleri bulunmaktadır. Beyaz renge sahip modeller standart derin dondurucu görünümünü ortaya koyarken, inox derin dondurucu modelleri ise modern ve hijyenik çözümler sağlamaktadır. Parmak izi bırakmayan ve kir tutmayan yüzeyi ile Beko inox derin dondurucu zarif görünümünden asla ödün vermez. Hacim, genişlik, renk ve fonksiyonlar yönünden birbirinden ayrılan Beko derin dondurucular arasından ihtiyaçlarınıza ve mutfak alanınıza uygun modelleri ve fiyatlarını incelemek üzere markanın ürün kategorisine göz atabilirsiniz. Geniş model alternatifleri ile piyasaya derin dondurucularını sunan Beko markası, farklı kullanıcılar ve ihtiyaçlar için ideal modeller sunmaktadır.

Beko Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Beko Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gıdaların dondurulması ve uzun vadede saklanması için optimum standartları sağlayan derin dondurucuların ötesinde, yenilikçi özellikler ihtiva eden modeller gelişmiş saklama ihtiyaçları olan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Beko derin dondurucu yorumları da gösteriyor ki markanın ürün grubunda yer alan modeller, çeşitli fonksiyonlarıyla geniş kullanım özellikleriyle dikkat çekiyorlar. Hem tasarım hem de fonksiyonel yönleriyle Beko derin dondurucu sandık tipi seçeneklerle yiyeceklerinizi güvenli bir şekilde saklıyor ve koruyor. Yatay tasarımı ile geniş mutfaklar için yüksek olmayan çözümler sunan modeller arasında 107 litre küp brüt hacmiyle minimal seçenekler yer alıyor. En geniş kapasite seçeneği olarak 500 litre küpbrüt hacme sahip alternatifler ise geniş aileler ve yoğun kullanım ihtiyaçları için tercih edilebilir. Depo gibi alanlarda kullanılabilecek büyük hacmiyle dondurma ihtiyacınızı karşılayan Beko modelleriyle yıllık stok yapabilmeniz bile mümkündür. Derin dondurucu fiyatları Beko markasının ürün grubunda yer alan modellerin kapasiteleri ve enerji tüketim sınıflarına göre farklılık gösterir. Bu kapsamda geniş hacim alternatifleri sunan markanın modellerinde ise enerji sınıfları A+++ ile A+ arasında değişiklik göstermektedir. Uzun vadeli kullanımda elektrik tüketim düzeyinizi kısıtlı tutarak, yüksek tutarlı faturalarla karşılaşmadan dondurma ihtiyacınızı karşılayan modellere göz atabilirsiniz. Mekanik kontrol sistemiyle, sıcaklık termostatını arzu ettiğiniz eksi ve artı düzeylere göre ayarlayabildiğiniz Beko sandık tipi derin dondurucu modelleri arasında iç aydınlatmaya sahip alternatifler de bulunmaktadır. Dondurucunun kapağını açtığınız anda devreye giren LED aydınlatma özellikle iç alanı derin olan modellerde yerleştirdiğiniz gıdaları kolaylıkla görerek çıkarabilmenize yardımcı olur. Geniş alana sahip ortamlar için ideal olan sandık tipi dondurucuların yanı sıra çekmeceli seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. 84 cm ve 185 cm olmak üzere iki uç yükseklik alternatiflerinin yer aldığı modeller hem alçaktaki yerleştirmeye müsait alanlara uyum sağlarlar hem de dar ve köşe alanlar için ergonomik yerleşme özelliğine sahiplerdir. Çekmeceli dondurucu modellerinde, sandık tipi modellere kıyasla daha organize gıda yerleştirme olanakları bulunur. Farklı çekmecelere, farklı gıdaları yerleştirerek kolayca organize edebilir ve arzu ettiğinizde kolayca bularak kullanmak üzere çıkarabilirsiniz.

Beko Derin Dondurucu Çekmeceli Modellerde Üstün Dondurma Özellikleri

Beko Derin Dondurucu Çekmeceli Modellerde Üstün Dondurma Özellikleri

Tek kapılı ve tezgâh seviyesi olmak üzere ürün tipleriyle üretilen Beko çekmeceli derin dondurucu farklı çekmece sayıları, dondurma kapasitesi ve çeşitli modellere özgü fonksiyonlarla mutfak ortamında dar alan şartlarına uyumlu imkanlar sunuyor. Beyaz eşya kullanımında sadeliği ve kullanım kolaylıklarını önemseyen bir marka olarak Beko, dikey derin dondurucu grubundaki çekmeceli alternatiflerde kontrol sistemi açısından tercihi size bırakıyor. Mekanik ve elektronik olmak üzere iki farklı kontrol özelliği taşıyan modeller arasında elektronik kontrole sahip seçenekler dikkat çekiyor. Beko 7 çekmeceli derin dondurucu seçeneklerinde yer alan elektronik kontrol, sadece birkaç dokunuş ile derin dondurucunuzun performans özelliklerini ayarlayabilmenizi mümkün kılıyor. Böylelikle en kısa sürede, en başarılı dondurma sonuçlarını alabilirken aynı zamanda soğutucu özelliğini devreye sokabiliyorsunuz. Anlık olarak dondurma ihtiyacı duyduğunuz durumlarda hızlı dondurma bölmesine sahip modeller, zaman tasarrufu yaratıyor. Derin dondurucular sahip oldukları soğutucu tiplerine ve kapasitelerine göre günlük olarak belirli düzeyde dondurma yapabilirler. Beko 3 çekmeceli derin dondurucu günlük olarak 10.5 kilograma kadar gıdayı dondurabilirken, büyük modeller ise 16 kilograma kadar günlük dondurma yapabiliyorlar. Minimum ya da maksimum düzeyde kapasite ihtiyacınız yoksa ortalama dondurma kapasitesi sunan çekmeceli modeller de bulunmaktadır. Beko 6 çekmeceli derin dondurucu modelleri ortalama kapasite ihtiyacına hitap eden iç hacmiyle, çoklu planlama ihtiyaçlarınıza yanıt verirken markanın başarılı dondurma özelliklerini de ortaya koyuyor. Çekmece sayısına bağlı olarak et, balık, sebze, meyve, haşlanmış ve hamur işi gıdalar farklı gruplara ayrılarak yerleştirilebiliyor. Sonuç olarak birbirinden ayrı gözlere konumlandırdığınız gıdalar lezzetlerini kaybetmeden, arzu ettiğiniz zaman tüketilebilir halde çıkarılarak kullanılabiliyor. Beko 5 çekmeceli derin dondurucu fiyatları ve sunduğu performansla ortalama kapasitedeki bir diğer alternatiftir. Neo-Frost teknolojisine sahip çekmeceli modeller, defrost ihtiyacı duymaksızın buzlanma yapmazlar ve gıdalarınızı ideal soğukluk düzeyinde dondurarak korurlar. Hijyenik bir saklama ortamı yaratan Neo Frost modeller ile ekstra hiçbir uygulamaya ihtiyaç duymaksızın derin dondurucunuzu kurulum sonrası rahatlıkla kullanmaya başlayabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Beko
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Altus (51)
Arçelik (11)
Beko (11)
Bosch (38)
Delta (14)
Electrolux (16)
Finlux (2)
Franke (2)
Grundig (2)
Liebherr (33)
Profilo (12)
Regal (34)
Samsung (5)
Seg (2)
Siemens (22)
Sıemens (6)
Simfer (18)
Teka (2)
Uğur (268)
Vestel (49)
Vestfrost (4)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dondurucu Tipi

Dikey (9)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A+ (9)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Ses Seviyesi (dBA)

(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Renk

Başka bir kelime deneyin

Soğutma Sistemi

(9)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Yıllık Enerji Tüketimi

(4)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Derinlik

(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Yükseklik

(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Genişlik

(3)
(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)
ve üzeri (0)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL