Bosch, Derin Dondurucu

için 116 sonuç bulundu.

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Öne Çıkanlar

Bosch Derin Dondurucu

Meyveler ve sebzeler, yılın farklı sezonlarında yetişiyor olmaları özellikleriyle her zaman tezgahlarda bulamadığımız gıdalardır. Örnek olarak bir yaz sebzesi olan patlıcanı, kış mevsiminde hazırlayacağınız bir yemek için en taze haliyle bulmanız oldukça zordur. Benzer şekilde av mevsiminde tezgâhta bulunabilen balık türleri, yılın diğer sezonlarında bulunamayabiliyor. Bu nedenle derin dondurucular, beyaz eşya grubunda mutfak için önemli faydalar sağlayan elektronik cihazlardır. Söğüş yaptığınız patlıcanınızı, sezonunda tutulan hamsiyi ve leziz ahududuları lezzetlerinden ödün vermeden Bosch derin dondurucu ile uzun süre saklayabilirsiniz. Farklı kapasite ve kullanım özellikleri ile Bosch derin dondurucu modelleri sofrayı süsleyecek lezzetlerinize imza atarken arzu ettiğiniz malzemelere her sezon sahip olmanızı mümkün kılar.

Bosch Derin Dondurucu Alman Standartlarını Mutfağınıza Getiriyor

Bosch Derin Dondurucu Alman Standartlarını Mutfağınıza Getiriyor

Buzdolapları hiç şüphesiz mutfak ortamının aktif olarak en fazla kullanılan beyaz eşyasıdır. Ancak buzdolapları da belirli bir seviyeye kadar yiyecek stoklamanıza olanak tanırlar. Bunun için uzun vadeli gıda stoku oluşturmak istediğiniz zaman derin dondurucular eşsiz elektronik cihazlardır. Bu ihtiyacı göz önünde bulundurarak, kullanıcı tiplerini ve kullanım alışkanlıklarını ayrıştırmak suretiyle derin dondurucu modellerini geliştiren Bosch markası hem kapasite hem de fonksiyonel yönden farklılık gösteren çok sayıda modeli tüketicilerle buluşturuyor. Piyasada yer alan geniş ürün yelpazesinde farklı özellikleriyle dikkat çeken derin donduruculara imza atan Bosch sandık tipi ve çekmeceli olmak üzere iki ayrı ürün grubuna sahiptir. Kullanım şeklinize ve yerleştireceğiniz ortamın alan uygunluğuna göre değerlendirebileceğiniz modeller tasarımlarıyla yerleştirdiğiniz her alanda zarif Alman stilini ortaya koyuyor. Sandık tipi derin dondurucu Bosch markasının iki renk alternatifiyle piyasada yer alıyor. Beyaz ve inox olmak üzere iki renk seçeneğinin yer aldığı ürünlerin tümü estetik açıdan başarılı bir izlenime sahiptir. Inox renk seçeneğine sahip modeller kir ve parmak izi tutmayan yüzeyleri ile kalıcı hijyenik görünüm sunuyor. Yerleştirme açısından ölçü çeşitliliğinin fazla olduğu ürün grubunda dar mutfaklar ve odalar için bile ergonomik çözümler sunan seçenekler alıyor. Bosch derin dondurucu sandık tipi modellerde 419 litre küpe kadar brüt hacme sahip seçenekler yer alıyor. 83x142x80 cm (Yükseklik x Genişlik x Derinlik) ölçülerine sahip en geniş modellerin yanı sıra küçük alanlar için ideal boyutlar sunan 84x78x64 cm boyutlarında minimal yerleşme özelliğine sahip seçenekler de yer alıyor. Yatay olarak alan kaplayan sandık tipi Bosch derin dondurucular yerine, dikey alan ile daha iyi ergonomi elde edebilecekler için çekmeceli modeller de tercih edilebilir. 186x60x69 cm ölçülerine sahip en yüksek Bosch çekmeceli derin dondurucu modelinin yanı sıra tezgâh boyu alternatifler de değerlendirilebilir. Siz kendi yerleştirme alanınız için ideal ölçüleri sunan modelleri inceleyerek, hem kapasite hem de ergonomi yönünden iyi performans sunan seçeneği satın alabilirsiniz.

Bosch Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bosch Derin Dondurucu Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Alman markası olarak Bosch, derin dondurucu modellerinde üstün teknolojik özellikler sunuyor. Bosch derin dondurucu fiyatları markanın piyasaya sunduğu seçeneklerin kapasite, fonksiyon ve ölçü gibi özelliklerine göre geniş bir skalada değişiklik gösteriyor. Kullanım kolaylığı ve organize kullanım yönüyle dikkat çeken çekmeceli modeller gıdalarınızı kategorize ederek yerleştirmenizi mümkün kılıyor. Bosch derin dondurucu 5 çekmeceli seçenekleri A++ enerji tüketim etiketiyle kullanıcılarla buluşuyor. Sürekli olarak elektrik bağlantısında bulunan derin dondurucularda enerji tüketim sınıfının önemi büyüktür. Bu yönden A++ enerji sınıfındaki modeller uzun vadeli kullanımda elektrik tasarrufunuzu arttırarak, kabarık elektrik faturalarıyla karşılaşmanızı önlerler. Dondurucu özellikli cihazların kullanımında tüketicileri zor durumda bırakabilecek durumlardan birisi de cihazın kar ve buzlanma yapmasıdır. Bu riski ortadan kaldıran No Frost özellikli Bosch derin dondurucu çekmeceli modelleri buz oluşumuna karşı üstün koruma standartlarıyla hem zaman hem de enerji israfına neden olan buz çözme işini yapmanızı gerektirmez. Bosch derin dondurucu nofrost özelliğinin yanında gıdalarınızın korunması açısından özgün fonksiyonlara sahiptir. Derin dondurucuda stoklanan gıdaların uzun vadede lezzet ve kokularını saklayabilmeleri, besin değerlerini kaybetmemeleri için dondurucunun ideal sıcaklık düzeyinde stabil kalması gerekir. FreshSense teknolojisine sahip Bosch markasının derin dondurucuları sıcaklığı sabit tutarak yiyeceklerin tazeliklerinden ödün vermesini engeller. Derin dondurucuya gıdalarınızı yerleştirirken, iyi bir şekilde organize etmeniz gerekir. İhtiyacınız olan gıdayı kolayca bulabilmek, farklı yiyecekleri kendi gruplarında ayırarak fazlalıklarına göre genişliği farklı alanlara yerleştirmek istersiniz. Bu anlamda VarioZone özellikli derin dondurucular ihtiyacınıza göre düzenlenebilir raflara ve çekmecelere sahiptir. Esnek yerleştirme planları oluşturmanızı mümkün kılan Bosch 7 çekmeceli derin dondurucu en kalabalık gıda stoklarını bile kolayca düzenli bir şekilde yerleştirmenizi sağlar. Tek kapılı çekmeceli derin dondurucularda, 90 derece açıya kadar açılabilir kapılar, kullanım alanınızı geniş tutarak tüm yerleştirme işleriniz esnasında size kolaylık sağlar. Elektrik kesintisi durumlarına karşı özel olarak geliştirilen koruma teknolojisi 25 saate kadar kesintide sıcaklığın artmasını engelleyerek, gıdalarınızın bozulma riskini ortadan kaldırır. Dondurucu takvimi özelliği ihtiva eden modeller ise gıdalarınızın hangi tarihten itibaren dondurucuya yerleştirildiğini takip etmenizi ve tüketim zamanını kişisel olarak belirlemenizi sağlar.

Bosch Derin Dondurucu Başarılı Sandık Tipi Modelleriyle Karşınızda

Bosch Derin Dondurucu Başarılı Sandık Tipi Modelleriyle Karşınızda

Çekmeceli modellerinde olduğu kadar sandık tipi derin dondurucularında da üstün teknolojik özellikleri gözeten Bosch markası, ideal gıda koruma fonksiyonlarını her kullanım tipinde karşınıza çıkarıyor. Geniş iç hacmiyle çok fazla gıdayı aynı anda stoklamanızı mümkün kılan yatay tasarımlı sandık tipi modeller, ekstra saklama alanına sahiptir. Bosch derin dondurucu sandık tipi fiyatları modellerin kapasitelerine göre farklılık gösteriyor. Minimal tasarıma sahip modellerin yanında maxi size derin dondurucular da markanın ürün kategorisinde yer alıyor. Derinliği fazla olan maxi modellerde yerleştirilen gıdaların kolayca bulunabilmesi için yerleştirilen iç aydınlatma, optimum aydınlatma özelliğiyle düzenliliğinizi korumanızı mümkün kılar. Hızlı dondurma çözümlerine ihtiyacınız olduğunuzda sandık tipi derin dondurucu Bosch markasının sağladığı Süper Dondurma özelliğiyle çabuk sonuç almanızı sağlıyor. Donmuş gıdalar bu sayede zarar görmezken, yeni yerleştirilen gıdalar da daha hızlı dondurulurlar. Tasarruflu kullanım özellikleri bulunan modellerde, ekonomi modu öne çıkıyor. Tek butonla optimum dondurma düzeyinin korunduğu modeller daha düşük enerji tüketimiyle elektrik tasarrufunu arttırıyor. Kalın izolasyonu sayesinde sandık tipi modeller en sıcak ve en soğuk ortam şartlarında dahi performansından ödün vermeyerek iç sıcaklığını stabil tutar. Sandık tipi derin dondurucu fiyatları Bosch markasının sağladığı bu özellikler ile de farklılık gösterebiliyorlar. Optik alarm sistemine sahip derin dondurucuların ise kullanıcıları sıcaklık irtifası veya kapağın açık kalması durumunda uyarıyor olması, gıdalarınızın güvenli bir şekilde saklanırken çeşitli risklere karşı da korunmasını sağlıyor. Elektrik kesintilerinde sıcaklık performansını 45 saate kadar korumaya devam eden Bosch sandık tipi derin dondurucu modelleri gıdalarınızı en uzun süreli elektrik kesintilerinde dahi yüksek performansta korumaya devam eder. SN-T iklim sınıfındaki modeller ideal minimum ve maksimum sıcaklık düzeylerini ayarlarken, gıdalarınızın korunmasında mekanik kontrol ile sıcaklığın kontrolünü size bırakır. Siz kendi kullanım alanınız ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda markanın sunduğu seçenekleri incelemek üzere derin dondurucu ürün kategorisini inceleyebilir, ihtiyacınız olan modeli hemen satın alabilirsiniz.

Arama Kriterleriniz

Bosch
Tümünü Temizle

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Aeg (9)
Altus (73)
Arçelik (20)
Beko (5)
Bosch (116)
Delta (10)
Electrolux (35)
Finlux (7)
Fınlux (2)
Grundig (4)
İndesit (5)
Liebherr (48)
Miele (7)
Oscar (6)
Profilo (54)
Regal (21)
Siemens (43)
Sıemens (6)
Simfer (24)
Skytech (2)
Sunny (6)
Uğur (341)
Vestel (29)
Vestfrost (6)
Şenocak (28)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Dondurucu Tipi

Dikey (68)
Sandık (48)
Başka bir kelime deneyin

Enerji Sınıfı

A++ (71)
A+ (45)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(18)
ve üzeri (21)
ve üzeri (21)
ve üzeri (21)
ve üzeri (22)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL