Filtreleri Temizle
Marka
Mondaine

Kategoriler

Marka

Q&Q
GC
Add
AP
Scr
Gc
Ita
GO
QQ
Başka bir kelime deneyin

Kordon Materyali

Başka bir kelime deneyin

Çap

Başka bir kelime deneyin

Mekanizma

Başka bir kelime deneyin

Kasa Materyali

Başka bir kelime deneyin

Kordon Rengi

Başka bir kelime deneyin

Kasa Rengi

Başka bir kelime deneyin

Ekran Tipi

Başka bir kelime deneyin

Takvim

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Saat

için 8 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Mondaine Saat

Kol saati kullanımı yaklaşık 1 asır boyunca insanlar için hem gündelik hayatta zamanın referansını hem de kişiye yüklediği kaliteli görünüşle hayatımızın bir parçası haline gelmiştir. 1951 yılından beri İsviçre’den dünyaya yayılan Mondaine, İsviçre Demiryolları’nın da bir sembolüydü. Mondaine otomatik saat modelleriyle 70 yıldır sizlere tutkuyla ürünlerini sunmaya devam etmektedir.

Mondaine Saat ve Trenlerden İlham Alan Tasarımı

Mondaine Saat ve Trenlerden İlham Alan Tasarımı

Saat kullanımının yaygın olduğu kadar moda içerisinde olan sarsılmaz yeri hem erkek hem de kadın için önemlidir. Mondaine hem sade hem de şık bir görünüşe sahip olmak isteyenler için eşsiz ürünler ortaya çıkartmaktadır. İsviçre’nin en güçlü sembollerinden birini marka vizyonu haline getiren Mondaine, sizlere de bu standartı yansıtıyor. Kaliteli materyalleri ve eşsiz tasarımlarıyla standartlarınızı yükseltecek. Mondaine erkek saat ürünleri sizlere hem kaliteli bir görünüm, hem de uzun süreli bir kullanım vadetmektedir. Mondaine saatlerinin sahip olduğu duruşu borçlu olduğu İsviçre demiryolları hem ülke adına hem de Avrupa adına büyük bir önem arz ediyor. Çünkü konu dakiklik, güvenilirlik ve konfor demek olduğunda bunu hem misafirlerine hem de çalışanlarına en iyi şekilde yansıtabilmektedirler. Mondaine Stop2Go başta olmak üzere bütün saatlerinde olan tasarım ve üretimlerinde bu referanslarla hareket etmektedir. Saatlerinde 1 dakikayı 60 saniyede değil, 58.5 saniyede tamamlatarak saat başına ortalama olarak 1.5 saniyeyi bekleme süresi olarak koyduran firma, İsviçre demiryolları saatlerinin ve ulaşım trafiğinin senkronize olduğu bu durumu bütün kullanıcılarına da yansıtmayı başarmıştır.

Mondaine Geleceğin Zamanını Ölçüyor

Mondaine Geleceğin Zamanını Ölçüyor

Bir tutku markası olarak Mondaine, sizlere geleceğiniz için miras bırakabileceğiniz saat tasarımları yaratıyor. Mondaine ürünleri ve kullanılan materyalleriyle ilgili detaylı bilgiler için siz de ürün sayfasını inceleyebilirsiniz. Bir aksesuar ürününden daha fazlasına sahip olan Mondaine ile markanın sahip olduğu güçlü kimliği siz de üzerinizde taşıyabileceksiniz. Ürünün imajını ve İsviçre’den gelen vizyonunu hayatınızın her alanında hissedeceksiniz. Mondaine Helvetica saat modeli ve diğer Mondaine saatleri için siz de sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Bir saat olarak dayanıklılığıyla kullanıcılarına uzun vadeli bir kullanış sağlarken, buna ek olarak sade ve sürekli kullanım olanaklarıyla da sizlere kalıcı bir kalite kazandıracaktır. Mondaine üretime başladığı tarihten itibaren, aksesuar modasına kazandırdığı yeni vizyoner duruşu sayesinde her daim modayı yakalayan değil, modaya yön veren bir pozisyonda olmuştur. Şık ve ergonomik tasarımlarıyla sizin duruşunuza değer kazandıracaktır. Son kullanıcıların Mondaine saat yorum ve incelemesini öğrenmek için sayfamızı ziyaret edebilir ve ürünlerimizi detaylı olarak siz de inceleyebilirsiniz.

Mondaine Saat ve İsviçre Ruhu

Mondaine Saat ve İsviçre Ruhu

Mondaine saatlerin sahip olduğu kadran tasarımı ve ürün mühendisliğini, dünyada bir çok firmaya ilham olmuştur. Her yıl, sahip olduğu ürün lisanslarından dünyaca ünlü yüzlerce firma faydalanarak ürünün ruhunu ve tasarım şablonlarını kullanmaktadır. Mondaine saatlerinin bu eşsiz duruşuna siz de sahip olmak isterseniz, sayfamızı ziyaret ederek eşsiz tasarımlar arasında tercih yapabilirsiniz. Mondaine modelleri arasında olan stop2go ve Helvetica, son yıllarda kullanıcıların en çok tercih ettiği modellerin başında yer alıyor. Bu modellerin kullanıcılara yansıtmış olduğu güçlü doku sayesinde sade ve sportif görünüşle, her türlü giyim tarzınıza uygun şekilde uyarlamanız mümkün olacaktır. Siz de Mondaine ürünlerinin eşsiz tasarımlarını, stop to go teknolojisiyle birleştirerek Helvitica modelleri başta olmak üzere birçok yeni ürün grubunda kullanıcılarının hayat standartı haline getirmeyi başarmıştır. Sayfamızdan Mondaine saat satın al işlemlerinizi tamamlayabilir ve ürünler hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.