SAAT

Daha Fazla Filtre+
Tümünü Temizle
Konum Belirle Seçtiğim konuma özel indirimleri ve aynı gün teslimatlı ürünleri göster.

Kategoride öne çıkanlar i

DKNY Saat

Kol saatleri artık günümüzde saat dilimlerini göstermek dışında kombinlerin vazgeçilmez aksesuarları olarak da kullanılmaktadır. DNKY saat markası da içerisinde barındırdığı şık kol saati tasarımlarıyla günlük kıyafetlerinizi tamamlamaktadır. Markanın klasik ve daha günlük spora kaçan tasarımları bulunmaktadır. Kol saati tasarımlarında farklı renkler, malzemeler ve detaylar kullanılmıştır. Kullanılan her bir detay saatte bulunan diğer detaylar ile bütünleşip bir ahenk yakalarlar. Marka hem kadınlar hem de erkekler için farklı modeller üretmektedir. Kadınlara özel kol saati tasarımlarıyla şıklığı ve modernliği bir araya getirmiştir. Kadın kol saati modellerinde hasır detaylar, gold, bronz, pembe altın, kumaş gibi detaylar barındırmaktadır. Şık tasarımlarıyla davetlerde, iş yerinde günün her saatine uygun kol saati modelleri mevcuttur. Markanın kadın tasarımları olduğu gibi erkekler için özel kol saati modelleri mevcuttur. Erkek kategorisinde üretilen kol saatleri de farklı renklerde ve biçimlerdedir. Markanın kol saati modellerinde farklı materyaller ve dokular kullanılmıştır. Kol saatinin bir bölümü olan kordon kısmında çelik, deri, metal, hasır, seramik, plastik, silikon gibi materyaller kullanılmıştır. Kullanılan bu materyallerin renkleri ve kendileri kol saati tasarımlarına göre değişkenlik göstermektedir. Bazı kol saatleri plastik/silikon ve pembe renkteyken bazı kol saati modelleri ise yine plastik/silikon malzemesi ile tasarlanıp siyah renge sahip olabilmektedir. Kordonlar rose, metal, gold, sarı, gri altın, siyah, beyaz, pembe, bordo, füme, turuncu, yeşil, mavi, lacivert renk gibi renk çeşitliliğine sahiptir. Kordon tasarımlarında görülen renk seçenekleri kadran renginde der görülebilmektedir. Kadranların tasarımında kullanılan bazı renkler ise şöyledir; mavi, bej, ekru, Pembe, siyah, beyaz, gri, turuncu, yeşil, kahverengi, füme gibi değişik renklere sahiplerdir. Kol saatleri kasa, ekran, kordon ve kadran gibi çeşitli bölümlerden oluşmaktadır. Kol saatlerinin önemli bir bölümü ise ekran tipleridir. Markanın analog ve dijital olmak üzere iki farklı ekran tipi mevcuttur. Analog olan daha geçmiş bir tarihe sahip olan ekran tipidir. Dijital ekran ise analog ekrana göre daha sonradan kullanılmaya başlaması daha teknolojik bir görüntüye sahip olan ekran tipidir. Markanın kadın ve erkek kol saati tasarımlarında her iki ekran tipide mevcuttur.

Şık Hasır Detaylarıyla Kadın DKNY Saatleri

Şık Hasır Detaylarıyla Kadın DKNY Saatleri

Kadın ve erkek kategorisinde farklı tasarımları mevcut olan markanın kategorilerinden biri olan kadın kol saati kategorisinde çeşitli modeller ve tarzlar mevcuttur. Kadınlar için olan kol saati modellerinin kordonlarında, kasalarında, kadranlarında farklı renkler, materyaller ve biçimler kullanılmıştır. DKNY kol saati modelleri de kendi içerisinde farklı biçimlere ve tasarımlara sahiptir. Kol saatlerinin kadranlarında, metal, çelik, seramik, silikon, plastik, deri, plastik-silikon ve hasır gibi farklı materyaller ve dokular bulunmaktadır. Hasır detayları kadın kol saatlerinin de kordon kısımlarında hasır dokusuna ve görüntüsüne sahip olan şık tasarımlar kullanılmıştır. Kullanılan bu hasır detayların tasarımları kadın kol saatlerinin modellerine göre biçim ve renk değişikliğine uğramaktadır. Bazı modellerde daha belirgin hasır detayları bulunurken bazı modellerde ise daha minimal olarak bu detaylar mevcuttur. Hasır detaylara ve hasır kordona sahip olan bu modeller gününün her saatinde her kombine uyum sağlamaktadır. Markanın hasır saat çeşitleri modellerinin aynı zamanda birkaç tanesinde 3 ATM ve 5 ATM gibi suya dayanma kabiliyeti özellikleri bulunmaktadır. Hasır detaylara sahip olan bu kol saati modellerinin farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Farklı renk seçeneklerine sahip olan bu modeller metal, rose, altın, gold, bronz, gri ve pembe gibi renk seçenekleri mevcut olan ürünlerdir. Şık tasarımlarıyla DKNY hasır detaylı kadın kol saatleri her kullanım için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Şık ve kullanışlı olarak bilinen bu kol saati modelleri, camlarında kullanılan malzemeler ile de oldukça uzun ömürlü ve kaliteli eşyalardır. Hasır detaylı kadın kol saatlerinin camlarında mineral, kristal ve mika gibi çeşitli malzemelerden oluşan camlar kullanılmıştır. Her bir cam materyalli kendi alanında oldukça sağlam ve kullanışlı olan malzemelerdir. DKNY hasır saat modelleri farklı ölçülere ve biçimlere sahip olan tasarımlardır. Modellerin kadran şekilleri yuvarlak ve kare biçime sahiptir. Aynı zamanda çapları da 25, 34, 36, 33, 30, 32 ölçülerine sahiptir. Saat alacak olan kişilerin saatin bileğe uyumluluğunu anlamak adına çap ölçüleri hakkında bilgi sahibi olması gerekebilir. Çap ölçüsü denen kavram saat tasarımlarında bulunan kasa bölümü baz alınarak ölçülen alandır. Kol saatlerinin önemli bölümlerinden biri olan kasalar ise markanın kol saatleri üretiminde çelik ve metal materyallerinden üretilmektedir. Kordonlarda bulunan renk seçenekleri kasa renklerinde de bulunmaktadır. Hasır detaylı kadın kol saatleri siyah, altın, gri, pembe, füme gibi kasa renklerine sahiptir. Kasa rengi, kordon rengi, kadran biçimi gibi hasır kol saatlerinde bulunan bu detaylar kol saati modellerine göre değişkenlik gösterebilmektedir.

Analog Ekran Tipli DKNY Saat Özellikleri

Analog Ekran Tipli DKNY Saat Özellikleri

Geçmiş yıllardan günümüze kadar gelen kol saatleri zaman yolculukları sırasında farklı özelliklerle konumlandırılarak günümüzde saat dilimi göstergesi haricinde farklı alanlar için de kullanılabilmektedir. Artık saatler tekdüzelikten çıkıp değişik fonksiyonları ve tasarımlarıyla vazgeçilmez aksesuarlar olarak hayatımızda yer almaktadır. DKNY markası içerisinde farklı özellikler, renkler bulunan kol saati markası olarak bilinmektedir. Kadın ve erkek gibi farklı kitlelere özel kol saati tasarımları gerçekleştiren markanın farklı özelliklere ve renklere sahip modelleri de mevcuttur. DKNY saat modelleri ekran tipi, kordon tasarım, kadran şekli, kasa materyali gibi içerisinde farklı tasarımlarla kategorize edilmektedir. Analog ve dijital seçenekleri bulunan ekran tipleri saatlerin modellerine göre değişmektedir. Dijital ekran tipine sahip olan modeller genellikle saat dilimlerini dijital görünümü ile belirtmektedir. Bunun dışında daha çok günlük ve spor alanlarında kullanılmaktadır. Analog ekran tipine sahip olan modeller ise dijitale göre daha eski tarihe dayanan tasarımlardır. Analog modeller genellikle saat denince akla gelen ilk modeller olmaktadır. İçerisinde yelkovan, akrep, rakamlar ve sayılar barındırmaktadır. Dijitale kıyasla saat dilimlerinin okunması da analog ekran tipine sahip saatlerde farklıdır. Markanın sahip olduğu analog ekran tipi tasarımlı saatler kadın ve erkek kullanıcılar için farklı modellerde ve özelliklerde üretilmiş olan ürünlerdir. DKNY saat altın rengi analog ekran tipi saatler gibi farklı renk çeşitlerine sahiptir. Markanı analog saatleri rose, metal, gold, sarı, gri altın, siyah, beyaz, pembe, bordo, füme, turuncu, yeşil, mavi, lacivert renk gibi renk çeşitliliğine sahiptir. Farklı renk çeşitlerinin yanı sıra analog model saatlerde değişik biçimler, ölçüler ve materyallerde kullanılmıştır. Bazı analog ekran tipli saat modellerinin kadranları yuvarlak, kare, dikdörtgen ve tasarım biçimlerine sahiptir. Kadranların korunması için üstünde bulunan camlar da yine kadranlar gibi farklı çeşitliliğe sahiptir. Markanın kol saati modellerinde mineral, kristal, hardlex ve mika gibi materyaller kullanılmıştır. Kullanılan her bir materyal kendi içerisinde farklı alanlarda oldukça kullanışlı olan malzemelerdir. Dış görünüş ve biçimin yanı sıra analog kol saati modellerinin su geçirmeme özelliği de mevcuttur. Her bir model için farklı oranda su dayanıklılık özelliği vardır. Bazı modellerde görülmeyen bu özellik bazı modellerde ise 5 ATM, 3 ATM, 10 ATM, 30 ATM, 50 ATM ve 20ATM şeklinde görülebilmektedir. Şık ve kullanışlı tasarımlara sahip olan analog ekran tipli kol saati modellerinin özellikleri ve renkleri tasarımlarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

 Mineral Camlarıyla Uzun Ömürlü DKNY Saatler

Mineral Camlarıyla Uzun Ömürlü DKNY Saatler

Kol saatleri kadran, kasa, kordon, cam gibi farklı bölümlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. DKNY markası ise bu farklı bölümlerde şık ve kullanışlı detaylara sahip tasarımlar kullanmaktadır. Markanın kol saatleri farklı renklere ve biçimlere sahip modellerden oluşmaktadır. Biçim ve renklerin yanı sıra saat tasarımlarında çeşitli materyallerde kullanılmıştır. Kullanılan bu materyaller kol saati modellerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. DKNY saat deri kordon kol saatleri olduğu gibi silikon kordonlu kol saatleri de bulunmaktadır. Kordonlar gibi saatlerin diğer bölümlerinde de çeşitli materyaller kullanılmıştır. Kasa bölümünde çelik, metal, altın, plastik, alüminyum, seramik, ahşap gibi materyaller kullanılırken cam bölümünde de farklı materyaller kullanılmaktadır. Saatlerin ömrünü uzatan ve dayanıklılığını artıran en önemli bölümlerden biri de camlarıdır. Saat camları her saat için ve kullanıcı için oldukça önemli materyallerdir. Bu parçalara farklı malzemelerden üretilebilmektedir. Markanın mineral, kristal, hardlex, mika ve organik gibi farklı çeşitli mevcuttur. Her cam çeşidi kendi alanında en iyisi olarak bilinmektedir. Bu cam çeşitleri kadranın korunması yanı saatin aslında ana merkezinin korunması için kullanılmaktadır. Bu noktada burada kullanılan malzemelerin kaliteli ve kullanışlı olması oldukça önemli bir konudur. Markanın mineral malzemeli saat camları dışarıdan oluşacak basınç ve kuvvet karşısında kırılmaya karşı maksimum dayanıklılık sağlamaktadır. Saat camları için oldukça önemli bir konu olan dayanıklılık bu noktada markanın mineral camlı saat modelleri ile devreye girmektedir. Mineral camlı saat modelleri dayanıklılığın yanı sıra çizilmeye de maksimum seviyede karşı koymaktadır. Dışarıdan gelecek herhangi bir hareket sonucunda saat camında oluşacak leke ve çizikleri önleyip uzun ömürlü bir kullanım sağlar. Mineral camlı DKNY saat hakkında bilinmesi gereken en önemli iki özellik kırılma ve çizilmeye maksimum dayanıklılık sağlamalardır. Maksimum koruma sayesinde markanın bu saat modelleri kullanıcılarına uzun ömürlü bir kullanım sağlamaktadır. DKNY mineral camlı kol saatleri kadın ve erkek kullanıcılar için farklı tasarımlara sahip olarak üretilmektedir. Mineral camlı kol saatleri quartz veya pilli mekanizmaya sahip olabilir modellerdir. Aynı zamanda bu modellerin farklı ölçüleri de bulunmaktadır. Saat alımı için en önemli kıstaslardan biri de saatlerin kasalarının ölçüleridir. Mineral camlı kol saatleri 34, 36, 38, 28, 33, 24, 32, 30, 26, 25, 27, 40, 35, 39, 15, 44, 18, 19 gibi ölçülere sahiptir. Sizin için uygun ölçüdeki mineral camlı kol saati modellerini inceleyebilmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Çeşitli tasarımlara sahip DKNY kol saati modellerinin satışları sayfamız üzerinden gerçekleşmektedir.

 DKNY Saat Modelleri Ve Kullanım alanları

DKNY Saat Modelleri Ve Kullanım alanları

Marka kadın ve erkek kategorilerinde çeşitli tasarımlar barındıran kol saatleri satmaktadır. Her zevk ve her kullanım tarzı için modelleri mevcut olan markanın farklı renk seçenekleri de bulunmaktadır. DKNY taşlı saat gibi modelleri olan marka şık ve gündelik kullanıma uygun modeller tasarlamaktadır. Markanın taşlı ve şık modelleri davetler için oldukça kullanışlı olan modellerdir. Daha minimal ve sade tasarımlara sahip olan modelleri ise günlük ve iş alanında kullanılabilecek tasarımlardır. Kadın ve erkek için ayrı kategorilerde tasarımları bulunan markanın erkek kullanıcılarına uygun kol saati modelleri de kadınlar da olduğu gibi günlük davet gibi şık kullanım alanları için uygundur. Tasarımına ve modeline göre her kıyafete uyum sağlayan bu saat modellerinin farklı renk çeşitleri de bulunmaktadır. Rose, metal, gold, sarı, gri altın, siyah, beyaz, pembe, bordo, füme, turuncu, yeşil, mavi, lacivert renk gibi renk skalası mevcuttur. Farklı renk seçenekleri bulunan markanın farklı biçimlerde bulunan tasarımları da bulunmaktadır. Kol saatleri iskeleti kadran, kordon, kasa gibi bölümlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Her bir bölüm kendi içerisinde farklı renklere ve dokulara sahiptir. Markanın kadran yapısı da yuvarlak, kare, dikdörtgen ve tasarım gibi çeşitli biçimlere sahiptir. Kadran şekillerinde görülen farklılık renk seçeneklerinde de görülmektedir. DKNY kol saati modellerinin bazılarının kadran renkleri şöyledir. Rose, metal, gold, sarı, gri altın, siyah, beyaz, pembe, bordo, füme, turuncu, yeşil, mavi, lacivert değişik renk çeşitli saat modellerinin tasarımlarına göre kullanılmaktadır. DKNY mor saat canlı ve bol çeşit renk seçenekleri kadın ve erkek kol saatleri modellerinde de kullanılmıştır. Tasarımlarıyla her zevke hitap eden kol saatlerinin bazılarında alarm ve kronometre gibi ekstra özelliklerde mevcuttur. Alarm ve kronometre özelliklerinin yanı sıra bazı modellerde takvim özelliği de bulunmaktadır. Saat göstergesi dışında içerisinde bulunulan ay, yıl hafta ve gün gibi farklı zaman kavramlarını da gösterebilmektedir. Markanın kol saati tasarımları hem her alana uyum sağlamakta ve çok yönlü özellikleriyle günlük hayatta oldukça kullanışlı olmaktadır.

 DKNY Saat Yorumları Ve Fiyatları

DKNY Saat Yorumları Ve Fiyatları

İcat edildiği yıllardan günümüze kadar kullanımını sürdüren kol saatleri farklı fonksiyonlar ve tasarımlarla hayatlarımızda yer almaktadır. DKNY kol saatleri ise sadece zaman göstergesi için kullanılan bir eşya değil bir aksesuar olarak da kullanılmaktadır. Kadın ve erkek kategorilerine uygun tasarımları olan marka her tarza ve zevke hitap edecek model çeşitliliğine sahiptir. Kaliteli malzemelerin ve şık tasarımların birleşmesiyle ortaya çıkan DKNY kol saati modelleri hayatın her anında kullanılmaktadır. Şık, günlük ve klasik tarz modelleriyle günün her saatinde kullanılabilmektedir. Kadınlar ve erkekler için farklı kategorilerde üretimlerini gerçekleştiren markanın kadın kategorisinde bulunan taşlı, gold, bronz tarzlı modelleri davetleri için ve şık kıyafetler için oldukça uygundur. Daha minimalist şık ve sade tasarımlı saatleri ise iş yerinde ya da günlük kullanımda olduk kullanışlı olan modellerdir. Markanın modellerinin tasarımlarında bulunan farklılık ve şıklı iç özelliklerinde kolaylık ve çok yönlülüğe dönüşmüştür. Markanın bazı modelleri sadece saat göstericisi değil aynı zamanda bir alarm, kronometre ve takvim görevi de görmektedir. Takvim özelliği bulunan modellerde saat gösterimi dışında gün, ay ve yıl gibi zaman ve tarih kavramları da gösterilmektedir. Bu çok yönlü modellere sahip olan markanın bazı modelleri ise gelişen teknoloji ile su geçirmeme özelliğine sahip olan ürünlerdir. Farklı su dayanıklılık derecelerine sahip olan modellerin bazı tasarımları yağmur, el yıkama ve yüz yıkama gibi durumlarda oluşacak su sıçramalarından etkilenmemektedir. Farklı tasarımları ve özelliklere sahip olan kol saati modelleri her ihtiyaca ve zevke hitap edebilmektedir. DKNY saat fiyatları ise modeline ve özelliğine göre değişkenlik gösterebilmektedir. İçerisinde kullanılan materyaller, su geçirmeme özelliği, ekran tipi, rengi gibi unsurlar bu markanın kol saati modellerini etkileyebilmektedir. Fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için sayfamızda bulunan DKNY kol saati modellerini inceleyebilirsiniz. Alışveriş sırasında kişilerin alım kararlarını etkileyebilen diğer unsurlardan birisi de diğer kullanıcılardır. DKNY saat yorumları sayfamızda mevcuttur. Markanın kol saati kullanıcılarının yorumlarını fiyatlarda olduğu gibi sayfamızı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.