Makyaj

Güzelliğinize güzellik katmak, daha çekici ve daha alımlı görünmek için; gözlerinize, dudaklarınıza ve yanaklarınıza makyaj yapabilirsiniz. Makyajın ilk adımı sağlıklı ve pürüzsüz bil cilttir. Cildinizdeki lekeleri kapatmak ve pürüzsüz görünmesini sağlamak için fondöten ve pudra çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Cilt yapınıza ve cilt tonunuza göre fondöten seçiminizi kolayca yapabilirsiniz. Fondöten, gün boyunca cildinizi nemlendirirken, lekelerin ve kusurların kapanmasına yardımcı olur. Ten makyajınızın kusursuz görünmesini sağlamak için bronzer ve aydınlatıcı uygulayabilirsiniz. Tüm bu ürünleri yüzünüze eşit bir şekilde uygulayabilmek için makyaj fırçası kullanmanız gerekecek. Özellikle pudrayı yüzünüze homojen şekilde dağıtmak için pudra fırçasına ihtiyacınız var. Fondöten uygulaması için yine fondöten fırçasını veya fondöten süngerini tercih edebilirsiniz. Gözaltı morluklarınız kapatarak gözlerinizin daha canlı görünmesini sağlamak için, gözaltı kapatıcı çeşitlerinden yardım alabilirsiniz. Yüzünüzde sivilce izi veya lekeler bulunuyorsa, bunun makyajınızı gölgelemesine izin vermeden, kapatıcılardan yardım alarak kapatabilirsiniz. Yüzünüzün daha canlı ve daha genç görünmesini sağlamak için makyajın son adımı olan allık uygulamasını, allık fırçasından yardım alarak yapabilirsiniz.

Kaş kalemleri ile kaşlarınızı yeniden şekillendirerek yüz hatlarınızın meydana çıkmasını sağlayabilirsiniz. Özelikle kaşları seyrek olan kişiler, kaşlarını dolgunlaştırmak için kaş kaleminden ve kaş farından yardım alabilir. Kaş kalemi ile kaşlarınızı çizebilir ve kaş farı ile içini doldurabilirsiniz. Dolgunlaştırdığınız kaşlarınızın şeklini gün boyunca korumasını sağlamak için son olarak kaş jeli uygulamanız gerekir. Makyajın en önemli adımlarından biri de şüphesiz ki kirpiklerdir. Kirpiklerin daha uzun ve daha hacimli görünmesini sağlamak için rimel çeşitlerinden yararlanabilirsiniz. Rimel çeşitleri arasında dolgunlaştırıcı ve daha uzun görünüm sağlayan ürünler bulunur. Kaşlarınızın tam olarak neye ihtiyacı olduğuna karar verdikten sonra maskara seçiminizi yapabilirsiniz. Rimel uyguladığınız halde kirpiklerinizin uzunluğu ve hacmi size yeterli gelmiyorsa, takma kirpik seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Takma kirpiklerin kullanımı oldukça kolay ve zahmetsizdir; takma kirpik yapıştırıcısından yardım alınarak kirpik diplerine yapıştırılır.

Makyaj malzemelerinizi sürekli yanınızda taşımak ve zarar görmesini engellemek için makyaj çantalarından yararlanabilirsiniz. Profesyonel makyaj yapıyorsanız ve sık sık seyahat ediyorsanız, seyahat esnasında makyaj malzemelerinizin kaybolmaması için profesyonel makyaj çantalarından yardım alabilirsiniz. Böylece makyaj malzemelerinizi bir arada tutabilir, ihtiyaç duyduğunuz an kolayca ulaşabilirsiniz. Günlük makyaj malzemelerinizi yanınızda taşımak için, el çantanızın içine sığabilecek boyuta sahip bir makyaj çantası edinebilirsiniz. Makyaj çantanıza cımbız ve makyaj aynası da ekleyerek kişisel bakım aksesuarlarınızı tamamlayabilirsiniz.

madamiko
madamiko
Şirket Ünvanı: feyzi okan kutlu
İşletme Adı: -
Tescilli Marka: -
KEP Adresi: fokan.kutlu@hs01.kep.tr
Vergi No: 40960767582
Mersis No: -
Mağaza merkez adresi ve onaylanmış telefon numarası n11.com kayıtlarında mevcuttur.
%100

Mağazalar son 3 ay içindeki gönderim süresi, sipariş durumu, kullanıcı yorumu gibi kriterlere göre değerlendirilir ve 100 üzerinden bir puan alır. Detaylı bilgi için tıklayın

  • Hızlı Gönderim
    Bu mağaza, siparişleri en fazla 2 iş günü içinde gönderdi.
  • Başarılı Mağaza
    1 iş günü içinde gönderiyor.
    Yüksek Mağaza Puanı var.
    Düzenli satış yapıyor.

Mağaza Performansı

Ürün açıklamalarda anlatıldığı gibiydi 364 22
Mağaza ürün paketine özen göstermişti 354 32
Mağazanın iletişiminden memnunum 317 20
Tüm yorumları gör

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Özellik

(4)
(3)
(3)
(3)
(2)
Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Miktarı

(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Özelliği

(3)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(0)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)
ve üzeri (1)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Makyaj

için 15 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.