Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.
Akıllı Sıralama Nasıl Çalışır?
Ürünün satış hızı, görüntüleme sayısı,
ücretsiz kargo, mağaza puanı ve
siparişi gönderme süresi akıllı sıralamayı belirler.

Konum Seç

Gözlük Aksesuarı

için 1,136 sonuç bulundu.
 • 260,63 TL 138,04 TL

  Sepette Ek İndirim

  99,39 TL

  % 47
  (35)

  takidukkani
  %100
 • 25,00 TL 20,00 TL
  % 20
  (14)

  OPTİSYENLER.OPTİK
  %91
 • 59,00 TL
  (9)

  gumrukesyalari
  %100
 • 122,48 TL 69,25 TL

  Sepette Ek İndirim

  49,86 TL

  % 43
  (14)

  takidukkani
  %100
 • 282,68 TL 169,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  122,33 TL

  % 40
  (73)

  takidukkani
  %100
 • 53,59 TL 25,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  18,65 TL

  % 52
  (277)

  takidukkani
  %100
 • 50,00 TL 35,00 TL
  % 30
  (1)

  PratikPazarGlobal
  %97
 • 38,00 TL
  (13)

  BVER.STORE
  %100
 • 50,00 TL 35,00 TL
  % 30
  (15)

  OPTİSYENLER.OPTİK
  %91
 • 100,00 TL 59,00 TL
  % 41
  (6)

  OPTİSYENLER.OPTİK
  %91
 • 59,90 TL 49,90 TL
  % 17

  GarantiBizde
  %100
 • 79,90 TL 39,90 TL
  % 50
  (1)

  BVER.STORE
  %100
 • 14,00 TL
  (2)

  Axhara
  %91
 • 160,00 TL 68,20 TL
  % 57

  LostSlope
  %100
 • 253,18 TL 137,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  99,29 TL

  % 46
  (148)

  takidukkani
  %100
 • 282,68 TL 171,01 TL

  Sepette Ek İndirim

  123,13 TL

  % 40
  (36)

  takidukkani
  %100
 • 274,60 TL 169,90 TL

  Sepette Ek İndirim

  122,33 TL

  % 38
  (32)

  takidukkani
  %100
 • 144,00 TL 136,60 TL
  % 5
  (5)

  Kutularaçılsın
  %100

Gözlük Aksesuarı

Hemen hemen birçok kullanıcı trende uymak amacıyla veya ihtiyaçları doğrultusunda gözlük aksesuarları kullanmaktadır. Gözlük aksesuarları kullanım amaçlarına göre çeşitlilik göstermektedir. Bu aksesuarların yüz tipinize uygunluğu oldukça önemlidir. Öncelikle alınacak gözlük çerçeveleri yüz şekline uygun mudur buna karar verilmesi gerekmektedir. Çerçevenin şeklinin yüz şekli ile zıt olması tavsiye edilmektedir. Oval yüze sahip kişiler ürünü seçerken zorlanmamaktadır. Yüz tiplerine uyumlu ürün sayısı oldukça fazladır. Bu ürünün şekli zevk ve renk doğrultusunda kişiden kişiye değişkenlik göstermektedir. Kendi tarzınıza ve trende uygun ürünleri sayfamızdan inceleyerek bulabilirsiniz. Ürünü tercih ederken boyutunun yüzünüze orantılı olmasına dikkat etmelisiniz. Hareketli bir yaşam tarzına sahip olanlar veya spor yapanlar olası darbelere ve çarpmalara karşı dayanıklı ürünler tercih etmelidir. Kullanıcıların büyük çoğunluğu gözlük ipi de tercih etmektedir. Tercih edenlerin büyük çoğunluğu, kitap okurken veya günlük hayat rutininde çok fazla gözlük çıkarıp takma gereksinimi duymaktadır. Bu ürün kullanıcılarına pratiklik kazandırarak kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Uzunluk ve renk tercihini isteğiniz doğrultusunda yapabilirsiniz. Birbirinden farklı fiyatları ile öne çıkan ürünleri inceleyebilirsiniz. Alınan ürünlerin kalitesi de oldukça önemlidir. Göz sağlığına zarar verecek ürünlerin kullanımından kaçınılmalıdır.

Numaralı Gözlük Aksesuarları

Numaralı Gözlük Aksesuarları

Tercih edilen gözlük aksesuarları tarzını tamamlamak için kullananlar olduğu gibi görme bozukluğu yaşayan kişilerin varlığı da söz konusudur. Görme sorunu yaşayan kullanıcılar numaralı gözlük aksesuarı kullanmaktadır. Yapılan muayeneler sonucunda tespit edilen gözlük numaraları doğrultusunda aksesuarlarını tamamlamaktadırlar. gözlük camı fiyatları ürünün kalitesi ve numarasına göre değişkenlik göstermektedir. Numarasız formları da bulunan üründe, öncelikli etmenlerden biri de numaradır. Görme bozukluğunuzu minimize edecek optimum doğruluktaki gözlük camı kullanılmalıdır. Gözlük kullanan kullanıcıların yaşadığı en büyük sorunlardan biri de gözlük camlarının buğulanmasıdır. Oluşan buğu görme kalitesini düşürerek sorun yaratmaktadır. Sık sık rastlanan bu durum için etkili çözüm yöntemlerinden biri de gözlük buğu önleyici kullanmaktır. Ürün, gözlük camlarınızın uzun süre kullanımda dahi buğulanmasına engel olarak gözlük deneyiminizi keyifli bir hale dönüştürmektedir. Son dönemlerde artan maske kullanımı ile gözlük camlarında oluşan buğu problemi de artmaktadır. Ürün içeriğindeki etkin maddeler ile buharlaşan havanın gözlük camınızda buğuya dönüşmesine engel olmaktadır. Ürünün kullanımı da oldukça pratiktir. Günün her anında rahatça kullanabilirsiniz. Gözlük camlarınız için güvenilir ve etkili olan bu ürünü gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Ürün sayesinde bütün hava koşullarında ve maske kullanımlarında dahi sorunsuz görme deneyimi yaşayacaksınız. Sıcak soğuk hava değişimlerinde, sıcak içecek tüketirken, maske kullanırken camlarınız buğulanmasın. Gözlük camları üzerinde farklı birçok kalite kaplamalar bulunmaktadır. Ürün içerisindeki kimyasallar bu farklı formlardaki bütün kaplamalar için uyumludur. En uygun formda üretilen ürün, gözlük kullanan kullanıcıların yanında taşıyacağı güvenilir ve yardımcı aksesuar olmaktadır. İhtiyacınız olan ürünler için Osse gözlük aksesuarları sayfasındaki alternatiflere de göz atabilirsiniz.

Gözlük Aksesuarları Çeşitleri

Gözlük Aksesuarları Çeşitleri

Gözlük aksesuarları kullananlar için ürünlerin kalitesi de oldukça önemlidir. Günlük hayatınızda her anınızda kullandığınız bu ürünlerin konforlu olması gerekmektedir. Aksesuarları tercih ederken dikkat edilmesi gereken birtakım unsurlar vardır. Yüzünüze tam olarak oturması ve ihtiyaçlarınızı karşılaması gerekmektedir. Kullanıcıların en çok rahatsızlık duyduğu sorunlardan biri de gözlüğün burun üzerinde yarattığı baskı ve oluşturduğu rahatsızlıktır. Bu rahatsızlığı ortadan kaldırmak için seçilen gözlük burun pedi ergonomik ve konforlu bir yapıda olmalıdır. Burun ile gözlüğün birleşim noktası olan bu aksesuarın yumuşak olması önemli bir unsurdur. Gözlük kullanımını rahat bir hale getirmek için üretilmiş bu ürünü tercih edebilirsiniz. Silikon yapıdaki formları ekstra avantaj sağlamaktadır. Günlük hayatta sürekli gözlük kullananlar için karşılaşılan sorunlardan bir diğeri de gözlüklerin sürekli olarak burundan öne kayarak düşme riski taşımasıdır. Spor yaparken, kitap okurken veya çalışırken sık sık meydana gelen bu sorun ile silikon formdaki üründen satın alarak baş edebilirsiniz. Ürünü numaralı veya numarasız bütün gözlüklerinizde kullanabilirsiniz. Renk seçenekleri ile tarzınıza uygun rengi tercih edebilirsiniz. Hayat kolaylaştırıcı gözlük aksesuarları arasında yer alan gözlük buhar önleyici de tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Hava değişimlerinde ve maske kullanımında artan buhar gözlük camlarının korkulu rüyası olmaktadır. Gözlük kullanıcılarının bu konuda yaşadıkları sıkıntılar bu ürün ile son bulmaktadır. Bu ürün sayesinde buhar oluşumu engellenmektedir. Kullanılan ürünün camın yansıma önleyici özelliğinin bozulmaması için tavsiye edilen sıklıkta kullanılması gerekmektedir. Ürünün kullanım yöntemleri de farklılık göstermektedir. Ürünü gözlük camına uyguladıktan 15-20 dakika sonra gözlük camınızı silmeniz gerekmektedir. Bu sayede ürünün gün boyu gözlük camlarında etkili kalması mümkün olacaktır. Ürünü az miktarda dahi gözlük camınıza sıkmanız kullanılan gözlüğü rahatlıkla buhar oluşturmadan kullanımına olanak sağlamaktadır.

Konforlu ve Şık Gözlük Aksesuarları

Konforlu ve Şık Gözlük Aksesuarları

Gözlük kullanıcıları birbirinden farklı kullanım amacına hitap eden ve ihtiyaçları doğrultusunda birçok gözlük aksesuarı kullanmaktadır. Gözlük aksesuarında kendi stilinize uygun ürünleri de tercih edebilirsiniz. Kullanıcıların birçoğu gözlüklerinin kirlenme problemi ile karşı karşıya gelmektedir. Daha büyük bir problem ise temizleme işlemi doğru yapılmayınca gözlük camlarında oluşan lekelenme ve pürüzlü bir görüntü oluşmasıdır. Bu sorunlar ile karşılaşmamak için bu işlemin doğru ve uygun ürünler ile yapılması gerekmektedir. İlk başvurulan yöntemlerden biri de gözlük temizleme spreyi ile temizlemektir. Ürünün içerisindeki kimyasallar son derece etkili bir temizleme işlemi yapmasının yanı sıra camın formuna da zarar vermemektedir. Ürünü günlük rutininizde rahatça kullanabilirsiniz. Kullanımı oldukça basittir. Gerek bu tarz ürünlerin kullanımı sonrası gerekse kuru bir temizleme, silme işlemi yapmak için kullanılan gözlük bezi de form olarak oldukça önemlidir. İşlemi uyguladıktan sonra bezin toz bırakmaması en çok dikkat edilmesi gereken unsurlardan biridir. Dokusu incelenmeli ve dokusunun özellikleri kontrol edilmelidir. Temizleme işlemi çok kuvvet uygulamadan cama zarar vermeyecek şekilde yapılmalıdır. Bahsedilen ürün kuru kullanılmaktadır. Özellikle numaralı gözlük kullanan kullanıcıların karşılaştığı sorunlardan bir diğeri ise güneş gözlüklerini diledikleri rahatlıkta kullanamamalarıdır. Tam bu noktada gözlük klipsi en büyük yardımcınız olacaktır. Ürün sayesinde gözlüklerinizi güneş gözlüğü formuna dönüştürebilirsiniz. Dilediğiniz bütün özelliklere sahip ürünleri sayfamızda bulabilirsiniz. Çeşitli filtrelemeler yaparak ihtiyacınıza ve isteğinize uygun ürünleri inceleyebilirsiniz. Gözlüğünüzün en büyük tamamlayıcıları gözlük aksesuarları ile konforlu bir kullanım deneyimi elde edebilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin

Marka

Ray-Ban (14)
Lionel (83)
Aksesuarix (58)
Cordonme (31)
Xml (31)
Swing (27)
Juliano (23)
D/G (18)
Nexta (18)
Infiniti (16)
Anhelo (15)
Ann Taylor (12)
Zoom (10)
Axhara (9)
Huban (8)
Esrada (7)
Mcm (6)
Adidas (5)
Bvlgari (5)
Vogue (5)
SKS Leben (4)
Tiger (4)
Benri (3)
Kruidvat (3)
Police (3)
Shrek (3)
Bigotti (2)
Burberry (2)
Puma (2)
Secilir (2)
Tag Heuer (2)
Versace (2)
AX (1)
Cisse (1)
Escalade (1)
Kapin (1)
Levis (1)
Lost (1)
Optelli (1)
Osse (1)
Panpan (1)
Persol (1)
Porsche (1)
Rossmann (1)
Seiko (1)
Top Ten (1)
Ultem (1)
West (1)
(618)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(133)
ve üzeri (204)
ve üzeri (210)
ve üzeri (214)
ve üzeri (218)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL