Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Web
Jwl
Spy
D&G
Vue
Erm
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Ekartman

Başka bir kelime deneyin

Cam Tipi

Cam Rengi

Başka bir kelime deneyin

Çerçeve Formu

Başka bir kelime deneyin

Sap Uzunluğu

Başka bir kelime deneyin

Çerçeve Materyali

Başka bir kelime deneyin

Burun Kemiği

Başka bir kelime deneyin

Çerçeve Rengi

Başka bir kelime deneyin

Cam Tasarımı

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Erkek Güneş Gözlüğü

için 16,890 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Erkek Güneş Gözlüğü

Gün içerisinde kişilerin tarzına uyum sağlayacak şekilde kullanılan ve güneşin zararlarına karşı olarak göz sağlığını koruyan erkek güneş gözlüğü modelleri, tasarımlarıyla moda sektöründe yer edinen parçalar oluyorlar. Evden dışarı çıkılırken veya gezerken değil, arabada direksiyon başındayken de güneşten etkilenmemek için takılan aksesuarlar, kullanım alanlarına göre çeşitlilik gösteriyor. Kullanıcıların tarzına ve ihtiyacına göre aradığı erkek güneş gözlüğü çeşitleri, yüz tipine göre oval, kelebek, yuvarlak, çekik, köşeli gibi pek çok farklı formda üretiliyor. Tarzına önem veren her erkeğin görünümünde etkili bir duruş sergileyen gözlüklerin camları da degrade, aynalı, polarize veya tek renk olarak sunuluyor. Hem gündelik olarak kullanılabilen hem de iş yerlerine giderken takılabilen gözlükler, şık bir görüntüye ulaşmak için kullanıcılara yardımcı oluyor. Kişilerin tarzına, gün içerisindeki kıyafetlerine göre siyah, mavi, gri, kahverengi, gümüş ve sarı gibi çeşitli renk seçenekleriyle ve bunların farklı tonlarından esinlenerek tasarlanıyorlar. Erkek güneş gözlükleri içerisinden bir seçim yaparken yüz tipine, ihtiyaca ve kullanım alanlarına göre bir modelde karar kılınıyor. Kişilerin kendileri için ideal olan modeli, farklı markaların ürün yelpazesinden bularak, ondan yana tercih yapıyor. Kombinlerin önemli parçası ve şık olmanın tamamlayıcı olan ürünler, farklı kalite standartlarına sahip oluyor. Kaliteli bir güneş gözlüğünden yana seçim yaparak, sağlık açısından gözleri korumak, şıklık kadar önemlidir. Her sezon modaya uyumlu olacak şekilde tasarlanan ve üretilen gözlükler, uzun süreli kullanımlar için de uygunluk gösteriyorlar. Dış tasarımı ile dikkat çeken gözlükler, erkekler tarafından beğeni kazanıyor. Günümüzde birçok marka tarafından piyasaya sürülen gözlükler, tamamen ihtiyaca, bütçeye ve beklentiye uygun alternatiflere sahip olarak sunuluyor. Gözlüklerin kaliteli ve dayanıklı olmaları, ürünlerin düzenli olarak temizlenmesi ve kılıflarında muhafaza edilmesi sayesinde daha uzun sürüyor. Temizleme spreyi ve gözlük mendilleri ile düzenli aralıklarla temizlenen gözlükler, görüş kalitesini de bu sayede artırıyor.

Erkek Aksesuarlarının Başında Gelen Güneş Gözlükleri

Erkek Aksesuarlarının Başında Gelen Güneş Gözlükleri

Günümüz modasının ilerleme kaydetmesi ile çeşitlilik kazanan aksesuarlar arasından, ön plana çıkan güneş gözlükleri geçmişten bugüne kadar önemini koruyan ve güncelliğini kaybetmeyen parçalar oluyorlar. Bu ürünler, erkeklerin tarzlarını tamamlamaya yardım eden özelliklerinin yanı sıra göz sağlığı açısından da fayda sağlıyor. Böylece kullanımı her daim gerçekleştirilecek olan erkek güneş gözlüğü orijinal olanlarından yana tercih yapılması da gözlerin sağlığını olumlu yönde etkiliyor. Ağırlıklı olarak yaz aylarında kullanılan aksesuarlar, kış aylarında da rüzgârın etkilerinden korunma amacıyla kullanılmaya devam ediliyor. Kıyafetlerle uyumlu bir şekilde kullanılan ve kişisel tarzların oluşturulduğu gözlükler, erkeklerin göz sağlıklarını korumaya yönelik de bir amaç oluşturuyor. Hem klasik hem de spor tarzlara uyum olacak modellerde ve tasarımlarda bulunan parçalar, markalar tarafından modanın mevcut sezonuna uygun olacak şekilde tasarlanıyorlar. Böylelikle her sezon yeni koleksiyonlarla erkeklerin beğenisine sunuluyorlar. Erkek güneş gözlüğü markaları tarafından piyasadaki yerlerini alan modeller, klasik tarza sahip olan erkeklere gümüş metal çerçeveli ve koyu renk camlı ya da çerçevesiz olarak sunulurken; tarzıyla ön plana çıkan erkeklere de renkli cam ve farklı malzemelerden üretilen ya da modern şekillere sahip çerçevelerde sunuluyor. Her tarza ve stile hitap edecek formlarda bulunan erkek güneş gözlüğü yuvarlak çerçeveli olanlar, son dönemde tercih edilirliğini artıran modeller olarak tespit ediliyor. güneş gözlüğü modellerinin bu denli popüler bir aksesuar olmasının temel sebebi de tarz oluşturmanın yanı sıra göz sağlıklarını etkili bir biçimde korur niteliklere sahip olması olarak biliniyor. Erkek güneş gözlüğü seçimi esnasında, modellerin yüze uygun yapıda olmaları, üretim esnasında kullanılan camlarının orijinal olması, ihtiyaca göre numaralı olup olmamaları ve göz yapısı ile uyumlu olmaları gibi faktörlere dikkat ediliyor. Bu ürünler, aksesuar olarak tercih ediliyor olsalar dahi, sadece şıklık oluşturmak için değil, sağlıklı sonuçlar doğuracak şıklıklar elde etmek için tercih ediliyorlar.

Erkek Güneş Gözlükleriyle Yeni Bir Stil Oluşumu

Erkek Güneş Gözlükleriyle Yeni Bir Stil Oluşumu

Erkeklerin stil oluşturmalarına büyük oranda katkı sağlayan güneş gözlükleri, her yaştan insana hitap edecek şekilde üretiliyorlar. Birçok kombini istenen şıklığa ulaştıran ürünler her geçen sezon daha fazla çeşitlilik kazanıyor ve tasarımlarıyla öne çıkıyorlar. Böylelikle gözlüklerin dinamik ve değişken yapıları sayesinde kullanıcılar da bu hıza adapte olarak aynı şekilde kıyafetlerine hareketlilik katıyorlar. Farklı kategorilerde kullanıcılara sunulan erkek güneş gözlüğü fiyatları ile farklı bütçelere ulaşıyor. Birbirinden kaliteli markaların tasarımları bir araya gelerek, herkesin tarzına ve ihtiyacına göre bir modeli bulmasını kolaylaştırıyor ve bütçe açısından da zorluk yaşatmadan ulaşılabilirliğini koruyor. Güneş gözlüğü seçilirken, kullanıcıların dikkat ettiği birçok nokta bulunuyor. Erkek güneş gözlüğü yarım çerçeve veya tam çerçeve olmaları bunlardan ilki oluyor. Gözlüklerin çerçevelerinin yüz tipine tam olarak uyumlu olması gerekiyor. Yuvarlak yüz hattına sahip olanların yuvarlak yerine köşeli kesimlere sahip gözlüklerden yana tercihte bulunması ideal oluyor. Bunun yanı sıra seçim sırasında gözlüğün büyüklüğüne de dikkat edilmesi gerekiyor. Küçük bir yüze büyük çerçeveli bir gözlük seçmek yerine daha minimal tasarımlara sahip gözlüklere yönelmek doğru bir hamle oluyor. Bir diğer yandan gözlüklerin sıradan bir aksesuar olmamaları da dikkat çekiciliklerini yüksek oranda artırıyor. Özellikle güneşli havalarda sağlık açısından kullanılması etkili olan erkek güneş gözlüğü siyah cam özelliği ile kaliteli performansına devam ediyor ve güneşin zararlı ışınlarına karşı gözleri koruyor. Bunun yanı sıra yoğun parlamalara karşı sağlıklı sonuçlar yaratan erkek güneş gözlüğü polarize camlı olanlardan yana bir seçim yapılabiliyor. Her gözlük çerçevesinin materyali, rengi ve şekli değişiyor. Bu durum, ürünlerin farklı tarzlara sahip erkeklerin, kendilerine uygun olan modeli bulmasını kolaylaştırıyor. Cilt rengine uyumlu olarak erkek güneş gözlüğü kahverengi, siyah, mavi ve gri gibi renkli camlı olanlar tercih edilebiliyor. Eğer stil olarak daha sade bir görüntü elde edilmek isteniyorsa mat renkli camları kullanmak uyum açısından daha etkili bir görüntü ortaya koyuyor. Sizde ürün sayfamızdan Ray-Ban erkek güneş gözlüğü ve diğer markaların modellerine göz atabilirsiniz.

Estetik Görünümlü Erkek Güneş Gözlükleri

Estetik Görünümlü Erkek Güneş Gözlükleri

Erkek güneş gözlüğü kemik ya da metal çerçeve seçenekleri içerisinden seçim yapıldıktan sonra, rengi ve şekline göre bir karar da verilmesi gerekiyor. Fuşya, sarı ve mavi gibi parlak renkli çerçevelerin yanı sıra erkek güneş gözlüğü siyah, gri, kahverengi ve krem rengi seçenekleriyle de değerlendirilebiliyor. Yüz tipine göre yuvarlak, kare veya oval formlu çerçevelerden birini tercih edebilir ya da bir stil yaratmak adına farklı formlardaki çerçevelerden yana tercihte bulunulabiliyor. Estetik ve şık bir görünüm elde edebilmek adına son dönemde trend olan parçalara da yönelme gerçekleşebiliyor. Aksesuar olarak moda ile uyumlu olacak şekilde kullanılan ve estetik açıdan bir duruş yakalamak açısından tercih edilen gözlükler, model seçenekleri ve üretildikleri malzeme yapılarıyla farklı özelliklere ve görünüşlere sahip oluyorlar. Bu konu anlamda seçim yapılırken ürünlerin orijinal olmasına ve markaya dikkat etmek oldukça önemli oluyor. Lisanslı üretilen erkek güneş gözlükleri renkli cam yapıları veya çerçeveleriyle birlikte sağlam ve görsel açıdan kaliteli bir form kazanıyorlar. Kullanıcıların giyim türüne, gündelik yaşamına ve iş yaşamına uygun olarak spor veya klasik tip gözlük seçimi gerçekleştirilebiliyor. Bu doğrultuda erkek güneş gözlüğü spor seçenekleri her alanda her ortamda kullanılmaya uygun oluyor. Her yaşta kullanımı görülebilecek gözlükler hedef kitlenin isteğine ve ihtiyacına bağlı olarak üretiliyorlar. Ürünlerin renk yapıları göz önünde bulundurulduğunda cam veya çerçeve renklerine göre bir tercihte bulunmak mümkün oluyor. Renk açısından tercih edilen ürünler arasında erkek güneş gözlüğü mavi renkli seçenekler de oldukça tercih ediliyor. Spor giyimden klasik giyime ve plaj giyimine kadar uyumlu bir aksesuar olan gözlükler, tercihlere ve zevklere uygun bir şekilde temin ediliyor. Polarize cam kullanılan gözlük modellerinin cam renkleri malzemenin orijinal rengi olan ve ayna gibi yansımalı bir türde oluşturuluyor. Erkek güneş gözlüğü yuvarlak cam formunda da görülebilen bu özellik, her gözlük tipine göre farklı yapılarda bulunulabiliyor. Buna bağlı olarak değişen renkler farklılık gösterebiliyor.

Farklı Çerçeve Formlarındaki Erkek Güneş Gözlükleri

Farklı Çerçeve Formlarındaki Erkek Güneş Gözlükleri

Güneş gözlüklerinin geometrik yapılarda tasarlanıyor olması, gözlükleri kullanacak kişilerin yüz ve göz tipine uygun bir yapıda olmalarını sağlıyor. Eğer uzun bir yüz tipine sahip olan erkeklerin kullanması için ideal olan gözlükler, yuvarlak veya küçük bir formda olmamalı. Bu nedenle geniş çerçeveli ve uzun yapıdaki gözlükle daha uygun oluyor. Tam terse, küçük bir yüz yapısına sahip olanların da erkek güneş gözlüğü damla tasarımlı ürünleri kullanması ideal oluyor. Bu ürünler, yapıları gereği gözlük camlarının damla şeklinde oluşturulmalarına yol açıyor. Üç köşeli bir görüntü oraya çıkması da bundan kaynaklanıyor. Yuvarlak çerçeveli gözlükler de bu modellere benzerlik gösterebiliyor. Bu ürünlere yönelik seçimler, gerek erkek güneş gözlüğü aynalı ürünlerden yana ister renkli gözlüklerden yana yapılabiliyor. Bir diğer seçenek de geometrik modeller arasında yer alan erkek güneş gözlüğü kare tasarımlı olanlar öne çıkıyor. Bu modeller de çerçeve ve cam yapılarının kare şeklinde olmasıyla yüzde daha geniş bir görüntü sağlıyor. Yüz yapısına uyum sağlamasının dışında kişilerin zevkine ve kullanım amacına göre de oval, damla ve kare olanlar daha yüksek oranda tercih ediliyor. Bu özelliklerle beraber gözü ultraviyole ışınlardan başarılı bir şekilde korumaları ve kullanım esnasında şık bir görüntü ortaya çıkarması seçilen gözlüklerin önemine vurgu yapıyor. Çünkü gözlükler sadece bir aksesuar değil aynı zamanda göz sağlığını koruyan ve destekleyen bir ürün oluyor. Böylelikle erkek güneş gözlüğü modelleri ve fiyatları açısından bu ayrılıklar göz önünde oluyor. Buna göre bir seçim yapan kullanıcılar da kendilerine uygun modele sahip olabiliyorlar. Erkek güneş gözlüğü altıgen modellerinden başlayarak farklı formlarda üretilen her gözlük, alıcısına kavuşuyor. Aynı şekilde erkek güneş gözlüğü dikdörtgen modeli de son dönemde modanın da etkisiyle tercih edilirliğini artıran bir parça oluyor.

Erkek Güneş Gözlüklerinin Genel Özellikleri

Erkek Güneş Gözlüklerinin Genel Özellikleri

Dünya genelinde kalitesiyle ve her bir gözlük modeliyle kendini kabul ettirmiş marka bulunuyor. Bu markalar tarafından üretilen gözlükler farklı modellerde ve tasarımlarda kullanıcıların karşısına çıkıyor. Modeller içerisinde kemik çerçevenin yanı sıra erkek güneş gözlüğü metal çerçeve modelleri de dikkat çekiyor. Kemik özellikli parçalar, gözlük çerçevesi sayesinde elde ediliyorlar. Klasik olarak dereceli gözlüklerde de tercih edilen materyal, günümüzde güneş gözlüklerde de sık kullanılan bir yapı oluyor. Erkek güneş gözlüğü tavsiye edilen modeller arasında yer alan ürünler, gündelik aksesuarlardan biri olarak kullanılıyorlar. Metal çerçeveli olanlar da aynı şekilde sıkça tercih edilen bir model oluyor. Önemli ayrıntılar olarak bilinen cam rengi, çerçeve türü ve ürün filtre özellikleri, modeller arasındaki değişimler açısından fark yaratıyorlar. Erkek güneş gözlüğü damla modeli de aynı şekilde tasarımlarıyla popüler parçalardan biri oluyor. Aynı zamanda popülerliğini her zaman koruyan ve modanın gelişmesiyle beraber yeni detaylar kazanan erkek güneş gözlüğü pilot modeller, uzun zamandır güncelliğini korumakla beraber, etkili bir kullanım desteği sunmasıyla da biliniyor. Kaliteli yapıları ve dayanıklılıkları ile öne çıkan her bir güneş gözlüğü alternatifleriyle herkesin tarzına uygun bir modelde yer alıyorlar. Modellerin yanı sıra renkleriyle de çeşitlilik gösteren ürünler, kıyafet seçeneğine göre uyumlu bir tarz yaratma olanağı sağlıyor. Erkek güneş gözlüğü sarı rengi başta olmak üzere, mavi, yeşil, kırmızı ve lacivert rengi camlarla farklı bir stil yaratılabiliyor. Tüm bu detaylar dâhilinde erkek güneş gözlüğü uygun fiyat seçenekleriyle de her bir model kendi kitlesinin ulaşılabileceği noktada konumlanıyor. Hemen şimdi Serengeti erkek güneş gözlüğü modelleri ve diğer markalara ait tasarımları ürün sayfamızdan keşfedebilirsiniz.

Erkek Güneş Gözlüğü Nasıl Seçilir?

Güneş gözlüğü satın alırken yüz şekli ve büyüklüğü mutlaka göz önünde bulundurulması gereken faktörler oluyor. Yüze tam olarak uygun ve daha işlevsel bir güneş gözlüğü bulmak bu sayede kolaylaşıyor. Erkeklerin kendi yüz yapılarına uygun güneş gözlüğü seçmeleri, istedikleri şıklık derecesine ulaşmayı ve aynı zamanda güneşe karşı etkili bir şekilde gözleri korumayı da mümkün kılıyor. Yuvarlak, kare, oval, dikdörtgen ve kalp şeklinde olan yüz tiplerine uygun olan modeller farklılık gösterdiği için seçim yaparken yüz şekline uygun olan modelden yana tercih yapmak her açıdan avantajlı olunmasını sağlıyor.

Erkek Güneş Gözlüğü Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Gözlük alırken dikkat edilmesi gereken pek çok husus bulunuyor. Bunlar hem sağlıklı bir kullanım sağlamak açısından hem de şık bir görüntü elde edebilmek açısından önem taşıyor. Öncelikli olarak camların ultraviyole ışınlarını bloke etmeleri, göz sağlığı açısından faydalı oluyor. Yaz aylarında güneşe karşı korunmak için uygun olan bu ürünlerin aynı zamanda lisanslı olmaları, kalitelerini ortaya çıkarıyor. Orijinal bir güneş gözlüğünden yana seçim yapmak dikkat edilmesi gereken öncelikli noktalardan biri oluyor. Işık emilim oranı uygun, güvenilir bir marka ve camı kaliteli olan bir güneş gözlüğü almaya dikkat etmek gerekiyor.

Erkek Güneş Gözlüğü Çeşitleri Nelerdir?

Erkek güneş gözlüğü modelleri kendi içlerinde farklı bölümleriyle çeşitlilik kazanıyor. Yüz şekline uygun bir gözlük çeşidinden yana tercih yapmanın yanı sıra istenen renk seçeneğinde ve cam özelliğine olan bir çeşide de yönelenler oluyor. Gözlükler başlıca; yarım, yuvarlak, damla, metal, dikdörtgen, oval ve kare olarak çeşitleniyor. Aynı zamanda aynalı veya pilot cam tasarımına sahip olan çeşitler de mevcut olarak piyasada yer alıyor. Aynı şekilde popülerlik açısından da öne çıkan kemik erkek güneş gözlüğü çeşidi de ürün yelpazesinde yer alarak kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Erkek Güneş Gözlüğü Renkleri Nelerdir?

Tarza, stile, ihtiyaca, yüz ve göz şekline göre seçilen güneş gözlükler öte yandan renklerine göre de çeşitlilik gösteriyor. Farklı yaş aralıkları ve tarza göre farklı renklerde seçilebilen gözlükler herkese hitap ediyor. Siyah, kahverengi, gri ve krem gibi düz renklerin yanı sıra sarı, mavi, yeşil, kırmızı gibi renklere sahip güneş gözlükleri de bulunuyor. Bu renkler gözlüklerin hem camlarına hem de çerçevelerine hâkim olabiliyor. Kullanıcıların tamamen kendi isteğine ve tarzına uygun olarak seçecekleri gözlüklerde, renkli cam ya da renkli çerçeveden herhangi birinden yana tercih yapılabiliyor. Son dönemin modasından da anlaşılacağı üzere renkli cama sahip olan güneş gözlükleri popülerliğini koruyor.