Kategoriler

Benzer Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Renk

Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Marka

Bk
Mnk
Jms
Bba
Yy
Kk
Ww
3M
Klc
2M
Cbc
Fly
Btf
Dat
Qqc
4S
Başka bir kelime deneyin

Materyal

Çiçek Türü

Başka bir kelime deneyin

Parça Sayısı

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Seçenek

Başka bir kelime deneyin

Tema

Ürün Çeşidi

Başka bir kelime deneyin

Ölçüler

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Ev & Dekoratif Aksesuarlar

için 108,285 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Ev ve Dekoratif Aksesuarlar

Estetik özelliklere sahip ev ve dekoratif aksesuarlar, hayalinizdeki tasarımı kolayca oluşturmanız için size yardımcı olur. Evinizin farklı noktalarında kullanabileceğiniz birçok aksesuarın bulunması, yaratıcı ve dikkat çekici tasarımlar oluşturmanıza imkân tanır. Özgün bir tasarım oluşturarak odalarınızın çehresini değiştirmek için ev ve dekoratif aksesuarlar arasındaki ürünleri kullanmanız gerekir. Duvarlara monte edilebilen ev ve dekoratif aksesuarlar dışında masa üzerinde kullanılmaya uygun ürünler de bulunur. Şifonyer ve gümüşlük gibi mobilyalarla uyumlu ev ve dekoratif aksesuarlar da oldukça kullanışlı ürünleri içerir. Renkleri birçok alternatif oluşturan ev ve dekoratif aksesuarlar dışında boyutları bakımından çok sayıda seçenek yaratan ürünler de bulunur. Bu aksesuarlar arasındaki duvar saati modelleri sayesinde hem estetik bir dizayn oluşturup hem de zamanı yakından takip etmeye başlayabilirsiniz. Dijital saat modellerinin yanı sıra klasik saat çeşitlerinin de bulunması, beğenilerinize ve evinizin dekorasyonuna en uygun seçimleri yapmanıza yardımcı olur. Işıklı duvar saatleri de ev ve dekoratif aksesuarlar arasında önemli bir yere sahiptir. Gece saatlerinde zamanı kolayca takip etmeyi sağlayan bu ürünler, saatin kaç olduğunu anında öğrenmeniz için elverişlidir. Yuvarlak hatlara sahip duvar saatlerine ek olarak kare şeklindeki ürünler de ev ve dekoratif aksesuarlar arasından seçebileceğiniz birçok alternatife ulaşmanızı sağlar. Pil desteğiyle uzun ömürlü ve verimli bir şekilde çalışan duvar saatleri, küçük ya da büyük boyutlara sahip ürünler arasından dilediğinizi seçmenize olanak tanır. Evinizi daha kullanışlı hale getirmek ve estetik bir dekor oluşturmak için masa saati modellerini de kullanabilirsiniz. Tasarımlarını tamamlayan zarif ayaklarla dikkat çeken bu ürünler, düşme ve kayma gibi problemlere karşı koruma oluşturur. Alarm özelliği bulunan ev ve dekoratif aksesuarlar, kullanıcı dostu tasarımlarıyla beğeni toplar. Sabah saatlerinde tam vaktinde uyanabilmek için masa saatlerinin alarm özelliğinden yararlanabilirsiniz. Evinizi daha şık ve zarif hale getirmek için faydalanabileceğiniz birçok ürün bulunur. Bu ürünler arasında boy gösteren yapay çiçek çeşitleri, yemek masası yüzeyini daha dekoratif hale getirmenizi kolaylaştırır. Vazo ile beraber şifonyer ve konsol gibi alanların üstüne yerleştirebileceğiniz yapay çiçek modelleri de vardır. Boyutlarına ve renklerine göre inceleyebileceğiniz yapay çiçek çeşitlerine ev ve dekoratif aksesuarlar arasından kısa bir sürede ulaşabilirsiniz. Vazo yapay çiçek modelleri, farklı çiçek türlerini içeren zengin bir seçki oluşturur. Bu seçimde yer alan ürünleri vazoları ile beraber inceleyerek beğenilerinize uygun şekilde seçim yapabilirsiniz. Sadece ev için değil tüm yaşam alanları için çeşitli aksesuar ve aydınlatma seçeneklerine göz atmak isterseniz dekorasyon ve aydınlatma sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Estetik Özelliklere Sahip Ev ve Dekoratif Aksesuarlar

Estetik Özelliklere Sahip Ev ve Dekoratif Aksesuarlar

Tasarımları bakımından inceleyebileceğiniz ev ve dekoratif aksesuarlar, estetik özellikleri ile ön plana çıkar. Bu ürünler arasında yer alan duvar dekorasyonu gereçleri, oldukça dekoratif bir görünüm oluşturmayı başarır. LED tablo modellerini evinizdeki duvarlarda kullanarak son derece şık bir dekor oluşturabilirsiniz. Duvara monte edilebilen ayna çeşitleri de son derece kullanışlı ve şıktır. Farklı boyutlara sahip aynaları yatay ya da dikey olarak kullanıp son derece şık bir dekor oluşturabilirsiniz. Ferforje çerçeveli aynaların yanı sıra metal çerçeve özelliği ile dikkat çeken ürünler de tercih edebileceğiniz aksesuarlar arasında bulunur. Ahşap çerçeve özelliği ile otantik bir ton oluşturan aynaları da evinizin dekorasyonunu zenginleştirmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hem estetik hem de işlevsel olan aynalar, görüntünüzü net olarak incelemenize imkân tanır. Öte yandan evinizi ferah göstermek için de duvar aynalarını kullanabilirsiniz. Duvarlarda kullanabileceğiniz ürünler arasında askılık modelleri de önemli bir yere sahiptir. İkili, üçlü ya da dörtlü askılıkları bağlantı aparatlarından yararlanarak duvarınıza çok kısa bir sürede monte edebilirsiniz. Paslanmaz metalden üretilen askıları ile beğeni toplayan modeller, son derece estetik ve kullanışlıdır. Matkap ve tornavida gibi ürünlerden yararlanarak duvar askılarını kısa bir sürede monte edebilirsiniz. Duvar askılık çeşitleri açık tonlara sahip ürünlerin yanı sıra koyu renk tonlarına sahip modelleri de içerir. Evinizdeki diğer aksesuarlarla uyumlu olan askılık modellerine ev ve dekoratif aksesuarlar arasından erişebilirsiniz. Dekor askılık modelleri, farklı figürleri içeren şık tasarımları ile şemsiye, mont, çanta gibi ürünleri asmanız için güvenli bir alan oluşturur. Duvar dekorları da ev ve dekoratif aksesuarlar arasında birçok alternatifle beraber yer alır. Duvarınızın rengini ve görünümünü değiştirmek için kullanabileceğiniz bu ürünler, estetik aydınlatmalara sahiptir. Ağaç dalı şeklinde tasarlanan süsler, duvarlarınızın zarif bir görünüm kazanmasını sağlar. Aynı zamanda duvar çerçevesi modelleri ile beraber de evinizin çehresini değiştirebilirsiniz. Yuvarlak hatlara ya da kare şeklindeki tasarımlara sahip olan çerçeveler, kısa bir sürede duvarlarınıza monte edebileceğiniz şekilde üretilmiştir. Salon, yemek masası, yatak odası gibi alanların atmosferini değiştirmek için tealight mum modellerini kullanabilirsiniz. Romantik bir ortam oluşturmak ya da şık bir şekilde karanlık ortamları aydınlatmak için ev ve dekoratif aksesuarlar arasındaki mumlardan yararlanabilirsiniz. Şamdan modelleri ile beraber kullanılmaya uygun olan mum çeşitleri, evinizi dekore ederken yararlanabileceğiniz birçok ürünü içerir.

Ev ve Dekoratif Aksesuarlar Yardımıyla Oluşan Şıklık

Ev ve Dekoratif Aksesuarlar Yardımıyla Oluşan Şıklık

Parlak dış görünüşleri ile öne çıkan birçok ürünü içeren ev ve dekoratif aksesuarlar, son derece şık bir şekilde evinizin odalarını tasarlamanıza yardımcı olur. Bu ürünler arasında yer alan kapı süsü modelleri, evinizdeki kapıları daha şık hale getirmeniz için tasarlanmıştır. Renklerine ve tasarımlarında yer alan yazılarla figürlerine bağlı olarak seçebileceğiniz kapı süsleri, birçok alternatife ulaşmanıza imkân tanır. Kapılarınızı ev ve dekoratif aksesuarlar arasında bulunan yapay çiçek modelleri ile beraber süsleyerek estetik bir görünüm elde edebilirsiniz Aynı zamanda vazolarla beraber de kullanılabilen yapay çiçekler, ev ve dekoratif aksesuarlar arasında yer alan birçok seçeneği içerir. Solma ve deforme olma gibi problemlere karşı koruma yaratan bu ürünleri tercih ederek çalışma odası ve salon gibi alanların görünümünü değiştirebilirsiniz. Duvar dekorasyon ürünleri arasındaki zarif nazar boncuklarını evinizi süslemek için kullanabilirsiniz. Farklı boyutlara sahip nazar boncuğu çeşitlerini aynı zamanda nazar boncuğu şeklinde tasarlanan tablo ve saat gibi aksesuarlarla beraber değerlendirebilirsiniz. Duvar dekor ürünleri içinde bulunan duvar kâğıtları da son derece kullanışlı ürünlere ulaşmanız için elverişlidir. Bu kâğıtların sahip olduğu desenler, dikkat çekici ya da yalın bir tasarım oluşturmanıza imkân tanır. Renkleri ve şekilleri değişiklik gösteren duvar kâğıtları, ev ve dekoratif aksesuarlar arasında yer alan birçok modeli içerir. Neme karşı dayanıklı modeller, kırışma ve solma gibi sorunlara çözüm üretir. Aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı sağlayan duvar kâğıtları da ev ve dekoratif aksesuarlar arasında yer alır. Bu ürünleri kullanarak hem dekoratif hem de yararlı aksesuarlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz. Evinizin çehresini değiştirmek için kullanabileceğiniz birçok ürüne, ev ve dekoratif aksesuarlar içinde bulunan seçenekler sayesinde kolayca erişebilirsiniz. Bu ürünlerden olan saksıda yapay çiçek çeşitleri, çalışma masası ve sehpa gibi mobilyaların üzerine yerleştirilmeye uygundur. Kokulu yapay çiçek çeşitleri de ev ve dekoratif aksesuarlar arasında bulunur. Kokuları ile beğeni toplayan yapay çiçekler, evinizi daha ferah ve şık hale getirmeniz için elverişlidir. Ev ve dekoratif aksesuarlar içinde yer alır saksı modellerini inceleyerek canlı çiçekler için uygun olan ürünlere de ulaşabilirsiniz. Farklı renklere ve derinliklere sahip olan saksılar, dayanıklı yapılarıyla kullanıcılarını memnun eder. Ev ve dekoratif aksesuarlar arasındaki saksı modelleri, yuvarlak olarak tasarlanan ürünlerin yanı sıra dikdörtgen şeklinde dizayn edilen modelleri de içerir. Bu tarz çeşitli ürünler için yapay çiçek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tasarımlarıyla Öne Çıkan Zarif Ev Aksesuarları

Tasarımlarıyla Öne Çıkan Zarif Ev Aksesuarları

Son derece zarif olan tasarımlarıyla öne çıkan ev ve dekoratif aksesuarlar, yaratıcı ve yenilikçi özellikler taşır. Işıklı tasarımları ile öne çıkan yapay çiçekler, gece saatlerinde evinizi son derece estetik bir şekilde dekore etmek için yararlanabileceğiniz ürünler arasında bulunur. Yapay çiçek fiyatı açısından inceleyebileceğiniz ürünler yardımıyla bütçenize ve zevklerinize uygun özelliklere sahip seçimler yapabilirsiniz. Bu ürünlerin fiyatlarının boyutlarına göre değişmesi, eviniz için ideal boyutlara sahip yapay çiçeklere erişmenizi kolaylaştırır. Sarkan yapay çiçek modelleri de son derece kullanışlı ürünler arasında boy gösterir. Raflarda ya da duvarlarda yer verebileceğiniz bu ürünler, ev ve dekoratif aksesuarlar arasında birçok alternatif ile beraber yer alır. Farklı renklere ve farklı uzunluklara sahip dekoratif yapay çiçek çeşitleri, evinizdeki alanların özellikleri ile uyumlu aksesuarlara erişmenize yardımcı olur. Küçük ve büyük yapay çiçek modelleri, ev ve dekoratif aksesuarlar arasındaki çok sayıda alternatif ile beraber size sunulur. Evinizi daha dekoratif hale getirmek için sehpa, şifonyer ve komodin gibi mobilyaları da kullanabilirsiniz. Çekmeceli tasarımları ile işlevsellik yaratan komodin ve şifonyer modelleri, eşyalarınızı saklamanız için uygun alanlar yaratır. Salon ve oturma odası için ideal olan ev ve dekoratif aksesuarlar arasından sehpa çeşitlerine erişebilirsiniz. Zigon sehpa modeller, az alan kaplayan tasarımları ve iç içe geçebilen parçalardan oluşmaları sayesinde kullanıcılarını memnun eder. Sehpaların üst kısmında biblo ve fotoğraf çerçevesi gibi ürünlere yer verebilirsiniz. Bu ürünlere aynı zamanda dolaplarınızın üst kısmında ya çalışma masanızda da rahatlıkla yer verebilirsiniz. Fotoğraf çerçeveleri sayesinde sevdiklerinizin resimlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Çocuk odaları için ideal olan biblo modelleri, ev ve dekoratif aksesuarlar arasında çok sayıda alternatifle beraber yer alır. Estetik ve zarif tasarımlara sahip şık bibloları salonunuzu dekore etmek için kullanabilirsiniz. Ev dekorasyonunu tamamlayan ürünler arasında avize ve sarkıt çeşitleri de önemli bir yere sahiptir. Odalarınızın tasarımlarına uygun özelliklere sahip avize ve sarkıt modellerini tercih etmeniz, şık bir şekilde bu alanları aydınlatmanızı sağlar. Farklı şekillere sahip olan avize ve sarkıt çeşitleri, ev ve dekoratif aksesuarlar arasında birçok alternatifle beraber kullanıcılara sunulur.

Kullanışlı Tasarımlara Sahip Ev ve Dekoratif Aksesuarlar

Kullanışlı Tasarımlara Sahip Ev ve Dekoratif Aksesuarlar

Birden fazla işlevi yerine getiren tasarımları ile öne çıkan ev ve dekoratif aksesuarlar, son derece kullanışlı ürünlere sahip olmanız için tasarlanmıştır. Hem evlerde hem de ofis, kafeterya gibi alanlarda kullanılabilen ürünlerden olan küllük modelleri ile beraber sigara küllerinin çevreye yayılmasını engelleyebilirsiniz. Açık alanlarda kullanılmaya uygun küllükleri bahçenize yerleştirerek sigara izmaritleri için uygun bir alan oluşturabilirsiniz. Metal küllük çeşitleri solmaya ve paslanmaya karşı dayanıklı şekilde tasarlanan birçok alternatifi içerir. Ev ve dekoratif aksesuarlar arasından erişebileceğiniz bu aksesuarlar, renk tonları ve boyutları açısında inceleyebileceğiniz birçok alternatifi size sunar. Yaşam alanlarını daha kullanışlı hale getirmeye yardımcı ev ve dekoratif aksesuarlar, pratik özellikleri ile kullanıcılarını memnun eder. Bu ürünlerden biri olan dekoratif askılık çeşitleri, hem giysilerinizi asmak hem de ayakkabılarınızı yerleştirmek için uygun alanlar elde etmenizi sağlar. Genişliklerine göre inceleyebileceğiniz askılıklar, mont ve şemsiye gibi ürünleri asmanız için de son derece elverişlidir. Evinizin çehresini değiştirmek ve son derece estetik bir dekorasyon yaratmak için duvar dekor ayna modellerini tercih edebilirsiniz. Parçalı şekilde üretilen aynalar, farklı parçaların bir araya gelmesiyle oldukça estetik bir görünüm yaratır. Aynaların yüzeyini mikrofiber bez ile düzenli olarak silmeye dikkat etmeniz, tozlara ve lekelere karşı çözüm elde etmenizi sağlar. Aynalara yapıştırılabilen sticker çeşitlerine de ev ve dekoratif aksesuarlar arasından erişebilirsiniz. Böylece çeşitli boyutlara ve figürlere sahip sticker modelleri ile beraber son derece estetik ve yaratıcı tasarımlar oluşturmanız mümkün hale gelir. Duvar dekor modelleri arasında yer alan panellerle beraber aynaları kullanarak oldukça estetik bir görünüm oluşturabilirsiniz. Ayna çerçeveleri ile panellerin birbirini tamamlamasına dikkat etmeniz, göze hoş gelen bir görünüm oluşturmanıza imkân tanır. Duvar dekor panelleri arasındaki ürünler, falçata ya da makas gibi aksesuarlarla kesilerek küçültülebilir. Böylece boyutlarını duvarlarınızla tam uyumlu hale getirebileceğiniz panelleri odalarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Panel çeşitlerinin boyası akmış ya da deforme olmuş alanlara uyum sağlayacak şekilde tasarlanması, evinizdeki kusurları kolayca ortadan kaldırmanız için de idealdir.

Ev Dekoratif Aksesuarlar Sayesinde Oluşan Estetik Görünüm

Ev Dekoratif Aksesuarlar Sayesinde Oluşan Estetik Görünüm

Ev ya da ofis ortamını dekore etmek için kullanabileceğiniz aksesuarlar, oldukça estetik özellikler taşıyan ürünlerden oluşur. Bu ürünler arasındaki ahşap duvar harfleri ile beraber odalarınız duvarlarında çeşitli yazılara yer verebilirsiniz. Kısa bir sürede yapıştırılabilen duvar harfleri, kendiliğinden yapışkanlı modellerle birlikte ev ve dekoratif aksesuarlar arasında yer alır. Ev ve iş yeri gibi alanlarda kullanılmak üzere tasarlanmış birçok aksesuar bulunur. Kullanışlı özellikleri ile dikkat çeken bu aksesuarlardan biri de kutu çeşitleridir. Birçok eşyayı güvenli bir şekilde saklamaya yardımcı olan kutu modelleri, ahşap ve plastik gibi malzemelerle üretilen modellerden oluşur. Takı ve mücevher kutuları, ahşap işlemelerine tasarımlarında yer verilen birçok modeli içerir. Derinliklerine ve kapasitelerine inceleyebileceğiniz şık kutular, ev ve dekoratif aksesuarlar arasında birçok opsiyonla beraber kullanıcılara sunulur. Kapaklı ve kilitli kutular sayesinde eşyalarınızı dış etkilere karşı başarılı bir şekilde koruyabilirsiniz. Ev ve dekoratif aksesuarlar arasında yer alan estetik ürünler, farklı konseptler oluşturmaya imkân tanır. Bu aksesuarlar içinde bulunan gondol modeller, iç kısmında çeşitli süs eşyalarına yer verebileceğiniz ürünlerden oluşur. Şeker sunumu yapmak için kullanabileceğiniz gondolların yanı sıra kurutulmuş çiçekleri dekoratif bir şekilde sergilemek için yararlanabileceğiniz gondollar da ev ve dekoratif aksesuarlar arasında yer alır. Evinizde içecek şişelerini estetik şekilde sergilemek ve bu ürünleri düşme tehlikesine karşı korumak için şaraplık modellerinden yararlanabilirsiniz. Farklı kapasitelere sahip olan şaraplıklar, aynı anda birçok şişeye bölmelerinde yer verebileceğiniz şekilde üretilmiştir. Üst kısmı şaraplık, alt kısmı ise kadehlik olarak kullanılabilen aksesuarlar, işlevsel tasarımları ile beğeni toplar. Yaratıcı tasarımlara sahip aksesuar modelleri de tercih edebileceğiniz birçok ürünü içerir. Bu ürünler arasında yer alır kitap tutucu modelleri, kitaplarınızı dekoratif bir biçimde evinizde saklamanız için geliştirilmiştir. Duvar ve masa gibi alanlarda kullanılabilen kitap tutucular, kitapların devrilmesini ve kaymasını engeller. Evinizi dekore etmek için kitaplık modellerinin sağladığı avantajlardan da yararlanabilirsiniz. Ofis ortamı için de ideal olan kitaplık modelleri, çok sayıda rafa ve bölmeye sahip ürünlerden oluşur. Kitaplıklar arasında yer alan kapaklı modeller, çeşitli eşyalarınızı yerleştirmek için yararlanabileceğiniz ürünlerdendir. Ev ve dekoratif aksesuarlar arasındaki birbirinden özel tasarımları şimdi incelemeye başlayarak gereksinimlerinize ve beğenilerinize uygun ürünleri hemen satın alabilirsiniz.