Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Konum Seç

Dekoratif Objeler

için 29,432 sonuç bulundu.
Materyal seçiniz

Dekoratif Objeler

Kişisel yaşam alanlarınızda estetik açıdan hoşunuza giden objelere yer vermek, sizin için ruhsal anlamda faydalar sağlayabilir ve misafirleriniz için de görsel açıdan tatmin edici bir ortama geldiklerini hissettirmenizi mümkün kılabilir. Piyasada yer alan dekoratif objeler arasından evinizin, ofisinizin görsel açıdan ihtiyacı olan estetik bütünlüğü yaratabilir; özel bir ambiyans yaratarak hem kendiniz hem de misafirleriniz için özel bir ortam oluşturabilirsiniz. Çeşitli ortamlara özel olarak dizayn edilen ev dekoratif objeler salonunuzda zarafeti açığa çıkarabilmenizi, oturma odanızda modern ve klasik çizgileri yaratabilmenizi sağlayabiliyorlar. Ev ve yaşam aksesuarları segmentinde yer alan ürün alternatiflerine göz atarak siz de kendi estetik zevkinize göre çeşitli görünümlere sahip objeler arasından seçim yapabilirsiniz.

Dekoratif Objeler ile Ev Süsleme Sanatını Keşfedin

Dekoratif Objeler ile Ev Süsleme Sanatını Keşfedin

Her kişi kendine has düşünceleri, yaşam tarzı ve estetik zevkleriyle çevresinde yer verdiği görünümlerde, giyim tarzlarında belirgin bir stili ortaya çıkarmayı hedefler. Bu anlamda piyasada yer alan dekoratif obje üreticileri, ürettikleri ürünlerde görsel açıdan ortaya koydukları çeşitlilik ile farklı kullanıcı beklentilerini karşılamaya odaklanırlar. Evlerin ve ofislerin çeşitli ortamlarında kullanıma uygun şekilde dizayn edilen bu objeler, büyüklükleri, renkleri, işlevleriyle birbirlerinden ayrılırlar. Salon için dekoratif objeler genellikle gösterişli tasarımlarıyla dikkat çekerler. Zemine yerleştirebileceğiniz büyük vazolar, bu gruptaki çarpıcı örnekler olarak ele alınabilirler. Boyutları 1.2 metreye kadar olan zarif salon vazolarını edinerek içlerine bambular ve uzun dalları olan bitkiler yerleştirebilir; kendinize özel bir aranjman yaratırken salonunuzu süsleyen vazonuzun şık estetiğini açığa çıkarabilirsiniz. Salonunuzda sehpa üzerine yerleştirerek özel bir ambiyans yaratabileceğiniz çeşitli objeler de piyasada yer alıyor. Sehpa üstü dekoratif objeler, genellikle büyüklüğü ve ağırlığı fazla olmayan; set halinde dizayn edilen ürünlerdir. Şekerlik, aksesuar kutusu, vazo, mumluk ve kül tablası gibi çeşitli bileşenleri içeren sehpa üstü objeleri salonunuzun genel tarzını belirlerken kullanabilirsiniz. Evinizde misafirlerinizi ağırladığınız özel bir ortam olarak kullanabileceğiniz salonunuzda yer vereceğiniz dekoratif objelerle görsel açıdan arzu ettiğiniz şıklığı yakalayabilirsiniz. Tekil olarak bir ürün arıyorsanız orta sehpa dekoratif objeler arasından seçim yapabilirsiniz. Klasik olarak bir vazo ya da biblo kullanmak orta sehpalarda arzu edilen estetik bütünlüğü yakalamak konusunda yardımcı olabilir. Kedi, fil, aslan gibi çeşitli sembolik hayvan figürlerine yer verilen biblo seçenekleri büyük ve küçük tasarım alternatifleriyle piyasada yer alıyorlar. Orta sehpa üzerine tek parça olarak yerleştirebileceğiniz büyük biblo modelleriyle, salonunuzun havasını değiştirebilir; estetik açıdan göz alıcı bir ortam yaratırken hayvan figürlerinin doğal yapısından istifade edebilirsiniz. Eğer tercihiniz küçük dekoratif objeler ve minimal tasarımlara yönelikse bu durumda birden fazla küçük biblo figürünü edinerek orta sehpa üzerine yan yana yerleştirebilir ya da salonun farklı noktalarında konumlandırarak genele yayılan bir görünüm yakalayabilirsiniz. Dekorasyon & Aydınlatma inceleyebilir, seçtiğiniz ürünü hızlıca satın alabilirsiniz.

Dekoratif Objeler Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Dekoratif Objeler Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ev ortamında çeşitli notalarda kullanılabilecek çerçeveler, biblolar, vazolar, şamdanlar kişisel estetik zevkinizin bir yansıması olacaktır ve özellikle ağırladığınız misafirlerin sizinle ilgili olarak algılarını şekillendirecektir. Piyasada yer alan dekoratif objeler modelleri ile incelendiğinde farklı ortamlarınızda yer verebileceğiniz çok sayıda ürün bulunabiliyor. Mutfak için dizayn edilen çerçeve tipi ürünler bu noktada birçok kullanıcı tarafından beğenilerek tercih ediliyorlar. Duvara pratik bir şekilde asılabilen ve panjurlu pencere görünümü kazandırılmış çerçeve modelleriyle mutfağınızda hem doğal hem de şık bir aksesuara sahip olabilirsiniz. Bu gruptaki ürün alternatifleri arasında pencere görünümünün önünde yer verilen saksılar da dikkat çekiyor. Çiçekli saksı süslemeleriyle dizayn edilen modeller, yerleştirdiğiniz ortama hoş bir hava katıyor. Üstelik dilerseniz bu saksı bölmesini kişisel zevkinize göre sevdiğiniz çiçeklerle aranje edebiliyor ya da cansız çiçekler kullanarak tekrar tekrar bakım yapmanıza gerek kalmadan çiçeklerin şık görünümünü kullanabiliyorsunuz. Ev dekoratif objeler arasında mutfakta kullanabileceğiniz bereketi temsil eden ürünler de bulunuyor. İçerisinde çeşitli tahılların ve baklagillerin yer aldığı küçük tüplerin bir arada sarktığı özel duvar süsleriyle mutfağınızın bereketini arttırabilir; bu etnik tasarımla mutfağınızda doğal bir imaj da yaratabilirsiniz. Yatak odası dekoratif objeler ise genel olarak uyku ortamınıza özel olarak dizayn edilen görünümleriyle karşınıza çıkıyorlar. Sade ve sofistike alternatifleriyle yatak odanızda hoş bir ambiyans yaratabileceğiniz mumluklar aynı zamanda romantik anlarda mumlarınızı yakabileceğiniz güvenli bir alanı da size sağlıyorlar. Yatak odanızda komodinler üzerine yerleştirebileceğiniz dekoratif abajurlar da tercih edebileceğiniz ürünler arasında bulunuyorlar. Bu ürünler aydınlatıcı amaçlarının yanında aynı zamanda zarif tasarımlarıyla da ortamınızda hoş bir görünüm yakalamak istediğinizde bu isteğinizi karşılamak konusunda etkili sonuçlar verebiliyorlar. Modern tasarım seçeneklerini tercih ederek güncel moda ve mimari standartlarına uygun görünümleri yakalayabilir; yatak odanızda şıklığı açığa çıkarırken kreatif tasarımlardan istifade edebilirsiniz. Modern dekoratif objeler çoğunlukla çağdaş sanat eserlerinden esinlenerek yaratılan dış görünümleriyle, soyut mesajlar taşıyorlar. Renkleri, kesitleri, dokularıyla birbirinden ayrılan çok sayıda modern dekoratif obje arasından siz de ortamınıza uyumlu seçenekleri tercih edebilirsiniz.

Dekoratif Objeler ve İşlevsel Özellikleri

Dekoratif Objeler ve İşlevsel Özellikleri

Herhangi bir yaşam alanınızı kendi estetik zevkinize göre şekillendirmek üzere bu ortama obje yerleştirmesi yaparken, ilgili objelerin işlevsel yönlerinden de istifade edebilirsiniz. Masa üstü dekoratif objeler arasında ofis ortamında çalışmalarınızda size kolaylık sağlayabilecek ürün alternatifleri bulunuyor. Yaratıcı tasarım özellikleriyle dikkat çeken notluklar bu noktada ele alınabilirler. Özel mandal sistemleriyle bloknot kağıtlarının göz önünde tutulmasını sağlayan notluklarda tıpkı biblolarda olduğu gibi birçok farklı estetik standart gözetilebiliyor. Çoğunlukla küçük masa üstü eşyaları olmaları nedeniyle minimal çizgilerle dizayn edilen bu dekoratif ürünler sadece işlerinizde size yardımcı olmakla kalmıyorlar; renkli ve eğlenceli görünümleriyle de size iyi hissettirmeyi başarabiliyorlar. Neşeli ve dekoratif objeler arasında ofis içerisinde size iyi hissettirebilecek görünümlere sahip birçok ürün seçeneği bulunuyor. Bunlar arasında aksesuar kutuları da yer alıyor. Çalışma sırasında takılarınızı ve aksesuarlarınızı çıkarıp içerisine yerleştirebileceğiniz bu kutular, aynı zamanda küçük ofis araçlarınız için de bir kutuya dönüştürülebiliyorlar. Dekoratif tasarımlarıyla çalışma masanıza şık ve eğlenceli görünümler kazandıran bu kutular ışıklı seçeneklerle de tercih edilebiliyorlar. Kapağı açıldığında etrafına renkli ışıklar yayan modellerle, kendinizi mutlu hissedebilir bu neşeli kutuları kullanmaktan keyif alabilirsiniz. Ofis dekoratif objeler grubunda, ofisin genel estetiğini göz alıcı kılabilecek ürünler de yer alıyor. Bu ürünler genellikle ofis ortamının hoş bir havaya sahip olmasında ve iş yerine gelen ziyaretçilerin keyifli bir ortamda ağırlanmasında kullanılabiliyorlar. Çiçek ve çeşitli bitkilerin yerleştirilmesinde kullanılabilen büyük vazolar, özellikle modern ofis ortamlarında kullanılabilecek özel tasarımlarla piyasada yer alıyorlar. Köşe ve orta olarak farklı alternatifleri bulunan büyük vazoları ofisinizde ferah bir görünüm yakalamak üzere tercih edebilirsiniz. Motivasyon yazılarından esinlenerek hazırlanan duvar plakaları da ofisiniz için seçiminiz olabilirler. Çeşitli özel sözlerin CNC kesim ile uygulandığı metal plakaları duvarlarınıza asarak hem kendiniz hem de ortamdaki çalışanlar için ilham verici bir ortam yaratabilirsiniz. Dilerseniz hemen ürün sayfamızı inceleyerek piyasadaki cam, metal ve ahşap dekoratif objeler arasından ortamınızın estetik özelliklerine uyumlu olan ürün alternatiflerini Ev & Dekoratif Aksesuarlar kategorisi üzerinden satın alabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Materyal

Ahşap (2160)
Cam (1329)
Metal (1010)
Seramik (820)
Polyester (795)
Kanvas (265)
Porselen (205)
Plastik (182)
Akrilik (159)
Beton (146)
Kumaş (102)
Poliresin (70)
Reçine (35)
Kağıt (20)
Ferforje (19)
Vinyl (13)
(5)
(4)
(3)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

1001Hediye (548)
100X30 (204)
125X60 (7)
1A sanat (31)
1ATLAS (1)
20X30 (90)
2e Ahşap (23)
2M (5)
2Y (37)
30X100 (1)
30X20 (6)
30X60 (2)
312Dizayn (4)
3A Mobilya (17)
3d Wall (2)
3E Home (4)
3M (4)
4S (8)
65X65 (1)
70X40 (3)
aadekor (16)
ABAX (8)
Ack (5)
ADAY (1)
Aden (1)
Adk (3)
AEC (1)
Afloday (17)
ahsapdekor (85)
AHWALL (1)
Alfacom (1)
alfajr (1)
alls (3)
ALONA (1)
ALPER (3)
Alpha (3)
AMF (1)
Anadolia (164)
Anna Bell (93)
ARA (33)
Arge (6)
AROX (1)
ASR (14)
ASTROSHOP (1)
Asz (2)
atelier.es (16)
Ay Design (1)
ayaz (1)
Aydınev (1)
Aynam (4)
B.A.S. (1)
Bamyum (6)
Basri (6)
Bastonlu (8)
BERLİN (2)
Biduvar (1)
Biev (34)
Bihobim (2)
Bosphorus (4)
Bounty (25)
BUCONCEPT (44)
Buffer (14)
Buggi (1)
By Selim (2)
Canba (5)
Cemile (9)
CLL (1)
cozze (9)
creart (1)
cyatelier (69)
D.L. & Co (8)
Dag2 (3)
Decoclub (1)
Decor (82)
DECORITA (4)
Decostil (34)
Decovetro (1)
Defne (1)
DEKKOR (4)
Dekor (1077)
dekorca (1)
Dekorix (1)
dekorsende (331)
DekorWood (1)
DİA'S (4)
Digiwall (2)
(15801)
(4456)
DOKUTABLO (1)
Doğa (1)
Ebrişem (238)
Ege (9)
Ege Arma (2)
Egehome (1)
Eglo (29)
ehediyeci (1)
Espa (2)
Esse Home (2)
estela (2)
Euro Flora (95)
Ev+ (5)
EVA (5)
Evde&Dekor (273)
EVdeco (1)
Evle (10)
EYT (2)
Fidex Home (34)
Furkan (3)
Gift Moda (24)
Giz Home (15)
GÜNBEYİ (7)
Gürbüz (3)
Güzelev (1)
Hdmarketim (77)
Hiref (2)
Homdex (1)
Ikea (3)
IMKER (1)
implex (1)
indeco (2)
İpek (1)
İTHAL (72)
iwall (1)
Karaca (1)
Kaşi (30)
KEMBS (1)
Kilizman (3)
Krh Home (1)
Le Atölye (41)
Led go (1)
Legrand (1)
LİNACCİ (3)
Lookum360 (1)
Lucky Art (212)
Marianna (6)
Markabi (1)
mat uv-c (1)
Maxmillen (1)
MER ART (1)
Mezon (4)
Meşgalem (188)
MIEN (1)
Mikasa (5)
Mikasa Moor (361)
Minox (1)
Miss Gaya (3)
Mixperi (3)
MOENA (8)
Moniev (1)
Morİncir (2)
Msdesign (12)
Mumya (3)
N1 (1)
Nilayen (1)
nisahome (1)
Numerouno (1)
Oem (4)
Otantik (7)
PENGUEN (11)
Perium (1)
PM (8)
PORIO (97)
Prestij (8)
PRODEKORX (3)
Q Too (2)
Ravi (12)
Rem (22)
Sanatsal (1)
sanatzade (10)
Senger (1)
Sihirli (3)
Simin (13)
Size Uygun (65)
Solar (1)
STDEKOR (2)
Stickerevi (12)
stilinbu (1)
Susle Baby (10)
Swarovski (4)
Tablocu (1)
Tablosso (1)
Tasarım (47)
technopa (12)
The Mia (89)
TheKenan (1)
Think Out (1)
Trendlight (38)
Triolux (22)
Tualle (1)
TUNÇKOL (1)
Tüterler (95)
UNT (3)
UTTERMOST (32)
UTYAWOOD (5)
Veramaya (12)
VİTALE (132)
Vitale (30)
Wise (123)
Woodcraft (1)
Woodesk (7)
Woodhane (1)
Wovman (6)
XL (31)
XX (19)
Yenice (5)
YooSu (9)
YU-ETT (1)
Zambaiti (1)
Zarok (1)
ZEYNHOME (1)
ZRN (7)
Zugazo (2)
Zücev (41)
ÇERÇİ (9)
Çiftsan (1)
Özcanlar (8)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(1,182)
ve üzeri (1,490)
ve üzeri (1,608)
ve üzeri (1,637)
ve üzeri (1,717)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL