Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Marka

Mnk
Bba
Jms
3M
Nb
Cbc
Başka bir kelime deneyin

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Mağaza

Başka bir kelime deneyin

Seçenekler

Başka bir kelime deneyin

Renk

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Dekoratif Objeler

için 27,262 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç
 • Mağazaların Seçtiği ÜrünlerREKLAM

 • REKLAM
  ÜCRETSİZ KARGO

  Elif-vav İslami Duvar Süsü Mdf 30 40 Cm

  30 günün en düşük fiyatı!
  750 TL 375 TL
  +
 • Kategoride Öne Çıkanlar REKLAM

Dekoratif Objeler

Hem iç hem de dış mekâna farklı bir atmosfer katan eşyalar arasında dekoratif malzemeler yer alır. Dekoratif objeler ortamın modern atmosfer kazanmasını sağlar. Genellikle; oturma odası, salon, mutfak ve ofis ortamında kullanılan objeler, balkon ve banyo gibi yerlere de şıklık katar. Farklı malzemelerden üretilen dekoratif objeler modelleri sayesinde konumlanan ortama uyum sağlar. Objelerin büyüklüğü ve renk detayları oldukça zengindir. Bu sayede tarzınıza ve yaşam alanınıza uygun modeli bulmanız kolay hale gelir. Sade ve boş görünen bir duvara bile dekoratif büyük objeler sayesinde benzersiz görünüm kazandırabilirsiniz. Dekorasyon konusunda hayal gücünüzü zorlamanız ve farklı görünümlere hazır olmanız gerekir. Ayrıca seçim yaptığınız objenin kaliteli ve estetik malzemeden oluşması da önemli detaylar arasında yer alır. Dış mekân süslemelerinde genellikle dekoratif yer objeleri kullanılır. Yer objeleri oluşturulan renk uyumu sayesinde sıra dışı görünüm yakalamak isteyenlere hitap eder. Özellikle geniş ve benzersiz dekorasyon oluşturmak isteyenler estetik zevkine göre seçim yapabilir. Ev ve dekoratif aksesuarlar sayfamız üzerinden dekoratif cam objeler başta olmak üzere birçok ürünü inceleyebilir, kriterlerinize uygun olan eşyayı sepetinize ekleyebilirsiniz.

Modern Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Modern Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Dekorasyonda şıklık ve modern görünüm oldukça önemlidir. İç mekânın enerjisini ve görünümünü ortaya çıkaran en önemli detaylar arasında objeler yer alır. Özellikle düz, minimal ve sade ortamlara bile objeler sayesinde farklı görünüm kazandırılır. Aslında iç mekâna enerji ve dinamik görünüm kazandırmak oldukça ekonomik bir yöntemdir. Bazen düz bir çerçeve bile bambaşka atmosfer yakalamanızı sağlar. Bu doğrultuda doğru objeleri seçmeniz gerekir. Dekoratif duvar objeleri birçok farklı marka tarafından satışa sunulur. Her biri benzersiz detaylara sahip olan duvar objelerinden ilki aynadır. Ayna, her türlü ortamda kullanılabilen bir seçenektir. Özellikle oturma odası ve salon gibi ortamları hem geniş hem de ferah bir atmosfer hale getirir. Bu sayede her türlü dekorasyon oluşturulmak istendiğinde ilk olarak ayna tercih edilir. Salon ve yemek odasında ise masanın üzerine konulabilen objeler tercih edilir. Dekoratif elma obje en sık tercih edilen model seçenekleri arasında yer alır. Elma objesi, modern ve estetik görünüm ortaya çıkarır. Genellikle gümüş, altın ve rose renklerinde objeler kullanılır. En sık kullanılan objelerden bir tanesi de ananastır. Dekoratif ananas obje konumlandırılan yerin estetik görünmesini sağlar. Özellikle eşyalarla uyumu dikkate alındığında ortama dinamik görünüm kazandırır. İç mekân dekorasyonunda minderlerden de faydalanabilirsiniz. Özellikle koltuklarınızın rengine uyumlu renkte minderler satın alarak sportif görünüm oluşturabilirsiniz. Örneğin; siyah ve kırmızı renkli eşyaların hakim olduğu bir ortamda kırmızı dekoratif objelerşıklık katar. Eğer; mor, lila, krem rengi gibi renklerden oluşan bir dekorasyon oluşturduysanız pembe dekoratif objeler kullanabilirsiniz. Tahtadekor dekoratif objeler sayfamızdan da çeşitli ürünleri inceleyebilirsiniz.

Ofis Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Ofis Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

İş ortamında performanstan çalışma şekline kadar birçok konuyu etkileyen faktörlerden bir tanesi de dekorasyondur. Dekorasyonda kullanılan renkler, estetik zevkleri ortaya koyar. İş ortamınızı farklı ve dinamik hale getirmek için doğru renkleri ve dekoratif eşyaları kullanmanız gerekir. İlk olarak kriterlerinize uyum sağlayan masaüstü dekoratif objeler kullanabilirsiniz. Genellikle küçük ve anlamlı objeler ofis ortamını benzersiz hale getirmesiyle tercih edilir. Kullanılan renklerin diğer ofis eşyalarıyla uyumlu olması oldukça önemlidir. Masaüstünde yer alan diğer objelere uygun renkte ve stilde seçim yapabilirsiniz. Son yılların en moda renklerinden bir tanesi de gridir. İç mekân dekorasyonunda kullanılan gri dekoratif objeler iş ortamına da yakışmasıyla tercih edilir. Masaüstüne alacağınız; saat, biblo, kalemlik vb. objeler sayesinde dekoratif zevkinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Genel olarak iş ortamında koyu ve düz renkler tercih edilir. Fakat sıra dışı renkler kullanmak da tamamen elinizdedir. Örneğin; sarı dekoratif objeler ile benzersiz görünüm yakalayabilirsiniz. Sarı renginin dinamizm ve canlılık vermesi sayesinde yaratıcılığınızı da artırma şansı ortaya çıkarabilirsiniz. Eğer ofisinizin bahçesi varsa ya da dış mekâna dair farklı bir dekorasyon oluşturmak istiyorsanız ferforje kullanabilirsiniz. Ferforje dekoratif objeler dış mekâna hareket katmasıyla tercih edilir. Özellikle üzerine saksı ya da biblo konulması ortama hareklilik katar. Dekoratif obje fiyatları ise değişiklik gösterir. Ekonomik seçim yaparak ortama canlılık katmak isteyen kişiler üçlü dekoratif objeler sayesinde tarzını ortaya çıkarabilir. Kaliteli malzemeden yapılan büyük objelerin fiyat aralıkları diğerlerine göre yüksek segmentte yer alır. Ancak, ürünün ortaya koyduğu estetik görünüm fiyatların performans ile orantılı olduğunu gösterir. Tüylü dekoratif objeler ise genellikle ekonomik segmentte yer alır. Alışveriş yaparken ürünün fiyatını ve yorumlarını dikkate alabilirsiniz. Kullanıcı deneyimlerinden faydalanmanız sayesinde alışverişinizden elde edeceğiniz memnuniyeti de arttırabilirsiniz. Lucky Art dekoratif objeler ve birbirinden farklı ürün seçenekleri, uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

 Dekoratif Obje Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dekoratif Obje Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dekorasyon alışverişi yapmak her zaman eğlenceli gelir. Hem kadınlar hem de erkekler küçük dekoratif objeler ile mükemmel görünüm ortaya koymak ister. Ancak, dekorasyon alışverişi yaparken çeşitli hususları dikkate almak gerekir. Bu doğrultuda ilk olarak ürünün konumlandırılacağı yer seçilmelidir. Misafir odası ve yemek odası gibi gösterişli ortamlarda eskitme dekoratif objeler kullanabilirsiniz. Eskitme objeler vintage dekorasyondan hoşlanan kişiler için benzersiz bir seçenektir. Eğer eşyalarınız düz ve sıradansa lacivert ve turuncu dekoratif objeler kullanabilirsiniz. İki renk, zıt görünmesine rağmen birbiriyle oldukça uyumludur. Lacivert dekoratif objeler farklı tonlarda renklere de uyum sağlar. Özellikle; gümüş rengi ve rose gold eşyalarla konumlandırılan lacivert rengi beğeniyle karşılanır. Eğer mutfak dekorasyonu yapıyorsanız porselen dekoratif objeler tercih edebilirsiniz. Özellikle, mutfağınıza konumlandıracağınız bir rafın üzerine porselen objeler dizerek tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Dekoratif obje seçiminde dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta ise malzeme kalitesidir. Ürünün güneşte renginin solmaması ve rengini uzun süre muhafaza etmesi gerekir. Kalitesiz malzemeden üretilen objeler kısa sürede deforme olur. Bu nedenle ürünün hangi malzemeden yapıldığını inceleyerek alışveriş yapmanız oldukça önemlidir. Dekorasyonda işlevsellik de son derece önemlidir. Eğer dar bir alanda dekorasyon oluşturacaksınız yer tasarrufu yapan eşyalardan faydalanabilirsiniz. Bu doğrultuda dekoratif kutular satın almanız önerilir. Dekoratif kutular salondan yatak odasına kadar her türlü alanda kullanılabilir. Özellikle kumanda, dergi, gazete, kitap, oje, parfüm vb. birçok eşyanızın düzgün görünmesini sağlayabilirsiniz. Bu doğrultuda; sepet de kullanabilirsiniz. Son yılların en moda dekorasyon eşyalarından olan hasır sepetin içine birçok eşya koyabilir, dekorasyona estetik görünüm kazandırabilirsiniz. İç mekânın belirli bir tarzdan oluşması gerekir. Eğer klasik tarzda dekorasyon oluşturduysanız objelerde de klasik seçim yapmanız önerilir. Spor tarz için ise; minder, çerçeve, duvar kâğıdı gibi parçalar kullanabilirsiniz. Son olarak satın almayı düşündüğünüz objenin fiyatını da değerlendirmeniz gerekir. Aynı özelliklere sahip olan bir eşya, farklı bir satıcıda düşük fiyatla satılabilir. Bu nedenle araştırma sonucu ürün alışverişi yapabilirsiniz. Siz de yeşil dekoratif objeler başta olmak üzere birçok alışverişinizi sayfamız üzerinden güvenli ve kolay şekilde yapabilirsiniz.