TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Gazetelik

için 309 sonuç bulundu.

Gazetelik

Ev dekorasyonu sadece renk uyumuna dikkat etmek veya eşyaları düzgün bir şekilde yerleştirmekten ibaret değildir. Ev dekorasyonu, yaşam alanlarını gerçekten yaşanabilir hale getirmektir. Bunu yapmanıza yardımcı olacak küçük ama etkili aksesuarlardan biri gazetelik.

Gazetelik Nedir, Ne İşe Yarar?

Gazetelik Nedir, Ne İşe Yarar?

Gazetelik içine gazete ve dergilerin konulduğu bir aksesuardır. Bu yüzden bazen gazetelik dergilik olarak da adlandırılır. Gazeteliğin temel amacı, hemen her gün elinizin altında olan gazeteleri istediğiniz zaman okuyabilmeniz için hem ulaşılabilir hem de düzenli halde tutmasıdır. Özellikle, günün yorgunluğunu atmak istediğinizde televizyon karşısına geçerek gazete okumayı tercih ediyorsanız salon mobilyanızın yanında bir gazetelik durması gerekiyor demektir. Aynı şekilde, haftalık veya aylık dergilerinizi de istediğiniz her an okuyabilirsiniz. Misafirleriniz geldiğinde de siz yemekle veya başka şeylerle ilgilenirken onlar dergileri karıştırarak hoşça vakit geçirebilirler. Gazetelik dergilikler, gazete ve dergilerin sığabileceği şekilde derin olduğu için o sırada okuduğunuz kitapları veya başucu kitaplarınızı da burada muhafaza edebilirsiniz.

Dekorasyonunuzda Gazetelik ve Dergiliğe Yer Verin

Dekorasyonunuzda Gazetelik ve Dergiliğe Yer Verin

Gazetelik modelleri dekorasyonunuzda çok büyük bir değişiklik yapmaz ama uygulamada size eşlik etmeleriyle konforunuza konfor katmaya yardımcı olabilir. Ferforje gazetelik en şık gazetelik modellerinin başında gelir. Bu gazetelikler hem kıvrımlı yapılarıyla zarif bir görünüm sunar hem de gazete ve dergilerinizi görmenizi ve gerektiğinde istediğinizi seçebilmenizi sağlar. Ahşap gazetelikler de şık görünümlü gazetelik çeşitlerindendir. Gazetelikleri sadece gazetelerinizi muhafaza etmek için değil onları okumak için de kullanmayı dilerseniz gazetelik sehpa modellerine göz atmanızı öneririz. Bu ürünlerle dekorasyonda bir taşla iki kuş vurmanız mümkün. Gazetelik dergilik modelleri her zaman salonda, televizyon karşısında kullanılmaz. Kapı gazetelik ile evinize girer girmez okuyacaklarınıza ulaşabilirsiniz.

Gazetelik Fiyatları ve Markaları

Gazetelik Fiyatları ve Markaları

Ferforje gazetelik fiyatları ve ahşap gazetelik fiyatları gazetelik fiyatları arasında en yüksek düzeyde olanlardır. Bu fark malzeme kalitelerinden kaynaklanır. Ama metal ve ahşap dışında akrilik, deri, kanvas, kumaş ve plastikten üretilmiş gazetelikler bulmanız da gayet mümkün. 7/24 Hediye, Ahşap Tasarım, Akelsan, Asedia, Atadan ve diğer markaların gazeteliklerini burada bulmanız mümkün. Bütün bu ürün çeşitliliği arasında ev dekorasyonunuza uygun gazetelik modelini elbette bulabilirsiniz ama yapışkanlı folyo ve sticker gibi çeşitli ürünlerle gazeteliğinizi kişiselleştirmeyi veya süslemeyi de düşünebilirsiniz. Ayrıca gazete, dergi ve kitaplarınızı geceleri veya karanlık ortamlarda okuyabilmeniz için dekorasyon & aydınlatma kategorimizden kitap okuma ışığı ya da okuduğunuz alanı aydınlatacak lambader, abajur veya masa lambası modellerine hemen göz atabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (35)
Metal (32)
Akrilik (13)
(3)
(1)
Başka bir kelime deneyin

Ürün Notu

(19)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)
ve üzeri (23)
ve üzeri (25)

Fiyat Aralığı

TL
-
TL