Kutular

için 2,004 sonuç bulundu.
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
Saat 15.00'e kadar verilen sipariş, İstanbul içine aynı gün içinde teslim edilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kutular

Evlerde kullanılan dekoratif aksesuarlar içerisinde en kullanışlı olanlardan birisi kutular. Hem aksesuar olabilen hem de birçok eşyamızı kolaylıkla muhafaza etmemizi sağlayan kutular, evlerin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bu nedenle pek çok farklı malzemeden üretilen pek çok farklı dekoratif kutu modeli bulunuyor. Dekoratif kutular birçok saklama çözümüne göre de oldukça ekonomik bir saklama türü. Bu nedenle birçok kişi dekoratif kutuları saklama amacı ile tercih ediyor.

Ev dekorasyonunda yer verilen kutu modellerin büyük bir kısmı saklama kutusu amacı ile kullanılıyor. Büyük saklama kutuları evlerinizde birçok eşyanızı koyabileceğiniz ve dekoratif olarak evinizin bir bölümünde tutabileceğiniz şekilde tasarlanmış durumda. Örneğin büyük saklama kutuları ile evinizdeki kitap ya da gazeteleri düzenleyebilir, çocuklarınızın odasındaki oyuncakları toparlayabilirsiniz. Bu türde kutular pek çok malzemeden üretilebilmektedir. Örneğin plastik ya da ahşap kutular şık bir görüntü sağlarken, daha ekonomik bir çözüm olan karton kutu modelleri de birbirinden güzel renkleri ile ilgi çekici bir görüntü oluşturur. Kutuların kullanıldığı bir diğer alan dolap ve çekmece içleridir. Dolaplarda ve çekmecelerde bulunan eşyaları düzenlemek amacı ile kutulardan faydalanılabilir. Siz de dolaplarınızın içinde kumaş kutu modellerine yer verebilir, çekmecelerinizdeki takı ve aksesuarları düzenlemek için kumaş ya da plastik kutulara göz atabilirsiniz. Çekmecelerde kullanılan kutu modelleri bölmeli yapıları ile oldukça kullanışlı öğelerdir. Bu çekmece düzenleyici ürünler sayesinde siz de eşyalarınızı çok daha kolay muhafaza edebilirsiniz.

Kutular bazen de dekorasyonun bir parçası olarak evlerdeki yerini alır. Örneğin kalpli kutu ürünlerini salonlarınızdaki dolapların ya da yatak odalarınızdaki şifonyerlerin üzerinde tutabilir, böylelikle dekoratif bir görünüm yaratabilirsiniz. Ayrıca yine şifonyerler ve salon mobilyaları ile uyumlu olabilecek son derece şık cam kutular, deri kutular ya da birbirinden ilginç seramik kutular da dekoratif birer öğe olarak evinizde bulunabilir. Kutuların en çok tercih edildiği durumlardan birisi de hediye paketidir. Sevdiklerinize hediye vermek istediğiniz durumlarda, bunu paket kağıdı yerine şık karton kutular içerisine koyarak bu kutuların da daha sonra kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Karton, plastik, metal, cam ve daha birçok farklı malzemeden üretilen kutu modelleri n11.com dekoratif aksesuarlar kategorisinde sizleri bekliyor. Ürünler içerisinde zevkinize ve bütçenize uygun olanı seçebilir, satın alma işleminizi kolaylıkla tamamlayabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

DİĞER (1029)
(308)
LoveQ (150)
1001Hediye (26)
ihouse (17)
Modelüks (11)
AnnaFlower (10)
Adalin (9)
Onr (7)
D-Light (6)
MUKKOHOME (6)
(5)
(5)
(4)
(4)
(4)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(3)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (134)
Metal (76)
Kağıt (36)
Kumaş (19)
Poliresin (18)
Plastik (16)
Deri (9)
Cam (7)
(6)
(3)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(47)
ve üzeri (70)
ve üzeri (78)
ve üzeri (80)
ve üzeri (85)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL