TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Kutular

için 3,039 sonuç bulundu.

Kutular

Ev dekorasyonu yaparken dikkat edilmesi gereken bir husus da o dekorasyonun kullanım esnasında bozulmaması ve dağılmaması. Maalesef zamanla irili ufaklı eşyalar yüzünden dağınıklık oluşması kaçınılmaz. Ama bu dağınıklıklara kutular ile dur demek elinizde.

Dekoratif Kutular Ne İşe Yarar?

Dekoratif Kutular Ne İşe Yarar?

Kutular her zaman hayatımızdaydı ama son yıllarda oldukça çeşitlenip evlerde daha fazla yer almaya başladı. Artık kutu deyince akla karton kutulardan çok daha ötesi geliyor. Dekoratif kutular, başka bir deyişle dekoratif saklama kutuları istenmeyen dağınıklıkları pratik bir şekilde ortadan kaldırırken göze güzel görünen modelleriyle dekorasyona da olumlu katkılarda bulunuyor. Dekoratif kutular modelleri her eve ve her tarza uyum sağlayacak çeşitlilikte. Kutular ahşap, metal, plastik, kağıt, poliresin, kumaş, cam, deri, ferforje, polyester, akrilik, kanvas ve porselen gibi birçok malzemeden üretilebilir. Tekil olarak kullanılabilecek kutuların yanı sıra üst üste kullanılabilecek, birbirine cuk oturan kutu setlerini de rahatlıkla bulmanız mümkün.

Dekoratif Saklama Kutusu Kullanma Önerileri

Dekoratif Saklama Kutusu Kullanma Önerileri

Dekoratif saklama kutusu size dinamik bir dekorasyon çözümü sunar. Kutuları istediğiniz gibi taşıyabilir ve istediğiniz yere yerleştirebilirsiniz. Dekoratif saklama kutuları bilhassa açık raf sistemlerinde etrafı toparlarken dekorasyona renk ve hareket katmaya yarar. Uygun renklerde ve desenlerde kutuları raflara veya raf içlerine yerleştirerek dağınıklığın önüne geçebilirsiniz. Kutuları kendi içinde akıllıca kullanmak da önemli. Aynı türde eşyaları tek kutuya veya birbirine yakın kutulara yerleştirirseniz sonrasında ihtiyaç durumunda onları kolayca bulabilirsiniz. Dekoratif kutuların dışında raf içi düzenleme kutuları için de bu geçerli. Kutuları uzun süre hasarsız kullanabilmek için onları aşırı doldurmaktan kaçının. Zevkinize göre kutu gibi görünmeyen kutular veya tam tersine içindekini gösteren şeffaf kutular da tercih edebilirsiniz.

Dekoratif Kutu Fiyatları ve Markaları

Dekoratif Kutu Fiyatları ve Markaları

Dekoratif kutu fiyatları, normal kutu fiyatları seviyesinden biraz yüksek olabilir çünkü özel desenler ve tasarımlar içerir. Ama engin çeşitlilik arasında hem bütçenize hem de zevkinize uygun ürünleri kolayca bulmanız mümkün. Kaliteli olan ve doğru kullanılan kutuların uzun yıllar size hizmet edeceğini de unutmayın. Bu kutuların evlerinizdeki öngörülemez dağınıklıkları nasıl derleyip topladığına ve bunu nasıl sürekli hale getirdiğine hayran kalacaksınız. 1001Hediye, 1A sanat, 222 Concept, 3A Mobilya, 3M, 4S ve diğer birçok markanın dekoratif saklama kutusu modellerini burada bulabilirsiniz. Evinize daha fazla dekoratif dokunuşlarda bulunmak için vazo, saksı, kase ve tabak gibi birçok ev aksesuarının bulunduğu kategorimize de göz atmanızı öneririz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Yurt Dışından Gelsin YENİ

Materyal

Ahşap (492)
Kağıt (226)
Metal (39)
Plastik (33)
Kumaş (22)
Polyester (17)
Cam (16)
Akrilik (6)
(5)
(4)
(2)
(2)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(146)
ve üzeri (183)
ve üzeri (203)
ve üzeri (207)
ve üzeri (220)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL