Kategoriler

Kampanya ve İndirimler

Marka

Boy

Başka bir kelime deneyin

Kargo Seçenekleri

Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Yurt Dışından Gelsin

Fiyat Aralığı

TL
-
TL

Ürün Puanı

5 yıldız
4 yıldız ve üzeri
3 yıldız ve üzeri
2 yıldız ve üzeri
1 yıldız ve üzeri

Mağaza Puanı

0 10
Tüm mağazalar

Yılbaşı Süs ve Aksesuarları

için 3,902 sonuç bulundu.
Akıllı sıralama nasıl çalışır? Arama ile uygunluk, satış miktarı, satıcı ve ürün puanı, teslimat avantajları, popüler kategoriler, ürüne ait reklam gibi kriterler belirleyici olabilmektedir.

Konum Seç

Yılbaşı Süsü ve Aksesuarları

Her yılbaşında yeni bir yıl için en içten dileklerle eviniz ve çalışma yeriniz güzelce süslenir. Yılbaşı süsleri ile birlikte mekanlar renklendirilir, her yerde yılbaşı zamanında olunduğu belli edilir. Büyüklü küçüklü yılbaşı aksesuarları sayesinde yılbaşı şenliği görünür. Her sene çam ağaçlarının altında toplanan yılbaşı hediyeleri ile neşe dolu anlar yaşanır. Evinizi yılbaşı süsleri ile süslerken, yakınlarınıza da çok özel yılbaşı aksesuarları seçebilirsiniz. Yılbaşı zamanı akla ilk gelen yılbaşı ağaçları, çam ağacı süsleri ile göz alıcı bir şekilde süslenir. Yılbaşı geceleri ailecek veya arkadaşlarla oturulan o masa için de çok güzel yılbaşı masa süslemeleri ile süsleme yaparak masanızı neşelendirebilirsiniz. Hep birlikte geçirilen nadir kutlamalardan olan yılbaşı zamanı herkes için en olumlu duyguların paylaşılması ve eğlenceli vakit geçirmek günün hammaddesidir. Özellikle yakın kültürümüzde yer edinen yılbaşı zamanı, yılbaşı dekorasyonu ve renkleri ile kutlanmaya hazır bir ortam hazırlanır. Genellikle aralık ayı boyunca bazı eşyalarınızı yılbaşı temalı, Noel Baba figürlü veya kırmızı ya da yeşil tonlarında seçebilirsiniz. Bu yüzden mutfak için minik kavanoz başlıkları seçebilirsiniz. Ayrıca porselen takımı veya yemek servis takımı gibi detaylı dekorasyon fikirlerini de düşünebilirsiniz. En yakın arkadaşların kaynana dili (yılbaşı düdüğü) ile birbirleriyle şakalaştıkları, çocukların sokakta kardan adam yaptığı zamanlar yeni yıl süsleri ile canlandırılır. Yılbaşı zamanının en vazgeçilmeyen unsurlarından biri de yılbaşı kartlarıdır. Rengarenk, sevimli kartlar ile yakınlarınızı sevindirebilir, yılbaşını kutlayabilirsiniz. Anılarınızı daima saklamak için yılbaşı şapkaları ve süsleri ile kuşanıp hep birlikte fotoğraf çekmeniz de yılbaşı için motivasyonunuzu arttıracaktır. Tüm ürün seçenekleri için ev ve dekoratif aksesuarlar sayfamıza bakabilirsiniz.

 Vazgeçilmeyen Yılbaşı Aksesuarları

Vazgeçilmeyen Yılbaşı Aksesuarları

Her yıl aralık ayına girildiğinde en çok aranan şeylerden biri yılbaşı ağacıdır. Geniş bir alana sahip olanlar saksıda canlı çam ağacı alıyor. Saklamak isteyen ve daha küçük alana sahip olanlar ise yapay çiçek ya da çam ağaçları alıyorlar. Yapay çam ağaçlarını istediğiniz zaman katlayarak kapatıp saklayabilirsiniz veya açabilirsiniz. Eğer bir yerde yılbaşı ağacı var ise kesinlikle yılbaşı ağacı süsleri de vardır. Genellikle yılbaşı ağacının tepesine konulan yıldız şeklindeki süsler ağaca ışıltı katar. Yılbaşını simgeleyen geyik, kar küreleri, kar taneleri, Noel Baba figürleri her zaman vazgeçilmeyen yılbaşı aksesuarlarındandır. Rengarenk, yuvarlak yılbaşı süsleri, püsküllü yılbaşı süsleri ve yeşil ya da kırmızı renkli ve kurdeleli paketleri ile her zaman klasik yılbaşı organizasyonunu oluşturabilirsiniz. Farklı boyutlardaki yılbaşı ağaçları ile ister büyük boyut alarak yere ister orta boy alarak hem here hem yüksek bir yere, ister de küçük boy alarak masaların üzerine konumlandırabilirsiniz. Her boyuttaki yılbaşı ağaçları için uygun olan süsler de vardır. Yılbaşı ağaçlarının üzerine takılan renkli LED ışıklandırmalar da vazgeçilmez yılbaşı ağacı süslerindendir. LED ışıkları sadece yılbaşı ağacı için değil, süsleme yapılan odanın da pek çok köşesinde kullanılabilecek yılbaşı aksesuarıdır. Aydınlatılan köşelere de farklı yılbaşı süsleri ve kar küreleri yerleştirerek hoş bir görüntü elde edebilirsiniz. Evinizde tam bir yılbaşı havası yakalamak için de yapay kar kullanabilirsiniz. Yapay karlardan küçük bir kardan adam da yapabilirsiniz. Yemek masanızdaki yemek takımı için de yılbaşı temalı ve desenli takımlar kullanabilirsiniz. Simli ve püsküllü yılbaşı süslerini doladığınız birbirinden şirin Noel Baba figürlü yastıklar da kutlamanız için konfor sağlamanıza yardımcı olacaktır. Büyük parti hazırlığı için vazgeçilmeyen yılbaşı aksesuarları ise, yeni yılın rakamlarından büyük ve simli çıkartmalar, büyük boy konfetiler ve renkli balonlardır. Noel Baba tasarımlı kostümler ile partinizi şenlendirebilir, çocukları eğlendirebilirsiniz. Küçük zil süsler ve renkli kozalaklar da en zenginyılbaşı ağacı süsleri arasındadır.

Sizi Mutlu Edecek Yılbaşı Süsleri ve Yılbaşı Hediyeleri

Sizi Mutlu Edecek Yılbaşı Süsleri ve Yılbaşı Hediyeleri

İnsanların birbirine hediye almak için beklediği günlerden olan yılbaşı günü, en güzel hediyelerden olan ışıklı yılbaşı küresi almak en anlamlı hediyedir. Kar küreleri dışında kupa bardaklar, yılbaşı temalı yastıklar ya da kırtasiye ürünleri, Noel Baba figürlü çorap gibi çokça beğenilen hediyelerden de alabilirsiniz. Özellikle kırtasiye ürünlerinde geniş ürün yelpazesi olduğundan hediye çeşitliliği de artıyor. En yaygın olanı ise yılbaşı temalı ajanda ve not defterleridir. Yılbaşı hediyeleri bu şekilde çeşitlense de yılbaşı süsleri ve aksesuarları aranan başlıklardır. Hediye için kişiye özel olan şeylere bakmanız daha uygun olabilir. Örneğin kişiye özel ajanda ve kalem setleri de yılbaşı için uygun bir seçenek olabilir. Ajandalarda genellikle tarih yazılması gerektiğinden yılın ilk zamanları yeni tarihe alışmanız kolaylaşacaktır. Yine kişiye özel olan yastık ve kupa setleri de yeni yıl için rahat bir seçim olabilir. Bunların yanı sıra çok şık duran yılbaşı aksesuarlarından da hediye olarak alabilirsiniz. Mesela ahşap malzemeden yapılmış bir geyik veya kar tanesi modeli çok şık bir seçim olabilir. Yılbaşı zamanı en çok istenen aksesuar yılbaşı ağacı ve yılbaşı ağacı süsleridir. Ancak her yıl değişen tarih görseli için yeni çıkartmalar da dikkate alınmalıdır. Yılbaşı zamanı süs kapsamına parlak püsküllü süsler, renkli balonlar, yılbaşı ağacı ve süsü dışında nesneler girebilir. Müzik kutuları, kar küreleri, temalı çerçeve renkli ışıklar ve bazı ahşap tasarımlar da yılbaşı aksesuarları olarak düşünülebilir. Yılbaşı ağacınızın üstüne taktığınız ışıltılı süsler ve LED ışıklar sayesinde ise hem yılbaşı ağacınızı hem de yılbaşı ağacınızın altında konumlandırılan hediye paketleri için bir kaynak olabilir, mumlar da çok daha sıcak bir hava katabilir. Yılın belirli bir zamanında kullanılan bu aksesuarlar ve süsleri de saklamak, her yıl görmek istediğiniz olumlu ortamı sizlere hatırlatabilir ve böylece daha istekli ve daha motive bir şekilde çevrenize yansıtabilirsiniz.

 Yılbaşı Organizasyonu ve Yılbaşı Aksesuarları

Yılbaşı Organizasyonu ve Yılbaşı Aksesuarları

Özel bir yılbaşı partisi düzenlemek, kutlama yapmak her yıl istenilen ve bu nedenle zaman ayırılan bir motive kaynağıdır. Güzel bir yılbaşı organizasyonu yapmak için dekorasyonu günü anlamına uygun olarak düzenlenir. Hiçbir zaman vazgeçilmeyen yılbaşı aksesuarları bu dekorasyon için kullanılır.Evde, salonunuzda bütün yakınlarınız ile birlikte tombala oynarken herkin başında yılbaşı şapkalarının olması ve köşede duran süslenmiş ve ışıl ışıl olan yılbaşı ağacı da tam olarak istenilen organizasyonu ortaya çıkaracaktır. Simli büyük yapıştırmalar ve parlak yılbaşı topları ile evinizin her yerini renklendirebilir, dekoratif LED fenerler ile de odalarınızı aydınlatabilirsiniz. Yemek masası ve sehpaların üzerinde de dekoratif ve yılbaşı temalı mumlar olması ortama sıcaklık ve pozitif enerji verecektir. Yılbaşı dekorasyonlarında dikkat edilen bir başka unsur da Noel Baba’nın hediye çorabıdır. Arkadaş ortamında hediyelerinizi bu çorapların içine koyarak esprili bir şekilde verebilirsiniz. Noel Baba maskeleri de yılbaşı zamanı unutulmayan aksesuarlardandır. Plastik yapısı ile yüze uyum sağlayan bu maskeler de yılbaşı partilerinde tercih edilebilecek bir unsur olabilir. En yakınlarınız ile birlikte eğlenceli vakit geçirebileceğiniz farklı oyunlar da oynayabilirsiniz. Tombala, kızma birader, set oyunları gibi oyunlar ile arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Yılbaşında kaynana dili ve yılbaşı maskesi ile birlikte gezerek parti havasında küçük kutlamalar yapabilirsiniz. Evinizde boş duvar veya duvarlar için çıkarılabilir duvar çıkartmaları kullanabilirsiniz. Böylece hem yerden tasarruf eder hem de yılbaşı havasını tattırmış olursunuz. Evinizin her yerinde yılbaşı havasını görmek isterseniz de banyonuz için yılbaşı temalı duş perdesi kullanabilirsiniz. Giriş kapınızın dışına da yuvarlak yılbaşı süsünden asabilirsiniz.

 Yılbaşı Aksesuarları İçin Pratik Çözümler

Yılbaşı Aksesuarları İçin Pratik Çözümler

Hayalinizdeki organizasyonu yapabilmek için hemen ulaşabileceğiniz, pratik yılbaşı aksesuarları setleri bulunmaktadır. Bu setlerin içerisinde, yılbaşı ağacı dışında, yılbaşı ağacı süsleri, yılbaşı ağacı ışıkları , renkli ve parlak yılbaşı topları , renkli ve dekoratif LED ışıklar vardır. Mini paketler için yılbaşı topları ve LED ışıklar olarak alınabilir. Ancak büyük yılbaşı paketlerinde pek çok yılbaşı süsü ve aksesuarı bulunmaktadır. Pek fazla seçeneğin bulunduğu aksesuarlar içerisinde dekoratif nesnelerin ve kişiye özel yapılan objelerin uygun aksesuarlar arasında olabilir. Farklı renk paletlerine sahip ahşap nesneler, ağaç yapılı süsler, kırmızı ağırlıklı kumaş keseler, ışıklı ve müzik çalabilen kar küreleri gibi bilindik diğer nesneler ise yerleştirdiğiniz her yerde dağınık duruşu ile pratik bir şekilde yerleştirebileceğiniz aksesuarlardır. Koyu renklerin ortamları daha sıcak göstermesi nedeni ile koyu sıcak renklerin hakim olduğu bütün aksesuar çeşitleri ve hediye paketleri ile küçük bir alan yaratabilirsiniz. Yılbaşı ağacı havasını yakalamak için başka yöntemlere de başvurabilirsiniz. Örneğin aldığınız hediyeleri üst üste yığarak LED ışıkları da sararak bir yılbaşı ağacı daha var havası oluşturabilirsiniz. Raflarınızda biraz daha çeşitli aksesuarlar görmek için yine kırmızı ve yeşilin hakim olduğu oyuncak arabalar veya da pofuduk oyuncak ayıcıklar alarak yerleştirebilirsiniz. Tepsileriniz, orta sehpanız, raflarınızın köşeleri, dolaplarınızın kulpları ve daha farklı köşeler için çeşitli desenlerde kaplama kağıtları da kullanabilirsiniz. Tıpkı yılbaşı kutlama kartları için yapıştırılan renkli banlar gibi bu kaplama kağıtlarını istediğiniz şekilde kesip yapıştırabilirsiniz. Evinizin her köşesinde bir yılbaşı ağacı havasında dokunuşlar yaratmak için de yılbaşı bitkileri ya da neşeli, çubuklu yılbaşı süslerini saksılarınıza dikmek çok uygun bir fikir olabilir. Dostlarınız ile beraber çay ve kahve içerken Noel Baba temalı bardak altlıkları ve dekoratif LED lambaları ile hoş bir ambiyans da yakalayabilirsiniz.

 Yılbaşı Aksesuarları İçin En Doğru Kullanımlar

Yılbaşı Aksesuarları İçin En Doğru Kullanımlar

Yılbaşı ağacınızın çok fazla ışıltılı olması için sadece LED ışıklar yetmeyebilir. Yapay yılbaşı ağaçlarının geneli koyu yeşil renkli olsa da beyaz renkli ve simli olan yapay yılbaşı ağaçları da vardır. Açık renkli ve gösterişli duran bu beyaz simli yapay yılbaşı ağaçları üzerine asılan LED ışıkları yansıtarak ortama daha ışıltılı bir görünüm kazandırabilir. Böylece aydınlık duran yılbaşı ağacınıza daha küçük yılbaşı süsleri ekleyebilirsiniz, ağacın içinde koyu renkli yılbaşı aksesuarlarınız kaybolmaz. Yılbaşı temalı çerçeveleriniz için de masaya veya rafa yerleştirmek yerine duvara dağınık bir şekilde asabilirsiniz. Çerçevelerin aralarından ve çevresinden de renkli LED ışıklandırmaları asarak hoş bir duvar köşesi hazırlayabilirsiniz. Dekoratif resimli duvar yapıştırmaları için de önü boş olan duvarları tercih etmenin daha iyi bir görüntü sağlayabilir. Kar tanelerinin ve geyik figürleri olan keten kurdele kullanarak koltukların üstüne yerleştirebilir, perdelerinizi bağlayabilir veya hediye paketlerinde bağlamak için kullanabilirsiniz. Bir yılbaşı aksesuarını doğru kullanmak için en fonksiyonel yer yılbaşı ağacı ve çevresidir. Bu şekilde kalan aksesuarlarınızı daha kolay bir şekilde nereye yerleştireceğinizi hayal edebilirsiniz. Saman kağıtları da yılbaşı temasına uygun olan nesnelerdendir. Saman kağıtlarına yılbaşı çıkartmaları yapıştırmak ve kesmek hoş süslemeler elde etmenize yarayabilir. Böylece hasır ip yardımı ile renkli mandallara bu süsleri tutturabilirsiniz. Bu şekilde çok rahat kullanılıp kaldırılabilen süslemeler elde edebilirsiniz. En çok sevilen yılbaşı aksesuarlarından biri olan yılbaşı karküresiher yerde çok doğu bir şekilde kullanılabilir. Her zaman aksesuar ve süsleme için uygun olan bu objeler dekorasyonunuza çok uygun olabilir. Eğer isterseniz süs çeşitlerini de sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Her zevke ve bütçeye uygun olan yılbaşı aksesuarları ile istediğiniz şekilde yılbaşı kutlamaları düzenleyebilir, yakınlarınızla rahatça eğlenebilirsiniz. Aldığınız yılbaşı ağaçlarını ve süslerini poşetleyerek saklamanız, çıkardığınızda daha temiz olmasını sağlayacaktır. Ahşap yılbaşı aksesuarları ve LED ışıkları da bir saklama kutusunda tutabilir, pilli olan LED ışıkların pillerini kontrol etmenizi öneririz.

Yılbaşı Süsleri ile Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Yılbaşı’nın kendine has bir havası vardır. Bu havayı yılbaşı süsleriyle değiştirebilirsiniz. Çeşitliliği fazla olan yılbaşı süsleriyle evinizin her köşesini dekore edebilir renklilik ve canlılık katabilirsiniz. Yılbaşı süslerinin başında kapı süsü gelirken farklı tarzlardaki kapı süsleriyle evinizin girişinde başlayarak tarzınızı yansıtabilirsiniz. Eğer yılın en güzel ve özel akşamında yılbaşı geceleri basit ve sade tarzdaki masa dekorları oluşturabilir yılbaşı masanızın şıklığıyla göz kamaştırabilirsiniz. Yılbaşı’nda evlerinizi süsleyen bir diğer unsur ise yılbaşı ağaçlarıdır. Yılbaşı süsleriyle ağaca canlılık verip ışıklandırmayla dikkat çekici hale getirebilirsiniz. Yapılacak ışıklandırmayı evin her köşesinde kullanabilirsiniz. Bu ışıklandırma için hem renkli süslü ışıkları hem de yılbaşına özel mumları kullanılabilir. Yılbaşı’nda her an elinizin altında olabilecek yılbaşı temalı oyun setleriyle daha eğlenceleri yerler oluşturabilirsiniz. Evinizin bir köşesinde yılın her zamanı kullanabileceğiniz yapay yılbaşı ağacı kurabilir, renkli aydınlatmalar ve dekora uygun süslerle düzenleyip gelen misafirlerinize hoş bir ortam oluşturabilirsiniz.

En Çok İlgi Çeken Yılbaşı Süsleri Nelerdir?

Evinizin her yerini aydınlatan ışıklar yılbaşı süslerinin en dikkat çekicileridir. Parıltılı çam süslemeleri çeşitli figürlerde bulunur. Renkli çam kozalakları ile evinize renk katabilirsiniz. Şekerleme türündeki figürlerde süslemede kullanabileceğiniz türlerdir. Yılbaşı ağacı tepesine parıltılı yıldızlar, rengarenk minik yılbaşı çanları, yılbaşına özel çorap süsleri, ufak asılabilen yılbaşı topları, süsleme garland, simli süsleri ve renkli ışık saçan LED lambalarıyla ev dekorunda kullanılabilir. Kışı en iyi yansıtan kar küreleri ve Noel Baba süslemeleri de bulunmaktadır. Beyaz simli yapay yılbaşı ağaçlarına mat ya da renkli yılbaşı süsleri daha belirgin duracaktır. Evin dekoruna uygun yılın her zamanından kullanılabilecek farklı renklerdeki yapay ağaçlar. Kar taneli pilli aydınlatmalarla duvarları da süsleyebilirsiniz. Yılbaşı ağacının altını doldurmak için çeşitli boylardaki hediye paketleri ve fiyonklar kullanabilirsiniz. Yılbaşı masasının olmazsa olmazı kırmızı ve beyaz renkli farklı boylarda mumlardır.

Yılbaşı Süslerinde Kullanılan Malzemeler Nelerdir?

Yılbaşı temalı maskeler, yılbaşı gözlükleri, yılbaşı temalı ahşap dekorasyon ürünleri, yılbaşı hediye çorapları, dekorasyon için yapay kar spreyleri, yılbaşı ağacı yıldız ve farklı figürlü tepelikler, beyaz simli yapay yılbaşı ağaçları, simli saçaklı renkli süsler, kaynana dili, yılbaşı ışıklı veya renkli parlak karton şapkalar, renkli simli kozalaklar, parlak yılbaşı topları, kapı girişi için çeşitli yılbaşı çember süsleri, Noel Baba temalı pofuduk yastıklar, koyu yeşil veya farklı renklerde yapay yılbaşı ağaçları, dekoratif LED lamba ve ışıklandırmalar, renkli yapay şekerlemeler, minik dore yılbaşı çanları, çıkarılabilen yılbaşı temalı duvar çıkartmaları, yılbaşı mumları, kırmızı fırfırlı garland, kardan adam figürleri, kar tanesi figürlü yapıştırmalar, kış içeriğini yansıtacak ışıklı ve müzikli kar küreleri, yılbaşı, yılbaşı kartları, yeni yıl dilekleri, hasır ipler, dekoratif yılbaşı temalı mandallar, farklı boylarda hediye paketi süslemeleri gibi pek çok malzeme ile yılbaşı süslemeleri yapılabilir.