TESLİMAT ADRESİNİZ

Farklı Konum Seç

bölgesine özel avantajları keşfedin

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Avantajlı Ürünleri Gör

Artık konumunuzu seçerek size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz

  • Konuma Özel İndirim: Ürünleri adresinize özel indirimlerle satın alabilirsiniz.
  • Aynı Gün Teslimat: Siparişiniz aynı gün içinde adresinize teslim edilir.
Konum seç
Bu ürünler, 1-2 iş günü içinde kargoya verilir.
1 iş günü içinde gönderim yapan, düzenli satış yapan,
yüksek puana sahip mağaza.

Keyif Tepsisi

için 1,462 sonuç bulundu.

Keyif Tepsisi

Ev dekorasyonu sadece evi düzenlemek, birbiriyle uyumlu eşyaları doğru şekilde yerleştirmek değildir. Ev, rahatlığınızın doruk noktasına ulaştığı yaşam alanı olmalıdır. Bunu sağlamak için işe, bir keyif tepsisi edinmekle başlayabilirsiniz.

Keyif Tepsisi Nedir?

Keyif Tepsisi Nedir?

Keyif tepsisinin diğer adı yatak tepsisi. Bu tepsiler, adından da anlaşılacağı üzere, özellikle yabancı filmlerde görüp özendiğiniz yatakta kahvaltı faaliyeti için özel olarak üretilmiş ürünlerdir. Keyif tepsisinin temel olarak iki modeli bulunur: Ayaklı keyif tepsisi ve yastıklı keyif tepsisi. Ayaklı keyif tepsisi, oldukça kısa ayakları olan küçük bir tepsidir. Ayakların uzunluğu, siz hafif yatar pozisyondayken onu bel hizanıza çektiğinizde yatağa sabitlenecek kadardır. Üstü normal masa gibi olan bu tepsiler kahvaltılık malzemelerinizi koymanız için ideal sabit zemini sunar. Yastıklı keyif tepsisi ise üstü tepsi ve altı küçük silikon toplarla dolu bir yastık bulunan tepsi modelidir. Bunlar kucağa konularak kullanılır ve oldukça ergonomiktir. İki tepsinin de farklı modelleri ve renklerini bulmanız mümkün.

Keyif Tepsisi Nasıl Kullanılır?

Keyif Tepsisi Nasıl Kullanılır?

Yatak keyif tepsisi kullanımı kulağa oldukça kolay gelir ama pratikte denge sağlama kaygısından dolayı kahvaltıda tedirgin hissedebilirsiniz. Bizce böyle bir tedirginlik hissetmenize gerek yok. Yastıklı keyif tepsisinin kenarları çerçevelidir ve hem koyduğunuz malzemeleri hem de dökülen içecekleri tutar, böylece acil müdahale için size zaman kazandırır. Ayaklı keyif tepsisi ise zaten en baştan düzgün şekilde sabitlendiğinde size sıkıntı yaratmayacaktır. Keyif tepsisinin yatakta kahvaltı dışında ürün talimatlarında pek göremeyeceğiniz bir kullanım alanı daha var: Dizüstü bilgisayar kullanmak için de ideal! Birçok laptop bilgisayar kullanım sırasında ısınır veya sert olduğu için bir süre sonra bacakları acıtmaya başlar. Keyif tepsisi aynı bir rahle gibi bilgisayarınızı sizin için tutar ve onu rahat rahat kullanmanızı sağlar.

Keyif Tepsisi Fiyatları ve Markaları

Keyif Tepsisi Fiyatları ve Markaları

Keyif tepsisi fiyatları kullanım rahatlığı ve kullanım alanı genişliği hesaba katıldığında oldukça ekonomik. Üstelik sizi çok geniş bir çeşitlilik de bekliyor. Keyif tepsileri metal, ahşap, plastik, deri, polyester, cam, ferforje, porselen, poliresin ve seramik gibi malzemelerden oldukça farklı modeller, desenler ve renklerde üretilir. Kedili keyif tepsisi gibi hazır desenli keyif tepsilerinin yanı sıra kendi istediğiniz fotoğrafları bastırabileceğiniz fotoğraflı keyif tepsisi modellerini de tercih edebilirsiniz. Ayaklı keyif tepsisi veya dekoratif keyif tepsisi modelleri yatak odasında veya salonda sergilenerek dekorasyonun bir parçası haline de getirilebilir. 1001Hediye, 1A sanat, 2M, 3M, 4S ve daha birçok markanın keyif tepsilerini burada bulabilirsiniz.

Sonuçlarda Ara

Kategoriler

Marka

Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Materyal

Ahşap (237)
Metal (139)
Cam (31)
Polyester (22)
Suni Deri (20)
Plastik (17)
Ferforje (15)
Beton (7)
Reçine (6)
(3)
(2)
(1)
(1)
(1)
(1)
Başka bir kelime deneyin Listeyi Uzat

Ürün Notu

(59)
ve üzeri (74)
ve üzeri (79)
ve üzeri (80)
ve üzeri (84)

Mağaza Puanı

0 100
Tüm mağazalar

Fiyat Aralığı

TL
-
TL